Matematinis modelis, prognozuojantis Bitcoin, pasieks 100 tūkst. USD, analitiko laikomas „juokingu“

Bitcoin

Nedaugelis „Bitcoin“ pramonės atstovų nėra girdėję apie „PlanB“. Slapyvardis „Bitcoin“ analitikas, kuris teigia dirbantis Europos institucijoje, tvarkančioje kelių milijardų dolerių balansą, išaugo iki šlovės..

Kodėl?

Na, jis yra ekonometrinio modelio, numatančio, kad Bitcoin pakils iki tikrosios vertės, kūrėjas. Modelis yra žinomas kaip akcijų srautų modelis, ir teigia, kad Bitcoin trūkumas – matyt, geriausiai atspindi jo antžeminio tiekimo (atsargų) ir metinės infliacijos lygio (srauto) santykį – yra susijęs su turto rinkos kapitalizacija.

Bitcoin akcijų srautas

Tiesą sakant, PlanB nustatė, kad pagal jo logaritminę regresiją Bitcoin vertė eksponentiškai padidėja tuo, kad trūksta BTC, o gegužę perpus sumažinus blokinį atlygį, tikimasi, kad monetų kaina sieks nuo 55 000 iki 100 000 USD.

Nors „PlanB“ dažniausiai buvo švenčiamas už savo darbą, kai kurie pradeda žengti atgal, teigdami, kad modelis gali būti laikomas netiksliu.

Analitikai paneigia „Bitcoin Stock-to-Flow“ modelį

Akcijos-srauto modelio tezės esmė yra ta, kad Bitcoin infliacijos lygis, srautas, yra žinomas, bet iš anksto neįtrauktas į rinkos kainas, t. Y., Dauguma rinkos dalyvių nesiima statymų perpus mažėjantis blokų atlygis, kol tai įvyks.

Tai, anot Hugo Nguyeno, kriptografo ir 2019 m. Bitcoin plėtros firmos „Chaincode Labs“ gyventojo, neteisinga.

Atsakydamas į „Coinmetrics“ Nic Carter įrašą apie Bitcoin infliacijos lygį, Nguyen parašė kad „visi, kurie naudoja juokingą S2F kainų modelį ir mano, kad srautas yra faktiškai nulis, yra tiesiog kvailas“, pabrėždamas jo įsitikinimą, kad halvinimas bus „antiklimatinis ir vis labiau istorinis reliktas“.

“Taigi aš manau, kad Bitcoin pinigų infliacijos lygis yra 0%.”

Taip !! Pagaliau kažkas tai pasakė. Visi, kurie naudoja juokingą S2F kainų modelį ir mano, kad srautas yra faktiškai nulis, yra tiesiog kvaila.

Kitaip tariant, jei tikite tuo modeliu, kaina turėtų būti begalinė _dab_. https://t.co/dXD4ou0u1y

– Hugo Nguyenas (@hugohanoi) 2020 m. Balandžio 9 d

Tai, ką jis sako, yra dėl to, kad mažiausias vertes galima nustatyti iš anksto, realus Bitcoin, kaip pinigų formos, infliacijos lygis iš tikrųjų yra lygus nuliui, o tai reiškia, kad akcijų srautų modelis tampa nereikšmingas, nes tikrasis srautas yra lygus nuliui.

Skepsis, susijęs su perpus, atsiliepė Peteris Brandtas, ilgametis prekybininkas žaliavomis.

Kovo 17 d. Paskelbtame tviteryje analitikas – pastebėjo kad „Bitcoin“ perpus sumažėjimas yra „pervertintas“, paaiškinant, kad BTC infliacijos sumažėjimas yra nereikšmingas, atsižvelgiant į dienos turto pardavimo apimtį.

Tiesą sakant, jis teigė, kad perpus sumažėjęs 50% infliacijos sumažėjimas yra „didžiulis pokytis“ didelėje kriptografinės rinkos schemoje ir todėl vargu ar turės apčiuopiamą poveikį.

Bitcoin perpus = #Grossly_over_rated

Dienos prekybos apimtis BTC = TIKRA BTC pasiūla

Kasamas kasybos sumažinimas $ BTC (NAUJAS tiekimas) yra lygus maždaug 2/100-osioms 1% TIKROS dalims

NAUJOS pasiūlos b / c sumažinimas perpus, kai TIKROS pasiūlos procentinė dalis = dalinis pokytis

– Peteris Brandtas (@ PeterLBrandt) 2020 m. Kovo 17 d

Modelis veikia, kiti tvirtina

Nors yra keletas nesąžiningų žmonių, atrodo, kad dauguma sutinka su „PlanB“, teigdami, kad modelis veikia.

Konkretus atvejis: kiekvienas „PlanB“ tweetas faktiškai tampa virusu kriptografinėje erdvėje, pritraukdamas tūkstančius teigiamų įvertinimų ir šimtus komentarų bei retweetų, kai investuotojai skuba

Be to, yra matematinių įrodymų, leidžiančių manyti, kad modelis veikia su Bitcoin, ir tai nėra tik grynas sutapimas, kad Bitcoin trūkumas gali atspindėti jo rinkos kapitalizaciją.

Ataskaitos, kurias „Twitter“ vartotojas pasidalijo „Skiedimo įrodymu“, nurodė, kad naudojant kelis statistinės analizės metodus, modelis yra integruotas su Bitcoin kaina, o ne grynu sutapimu seka BTC..

Kaip analitikas patvirtinta ataskaitose:

„Visi jie neatmeta hipotezės, kad akcijų srautas yra svarbus netikras Bitcoin vertės prognozatorius. […] Matome, kad akcijų srautai daro didelę įtaką kainai ilgainiui. “

Bitcoin platinamas įstatymų modelis

Svarbu tai, kad ataskaitoje buvo padaryta išvada, kad modelis turi ilgalaikį poveikį, o tai reiškia, kad „BItcoin“ iškart po to, kai kitą mėnesį paaiškės perpus, nepasieks 100 000 USD..

Vietoj to, jei modelis ir toliau galiotų „Bitcoin“, jis matys ilgalaikį sąskrydį ir turėtų pasiekti 100 000 USD iki 2021 m. Pabaigos arba 2022 m. Pradžios, tiki „PlanB“ darbu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me