Kopiena svin Džeku Dorsiju, kad Twitter iegūst savu Bitcoin emocijzīmi

Twitter

Sestdienas vakarā, 1. februārī, čivināt novēlēja dāvanu kriptonauda kopienai: pēc kārtas ievadot mirkļbirku un “Bitcoin”, iegūsit to, ko redzat zemāk, dzeltenas krāsas emocijzīmi, kas ir BTC logotips blakus tekstam “Bitcoin”.

Lai gan tas var šķist ārkārtīgi triviāls – Bitcoin emocijzīmju pievienošana nepievieno čivināt nekādu funkcionalitāti – šis mazais sociālo mediju uzņēmuma pamājiens ir ļoti aizrāvis kriptogrāfijas kopienu.

Šī vienkāršā emocijzīme mūs ir tik ļoti aizrāvusi, ka daudzi ir sākuši dziedāt gan Twitter, gan fintech uzņēmuma Square izpilddirektora Džeka Dorsija augstās uzslavas.

Kopiena kļūst savvaļas, ar visiem čivinot par Bitcoin

Kad sestdien parādījās emocijzīme, kriptogrāfijas pasaule nonāca tiešsaistē. Burtiski neviens nevarēja pārtraukt čivināt par to – mans čivināt ievadā ir ideāls piemērs; ja jūs iesaistījāties Bitcoin, klusējot bija obligāti jāizmanto svaigās sejas funkcija.

Patiešām, pēc datiem no LunarCrush, Bitcoin “apvienotais sociālais apjoms” ir palielinājies pēc tam, kad ir pievienota emocijzīme hashtag, un tur ir 113 816 ziņas, kurās aktīvs tiek pieminēts tikai 24 stundu laikā, līdz tie tiek publicēti. Tas ir augstākais sociālā apjoma līmenis, kāds bijis vairāk nekā gadu, LunarCrush rakstīja.

Cik liels darījums ir jauns #bitcoin emocijzīme? Bitcoin apvienotais sociālais apjoms tikko sasniedza augstāko līmeni pēdējā gada laikā ar 113 816 ziņām šodien (joprojām kāpj).

Paldies @jack par to, ka esi tik neticams līderis. https://t.co/bJshmQ1if3 $ btc pic.twitter.com/hUgWPT3Whd

– LunarCRUSH (@ LunarCRUSH) 2020. gada 2. februāris

Twitter izpilddirektors svin

Atkal, lai cik mazsvarīgi varētu šķist emocijzīmes, daudzi ātri uzslavēja Dorsiju. Ikigai Asset Management CIO Trevis Kling pēc šīs jaunās funkcijas uzrakstīja, ka “jūs nevarat pārvērtēt, cik daudz Džeks ir paveicis Bitcoin ekosistēmas labā”, piebilstot:

Kad par to visu tiks rakstītas vēstures grāmatas, viņš tiks uzskatīts par vienu no visietekmīgākajiem aizstāvjiem, kas nes nevalstisku naudu pasaulē..

Jūs nevarat pārvērtēt, cik daudz @jack ir izdarījis #bitcoin ekosistēma.

Kad par to visu tiks rakstītas vēstures grāmatas, viņš tiks uzskatīts par vienu no visietekmīgākajiem aizstāvjiem, kas nes nevalstisku naudu pasaulē.. pic.twitter.com/JWsYB4H3WA

– Treviss Klings (@Travis_Kling) 2020. gada 2. februāris

Tas bija atbalsojās autors “Bitcoin izgudrošana” Yan Pritzker, kurš rakstīja, ka Dorsey lēmums iekļaut jauno mirkļbirku sava Twitter konta biogrāfijā, kam seko miljoni, ir plašs kriptonauda:

Twitter (lielākā komunikācijas platforma pasaulē) un Square (# 1 finanšu lietotne lietotņu veikalā) izpilddirektora un dibinātāja profilā ir viens vārds “Bitcoin”. Neguļ uz šī. Jūs esat brīdināts.

Dorsija saviem draugiem Bitcoin kopienā atbildēja natūrā, aicinot Unicode pievienot Bitcoin emocijzīmi.

Dorsija mīl Bitcoin, par to nav šaubu

Lēmums piešķirt Bitcoin hashtagam savu emocijzīmi ir jaunākais Džeka Dorsija veiktais solis, lai nomierinātu kriptovalūtas kopienu.

2019. gada sākumā Dorsija kļuva par vienu no skaļākajiem Bitcoin atbalstītājiem, sākot intervijās un tiešsaistē uzslavēt kriptonauda..

Vissvarīgākais ir tas, ka aplādes laikā ar Džo Roganu viņš teica, ka, viņaprāt, kriptonauda šobrīd ir vislabākā pretendente kļūt par interneta vietējo valūtu, atsaucoties uz faktu, ka Bitcoin ir visvairāk pierādīts no visām digitālajām valūtām un ka tas ir dzimis izstrādāja visu tiešsaistē.

Arī savas fintech kompānijas ienākumu zvanā viņš Volstrītai teica, ka “mīl Bitcoin”, iespējams, šokējot dažus no tiem, kas bija zvanā.

Viņa mīlestība pret Bitcoin ir izplatījusies viņa uzņēmumos.

Square tikko nodrošināja patentu, kas iezīmē sistēmu, kas ļauj fiat ātri pārveidot par “non-fiat” instrumentiem, dokumentā vairākkārt pieminot vārdu “Bitcoin” un “kriptonauda” (un arī Ethereum). Uzņēmuma kriptogrāfijas nodaļa nesen izlaida arī Lightning Development Kit (LDK), kam jāuzlabo kriptovalūtas funkcionalitāte.

Ir arī runāts par Twitter pievienošanu funkcijai, kas lietotājiem ļaus nosūtīt naudu un vērtību citiem lietotājiem. Sīkāka informācija par šo jautājumu bija niecīga, lai gan daži ir minējuši, ka tas varētu būt saistīts ar Bitcoin un tā zibens tīklu, jo Dorsija ir īpaši zibens tīkla ventilators, kas ir turējis “Zibens lāpu” un pielicis Square darbam, izstrādājot projektu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me