Bitsgap apskats: kriptovalūtu tirdzniecība, arbitrāža, signāli un tirdzniecības roboti

Ja vēlaties tirgoties ar digitālajām valūtām ērti, jums jāpārliecinās, ka izmantojat platformu, kurā ir daudz rīku, ieskatu un, protams, konkurētspējīgas maksas un komisijas maksas..

Ņemot to vērā, pieredzējuši tirgotāji bieži izmanto vairākas biržas, lai piekļūtu konkrētiem tirgiem un pāriem vai izmantotu arbitrāžas iespējas. Pāreja no apmaiņas uz apmaiņu tomēr var būt gan apgrūtinoša, gan laikietilpīga.

Paturot to prātā, Bitsgap ļauj jums savienot visas apmaiņas vienuviet. Tas nāk ar daudz plus punktiem – piemēram, iespēju ērti izpildīt arbitrāžas stratēģijas un izvietot uzlabotus robotus, lai vienlaikus tirgotos vairākās platformās.

Kā tāds Bitsgap ir attīstījies, lai apmierinātu daudzās kriptovalūtu tirgotāju vajadzības un cerības.

Šajā Bitsgap pārskatā mēs izpētām visu, kas jāzina par pakalpojumu sniedzēja piedāvātajiem savstarpējās apmaiņas pakalpojumiem.

Apmeklējiet Bitsgap

Bitsgap īsumā

Bitsgap tiek reklamēts kā jauns tirdzniecības veids vairākās biržās, atrodot labākos kursus un efektīvi pārvaldot savu portfeli. Platforma ļauj apvienot visus šos elementus zem viena jumta, nodrošinot piekļuvi no viena konta, noklikšķinot uz pogas. Tam ir rūpīgi izstrādātas funkcijas, kas ļaus jums:

 • Ātri salīdziniet kursus no digitālo valūtu tirgiem
 • Tirgot un uzreiz pārslēgties starp dažādām biržām
 • Sekojiet saviem ieguldījumiem
 • Pamata un papildu pasūtījumu veidi
 • Izmantojiet cenu atšķirības starp biržām, izmantojot arbitrāžu
 • Pārbaudiet savas stratēģijas, izmantojot demonstrācijas kontu, neriskējot ar kapitālu

Pašlaik Bitsgap ir integrēts ar 30 biržām, tostarp Binance, Kraken, Bitfinex un citām. Tirgotājiem ir pieejami 10 000+ kriptovalūtu tirdzniecības pāri un vairāki tehniskie rādītāji, kas pieejami jūsu stratēģiju formulēšanai. Platforma piedāvā optimizētu un intuitīvu saskarni gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem.

Bitsgap All-in-one tirdzniecības platformaBitsgap All-in-one tirdzniecības platforma

Ko jūs varat darīt ar Bitsgap?

Zemāk mēs atšķetinām dažas galvenās iezīmes pieejams vietnē Bitsgap.

Tirdzniecība

Bitsgap tirdzniecības sadaļā ir gluds interfeiss, kas ir pilnībā funkcionāls. Lai padarītu jūsu tirdzniecības pieredzi pēc iespējas vienmērīgāku, Bitsgap piedāvā šādas iespējas un funkcijas:

 • TradingView diagrammas
 • Vairāk nekā 100 tehniskie rādītāji
 • Pielāgojami diagrammu veidi
 • Tirdzniecības vizualizācija, izmantojot diagrammas

Tirdzniecības zonā ir interaktīvs diagrammas ekrāns, kurā iekļauti pēdējie darījumi un atvērtie rīkojumi. Varat arī pārvaldīt bilanci katrā saistītajā biržā, izsekot jebkuras atvērtās pozīcijas un apskatīt savu tirdzniecības vēsturi.

Tirdzniecības ekrānsTirdzniecības ekrāns

Saskarne ļauj ērti pārslēgties starp dažādām apmaiņām, noklikšķinot uz platformas nosaukuma virs diagrammas ekrāna.

Bitsgap ir izveidojis arī dažādus tirdzniecības rīkojumus, lai sniegtu jums lielāku kontroli pār jūsu kriptonauda tirdzniecības centieniem.

 • Stop-Loss un Take-Profit rīkojumi lai ierobežotu zaudējumus gadījumā, ja jūsu tirdzniecība kļūst sliktāka.
 • Ēnu kārtība kas ļauj tirgot biržas pasūtījumu grāmatu – ar rīkojumiem, kas izpildīti tikai tad, kad ir sasniegta noteiktā cena. Pasūtījums pastāvēs tikai caur API nosūtītajām instrukcijām, bet tiks paslēpts no citiem tirgotājiem.
 • Stop Limit rīkojumi tiek izpildīti par noteiktu cenu, par kuru rīkojums tiek uzskatīts par ierobežotu rīkojumu pirkt vai pārdot par ierobežoto cenu.
 • Tirgus pasūtījumi ļauj jums nekavējoties izpildīt pasūtījumus par labāko pieejamo tirgus cenu.

Turklāt Bitsgap piedāvā arī analītisku tirdzniecības rīku komplektu, lai izpētītu visu populāro tirdzniecības pāru veiktspēju. Jūs varat integrēt iespēju iestatīt laika periodu, izvēlēties diagrammas stilu un strādāt kopā ar dažādiem rādītājiem.

Kriptovalūtu tirdzniecības bot

The Bitsgap tirdzniecības bot ir unikāla funkcija, kas ļauj maksimāli izmantot ļoti svārstīgo kriptovalūtu tirgu. Robots nodrošina, ka jūsu ieguldījumi tiek proporcionāli sadalīti jūsu izvēlētajā diapazonā, tāpēc jūs varat gūt nelielu, bet biežu peļņu par katru tirgus kustību. Kad cena sasniedz vēlamo diapazonu, pasūtījumi tiek izpildīti un tiek veikti jauni.

