Naudas pārskaitījuma gigants Moneygram apvieno rokas ar ripple 50 miljonu dolāru darījumā

Ripple Moneygram

Veicot XRP buļļus visā kriptogrāfiskajā kopienā, Ripple pirmdien paziņoja, ka šodien izveidos vienu no ievērojamākajām partnerattiecībām, apvienojoties rokās ar MoneyGram. Sakarā ar šo šķietami bullish ziņu, kas nāk starp notiekošo Bitcoin bullis, XRP ir pieaudzis, apsteidzot savus brāļus kriptonauda tirgus augšējos slāņos.

Ripple Moneygram

Ripple pilieni ir 50 miljoni USD par milzīgu partnerību

Paziņots pirmdien, izmantojot a pastu Ripple Insights Sanfrancisko galvenajā mītnē esošā fintech firma ir uzsākusi “stratēģisku partnerību” ar MoneyGram, vienu no lielākajām naudas pārskaitījumu kompānijām pasaulē. Šī sadarbība, kas pašlaik ilgst vismaz divus gadus (noslēgta līgums), ļaus MoneyGram izmantot Ripple Labs tehnoloģijas un platformas pārrobežu maksājumiem un norēķiniem ar valūtas maiņu.

Pagaidām Ripple sagaida, ka jaunākais finanšu partneris izmantos xRapid – “risinājumu likviditātei pēc pieprasījuma”. Tiem, kas nezina, xRapid, viens no firmas pamatproduktiem, ļauj ātri pārnest vērtību visā pasaulē un samazina berzi ārvalstu valūtās, pateicoties XRP Ledger salīdzinoši ātrajam darījumu laikam un zemajām nodevām. MoneyGram gadījumā šis risinājums tiks izmantots, lai “samazinātu paļaušanos uz priekšfinansējumu, ļaujot naudu nosūtīt no vienas valūtas un uzreiz norēķināties galamērķa valūtā”.

Paziņojumā, kas publicēts paziņojumā, MoneyGram izpilddirektors Alekss Holmss pauda satraukumu:

“Maksājumu nozarei attīstoties un nobriedot, ir svarīgi turpināt uzlabot mūsu platformu un nodrošināt visefektīvāko risinājumu, kā iegūt līdzekļus no punkta A līdz punktam B … Izmantojot Ripple produktu xRapid, mums būs iespēja uzreiz norēķināties ar ASV dolāriem uz galamērķa valūtām 24 stundas diennaktī, kas ir potenciāls mainīt mūsu darbību un krasi racionalizēt mūsu globālo likviditātes pārvaldību. ”

Nav skaidrs, kā xRapid darbosies ieviešanas process, taču naudas pārskaitījumu bizness ar laiku teorētiski varētu aktivizēt Ripple Labs produktu vairāk nekā 370 000 aģentu birojos, kas darbojas vairāk nekā 200 valstīs un sasniedz miljoniem cilvēku..

Lai vēl vairāk piesaistītu MoneyGram piekrist šim darījumam, Ripple ir piekritis ieguldīt uzņēmumā līdz 50 miljoniem ASV dolāru, kā rezultātā tiek emitētas jaunas akcijas. Ripple nopirka vairāk nekā 5 000 000 akciju par 4 USD par akciju, kas ir sākotnējais ieguldījums 30 miljoni USD un īpašumtiesību daļa 10%. Tas nozīmē 300 miljonu dolāru novērtējumu, kas saskaņā ar The Block ir mazāks nekā 1,2 miljardi dolāru, ko 2017. gadā ierosināja Ķīnas Ant Financial (saistīts ar Alibaba). MoneyGram saglabā tiesības pieprasīt līdz 20 miljoniem USD papildu ieguldījumu no Ripple nākamajos divos gados.

Gan XRP & MGI pieaugums

Šīs partnerības rezultātā, par kuru Ripple aizstāvji uzskata, ka tā ir izdevīga gan viņiem, gan MoneyGram, gan XRP, gan naudas pārskaitījumu firmas akcijas ir eksplodējušas. XRP ir pieaudzis par 4.35%, pārspējot Bitcoin zem 1% pieaugumu.

Un MoneyGram publiskās akcijas, kuras tirgo ar biržas MGI, pirmdienas pēcstundu sesijas laikā pieauga par 150% līdz 3,68 USD. Šī cena joprojām ir virs 10% zem summas, ko Ripple maksāja par akciju.

#MGIthestandard pic.twitter.com/WFDMbCfb9U

– Robs "Kripto Bobijs" Paone (@crypto_bobby) 2019. gada 17. jūnijs

Ripple Under Threat no Facebook Crypto

Ripple jaunākā partnerība nāk, jo eksperti ir apgalvojuši, ka Facebook kriptogrāfija, kas plānota kā lēta & plaši pieņemts stablecoin, radīs XRP izzušanas risku. Čārlijs Šrems, tagad vairs nedarbojamās Bitinstant dibinātājs un kriptogrāfijas uzņēmējs, Twitter vietnē ierakstīja:

Facebook izlaiž viņu globālo kriptogrāfijas monētu ar nosaukumu “Svari”. Interesanti ir tas, ka viņi piedāvā uzņēmumiem maksāt 10 miljonus ASV dolāru, lai kļūtu par “validētājiem”. Ja kas, tas padara Ripple bezjēdzīgu &# 128514 ;. Pirmie uzņēmumi, kas izveidos SVARU / BITCOIN biržu, nonāvēs!

– Čārlijs Šrems (@CharlieShrem) 2019. gada 8. jūnijs

RT līdzstrādnieks un ilggadējs Bitcoin atbalstītājs Makss Keizer atkārtoja šo viedokli, paskaidrojot, ka Facebook gaidāmais aktīvums padarīs bezjēdzīgu lielāko daļu altkoīnu, kas sola kļūt par dzīvotspējīgu apmaiņas līdzekli, tostarp XRP. Lieta ir tāda, ka pašlaik nav skaidrs, vai sociālo mediju digitālo aktīvu varēs izmantot banku vai finanšu jomā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me