Prime XBT apskats: Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības birža ar 100x kredītplecu

PrimeXBT apskats

Prime XBT ir 2019. gadā uzsākta tirdzniecības platforma, kas ļauj tirgotājiem izmantot iespējas tirgot Bitcoin un citas galvenās kriptovalūtas ar sviru.

Viņi ātri ir kļuvuši par vienu no galvenajiem spēlētājiem maržas tirdzniecības nozarē, uzņemoties smagsvarus, piemēram, BitMex.

Biržas mērķis ir pārvarēt citu platformu kopīgās problēmas, tostarp ilgstošus KYC apstiprināšanas procesus, negaidītu dīkstāvi, zemu likviditāti, problēmas tirdzniecībā neveiksmīgos tirgos, ierobežotus pasūtījumu veidus, sliktu lietotāja pieredzi un augstas tirdzniecības maksas.

Tā vietā PrimeXBT piedāvā pārsteidzošu sviras efektu, ļoti lietotājam draudzīgu saskarni, plašu likviditāti un tirdzniecības apjomus. Lasiet mūsu pilnu pārskatu.

Prime XBT pārskats

Apmeklējiet PrimeXBT

Prime XBT sviras

Kredītplecs ir viena no daudzajām iezīmēm, kuru mēdz meklēt pieredzējuši tirgotāji, taču lielākā daļa platformu piedāvā ļoti ierobežotu sviru, kad runa ir par kriptovalūtas tirdzniecību. PrimeXBT izceļas, piedāvājot sviru 1: 100.

Tas nozīmē, ka par katru $ 1 jūs saņemat pirkšanas vai pārdošanas spēku 100 USD vērtībā. Tas būtībā nodrošina piekļuvi lielākai tirgus pozīcijai, lai jūs varētu gūt vēl lielāku peļņu vai pat zaudējumus.

Kredītplecs ir viena no PrimeXBT galvenajām iezīmēm un starp tās galvenajām iezīmēm. Tīmekļa vietne savā vietnē arī piedāvā sīku skaidrojumu par sviras efektu, lai palīdzētu tiem, kas to līdz galam nesaprot.

Šis skaidrojums ietver piemēru ar BTC / USD.

  • Šajā piemērā pieņemsim, ka Bitcoin ir USD 10 000 katrs, un tā cena jūsu investīciju laikā pieauga par 5 procentiem.
  • Ja jūs izmantotu tradicionālo apmaiņu bez sviras, jūs varētu nopirkt 10 BTC par 100 000 USD (10 x 10 000 USD).
  • Ja cena palielināsies par 5 procentiem, jūsu BTC būtu vērts katru USD 10 500, tāpēc, ja tos pārdosiet, jūs nopelnīsit 5000 USD no ieguldījuma 100 000 USD.

Turpretī, ja jūs veiktu to pašu darījumu ar PrimeXBT ar tā sviru 1: 100, jums būs jāmaksā tikai 1 procents no 100 000 ASV dolāru pozīcijas, tas nozīmē, ka ieguldījums ir 1000 ASV dolāru priekšā.

Tajā pašā situācijā tas nozīmē, ka jūs joprojām nopelnītu 5000 USD, bet būtu ieguldījis tikai 1000 USD. Citiem vārdiem sakot, jūs varat ievērojami palielināt savu peļņu ar tādu pašu sākotnējā kapitāla daudzumu.

Kredītplecs

PrimeXBT izskaidro dažas tirdzniecības ar sviras priekšrocībām, tostarp spēju palielināt peļņu, gearing iespējas (spēja atbrīvot kapitālu, ko varat izmantot citam ieguldījumam), un spēja gūt, krītot tirgum.

PrimeXBT ir arī ērts sviras kalkulators, lai jūs varētu noskaidrot pirktspēju, pamatojoties uz pieejamo kapitālu.

Vienkārši paturiet prātā, ka, izmantojot sviras, palielinās jūsu līdzekļu un potenciālās peļņas sasniedzamība, tas palielinās arī iespējamos zaudējumus.

Kā tāds, jums vienmēr jābūt piesardzīgam, lietojot PrimeXBT maksimālo sviru. Tas nozīmē, ka tie, kuriem ir tirdzniecības pieredze un pārliecība par savām metodēm, uzskata, ka sviras ir neticami noderīgs rīks.