Robots nodrošinās, ka, pamatojoties uz pašreizējām cenām, pirkšanas un pārdošanas pasūtījumi tiek automātiski pielāgoti, lai atrastu labākās iespējas. Vissvarīgākais ieguvums šeit ir tas, ka bots veic jūsu darījumus uzreiz.

Kriptovalūtu tirdzniecības botKriptovalūtu tirdzniecības bot

Tādējādi jums ir iespēja gūt labumu pat no mazākajām cenu izmaiņām tirgū – vienlaikus ierobežojot zaudējumus. Jūsu ieguldījumi tiek sadalīti, pamatojoties uz tīkla stratēģiju, sadalot cenu diapazonu vairākos līmeņos vai tīklos.

Bitsgap platformā ir pieejamas divas robotu stratēģijas. Pirmkārt, “Classic” robots katrā tīklā izmanto tādu pašu bāzes valūtas ekvivalenta summu. Tas nozīmē, ka katrā līmenī tā pērk un pārdod tādu pašu daudzumu bāzes valūtas.

Stratēģija ‘SBOT’ katrā tīkla līmenī pērk un pārdod dažādas bāzes valūtas summas. Tomēr tas nodrošina arī vienādu ieguldījumu sadalījumu.

Lai varētu izmantot tirdzniecības robotu pakalpojumu, jums ir jābūt pieejamai minimālai līdzekļu summai. Šo summu nosaka:

 • Minimālais izvēlētā pāra pasūtījuma lielums attiecīgajā biržā
 • Robota veikto pasūtījumu skaits

Kad esat savienojis apmaiņas API ar Bitsgap tirdzniecības botu, varat izvēlēties botu, lai strādātu ar jūsu izvēlēto tirdzniecības stratēģiju. Bitsgap jau ir izveidojis vairākas iepriekš definētas stratēģijas, kas pārbaudītas, veicot atpakaļpārbaudi.

Ja vēlaties izmēģināt jaunu stratēģiju vai pārliecināties, ka viss darbojas nevainojami, backtest funkcija var parādīt, kā jūsu robots reaģētu uz tirgus izmaiņām.

Tā kā tirdzniecības robotu var izmantot kopā ar citām funkcijām, jūs neizvēlēsieties platformas divas dažādas iespējas. Tā vietā tas palielinās jūsu iespējas gūt peļņu, vienlaikus padarot platformu pievilcīgāku lietotājiem, kuri katru dienu veic vairākus darījumus..

Signāli

Signāli ir tas, kā Bitsgap informē jūs par būtiskām tirgus izmaiņām. Tie jums paziņos par cenu anomālijām. Ja kriptovalūtas vērtībā notiek kāda būtiska kustība, jūs par to brīdināsiet. Tas palīdzēs jums sekot līdzi visiem jūsu tirdzniecības pāriem un ātri rīkoties, ja tirgus iet jūsu labā vai pret to.

SignāliSignāli

Bitsgap ir apkopojis datus par dažādu kriptovalūtu tirdzniecības pāru tendencēm. Ja kādā monētā sāk parādīties neatbilstība parastajam paraugam, tā tiks ievadīta signālu sarakstā. Turklāt platforma izmanto arī tehniskos rādītājus, lai pārbaudītu, vai ātru virzību varētu uzskatīt par tirdzniecības signālu.

Bitsgap tirdzniecības signāli ir ļoti noderīgi, lai palīdzētu tirgotājiem izveidot pareizos stop-loss un take-profit rīkojumus, lai ierobežotu jūsu risku. Jūs varat filtrēt to, kas jums ir signāls, pamatojoties uz signāla stiprumu, paaugstināt procentus, apmaiņu un laiku.

Kripto arbitrāža

Tirdzniecība dažādās biržās var šķist sarežģīts uzdevums. Tomēr tas var būt ļoti izdevīgs, lai izmantotu arbitrāžas iespējas.

Piemēram, pieņemsim, ka jūs pērkat kriptonauda vienā biržā, kur cena ir zemāka. Jūs gūstat priekšrocības, pārdodot to pašu kriptovalūtas summu citā biržā, kur cena ir augstāka.

Arbitrāžas iespējasArbitrāžas iespējas

Tas ir pazīstams kā kriptogrāfijas arbitrāža. Parasti tas ir viena un tā paša pāra kriptovalūtu tirdzniecības rīkojumu kopums, kas notiek vienlaikus, bet divās dažādās biržās. Lai gan tas var likties gandrīz neiespējami manuāli, Bitsgap padara to viegli izskatāmu, apvienojot savas automatizētās un ar AI darbināmās sistēmas iespējas.

Vietnē Bitsgap arbitrāžas iespējas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz jūsu konta atlikumu. Jums arī jāizvēlas starp kriptogrāfiju kriptogrāfijai un kriptogrāfiju, lai izšķirtu arbitrāžas iespējas.

Ņemot vērā dažādās komisijas un komisijas, ko iekasē konkurējošās biržas, Bitsgap to iekļaus aprēķinātajā peļņas procentā. Tas padara procesu efektīvāku, ļaujot turpināt arbitrāžas tirdzniecību, ja skaitļi sakrājas.

Bitsgap portfelis

Vēl viena teritorija, kurā spīd Bitsgap, ir tās plašā apkārtne portfeļa pārvaldības funkcija. Katru reizi, kad pievienojat apmaiņas API atslēgu, tirdzniecības portfeļi kļūst pieejami jūsu rīcībā.

Portfeļa pārvaldībaPortfeļa pārvaldība

Jūsu Bitsgap portfelis:

 • Automātiski atjaunināt visus darījumus
 • Veiciet izsekošanu, pamatojoties uz jūsu tirdzniecības vēsturi
 • Atvieglojiet piekļuvi visiem kriptogrāfijas aktīviem
 • Piedāvājiet reāllaika darījumu, priekšnesumu un bilances skatu.

