Komunita oslavuje Jacka Dorseyho, protože Twitter získává vlastní bitcoinové emodži

Cvrlikání

V sobotu 1. února odkázal Twitter daru komunitě kryptoměn: zadání hashtagu a „Bitcoin“ za sebou by přineslo to, co vidíte níže, žlutě zbarvené emodži, které je logem BTC vedle textu „Bitcoin“.

Ačkoli se to může zdát nesmírně banální – přidání bitcoinových emodži nepřináší na Twitter žádnou funkci – toto malé přikývnutí společností sociálních médií velmi nadchlo krypto komunitu.

Tato jednoduchá emodži nás nadchla natolik, že mnozí začali chválit Jacka Dorseyho, generálního ředitele Twitteru i fintech společnosti Square.

Komunita zběsile a všichni tweetují o bitcoinech

Když se v sobotu vydaly emodži, kryptoměnový svět se stal online. Doslova nikdo o tom nemohl přestat tweetovat – můj tweet v úvodu je dokonalým příkladem; pokud jste byli zapojeni do bitcoinu, bylo mlčky povinné využívat funkci nové tváře.

Podle údajů z LunarCrush se „kombinovaný sociální objem“ bitcoinu prudce zvýšil v důsledku přidání emodži pro hashtag, přičemž za 24 hodin vedoucích k jejich příspěvku bylo zmíněno aktivum 113 816 příspěvků. Jedná se o nejvyšší úroveň sociálního objemu, která tu byla za více než rok, LunarCrush napsal.

Jak velký je nový obchod #bitcoin emodži? Společný objem bitcoinů právě dosáhl nejvyšší úrovně v celém loňském roce se 113 816 příspěvky dnes (stále stoupá).

Děkuji @zvedák za to, že jsi tak neuvěřitelný vůdce. https://t.co/bJshmQ1if3 $ BTC pic.twitter.com/hUgWPT3Whd

– LunarCRUSH (@LunarCRUSH) 2. února 2020

Oslavuje se CEO Twitteru

Znovu, jak se může zdát triviální jako emodži, mnozí Dorsey chválili. CIO Ikigai Asset Management Travis Kling napsal v návaznosti na tuto novou funkci, že „nemůžete přeceňovat, kolik Jack udělal pro bitcoinový ekosystém,“ a dodal:

Když se o tom všem budou psát historické knihy, bude na něj pohlíženo jako na jednoho z nejúčinnějších obhájců toho, že přivedl na svět nesvrchované peníze..

Nemůžeš to přeceňovat @zvedák udělal pro #bitcoin ekosystém.

Když se o tom všem budou psát historické knihy, bude na něj pohlíženo jako na jednoho z nejúčinnějších obhájců toho, že přivedl na svět nesvrchované peníze.. pic.twitter.com/JWsYB4H3WA

– Travis Kling (@Travis_Kling) 2. února 2020

Toto bylo ozvěna autor knihy „Inventing Bitcoin“ Yan Pritzker, který napsal, že Dorseyovo rozhodnutí zahrnout nový hashtag do biografie jeho účtu na Twitteru, po němž následují miliony, je masivní ukázkou podpory kryptoměny:

Generální ředitel a zakladatel Twitteru (největší komunikační platforma na světě) a Square (finanční aplikace č. 1 v obchodě s aplikacemi) má ve svém profilu jediné slovo „bitcoin“. Nespí na tom. Byli jste varováni.

Dorsey odpověděl svým přátelům v bitcoinové komunitě v naturáliích a vyzval Unicode, aby přidal bitcoinové emodži.

Dorsey miluje bitcoiny, o tom není pochyb

Rozhodnutí dát bitcoinovému hashtagu vlastní emodži je nejnovější krok, který Jack Dorsey učinil, aby uklidnil komunitu kryptoměny.

Na začátku roku 2019 se Dorsey stala jedním z nejhlasitějších příznivců bitcoinů a začala chválit kryptoměnu v rozhovorech a online.

Nejpozoruhodnější je, že během podcastu s Joe Roganem řekl, že věří, že kryptoměna je v současné době nejlepším uchazečem o to, aby se stala nativní měnou internetu, s odvoláním na skutečnost, že bitcoin je nejosvědčenější ze všech digitálních měn a že se narodil vyvinul vše online.

Ve výzvě k výplatě své fintech společnosti také řekl Wall Street, že „miluje bitcoiny“, což pravděpodobně šokuje několik z těch, kteří byli na volání.

Jeho láska k bitcoinu se rozšířila i do jeho společností.

Square právě zajistil patent, který nastiňuje systém umožňující rychlou konverzi fiatů na „nefiatové“ nástroje. Dokument zmiňuje slovo „bitcoin“ a „kryptoměna“ (a také Ethereum) při mnoha příležitostech. Kryptoměnová divize společnosti také nedávno vydala Lightning Development Kit (LDK), který by měl zlepšit funkčnost kryptoměny.

Mluvilo se také o tom, že Twitter přidá funkci, která uživatelům umožní posílat peníze a hodnotu ostatním uživatelům. Podrobnosti o této záležitosti byly nedostatečné, i když někteří navrhli, že by to mohlo zahrnovat bitcoin a jeho Lightning Network, protože Dorsey je zejména fanouškem Lightning Network, který držel „Lightning Torch“ a dal Square práci na vývoji projektu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me