Peļņa no tirgus kustībām

Tā kā kriptovalūtu tirgus ne vienmēr palielinās, PrimeXBT piedāvā peļņas gūšanas metodes neatkarīgi no tā, vai tirgus iet uz augšu vai uz leju. Jūs varat tirgot jebkuru no populārākajām kriptovalūtām un ierobežot esošās akcijas vai gūt peļņu no mītiņiem vai tirgus kritumiem..

Citiem vārdiem sakot, ar PrimeXBT jūs varat iet vai nu ilgi, vai īsi. Pirkšana ir tad, kad jums iet ilgi, bet pārdošana ir tad, kad jums pietrūkst. Lai ietu ilgi, jūs nopirktu Bitcoin un skatītos, kā konta vērtība pieaug, kamēr BTC cena pieaug.

Šajā gadījumā BTC cenas kritums pazeminātu jūsu konta vērtību. Turpretī jūs varat iet īsumā, kas nozīmē, ka atverat pozīciju, kas palielinās tā vērtību, ja BTC cena samazināsies.

Proft no Market Ups & amp; Downs

Katru no šiem PrimeXBT darījumu veidiem varat apskatīt konkrētus piemērus ar aprēķiniem. Ir arī informācija par peļņas aprēķināšanu, lai jūs varētu saprast, kas notiek jūsu kontā. Lai aprēķinātu savu peļņu vai zaudējumus, jums vienkārši jāņem vērā cenu punktu starpība sākuma un noslēgšanas brīdī un reiziniet šo vērtību ar pozīcijas lielumu. Ja jūs to apvienojat ar sviru, varat palielināt pozīcijas lielumu.

Prime XBT Trading

Papildus spējai iet garu vai īsu laiku un izbaudīt sviras līdz 1: 100, PrimeXBT izceļas vairākos veidos. Tam ir ļoti lietotājam draudzīgs interfeiss, kas ir pilnībā pielāgojams un ietver atbalstu vairākiem monitoriem.

Tirdzniecības platforma ir labākā iespēja savā klasē, jo tā ir droša, uzticama un ātra. Iesācējiem tas ir pietiekami vienkārši saprotams, taču tajā ir iekļauti uzlaboti rīki, kurus vēlas profesionāli tirgotāji.

Kartēšanas rīki ir īpaši noderīgi, izmantojot dažādus diagrammu veidus, virkni zīmēšanas rīku un indikatoru, kā arī iespēju tirgoties tieši no diagrammas. PrimeXBT piedāvā arī ļoti zemas tirdzniecības maksas. Jūs ievērosiet tiešas un zemas komisijas maksas, tāpēc nav pārsteigumu. Turklāt PrimeXBT piedāvā stingras starpības.

PrimeXBT tirdzniecības platforma

Jūs varat priekšskatīt tiešsaistes tirdzniecības platformu PrimeXBT, lai pirms konta atvēršanas sajustu, kā tas darbojas. Platformas priekšskatījuma versija ir neticami līdzīga reālajai versijai.

Vienīgā atšķirība ir ekrāna apakšējā sadaļā ar nosaukumu “Pozīcijas”. Ja jums ir aktīvs konts, jūs redzētu pozīciju sarakstu ar šādām kolonnām katram: simbols, pozīcijas ID, laiks un datums, puse, lielums, aizpildīšanas cena, pašreizējā cena, peļņas ņemšana, zaudējumu apturēšana un P / L.

Tā kā priekšskatījuma versija nav saistīta ar kontu, šī sadaļa ir izplūdusi un pāri tai atrodama iespēja pieteikties vai reģistrēties.

Tirdzniecības ekrāns

Kopumā tirdzniecības platforma ir tieši tā, ko jūs sagaidāt, jo tā ir ļoti līdzīga tirdzniecības lapām, pie kurām pieredzējuši investori ir pieraduši. Ekrāna augšējā kreisajā pusē redzēsiet kriptogrāfijas valūtu pāru sarakstu.

Tie ietver LTC / USD, BTC / USD, ETH / USD, EOS / USD un XRP / USD. Katram no tiem varat apskatīt solīto cenu, pieprasīt cenu un mainīt. Šie skaitļi ir kodēti baltā, zaļā vai sarkanā krāsā.

Kā gaidīts, zaļā krāsa norāda uz pieaugumu, bet sarkanā krāsa – uz samazināšanos.

Noklikšķinot uz jebkura no šeit uzskaitītajiem pāriem, tiks atvērts ekrāns, kurā varēsit iegādāties vai pārdot attiecīgo kriptogrāfiju. Tajā tiks parādītas pirkšanas un pārdošanas cenas, kā arī pāra zemākās un augstākās cenas.