Galvenais, kas ir iespaidīgi, ir tas, ka jūs varat iegūt šos portfeļus savā sistēmā. Jūs varat pielāgot un filtrēt pārskatus, lai skatītu un atspoguļotu savus darījumus noteiktās biržās.

Bitsgap demonstrācijas konts

Tirdzniecības laikā ir svarīgi uzsvērt demo konta izmantošanas vērtību. Tā kā arvien vairāk jaunu tirgotāju dodas uz kriptovalūtu tirdzniecības skatuvi, šī daļiņa kļūst arvien svarīgāka.

Bitsgap demonstrācijas iekārta ir iepriekš ielādēts ar simulētu “papīra naudu” un ļaus jums tirgoties ar nulles finanšu risku.

Izmantojot Bitsgap demonstrācijas kontu, jūs varat:

 • Iegūstiet piekļuvi 5 vadošajām kriptogrāfijas biržām
 • Praktizējiet tirdzniecību ar 5 BTC virtuālajos fondos
 • Pieredze tirdzniecībā tiešraides apstākļos
 • Pārbaudiet tirdzniecības stratēģijas
 • Izmēģiniet signālus, tirdzniecības robotus un arbitrāžu.

Kā Bitsgap nodrošina drošību

Uzticoties jebkuram pakalpojumam ar savu naudu, jums jābūt īpaši piesardzīgam, nodrošinot, ka jūsu kapitāls ir drošās rokās. Vai arī ne, Bitsgap gadījumā.

Platforma uzsver, ka jums un tikai jums ir piekļuve jūsu līdzekļiem. Bitsgap ir sīki aprakstījis, kā tas risina drošības problēmas dažādās jomās.

Piekļuve kontam

Visi pieteikšanās mēģinājumi ir nodrošināti, un mēģinājuma gadījumā no nezināmas ierīces vai atrašanās vietas jūs uzreiz saņemsit e-pastu. Sistēma autorizēs arī pagaidu bloķēšanu gan no jūsu API, gan no konta, ja atkārtoti neveiksmīgi pieteikšanās mēģinājumi.

Turklāt tiek ieteikts izmantot 2FA savam Bitsgap kontam un saistītajam e-pasta ID. Tas nodrošinās papildu drošības līmeni jūsu līdzekļiem un personas datiem.

Bitsgap drošībaBitsgap drošība

API atslēgas

Jūsu līdzekļi ir nodrošināti attiecīgajā apmaiņas centrā un savienoti tikai ar pilnībā šifrētām API atslēgām. Šīs API ļauj Bitsgap veikt darījumus un apkopot informāciju jūsu vārdā. Izņemot to, API nedod nekādus personas datus.

Visu veidu informācija, kas tiek nodota, tiek šifrēta un aizsargāta ar ugunsmūri. Vienkārši sakot, tas nozīmē, ka Bitsgap nevar apskatīt vai iegūt konfidenciālu informāciju, kas ir attiecīgās apmaiņas rīcībā.

Jūs esat viens, kurš izlemj savas API atslēgas iestatījumus. Ja esat iespējojis izņemšanas iespējas, jūsu API atslēga netiks pieņemta. Jūsu valūtas maiņas maksā tiks glabāti līdzekļi, un jūs nevarat veikt nekādas izmaksas vai depozītus, izmantojot Bitsgap.

Darbinieku drošība

Darbiniekiem tiek dota pieeja tikai viņu kompetences jomai. Nekāda konta informācija un sensitīvi dati netiek pārsūtīti ārpus uzņēmuma tīkla vai trešām pusēm.

Sistēma un serveris

Bitsgap visos savos pakalpojumos izmanto RSA 2048 šifrēšanu. Parasti lielākā daļa banku un citu finanšu iestāžu izmanto 1024 bitu šifrēšanu, turpretī Bitsgap uzsver, ka tie piedāvā dubultu aizsardzību.

Bitsgap cenu noteikšana

Vai domājat izmantot Bitsgap? Ja tā, jums būs vairāki plāni, no kuriem izvēlēties – gan bezmaksas, gan apmaksāti.

Bitsgap cenu noteikšanaBitsgap cenu noteikšana

Bezmaksas plāns par 0 ASV dolāriem

Bezmaksas plāns faktiski ir izmēģinājuma plāns, kuru var izmantot 14 dienas. Šajā plānā ir iekļautas visas standarta funkcijas, kā arī 1 000 ASV dolāru ikmēneša tirdzniecības limits. Mēs ļoti iesakām izmantot šo bezmaksas izmēģinājumu, lai saprastu, kā darbojas platforma, pirms izvēlaties apmaksātu versiju.

Pamata plāns ir USD 19 mēnesī

Pamata konts ir aprīkots ar visām standarta funkcijām un ļauj iesaistīties neierobežotā apmaiņā. Tomēr tirdzniecības ierobežojums ir 25 000 USD.

Jūs arī saņemat piekļuvi savam savstarpējās apmaiņas portfelim un varat iestatīt tirdzniecības signālus un paplašinātus rīkojumu veidus. Demo tirdzniecības iespēja ir pieejama arī kopā ar diviem aktīviem automatizētiem tirdzniecības robotiem.

Papildu plāns ir USD 44 mēnesī

Šis konts nodrošina visas pamata plāna priekšrocības ar ikmēneša tirdzniecības ierobežojumu 100 000 USD. Ir arī palielināts aktīvo tirdzniecības robotu skaits no 2 līdz 5. Turklāt jūs varat arī izmantot Bitsgap arbitrāžas pakalpojumus.

Pro plāns ir 110 USD mēnesī

Pro plāns ir vispiemērotākais tirgotājiem, kuri meklē neierobežotus ierobežojumus neierobežotā apmaiņā. Varat arī iestatīt 15 aktīvos robotus tirdzniecībai reālā tirgus apstākļos. Pro Plan īpašnieki saņems arī prioritāru atbalstu.

