Vai Bitcoin un Ethereum būs ilgi? Lieta par un pret

Kripto

Tas nav mazums, ka Bitcoin ir izšķiroši attīstījies otrajā pastāvēšanas desmitgadē. Un OG blokķēdes līdz šim ievērojamākā atvase Ethereum pati par sevi labi darbojas, kad viedā līguma platforma tuvojas 5. dzimšanas dienai 2020. gada jūlijā.

Cilvēki, kuri ir izstrādājuši šos projektus un gadu gaitā tos ir sasnieguši, ir paveikuši daudz, pat ja kriptokonomijas cilvēki tos pilnībā novērtē tikai.

Tomēr, domājot par tālu Bitcoin un Ethereum, jau ir domāts par to, cik tālu viņi iet. Līdz šim divi galvenie publiskie blokķēdes ir parādījuši ievērojamu darbības laiku un uzticamību, visi vienlaikus ir neuzticami un globāli, un tos atbalsta lietotāji, nevis jebkura valsts valsts. Attiecīgi, Bitcoin un Ethereum, kā arī ar tiem saistītās kriptovalūtas šobrīd izbauda tīkla efektus, kas liek domāt, ka tie pastāvēs gadiem vai pat gadu desmitiem..

Šajā ziņojumā mēs izpētīsim dažus iemeslus, kāpēc šīs līdz šim veiksmīgās bloku ķēdes, šķiet, ir gatavas ilgstoši darboties kādā jēgpilnā formā vai veidā, kā arī dažus galvenos kontrapunktus, kāpēc tie var nebūt.

GitHub arhīva programma

2020. gada aprīlī populārā Microsoft piederošā programmatūras izstrādes platforma GitHub plāno arhivēt virkni atvērta pirmkoda kodu krātuvju īpašā pazemes objektā Svalbārā, Norvēģijā..

Šī iekārta, kas ir aprakta dziļi zem kalna, tādējādi droši uzglabās galveno kriptonauda projektu krātuves, piemēram, Bitcoin, Ethereum un daudz ko citu. Kā tādas, šīs koda bāzes ir paredzēts saglabāt tūkstošiem gadu un ilgāk, nodrošinot vismaz to, ka top publika blokķēdes būs aptuveni kā artefakti pēcnācējiem.

Protams, tā ir spēcīga apdrošināšanas polise kultūras līmenī. Bet krātuvju aprakšana pazemē acīmredzami daudz atšķiras no Bitcoin un Ethereum, kas aktīvi darbojas simtiem gadu, kas ir atsevišķs jautājums.

Pret trauslu dizainu

Bitcoin un Ethereum tīkli ir decentralizēti, izturīgi pret cenzūru, izturīgi un viegli pieejami visā pasaulē..

Šādas struktūras padara šīs blokķēdes grūti nogalināmas, un tas ir tieši punkts. Tie ir skaidri izstrādāti, lai, tā sakot, būtu izturīgi, lai nodrošinātu, ka slikti, lieli vai mazi aktieri nevar sabojāt tīklus visiem pārējiem, un viņi jau ir pārcietuši pietiekami daudz krīžu, lai ieteiktu, ka viņi ir piemēroti tai pašai nākotnē.

Ekosistēmas impulss

Vēl viens iemesls, kāpēc Bitcoin un Ethereum, šķiet, ir gatavi šeit atrasties nākamajos gados, ir tas, ka šie tīkli ir redzējuši lielākas kopienas un lielāko ekonomisko aktivitāti ap tiem un līdz līmenim, kas citur kriptoekonomikā vienkārši nepārspējams.

Tikai pēc pāris gadiem abi publiskie blokķēdes attiecīgi lepojas ar miljardiem dolāru lieliem maksājumiem, nelielām izstrādātāju armijām un kaislīgām un dziļi iesaistītām lietotāju bāzēm. Šajos nolūkos, ja kādi projekti ir piemēroti ilgstošai darbībai, tiem, kuriem ir vislielākie grāvji un tādējādi vislabākie resursi un prāts, un šobrīd tas ir Bitcoin un Ethereum.

Digitālās bezvalstnieku naudas praktiskums

Bitcoin un Ethereum ir domāti ikvienam, jebkur un jebkurā laikā. Vēl svarīgāk ir tas, ka šīs nav suverēnas sistēmas, pret kurām neviena valsts nevar izkūpēt tādā veidā, kā varētu nodrošināt galveno maksājumu uzņēmumu..

Šajā ziņā Bitcoin un Ethereum ir ārkārtīgi spēcīgi finanšu iekļaušanas rīki. Viņiem ir visāda veida jauna ietekme uz globālo tirdzniecību, tostarp naudas pārvedumu jomā.

Kamēr šīs bloku ķēdes ir spēcīgas un publiskas, kuras tās būs bezgalīgas, viņiem ir daudz solījumu un jauna veida komunālie pakalpojumi cilvēkiem ar bankām un nepietiekamu banku līmeni visā pasaulē.

