Bitcoin robežas, kas pārsniedza 10 000 ASV dolāru: analītiķis sagaida vairāk otrādi

Bitcoin cena

Neskatoties uz dažām nesenām svārstībām, kas pirms dažām stundām noveda Bitcoin tik zemu kā 9 700 USD, šajā nedēļas nogalē pirmo reizi mēnešos vadošās kriptogrāfijas valūtas cena pārsniedza 10 000 USD.

Šis sasniegums nebija viegls; cenas dienām ilgi bija iestrēgušas zem galvenā psiholoģiskā cenu punkta. Bet galu galā sestdienas vakarā buļļi izspiedās cauri, tādējādi Bitcoin sasniedzot pat 10 200 USD.

Neskatoties uz buļļa tendenci, kopš tā ir samazinājusies, kā minēts iepriekš, analītiķi joprojām ir pārliecināti, ka kriptonauda veikalā ir vairāk augšupvērsta, atsaucoties uz tehniskiem faktoriem un šķietami spēcīgu Bitcoin pamata tendenci.

Bitcoin izlaide 10 000 ASV dolāru apmērā apstiprina vēršu tendenci, saka analītiķi

Pagājušo 10 000 ASV dolāru dēļ Vilis Vū – kriptovalūtas riska ieguldījumu fonda Adaptive Capital partneris – dalīts savas domas par neseno cenu darbību, rakstot sekojošo:

Šis izlaušanās ir īsts darījums. Fundamentālā ieguldījumu aktivitāte atbalsta šo 10 000 ASV dolāru lielo ieguldījumu.

Šis izlaušanās ir īsts darījums. Fundamentālā ieguldījumu aktivitāte atbalsta šo 10 000 ASV dolāru lielo ieguldījumu. pic.twitter.com/IDWmhXX2Mj

– Vilis Vū (@woonomic) 2020. gada 9. februāris

Viņš izteica šo komentāru, atsaucoties uz iepriekš redzamo diagrammu, kurā Woo parāda investoru ātruma datus attiecībā pret cenām. Ievērojamais ķēdes analītiķis piebilda, ka pamatā esošās tendences ir “ļoti lecīgas”, kas liek domāt, ka Bitcoin pieaugums līdz USD 10 000 ir tikai sākums kaut kam vēl lielākam..

Patiešām, nesenajā biļetenā atzīmēja kriptovalūtu tirgotājs Filb Filb vērsa uzmanību uz $ 9,550 līmeni Bitcoin, ievietojot zemāk redzamo diagrammu, kas parāda, ka šis cenu punkts vienmēr ir bijis tirgus inflācijas punkts.

Konkrētāk, kad cenas pārsniedza 9550 USD, vadošais kriptogrāfijas aktīvs ieguva vēl lielāku spēku, un, kad cenas nespēja pārvarēt šo līmeni, mītiņi ātri pārvērtās par lāču maiņu.

Kad Bitcoin tikai svētdien aizvēra nedēļas sveci virs 9550 ASV dolāriem, cenu varēja ātri notīrīt, sasniedzot 11 500 USD, kas būtu vairāk nekā 15% pieaugums no pašreizējā cenu līmeņa 9 900 USD..

Šo pieprasījumu par 11 500 ASV dolāriem ir atkārtojis Deivs Vilnis – tirgotājs, kurš 2019. gada vidū sauca, ka Bitcoin būs zem 6400 USD. Šis pseidonīmiskais komentētājs nesen atzīmēja, ka BTC tirgo “mini-mini parabolu”, kura cena līdz mēneša beigām tiks paaugstināta līdz USD 11 500.

Lietu būtiskajā pusē ir jauni faktori, kas palīdzēs palielināt pieprasījumu pēc Bitcoin. Fundstrat līdzdibinātājs Tomass Lī nesen identificēja divas no šīm lietām, rakstot zemāk esošajā čivināt, kas varētu palielināt BTC:

  • Bloķētās atlīdzības samazināšana, kas pazīstama arī kā “uz pusi” vai “uz pusi”. Šis notikums samazinās Bitcoin inflāciju par 50%, un tam vajadzētu nozīmēt, ka vienmērīgs vai palielināts pieprasījums kopā ar lēnāku jaunās BTC produkciju laika gaitā palīdzēs paaugstināt cenas. Plānots, ka šis pasākums notiks maija sākumā.
  • Kriptogrāfijas uzņēmumu izaugsme, kas tirgū ieved fiat, varētu palīdzēt paaugstināt Bitcoin līmeni. Pie šiem uzņēmumiem pieder Fidelity Investments, Bakkt un citi, kas galvenokārt strādā ar institucionālajiem dalībniekiem.

Laba zīme, ka #bitcoin ir palielinājies par 40% 2020. gada pirmajos mēnešos

– aizmugures vēja ēka, ieskaitot „uz pusi”, kā arī fiat līdz kriptogrāfisko uzbrauktuvju pieaugums#spēcīgs https://t.co/KSCxL3w4mZ

– Tomass Lī (@fundstrat) 2020. gada 9. februāris

Daži analītiķi ir piesardzīgi

Lai gan ir visi šie faktori, kas liek domāt par augšupeju, daži no tiem norāda uz piesardzību, īpaši pēc tam, kad pēdējās 50 dienās Bitcoin ir redzējis spēcīgo vairāk nekā 50%.

Saskaņā ar a jaunākā analīze dalījās ekonomists un kriptogrāfijas analītiķis Alekss Krēgers, Bitcoin, kas drukāja finansējuma likmi virs 0,12% (kas ir vienāds ar traki 131%, ja gada rādītājs ir lielāks), vēsturiski ir bijis relatīvi lielu kritumu priekšgājējs. Konkrētāk, katru reizi, kad bija redzams iepriekšminētais finansējuma līmenis, Bitcoin sekojošajās piecās dienās samazinājās vidēji par 7%.

Pagājušās nedēļas beigās tika novērota 0,12% likme, kas nozīmē, ka nākamajās dienās varētu notikt kritums.

Nemaz nerunājot par to, Thomas Thorntown no Hedge Fund Telemetry nesen norādīja, ka Demark Sequential Countdown indikators, kas sauca Bitcoin 6400 dolāru dibenu, iespiež potenciālu pārdošanas sveci, kas nozīmē, ka investoriem jābūt piesardzīgiem..

#BITCOIN Atjaunināt. Iesakot šodien pārdot ilgi un iet neitrāli. Varbūt nedaudz agri ar gaidāmo DeMark Sequential Countdown 13. Līdz 52% no pirkšanas ieteikuma decembrī, kad DeMark bija pirkusi Countdown 13 cc @DTAPCAP @RaoulGMI @MarkYusko @ APompliano pic.twitter.com/m0D9wpjOSm

– Tomass Torntons (@TommyThornton) 2020. gada 7. februāris

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me