Piezīme: Bistgap neiekasē maksu par jebkādiem darījumiem. Visi tā pakalpojumi ir iekļauti ikmēneša abonēšanas maksā. Jebkuras maksas par darījumiem nosaka attiecīgā birža, kurā jūs tirgojat.

Kā sākt lietot Bitsgap

Jūsu tirdzniecības ceļojums vietnē Bitsgap sākas ar trim vienkāršām darbībām.

Reģistrācijas procesu var pabeigt, ievadot savu e-pasta ID un iestatot paroli. Lai pabeigtu iestatīšanu, jums būs jāapstiprina tikai jūsu e-pasta ID.

Turklāt jūs varat arī savienot savu kontu ar Google vai Facebook un piekļūt, izmantojot attiecīgās platformas pieteikšanās akreditācijas kontus.

API var iegūt no jūsu valūtas kontiem. Visas Bitsgap tirdzniecības operācijas tiek apstrādātas, izmantojot jūsu unikālo API atslēgu. Tas ir viens no drošākajiem un uzticamākajiem veidiem, kā izmantot jebkuru platformu, jo tas nevienam citam nedod tiesības piekļūt jūsu līdzekļiem vai datiem.

Vai Bitsgap ir vērts izmantot?

Ir vērts atzīmēt, ka Bitsgap kopš tā izlaišanas ir gājis tālu. Platformas prioritāte numur viens ir nodrošināt, ka tās funkcijas ir atjauninātas ar nozares standartiem, ja ne soli priekšā.

Tā API funkcija tika izmantota, lai pārvarētu tehnoloģisko plaisu starp apmaiņu, kā arī palielinātu efektivitāti un drošību. Kur to trūkst, atrodas tās resursu nodaļā.

Lai arī pastāv īpaša zināšanu bāze, tā joprojām nesniedz visaptverošu pārskatu par programmatūras lietošanu. Tas nozīmē, ka, ja jūs patiešām vēlaties izmēģināt platformu, bezmaksas izmēģinājumam vajadzētu labāk izprast, kā darbojas tās funkcijas.

Jums katrā kontā būs jāizveido konti atsevišķi, tas nozīmē, ka jums būs jāiemaksā līdzekļi katrā platformā. Bitsgap nav licencējusi neviena pārvaldes iestāde, tāpēc paturiet to prātā.

Tomēr ir dažas jomas, kurās Bitsgap patiesi spīd.

 • Viegla uzstādīšana un integrācija ar apmaiņu
 • Pilnībā automatizēti tirdzniecības roboti
 • Droša tirdzniecība ar 2048 bitu šifrēšanu
 • Plaša portfeļa pārvaldība
 • Saņemiet tirdzniecības ieskatus
 • Iepriekš noteiktu tirgus stratēģiju pieejamība
 • Garš atbalstīto valūtu un apmaiņas saraksts

Ņemot vērā to, ka Bitsgap mērķis ir padarīt kriptovalūtu tirdzniecību pieejamāku, būtu arī lieliski, ja mobilā lietotne piekļūtu visiem pakalpojumiem, atrodoties ceļā..

Bitsgap: Spriedums?

Kriptovalūtu tirdzniecība tagad ir galvenā, kas nozīmē, ka pieaug pieprasījums pēc tehniski lietpratīgiem tirdzniecības pakalpojumiem. Ja jūs meklējat uzlabotu tirdzniecības rīku, tehnisko rādītāju un lietošanas ērtuma kombināciju, Bitsgap ir vērts to apsvērt.

Kopumā Bitsgap ir droša, droša un pilnībā šifrēta platforma tirdzniecībai. Automatizētais tirdzniecības algoritms nepārprotami ir izcils ieguvums, kas ļauj radīt vienmērīgu ieņēmumu plūsmu ar ļoti mazu risku.

Platforma sniedz arī vairākus veidus, kā kontrolēt savus darījumus, izmantojot dažādus tirgus pasūtījumus un izejas stratēģijas.

Ņemot vērā to, cik tālu platforma ir nonākusi, ir tikai taisnīgi sagaidīt, ka Bitsgap nākotnē ieviesīs vairāk resursu. Kopumā jums ir ļoti maz riska, izmēģinot platformu, izmantojot to 14 dienu bezmaksas izmēģinājums.

Apmeklējiet Bitsgap

Bitsgap

src = “~ images \ bitsgap-review-cryptocurrency-trading-arbitrage-signal-trading-bots.gif”

alt = “Bitsgap”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Lietošanas ērtums

9.0 / 10

Reputācija

8.0 / 10

Maksas

9.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

9.0 / 10

Plusi

 • 14 dienu bezmaksas izmēģinājums
 • Viegli izmantot & Tīra saskarne
 • Daudz funkciju
 • Saprātīgas cenas