Bāzes slāņa koeficients

Bitcoin ir zibens tīkls. Ethereum ir pieaugošā decentralizēto finanšu jeb DeFi arēna. Abi gadījumi ilustrē to, kā šīs blokķēdes veido spēcīgus bāzes slāņus, kurus visu veidu projekti var veidot virsū.

Zibens un DeFi ir agri, taču tie parāda to, ko mēs jau varam paveikt šeit un tagad, kā arī norāda uz to, ko varētu darīt nākotnē.

Ar to teikts, jo vairāk infrastruktūras un lietotņu, kas tiek veidotas Bitcoin un Ethereum virsotnē, jo lielāka ir iespējamība, ka šie projekti būs tālu.

Vēsturiski ievērojams

Pieņemsim, ka Bitcoin un Ethereum jebkura iemesla dēļ galu galā nokrīt. Neatkarīgi no tā, kas notiek šajā sakarā, divu blokķēžu parādīšanās ir nozīmīgi, vēsturiski nozīmīgi notikumi, kurus neapšaubāmi daudzdisciplīnu speciālisti pētīs gadu desmitiem un pat ilgāk.

Abi šie kriptovalūtu projekti pavēra pilnīgi jaunus digitālo finanšu veidus, un šajā ziņā tie bija pilnīgi bezprecedenta gadījumi. Viņi ir devuši dzīvību arī neskaitāmiem pēcnācējiem, kuru sekas joprojām tiek veidotas.

Var tiešām pienāk diena, kad Bitcoin un Ethereum kļūst par zemākām tehnoloģijām, taču nekas nekad nevar apturēt viņu vietu vēstures grāmatās.

Skaitītājs: Novecojis nākotnes kriptovalūtas

Tagad pārejam uz kontrapunktiem vai to, kāpēc Bitcoin un Ethereum var nebūt ilgstoši. Viena no iespējām, protams, ir tā, ka gados nākotnē progresīvāki kriptovalūtas projekti ar progresīvākām funkcijām pārspēj agrīnās publiskās blokķēdes smagsvarus.

Šobrīd ir grūti izprast šo scenāriju, jo neviens kriptogrāfijas projekts pat nav tuvu tam, lai tas šobrīd atbilstu Bitcoin un Ethereum vispārējam spēkam. Bet, to sakot, nākotne ir gara, un ārpus horizonta var būt projekti, par kuriem mēs tikko pat varētu sākt pat aplauzt galvu. Pagaidām nav pretendentu antagonistu, taču šādi projekti var radīt izaicinājumus tālā nākotnē.

Skaitītājs: Kriptogrāfijas telpa nokalst

Viens no jautājumiem, kas lielākajai daļai kriptoekonomikas ieinteresēto pušu ir prātā, ir, kā būtu, ja visa šī ekosistēma tomēr sarautos un neizdotos?

Šķiet, ka tas ir ārkārtējs scenārijs, jo ir grūti iedomāties, ka kriptonomika nenodzīvos pat ievērojami mazākā formā visu atlikušo mūžu. Bet pat joprojām lietotāju pieredzes faktoram būs jāuzlabo visa kriptogrāfiskā ekosistēma, lai būtu labas izredzes, ka Bitcoin un Ethereum izšķiroši ieplaisās galvenajā straumē. Tas ir kaut kas, kas jāņem vērā.

Counter: Melnais gulbis

Melnā gulbja notikums ir katastrofāls notikums, kas ir ļoti neparedzams un tāpēc to nav iespējams precīzi paredzēt. Šīs dinamikas dēļ šie notikumi var izraisīt nopietnu haosu.

Ir, protams, ekstrēmi piemēri, piemēram, asteroīds, kuru garām palikuši zvaigžņu vērotāji, kas satriec zemi un gāž cilvēku civilizāciju. Tas var būt maz ticams, bet tas paliek varbūtības jomā.

Reālākas nezināmas ievainojamības, kas vēlākos gados varētu izraisīt nopietnus uzlaušanas gadījumus. Bet šīs ievainojamības ir maz ticamas, ja tiek veikta laba revīzija, un Bitcoin un Ethereum kopienas revīziju uztver ļoti nopietni.

Skaitītājs: valdības krampji

Šajā brīdī šķiet maz ticams, ka ievērojama valdību koalīcija visā pasaulē koordinēs uzbrukumus galvenajiem publiskajiem blokķēdēm un ar tām saistītajām kriptovalūtām, BTC un ETH..

Tomēr daudzos veidos Bitcoin un Ethereum pārspēj, izaicina vai neievēro juridiskās jurisdikcijas, tāpēc var pienākt diena, kad grūsties un valdības nolemj koordinēt ārkārtējus pasākumus, lai kriminalizētu pamata bloku ķēdes vai kriptogrāfijas darbības, lai saglabātu savu suverenitāti..

Tomēr Bitcoin un Ethereum ir vairāk iekļauti vispārējā sabiedrībā nekā jebkad agrāk, tāpēc nerēķinieties, ka šī iespēja notiks tuvākajā laikā, ja vispār.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me