Populārākais Bloomberg analītiķis Bullish par Bitcoin prognozēm 2020. gadam

Bitcoin Mēness

Kopš gada sākuma Bitcoin ir bijis absolūtā asarā. Kopš 1. janvāra vadošās kriptovalūtas cena ir palielinājusies par nedaudz vairāk nekā 35%, šī raksta tapšanas brīdī tā ir pieaugusi no 7100 līdz 9600 dolāriem.

Lai gan daži analītiķi ir teikuši, ka tas ir pārāk tālu, pārāk ātri, lai kriptonauda varētu pieaugt, Bloomberg vecākais izejvielu analītiķis Maiks Makglone nesen atklāja, ka joprojām ir optimistisks attiecībā uz kriptovalūtas izredzēm 2020. gadā, nosaucot tendenci par “labvēlīgu” iesaistītajam aktīvam.

Kāpēc vadošais Bloomberg analītiķis ir Bullish par Bitcoin

Bloomberg’s Crypto Outlook for 2020 February analītiķis Maiks Makglone rakstīja ka Bitcoin joprojām ir pozitīvs, atsaucoties uz faktu, ka “norādes par pirmdzimto kriptogrāfiju joprojām ir labvēlīgas galvenajā rādītājā, kas ir svarīgs aktīvam, kur piegāde ir arvien ierobežotāka – pieņemšana”.

McGlone, atbalstot savu viedokli par to, ka pieaug Bitcoin ieviešana, pievērsa uzmanību aktīvo adrešu skaita pieaugumam tīklā, kas ir ķēdes metrika, kas, pēc daudzu domām, ir ieguldītāju pieprasījuma rādītājs:

Adrešu kopsumma liecina, ka Bitcoin, visticamāk, uzturēs virs 9000 USD, kā mēs to redzam. Viens no spēcīgākajiem 2018. gada cenu krituma un 2019. gada atveseļošanās rādītājiem – Bitcoin aktīvo adrešu 30 dienu vidējais rādītājs no Coinmetrics – ir augstākais kopš jūlija, kad cena sasniedza maksimumu aptuveni 14 000 USD.

Citi faktori, kas nozīmē pastiprinātu pieņemšanu, ir tendence, ka Bakkt, Fidelity Investments un citas finanšu iestādes sāk nopietni nodarboties ar Bitcoin finanšu pakalpojumiem, un ieguves telpā ir vērojama spēcīga attīstība.

Analītiķis arī rakstīja, ka vēl viena pozitīva zīme ir Bitcoin straujais hash līmeņa pieaugums – skaitļošanas jaudas mērīšana kriptonauda tīklam..

Ne viss Bloomberg ir bullish

Lai gan Makglone ir vērojama, ir svarīgi atzīmēt, ka pastāv pretrunīgi viedokļi ar Bloomberg organizāciju, kas algo tūkstošiem analītiķu un rakstnieku.

Rakstā, kas publicēts tikai pirms dažām dienām, bija redzama zemāk redzamā diagramma, kas parāda, ka GTI globālais spēka indikators drukā pārdošanas signālu, kas liecina, ka visticamāk ir negatīvie.

Bitcoin svārstās netālu no 9500 USD, bet cenšas izlauzties cauri

Un Bloomberg redaktors Džo Veisentāls nesenajā biļetenā pieminēja Bitcoin pieaugumu, rakstot, ka BTC nepietiekamā veiktspēja pret altkoīniem liecina, ka “galvenie stāstījumi, kurus ticīgie vēlas virzīt ilgtermiņā, vēl netiek izpildīti”, atsaucoties uz noskaņojumu, ka Bitcoin vajadzētu apsteigt visas pārējās kriptovalūtas, jo gaidāmā bloka atlīdzība samazinās uz pusi vai pieaug tās klasifikācija kā drošas patvēruma aktīvs.

Lūk, kāpēc tas ir bijis slikts gads tik tālu pēc bitkoīna

(No šodienas @Markets biļetens https://t.co/e5TYtjIuOw) pic.twitter.com/sXo01ct33a

– Džo Veisentāls (@TheStalwart) 2020. gada 4. februāris

Tālu no vientuļuma

Makglone ir tālu no vienīgā ievērojamā analītiķa, kurš strādā kriptovalūtas telpā un ir reklamējis tik cildenu viedokli.

Saskaņā ar iepriekšējiem Blockonomi ziņojumiem Toms Lī – Ņujorkas tirgus izpētes firmas Fundstrat Global Advisors līdzdibinātājs – sacīja, ka Bitcoin 2020. gadā ir ļoti spēcīga tendence šādu trīs faktoru dēļ:

  1. Gaidāmās 2020. gada prezidenta vēlēšanas ASV, kuras, pēc viņa domām, samazinās regulatīvo spiedienu uz Bitcoin.
  2. Gaidāmais Bitcoin bloķēšanas atlīdzības samazinājums, kas pazīstams kā “uz pusi”, kas samazinās aktīva inflācijas līmeni par 50%.
  3. Pieaugošā ģeopolitiskā spriedze, īpaši Irānā.

Lī arī anekdotiski teica, ka viņa firma ir novērojusi arvien lielāku klientu interesi par kriptonauda, ​​atbalsojot komentāru, ko trešdien izteica Maiks Novograts, bijušais Goldman Sachs partneris, par šo pašu tēmu..

Tāpat Novogratz pagājušajā nedēļā Bloomberg teica, ka pieaugošās centrālās bankas injekcijas tirgos, Bitcoin sevi pierādot kā digitālo zeltu, un tendence, ka kriptogrāfijas infrastruktūras būs vairāk nekā jebkad agrāk, BTC cenas 2020. gadā liecinās par labu..

Viņš nedeva prognozi ēterā, bet to ierakstīja tviterī “2020. gada prognoze” viņš sagaida lai Bitcoin šogad varētu pabeigt vairāk nekā 12 000 USD, kas ir ievērojami izslēgts, salīdzinot ar 2021. gada sākuma zvanu 20 000 USD apmērā, kuru viņš pagājušā gada beigās veica Bloomberg.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me