Cons

 • Nav mobilās lietotnes
 • Jaunāka platforma

Vizīte {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Bitsgap","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2020 \ / 09 \ /bitsgap-review.gif","apraksts":"Ja vēlaties tirgoties ar digitālajām valūtām ērti, jums ir jānodrošina, lai jūs izmantotu platformu, kurā ir daudz rīku, ieskatu un, protams, konkurētspējīgas maksas un komisijas maksas. Ņemot to vērā, pieredzējuši tirgotāji bieži izmanto vairākas biržas, lai piekļūtu konkrētiem tirgiem un pāriem,…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Keins Pepijs"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.60"},"nosaukums":"Bitsgap","reviewBody":"Ja vēlaties tirgoties ar digitālajām valūtām ērti, jums būs jānodrošina, lai jūs izmantotu platformu, kurā ir daudz rīku, ieskatu un, protams, konkurētspējīgas maksas un komisijas maksas. \ R \ n \ r \ nKā sakot, pieredzējuši tirgotāji bieži izmanto vairākas biržas, lai piekļūtu konkrētiem tirgiem un pāriem vai izmantotu arbitrāžas iespējas. Pāreja no apmaiņas uz apmaiņu tomēr var būt apgrūtinoša un laikietilpīga. \ R \ n \ r \ nŅemot to vērā, Bitsgap ļauj jums savienot visas apmaiņas vienuviet. Tas nāk ar pārpilnību plus punktu, piemēram, iespēju ērti izpildīt arbitrāžas stratēģijas un izvietot uzlabotus robotus, lai vienlaikus tirgotos vairākās platformās. \ R \ n \ r \ nTādējādi Bitsgap ir attīstījies, lai apmierinātu daudzās vajadzības un kriptovalūtu tirgotāju cerības. \ r \ n \ r \ nŠajā Bitsgap pārskatā mēs izpētām visu, kas jāzina par pakalpojumu sniedzēja piedāvātajiem apmaiņas pakalpojumiem. \ r \ nApmeklējiet Bitsgap \ r \ n \ r \ nBitsgap Skatiens \ r \ nBitsgap tiek reklamēts kā jauns tirdzniecības veids vairākās biržās, atrodot labākos kursus un efektīvi pārvaldot savu portfeli. Platforma ļauj apvienot visus šos elementus zem viena jumta, nodrošinot piekļuvi no viena konta, noklikšķinot uz pogas. Tajā ir rūpīgi izstrādātas funkcijas, kas ļaus jums: \ r \ n \ r \ n \ tĀtri salīdzināt likmes no digitālo valūtu tirgu kaudzēm \ r \ n \ tTirdzniecība un uzreiz pārslēgties starp dažādām biržām \ r \ n \ tSekot līdzi investīcijas \ r \ n \ tPamatkārti un uzlaboti pasūtījumu veidi \ r \ n \ tIzmantojiet cenu atšķirību starp biržām, izmantojot arbitrāžu \ r \ n \ tPārbaudiet savas stratēģijas, izmantojot demonstrācijas kontu, neriskējot ar kapitālu \ r \ n \ r \ nŠobrīd Bitsgap ir integrēts ar 30 biržām, tostarp Binance, Kraken, Bitfinex un citām. Tirgotājiem ir pieejami 10 000+ kriptovalūtu tirdzniecības pāri un vairāki tehniskie rādītāji, kas pieejami jūsu stratēģiju formulēšanai. Platforma piedāvā optimizētu un intuitīvu saskarni gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKo jūs varat darīt ar Bitsgap? \ R \ nZemāk mēs atšķetinām dažas no galvenajām Bitsgap pieejamajām funkcijām. \ R \ nTirdzniecība \ r \ nBitsgap tirdzniecības sadaļā ir gluds, pilnībā funkcionējošs interfeiss. Lai padarītu jūsu tirdzniecības pieredzi pēc iespējas vienmērīgāku, Bitsgap piedāvā šādas iespējas un funkcijas: \ r \ n \ r \ n \ tTradingView diagrammas \ r \ n \ tVairāk nekā 100 tehnisko rādītāju \ r \ n \ tPielāgojami diagrammu veidi \ r Tirdzniecības vizualizācija, izmantojot diagrammas \ r \ n \ r \ n Tirdzniecības apgabalā ir interaktīvs diagrammu ekrāns, kurā iekļauti pēdējie darījumi un atvērtie pasūtījumi. Varat arī pārvaldīt bilanci katrā saistītajā biržā, izsekot jebkuras atvērtās pozīcijas un apskatīt savu tirdzniecības vēsturi. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSaskarne ļauj ērti pārslēgties starp dažādām biržām, noklikšķinot uz platformas nosaukumā virs diagrammas ekrāna. \ r \ n \ r \ nBitsgap ir izveidojis arī dažādus tirdzniecības rīkojumus, lai sniegtu jums lielāku kontroli pār jūsu kriptovalūtu tirdzniecības centieniem. \ r \ n \ r \ n \ tStop-Loss and Take- Peļņas rīkojumi, lai ierobežotu zaudējumus gadījumā, ja jūsu tirdzniecība kļūst sliktāka. \ R \ n \ tShadow order, kas ļauj tirgot biržas pasūtījumu grāmatu – ar rīkojumiem, kas izpildīti tikai tad, kad ir sasniegta jūsu noteiktā cena. Pasūtījums pastāvēs tikai ar instrukcijām, kas nosūtītas caur API, taču tiks paslēpts no citiem tirgotājiem. \ R \ n \ tPārtraukto limitu pasūtījumi tiek izpildīti par noteiktu cenu, pēc kuras rīkojums tiek uzskatīts par ierobežotu rīkojumu pirkt vai pārdot vietnē. ierobežotā cena. \ r \ n \ tTirgus pasūtījumi ļauj izpildīt pasūtījumus uzreiz par labāko pieejamo tirgus cenu. \ r \ n \ r \ nBez papildus Bitsgap piedāvā arī analītisku tirdzniecības