Galvenais analītiķis uzskata, ka Bitcoin varētu gūt labumu no deflācijas perioda

Bitcoin

Ja pēdējos mēnešos esat izpētījis kriptogrāfisko čivināt, jūs zināt Bitcoin investoru apsēstību un inflāciju, īpaši hiperinflāciju; ja jūs jautājat investoram kriptovalūtā, kāpēc viņi pērk BTC, viņi, iespējams, pieminēs kaut ko par Zimbabves valūtas hiperinflācijas sabrukumu.

Tas ir dabiski: atšķirībā no fiat valūtām, kuras var drukāt pēc centrālo banku un valdību iegribām, Bitcoin ir ļoti maz, un protokols nodrošina, ka tikai 21 miljons monētu jebkad tiks izrakts un nosūtīts caur blokķēdi. Inflācijai, protams, vajadzētu palīdzēt mazam un pieprasītam aktīvam.

Bet pēdējo nedēļu laikā, samazinoties naftas cenai un dramatiski samazinoties naudas ātrumam, notika nopietnas diskusijas par gaidāmo deflācijas ciklu. Deflācija nozīmē, ka jūsu dolāra vērtība faktiski palielinās, kam teorētiski vajadzētu veicināt krājumus un samazināt aktīvu vērtību.

Bet top makroanalītiķis nesen ieteica, ka deflācijas “vilnis” ilgtermiņā varētu palīdzēt Bitcoin. Lūk, kā.

Deflācijas pazīmes

Pēdējo nedēļu laikā visā pasaulē ieviestās obligātās bloķēšanas dēļ pieprasījums pēc precēm un pakalpojumiem ir samazinājies no Zemes virsmas, par ko liecina atsevišķu naftas mucu sabrukums līdz 0 ASV dolāriem, pat negatīvas cenas. Nopietni.

Līdz ar to ir skaidrs, ka pie horizonta ir deflācija, ko izraisa liels pieprasījuma vai naudas ātruma samazinājums..

Kad notiek viens no lielākajiem deflācijas viļņiem mūsdienu vēsturē, negatīvās PCI iespējas ir ļoti augstas. Tas varētu nozīmēt, ka Fed nākamajos mēnešos darīs neiedomājamu un pāriet uz negatīvām likmēm, vai, ja nē, monetārie apstākļi kļūs krīze 1 /

– Rauls Pals (@RaoulGMI) 2020. gada 3. aprīlis

Jautājums ir, lai novērstu deflāciju un nežēlīgu recesiju, Federālo rezervju sistēma, kā arī pasaules centrālās bankas un valdības ir spiestas aktivizēt visus monetāros pasākumus, kas ir viņu spēkos, lai saglabātu ekonomikas virzību..

Saskaņā ar Raoul Pal no Global Macro Investors teikto, to paturot prātā, “tas varētu nozīmēt, ka Fed darīs neiedomājamo […] un pāriet uz negatīvām likmēm”, pirms norāda uz diagrammām, kurās parādīti federālie fondi un 10 gadu valsts kases obligāciju ienesīgums atrodas uz negatīvās pozīcijas robežas.

Neskatoties uz to, viņš šķita pārliecināts, ka tuvojas deflācija, un negatīvās PCI (inflācijas rādītāja) izredzes sauca par “ļoti augstu”.

Varētu būt milzīgs Bitcoin

Atkal, lai gan galvenā tēze par Bitcoin ieguldījumiem ir novērst fiat dolāru inflāciju, deflācijas notikums varētu nopietni gūt labumu Bitcoin, saka analītiķi.

Pal, piemēram, paskaidroja ka ar pašreizējo makro fona “Dolāriem, zeltam un Bitcoin ir visjēdzīgākā jēga”, piebilstot, ka viņš pozicionē savu portfeli no 18 līdz 36 mēnešiem, šķietami liekot domāt, ka viņš pagaidām negaida, ka notiks deflācija.

Dolāri, zelts un Bitcoin ir visjēdzīgākie. Vēlāk, daudz vēlāk, tikai zelts un bitcoin.

Šis ir skats no 18 līdz 36 mēnešiem. Gaidiet, ka šajā ceļā notiks daudz prettrendu. Mums būs jāpārvar tie.

Veiksmi.

– Rauls Pals (@RaoulGMI) 2020. gada 3. aprīlis

Pals nepaplašināja savus viedokļus, taču ir viegli saprast, kāpēc, ņemot vērā viņa teikto, arvien pieaug interese par zeltu un Bitcoin.

Pirmkārt, ar negatīvām procentu likmēm samazinās alternatīvās izmaksas par tādu aktīvu īpašumtiesībām, kuru ienesīgums ir 0%, piemēram, zelta un Bitcoin. Kāpēc turēt obligācijas ar ienesīgumu -0,5% gadā, kad jūs varētu turēt ierobežotu aktīvu ar vietu augšupejai, kas dod 0%?

Otrkārt, Kanādas tehnoloģiju uzņēmējs Džefs Būts un grāmatas “Rītdienas cena” autors nesenā intervijā Real Vision ieteica, ka deflācija, iespējams, dramatiski pasliktinās pasaules parādu slodzi. Kāpēc?

Neskatoties uz to, ka likmes ir nulle vai pat negatīva, deflācijas vide nozīmētu, ka parāda reālā vērtība, kuras lielākā daļa tika uzkrāta 2000. vai 2010. gadu sākuma inflācijas vidē, palielināsies, atstājot daudzus parādniekus ar lielāku un lielāku bedre, no kuras izrakt.

Citiem vārdiem sakot, parādsaistību neizpildes iespējai vajadzētu palielināties deflācijas periodā, kas savukārt var mazināt uzticību iestādēm, liekot personām meklēt tādas alternatīvas kā zelts un Bitcoin, intervijā sacīja Booth..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me