Galvenais analītiķis apstiprina 100 000 ASV dolāru Bitcoin cenas mērķi 2021. gada beigām

Bitcoin

Kaut arī Bitcoin cena vēl nav pārsniegusi iepriekšējo visu laiku augstāko līmeni – 20 000 USD, investori nesen ir sākuši domāt, kur nākamais kriptovalūtas buļļu cikls aizvedīs aktīvu.

Daži lāči ir teikuši, ka pašreizējā atveseļošanās ir tikai “atbalss burbulis”, kas tuvāko nedēļu laikā parādīs kriptonauda spēka samazināšanos, kā rezultātā tiks izveidots jauns lāču tirgus, kas cenas paaugstinās līdz zemākajai līmenim, kāds tas ir bijis gadu laikā.

Citi tomēr ir teikuši, ka gaidāmais buļļu cikls, visticamāk, Bitcoin paaugstinās jaunā augstumā, iespējams, sešos ciparos pēc aktīva cenas.

Konkrēts gadījums – ievērojams analītiķis, kurš ziņo no institucionālajiem tirgiem Eiropā, nesen nosprieda savu prognozi, ka līdz 2021. gada beigām Bitcoin tirgos vismaz 100 000 ASV dolāru – nedaudz mazāk par 24 mēnešiem..

Ja tas notiks, BTC būs jāpalielina par 880% ne vairāk kā 23 mēnešos. Varoņdarbs nav neiespējams, kaut arī neiespējams, ja ņemat vērā relatīvo niecīgo akciju tirgus un citu aktīvu klašu pieaugumu.

Bitcoin, visticamāk, sasniegs 100 000 USD, secina augstākais analītiķis

Ja pēdējos gados vispār esat bijis kriptonauda telpā, jūs, iespējams, dzirdējāt, ka tiešsaistes moniker “PlanB” mētājas diezgan bieži.

Tiem, kas nezina, PlanB, kura čivināt atzīme ir “100 triljoni USD”, šķietami atsaucoties uz neveiksmīgo monetāro tendenci fiat valūtu hiperinflācijā, ir kļuvusi par vadošo Bitcoin analītiķi, izlaižot vairākus digitālos darbus, kas ir precīzi prognozējuši šķietami nejaušas kriptovalūtu tirgus kustības.

Slavenākais viņa gabals ir “Bitcoin vērtības modelēšana ar trūkumu,”Vidēja līmeņa ziņa, kuru viņš publicēja pagājušā gada martā un kurā viņš atklāja, ka Bitcoin trūkums var palīdzēt prognozēt aktīva tirgus kapitalizāciju, izveidojot logaritmiskās regresijas modeli, lai to izdarītu. Ikreiz, kad Bitcoin inflācijas līmenis samazinās, tā patiesā vērtība pieaug tirgus dinamikas dēļ.

Viņa modelis, kas ir pārbaudīts ar R kvadrātiņu 95% (kas statistikā nozīmē ārkārtīgi precīzu) un apstiprināts, ka tas ir integrēts ar BTC cenu (nevis nejaušību), paredz, ka “taisnīgā” Bitcoin cena kaut kur sasniegs 55 000 līdz 100 000 ASV dolāru pēc 2020. gada maija uz pusi samazināšanas, kura laikā aktīvu inflācija tiks samazināta uz pusi, pateicoties blokķēdē iebūvētajam kodam.

PlanB nesen izveidoja cenu prognozi šim modelim. Čivināt, viņš rakstīja, ka Bitcoin visu šo gadu, iespējams, tirgosies virs 8200 USD, piebilstot, ka “buļļa skrējiens sāksies pēc tam, kad līdz pusei [un cenas] sasniegs 100 000 USD līdz 2021. gada decembrim”.

*** Atjauninājums: ieslēgti mani 2 sati #bitcoin cena:

– 2020. gads: btc paliek virs 8200 USD (tāpēc mēs NAV pazemināmies līdz $ 6k vai $ 4k līmenim, ko citi tagad prognozē)

– 2020. gada maijs uz pusi: būs virs 10 000 USD

– 2021. gads: buļļa skrējiens sākas pēc pusi un sasniedz 100 000 USD virs 2021. gada decembra#NotFinancialAdvice https://t.co/Zkkma4ZBSd

– PlanB (@ 100 triljoni USD) 2020. gada 10. februāris

Nav tik traki, kā tas varētu izklausīties

Lai cik traki izklausītos Bitcoin cena 100 000 ASV dolāru apmērā, daudzi ir racionalizējuši šo cenu prognozi.

Piemēram, PlanB savā iepriekšminētajā magnum opus rakstīja sekojošo, uzsverot, cik ātri Bitcoin var augt, kad pasaules investoru makro faktoru dēļ ekonomiskā vērtība ieplūst šajā ekosistēmā:

 Cilvēki man jautā, no kurienes visa nauda, ​​kas nepieciešama $ 1trn bitcoin tirgus vērtībai? Mana atbilde: sudrabs, zelts, valstis ar negatīvu procentu likmi (Eiropa, Japāna, ASV drīz), valstis ar plēsonīgām valdībām (Venecuēla, Ķīna, Irāna, Turcija uc), miljardieri un miljonāri, kas aizsargā pret kvantitatīvo atvieglojumu (QE), un institucionālie investori atklāt aktīvākos aktīvus pēdējo 10 gadu laikā.

Patiešām, nesenajā CNBC segmentā “Ātra nauda” visi paneļa saimnieki – no kuriem daži pēdējo gadu laikā bija skeptiski pret Bitcoin un kriptovalūtām kopumā – atzina, ka Bitcoin varētu strauji pieaugt, pateicoties makro faktoriem, horizonts. Piemēram, viens no enkuriem teica:

Pasaulē, kurā centrālie baņķieri paklupina sevi, lai devalvētu savu valūtu, Bitcoin uzvar. Fiat valūtu pasaulē Bitcoin ir uzvarētājs.

Tas atsaucās uz tendenci, ka centrālās bankas visā pasaulē pazemina savas politikas likmes un iepludina naudu ekonomikā (izmantojot efektīvu aizņēmumu), lai uzturētu pozitīvas ekonomikas tendences, uz to attiecīgās valūtas pirktspējas rēķina..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me