rīku komplektu, lai izpētītu visu populāro tirdzniecības pāru veiktspēju. . Jūs varat integrēt iespēju iestatīt laika periodu, izvēlēties diagrammas stilu un strādāt kopā ar dažādiem rādītājiem. \ R \ nKriptogrāfijas valūtas tirdzniecības bots \ r \ nBitsgap tirdzniecības bots ir unikāla funkcija, kas ļauj maksimāli izmantot ļoti svārstīgo kriptovalūtu tirgu. . Robots nodrošina, ka jūsu ieguldījumi tiek proporcionāli sadalīti jūsu izvēlētajā diapazonā, tāpēc jūs varat gūt nelielu, bet biežu peļņu par katru tirgus kustību. Kad cena sasniedz vēlamo diapazonu, pasūtījumi tiek izpildīti un tiek veikti jauni. \ R \ n \ r \ nBots nodrošinās, ka, pamatojoties uz pašreizējām cenām, pirkšanas un pārdošanas pasūtījumi tiek automātiski pielāgoti, lai atrastu labākās iespējas. Vissvarīgākais ieguvums šeit ir tas, ka robots nekavējoties veic jūsu darījumus. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTādējādi jums ir iespēja gūt labumu pat no mazākajām cenu kustībām tirgū – \ u00a0, vienlaikus ierobežojot zaudējumus. Jūsu ieguldījumi tiek sadalīti, pamatojoties uz tīkla stratēģiju, sadalot cenu diapazonu vairākos līmeņos vai režģos. \ R \ n \ r \ nBitsgap platformā ir pieejamas divas robotu stratēģijas. Pirmkārt, robots \ u2018Classic \ u2019 katrā tīklā izmanto tādu pašu bāzes valūtas ekvivalenta summu. Tas nozīmē, ka katrā līmenī tā pērk un pārdod tādu pašu daudzumu bāzes valūtas. \ R \ n \ r \ nStrategija \ u2018SBOT \ u2019 pērk un pārdod dažādas bāzes valūtas summas katrā tīkla līmenī. Tomēr tas nodrošina arī vienādu ieguldījumu sadalījumu. \ R \ n \ r \ nLai varētu izmantot tirdzniecības robotu pakalpojumu, jums ir jābūt pieejamai minimālai līdzekļu summai. Šo summu nosaka: \ r \ n \ r \ n \ tMinimālais izvēlētā pāra pasūtījuma lielums attiecīgajā biržā \ r \ n \ tBota veikto pasūtījumu skaits \ r \ n \ r \ nKad esat to izdarījis savienojot savu apmaiņas API ar Bitsgap tirdzniecības botu, jūs varat izvēlēties botu, lai strādātu pie vēlamās tirdzniecības stratēģijas. Bitsgap jau ir izveidojis vairākas iepriekš definētas stratēģijas, kas pārbaudītas, veicot atpakaļpārbaudi. \ R \ n \ r \ nJa vēlaties izmēģināt jaunu stratēģiju vai pārliecināties, ka viss darbojas nevainojami, aizmugures pārbaudes funkcija var parādīt, kā jūsu robots reaģētu uz tirgu izmaiņas. \ r \ n \ r \ nTā kā tirdzniecības botu var izmantot kopā ar citām funkcijām, jūs neizvēlēsieties platformas divas dažādas iespējas. Tā vietā tas palielinās jūsu iespējas gūt peļņu, vienlaikus padarot platformu pievilcīgāku lietotājiem, kuri katru dienu veic vairākus darījumus. \ R \ nSignāli \ r \ nSignāli ir tas, kā Bitsgap jūs informē par būtiskām tirgus izmaiņām. Tie jums paziņos par cenu anomālijām. Ja kriptovalūtas vērtībā notiek kāda būtiska kustība, jūs par to brīdināsiet. Tas palīdzēs jums sekot līdzi visiem jūsu tirdzniecības pāriem un ātri rīkoties, ja tirgus iet jūsu labā vai pret to. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitsgap ir apkopojis datus par tirdzniecības tendencēm. dažādi kriptovalūtu tirdzniecības pāri. Ja kādā monētā sāk parādīties neatbilstība parastajam paraugam, tā tiks ievadīta signālu sarakstā. Turklāt platforma izmanto arī tehniskos rādītājus, lai pārbaudītu, vai strauju virzību varētu uzskatīt par tirdzniecības signālu. \ R \ n \ r \ nBitsgap tirdzniecības signāli ir ļoti noderīgi, lai palīdzētu tirgotājiem izveidot pareizos stop-loss un take-profit rīkojumus. ierobežojiet savu risku. Varat filtrēt to, kas jums ir signāls, pamatojoties uz signāla stiprumu, paaugstināt procentuālo daudzumu, apmaiņu un laiku. \ R \ nŠifrēšanas arbitrāža \ r \ nTirdzniecība dažādās apmaiņās var šķist sarežģīts uzdevums. Tomēr tas var būt ļoti izdevīgs, lai izmantotu arbitrāžas iespējas. \ R \ n \ r \ nPieņemsim, ka jūs pērkat kriptonauda vienā biržā, kur cena ir zemāka. Jūs gūstat priekšrocības, pārdodot to pašu kriptogrāfijas valūtas daudzumu citā biržā, kur cena ir augstāka. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTo sauc par kriptogrāfijas arbitrāžu. Parasti tas ir viena un tā paša pāra kriptovalūtu tirdzniecības pasūtījumu kopums, kas notiek vienlaikus, bet divās dažādās biržās. Lai gan tas var likties gandrīz neiespējami manuāli, Bitsgap ļauj to izskatīties viegli, apvienojot tās automatizētās un ar AI darbināmās sistēmas iespējas. \ R \ n \ r \ nBitsgap arbitrāžas iespējas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz jūsu konta atlikumu. Jums arī jāizvēlas starp kriptogrāfiju – kriptogrāfiju un kriptogrāfiju, lai izšķirtu arbitrāžas iespējas. \ R \ n \ r \ nŅemot vērā dažādās komisijas un komisijas, ko iekasē konkurējošās biržas, Bitsgap to iekļaus aprēķinātajā peļņas procentā. Tas padara procesu efektīvāku, ļaujot turpināt arbitrāžas tirdzniecību, ja skaitļi sakrājas. \ R \ nBitsgap Portfolio \ r \ nCita joma, kurā Bitsgap spīd, ir tās plašā portfeļa pārvaldības funkcija. Katru reizi, kad pievienojat apmaiņas API atslēgu, jūsu rīcībā būs pieejami tirdzniecības portfeļi. