Bitcoin pazeminās zem 9000 USD: kā analītiķi domā, kas notiks tālāk?

Bitcoin

Nedaudz vairāk nekā 24 stundas investori sagaidīja, ka Bitcoin pirmo reizi nedēļās pārsniegs 10 000 USD. Tagad kriptonauda krīt zemāk, nesen sasniedzot zemāko līmeni – 8930 USD – zemākā cena kopš 13. maija, tikai divas dienas pēc tam, kad bloka atlīdzība samazinājās uz pusi.

Bitcoin cenaBitcoin cenu diagramma no TradingView.com

10% retracements no iknedēļas maksimumiem sakrīt ar aizdomīgu darījumu no agrīnas BTC adreses, kas izveidots 2009. gada februārī pēc tam, kad tā īpašnieks vienā no agrākajiem Bitcoin blokiem ieguva 50 monētas..

Investori vispirms domāja, ka tas bija Satoshi Nakamoto, kurš izmež viņa monētas. Tā kā tiek uzskatīts, ka kriptonauda radītājam pieder vairāk nekā viens miljons, kas iegūts, iegūstot blokķēdi 2009. un 2010. gadā, investori uzskatīja, ka tas bija sākums lielākai izpārdošanai, līdz ar to cenu kritums.

Bet, pat ja bažas par to, ka darījumu veica Satoshi, noraidīja vairāki bloku ķēdes analīzes uzņēmumi un ievērojami komentētāji, BTC turpināja slīdēt zemāk.

Tas, iespējams, ir saistīts ar faktu, ka tirgus faktori norādīja uz korekciju Bitcoin cenā, kas bija uz galda, padarot Satoshi bailes tikai par katalizatoru iespējamai kustībai. Kā iepriekš ziņoja Blockonomi, viens tirgotājs noteica, ka pie 9 800 USD Bitcoin izaugsmes temps ir palēninājies, atklāta interese par nākotnes tirgu ir palielinājusies un nākotnes līgumu finansēšanas likmes ir bijušas pozitīvas – trīs mācību grāmatas pazīmes norāda uz apvērsumu.

Pagaidām analītiķi sagaida lielāku negatīvo pusi, jo kriptonauda pēc atbalsta līmeņa sāk kristies zem kritiskā atbalsta līmeņa.

Bitcoin varētu būt pakļauts vēl vairāk negatīvām

Viens ievērojams kriptogrāfijas tirgotājs dalījās ar savu Telegram kanālu ka Bitcoin šobrīd izskatās lācīgs, atsaucoties uz impulsa zudumu un lāču apjoma tendenci.

Vērši izskatās ļoti vāji, kopš vakar bija noturēti atsitieni. Moments ir zaudēts, un apjoms ir lācīgs.

Pēc tam viņš publicēja zemāk redzamo diagrammu, norādot, ka Bitcoin cenu darbība izskatās drausmīgi līdzīga pēdējām divām reizēm, kad kriptonauda tirgoja aptuveni 10 000 USD. Pēdējās divas reizes, kad Bitcoin diagramma izskatījās tāpat kā izskatījās, notika avārijas.

Bitcoin cenu diagramma beraishDiagramma no “Filb Filb”

Citi analītiķi atkārtoja šo lācīgo noskaņojumu, norādot uz to, kā kriptonauda vienkārši zaudēja svarīgus atbalsta līmeņus, piemēram, 9 000 ASV dolārus un īpašus mainīgos vidējos.

Joprojām pastāv ilgtermiņa pieprasījuma draiveri

Īstermiņa krituma cerības nav nomākušas pieprasījuma virzītājspēku klātbūtni, kas ilgtermiņā palielinās Bitcoin.

Bloomberg Intelligence vecākais izejvielu stratēģis Maiks Makglone, rakstīja tviterī dažas stundas pirms Bitcoin pēdējās pēdējās pozīcijas, kad viņš redz galvenos rādītājus, “kas atbalsta BTC spēju noturēt virs USD 10 000”, galu galā:

  • Ir arvien vairāk aktīvo Bitcoin adrešu.
  • CME ir “rekordaugsts nākotnes atklāts interese”.
  • Grayscale’s Bitcoin Trust pārvaldītie aktīvi ir sasnieguši visu laiku augstāko līmeni.

Galvenie rādītāji atbalsta #Bitcoinspēja uzturēt virs 10 000 USD. Izmantoto adrešu skaita pieaugums, rekordaugsts nākotnes atvērto procentu likme un GBTC pārvaldāmie aktīvi (AUM) atbalsta zelta vērtības digitālo versiju un kriptogrāfijas līdzīgo virzību uz progresējošo metālu. pic.twitter.com/jMWw6Cz97u

– Maiks Makglone (@ mikemcglone11) 2020. gada 21. maijs

Optimistisko vidēja termiņa un ilgtermiņa perspektīvu atbalstīja kriptogrāfijas un blokķēdes ieguldījumu fonda BlockTower Capital analītiķi.

Pētījuma piezīmē publicēts šīs nedēļas sākumā, uzņēmums identificēja potenciālu perfektu galveno notikumu un tendenču vētru, kas, iespējams, palielinās Bitcoin pieprasījumu. Tie ietver, bet neaprobežojas ar:

  • Bitcoin ir sācis atdalīties no S&P 500 un citi tradicionālie tirgi, kas var izraisīt pieprasījumu no visiem ieguldītāju veidiem, kuri cenšas ierobežot savu portfeli.
  • Starp ASV un Ķīnu pastāv potenciāls saspīlējums, jo palielinās COVID-19 uzliesmojuma ģeopolitiskās sekas.
  • Notikusi “uzticības mazināšanās centrālajām bankām”.
  • COVID-19 dēļ liela daļa pasaules ir arvien vairāk pieradusi pie tehnoloģiju izmantošanas, proti, kriptovalūtām un citiem digitālās valūtas veidiem tas ir daudz jēgpilnāk.
  • Jaunu tirgus valstu ekonomika sāk sabrukt, kā rezultātā ārvalstu valūtas samazinās pret dolāru. Tas var izraisīt pieprasījumu pēc Bitcoin, kas var darboties kā drošs patvērums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me