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJūsu Bitsgap portfelis: \ r \ n \ r \ n \ tAutomātiski atjaunināt visus darījumus \ r \ n \ tVeiciet izsekošanu, pamatojoties uz savu tirdzniecības vēsturi \ r \ n \ tAtviegliniet piekļuvi visiem saviem kriptogrāfijas aktīviem \ r \ n \ tPiedāvājiet reāllaika darījumu, veiktspējas un atlikumu skatu. \ r \ n \ r \ nPirmkārt, iespaidīgākais ir tas, ka jūs varat izvilkt šos portfeļus savā sistēmā. Varat pielāgot un filtrēt pārskatus, lai skatītu un atspoguļotu savus darījumus noteiktās biržās. \ R \ nBitsgap demonstrācijas konts \ r \ nIr svarīgi uzsvērt demo konta izmantošanas vērtību, veicot tirdzniecību. Tā kā arvien vairāk jaunu tirgotāju dodas uz kriptovalūtu tirdzniecības skatuvi, šī daļiņa kļūst arvien svarīgāka. \ R \ n \ r \ nBitgap demonstrācijas iespēja ir iepriekš ielādēta ar imitētu papīra naudu \ u2019 un ļaus jums tirgoties ar nulle finanšu riska. \ r \ n \ r \ nIzmantojot Bitsgap demonstrācijas kontu, varat: \ r \ n \ r \ n \ tIegūt piekļuvi 5 vadošajām kriptogrāfijas biržām \ r \ n \ tPraktiska tirdzniecība ar 5 BTC virtuālajos fondos \ r \ n \ tPieredzes tirdzniecība tiešraidē tirgus apstākļos \ r \ n \ tPārbaudiet tirdzniecības stratēģijas \ r \ n \ tPārbaudiet signālus, tirdzniecības robotus un arbitrāžu. \ r \ n \ r \ nKā Bitsgap nodrošina drošību \ r \ nUzticoties jebkuram pakalpojumu par savu naudu, jums jābūt īpaši piesardzīgam, nodrošinot, ka jūsu kapitāls ir drošās rokās. Vai arī ne, Bitsgap gadījumā. \ R \ n \ r \ nPlatforma uzsver, ka jums un tikai jums ir piekļuve jūsu līdzekļiem. Bitsgap ir sīki aprakstījis, kā tas risina drošības problēmas dažādās jomās. \ R \ nPiekļuve kontam \ r \ nVisi pieteikšanās mēģinājumi ir nodrošināti, un mēģinājuma gadījumā no nezināmas ierīces vai atrašanās vietas jūs uzreiz saņemsit e-pasta ziņojumu. Sistēma arī autorizēs pagaidu bloķēšanu gan no jūsu API, gan no konta, ja atkārtojas neveiksmīgi pieteikšanās mēģinājumi. \ R \ n \ r \ nTurklāt jūs arī ieteicams izmantot 2FA savam Bitsgap kontam un saistītajam e-pasta ID. Tas nodrošinās papildu drošības līmeni jūsu līdzekļiem un personas datiem. \ R \ n \ r \ n \ r \ nAPI atslēgas \ r \ nJūsu līdzekļi tiek nodrošināti attiecīgajā apmaiņas centrā un savienoti tikai ar pilnībā šifrētām API atslēgām. Šīs API ļauj Bitsgap veikt darījumus un apkopot informāciju jūsu vārdā. Izņemot to, API nedod nekādus personas datus. \ R \ n \ r \ nVisi pārnestās informācijas veidi tiek šifrēti un aizsargāti ar ugunsmūri. Vienkārši sakot, tas nozīmē, ka Bitsgap nevar skatīt vai iegūt konfidenciālu informāciju, kas ir attiecīgās apmaiņas centrā. \ R \ n \ r \ nJūs esat viens, kurš izlemj par API atslēgas iestatījumiem. Ja esat iespējojis izņemšanas iespējas, jūsu API atslēga netiks pieņemta. Jūsu valūtas maiņas maksā būs naudas līdzekļi, un jūs nevarat veikt izņemšanu vai iemaksu, izmantojot Bitsgap. \ R \ nDarbinieku drošība \ r \ nDarbiniekiem tiek dota pieeja tikai viņu kompetences jomai. Nekāda konta informācija un sensitīvi dati netiek pārsūtīti ārpus uzņēmuma tīkla vai trešām pusēm. \ R \ nSistēma un serveris \ r \ nBitsgap visos savos pakalpojumos izmanto RSA 2048 šifrēšanu. Parasti lielākā daļa banku un citu finanšu iestāžu izmanto 1024 bitu šifrēšanu, turpretī Bitsgap uzsver, ka tie piedāvā dubultu aizsardzību. \ R \ nBitsgap cenu noteikšana \ r \ nDomājot par Bitsgap izmantošanu? Ja tā, jums būs vairāki plāni, no kuriem izvēlēties – gan bezmaksas, gan apmaksāti. \ R \ n \ r \ n \ r \ nBezmaksas plāns par 0 ASV dolāriem \ r \ nBezmaksas plāns faktiski ir pieejams izmēģinājuma plānā. lietošanai 14 dienas. Šajā plānā ir iekļautas visas standarta funkcijas, kā arī 1 000 ASV dolāru ikmēneša tirdzniecības limits. Mēs ļoti iesakām izmantot šo bezmaksas izmēģinājumu, lai saprastu, kā darbojas platforma, pirms izvēlaties apmaksātu versiju. \ R \ nPamatplāns par 19 USD mēnesī \ r \ nPamatkonts ir aprīkots ar visām standarta funkcijām un ļauj jums iesaistīties neierobežotā apmaiņā. Tomēr tirdzniecības ierobežojums ir 25 000 USD. \ R \ n \ r \ nJūs varat arī piekļūt savam savstarpējās apmaiņas portfelim un varat iestatīt tirdzniecības signālus un paplašinātus rīkojumu veidus. Demonstrācijas opcija ir pieejama arī kopā ar diviem aktīviem automatizētiem tirdzniecības robotiem. \ R \ nPapildu plāns par 44 ASV dolāriem mēnesī \ r \ nŠis konts nodrošina visas pamata plāna priekšrocības ar ikmēneša tirdzniecības ierobežojumu 100 000 ASV dolāru apmērā. Ir arī palielināts aktīvo tirdzniecības robotu skaits no 2 līdz 5. Turklāt jūs varat arī izmantot Bitsgap arbitrāžas pakalpojumus. \ R \ nPro plāns, kura cena ir 110 ASV dolāri mēnesī \ r \ nPro plāns ir vispiemērotākais tirgotājiem. kuri meklē neierobežotus ierobežojumus neierobežotā apmaiņā. Varat arī iestatīt 15 aktīvos robotus tirdzniecībai reālā tirgus apstākļos. Pro Plan īpašnieki saņems arī prioritāru atbalstu. \ R \ n \ r \ nPiezīme: Bistgap neiekasē maksu par jebkādiem darījumiem. Visi tā pakalpojumi ir iekļauti ikmēneša abonēšanas maksā. Jebkuras maksas par darījumiem nosaka attiecīgā birža, kurā tirgojat. \ R \ nKā sākt lietot Bitsgap \ r \ nJūsu tirdzniecības ceļš Bitsgap sākas ar trim vienkāršām darbībām. \ R \ n \ r \ n \ tIzveidojiet savu lietotāja kontu \ r \ n \ tSavienojiet apmaiņas API. \ r \ n \ tSāciet tirdzniecību \ r \ n \ r \ nReģistrācijas procesu var pabeigt, ievadot e-pasta ID un iestatot paroli. Lai pabeigtu iestatīšanu, jums būs jāapstiprina tikai jūsu e-pasta ID. \ R \ n \ r \ n Turklāt jūs varat arī savienot savu kontu ar Google vai Facebook un piekļūt, izmantojot attiecīgās platformas pieteikšanās akreditācijas datus. \ R \ n \ r \ n API var iegūt no jūsu apmaiņas kontiem. Visas Bitsgap tirdzniecības operācijas tiek apstrādātas, izmantojot jūsu unikālo API atslēgu. Tas ir viens no drošākajiem un uzticamākajiem veidiem, kā izmantot jebkuru platformu, jo tas nevienam citam nedod tiesības piekļūt jūsu līdzekļiem vai datiem. \ R \ nVai Bitsgap ir vērts izmantot? \ R \ nVērts ievērot, ka Bitsgap ir pienācis kopš tā palaišanas ir tāls ceļš. Platformas prioritāte numur viens ir nodrošināt, ka tās funkcijas ir atjauninātas ar nozares standartiem, ja ne soli priekšā. \ R \ n \ r \ nTas API funkcija tika izmantota, lai pārvarētu tehnoloģisko plaisu starp apmaiņu, kā arī palielināt efektivitāti un drošību. Vietas, kur tās trūkst, atrodas tās resursu nodaļā. \ R \ n \ r \ nNeskatoties uz to, ka ir izveidota īpaša zināšanu bāze, tā joprojām nesniedz visaptverošu pārskatu par programmatūras lietošanu. Tas nozīmē, ka, ja jūs patiešām vēlaties izmēģināt platformu, bezmaksas izmēģinājuma versijai vajadzētu labāk izprast, kā darbojas tās funkcijas. \ R \ n \ r \ nJums katrā apmaiņas centrā būs jāizveido konti, kas nozīmē, ka jūs būs jāiemaksā līdzekļi katrā platformā. Bitsgap nav licencējusi neviena regulējoša iestāde, tāpēc paturiet to prātā. \ R \ n \ r \ nTomēr ir dažas jomas, kurās Bitsgap patiesi spīd. \ R \ n \ r \ n \ tViegla iestatīšana un integrēšana ar apmaiņu \ r \ n \ tPilnībā automatizēti tirdzniecības roboti \ r \ n \ tDroša tirdzniecība ar 2048 bitu šifrēšanu \ r \ n \ tPaplašināta portfeļa pārvaldība \ r \ n \ tSaņemiet tirdzniecības ieskatus \ r \ n \ tParedzētu tirgus stratēģiju pieejamība \ r \ n \ tGarš atbalstīto valūtu un biržu saraksts \ r \ n \ r \ nŅemot vērā to, ka Bitsgap mērķis ir padarīt kriptovalūtu tirdzniecību pieejamāku, būtu lieliski arī, ja mobilā lietotne piekļūtu visiem pakalpojumiem, atrodoties ceļā. \ r \ nBitsgap: spriedums? \ r \ nKriptogrāfijas valūtas tirdzniecība tagad ir galvenā, kas nozīmē, ka pieaug pieprasījums pēc tehniski lietpratīgiem tirdzniecības pakalpojumiem. Ja meklējat uzlabotu tirdzniecības rīku, tehnisko rādītāju un izmantošanas ērtības kombināciju, Bitsgap ir vērts apsvērt. \ R \ n \ r \ nKopumā Bitsgap ir droša, droša un pilnībā šifrēta platforma, ar kuru tirgoties. Automatizētais tirdzniecības algoritms nepārprotami ir izcils ieguvums, kas ļauj radīt vienmērīgu ieņēmumu plūsmu ar ļoti mazu risku. \ R \ n \ r \ nPlatformā ir arī vairāki veidi, kā kontrolēt savus darījumus, izmantojot dažādus tirgus rīkojumus un izejas stratēģijas. \ r \ n \ r \ nŅemot vērā platformas sasniegto, ir tikai taisnīgi sagaidīt, ka Bitsgap nākotnē ieviesīs vairāk resursu. Kopumā jums ir ļoti maz riska, izmēģinot platformu, izmantojot tās 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu. \ R \ nApmeklējiet Bitsgap","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Keins Pepijs"},"datumsPublicēts":"2021-01-06"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me