Zem šīs sadaļas, joprojām ekrāna kreisajā pusē, jūs redzēsiet pasūtījumu grāmatu. Pasūtījumu grāmatā augšējā kreisajā stūrī tiek parādīta informācija par pēdējo izvēlēto valūtu pāri. Tas ir sadalīts pārdošanas un pirkšanas darījumos. Jauks pieskāriens šai pasūtījumu grāmatai ir tas, ka papildus daudzumu un cenu sarakstam tajā tiek parādīts arī vizuāls attēlojums, izmantojot grafikus zaļā un sarkanā krāsā fonā. Tādā veidā jūs varat redzēt pašreizējās tendences vienā mirklī.

Tirdzniecības lapas galvenā sadaļa ir faktiskais grafiks, kas atrodas tieši pa labi no kriptogrāfijas sarakstiem un rīkojumu grāmatas un aizņem lielāko daļu lapas. Diagrammas augšējā kreisajā stūrī redzams tā pārstāvētais tirdzniecības pāris.

To var pielāgot, noklikšķinot uz lodziņa, kurā tas ir norādīts, un ierakstot jauno pāri (jūs pamanīsit automātiskās aizpildes ieteikumus) vai noklikšķinot uz pāra kreisajā pusē šifrēšanas saraksta sadaļā.

Tirdzniecības diagrammas vietnē PrimeXBT

PrimeXBT tirdzniecības diagrammas noklusējuma iestatījums ir svečturu diagramma. Tas ir krāsots ar zaļu un sarkanu krāsu ar cenu uz vertikālās ass un laiku uz horizontālās ass. Virzot kursoru virs jebkura diagrammas punkta, tiks parādīts konkrētais datums un laiks, kā arī atvērtais, augsts, zems, slēgts un vērtība.

Jūs varat palielināt vai samazināt parādīto laika diapazonu, pielāgojot laika diagrammu tieši zem galvenās diagrammas. Diagrammas augšdaļā atradīsit lielāko daļu iestatījumu.

Ir nolaižamā izvēlne, kas ļauj mainīt svečturu intervālus. Noklusējums ir 5 minūtes, bet jūs varat izvēlēties arī 1, 15 vai 30 minūtes; 1, 2 vai 4 stundas; vai 1 diena, nedēļa vai mēnesis. Pa kreisi no tā ir iespēja pārslēgties no svečtura diagrammas uz līniju diagrammu vai joslu diagrammu.

Tirdzniecības diagramma

Blakus tam jūs atradīsit iespējas attiecībā uz krustām. Varat arī izvēlēties garu vai īsu un no 13 pievienojamo indikatoru, līniju un rīku diapazona. Tajos ietilpst, piemēram, tendenču līnija, tendenču kanāls un Fibonači stari.

Progresīvos tirgotājus interesēs sadaļa Studijas, kurai var piekļūt, izmantojot mēģenes ikonu pa labi no iepriekš minētajām opcijām un pa kreisi no Pētījumi. Jūs varat izvēlēties kādu no vairākiem desmitiem pieejamo pētījumu vai pievienot pats savā pētījumā. Izmantojiet līdz pieciem vienlaicīgi.

Tirdzniecībai ar PrimeXBT ir divas metodes. Jūs varat noklikšķināt uz pāra lapas kreisajā pusē un aizpildīt parādīto lodziņu. Vai arī varat izmantot sadaļu diagrammas augšējā kreisajā stūrī, tieši zem pāra nosaukuma.

Pasūtīt

PrimeXBT maksas & Limiti

PrimeXBT iekasē divu veidu maksas: tirdzniecību un vienas nakts finansēšanu. Tā kā instrumenti ir piesaistīti produkti, jūs finansējat tirgoto vērtību, izmantojot vienas dienas finansējumu.

Šīs aizņēmuma izmaksas (finansējums) ir atkarīgas no bāzes aktīva likviditātes. Ja tajā pašā tirdzniecības dienā atverat un aizverat aizņemto pozīciju, uz jums neattiecas vienas dienas finansējums.

SymbolTiringa maksaFinansēšana / dienaGarsaFinansēšana / diena ĪsaBTC / USD

ETH / USD

LTC / USD

XRP / USD

EOS / USD

0,05% -3,9 USD par 1 BTC -3,9 USD par 1 BTC
0,05% -0,13 USD par 1 ETH -0,13 USD par 1 ETH
0,05% -0,03 USD par 1 LTC -0,03 USD par 1 LTC
0,05% -0,00038 USD par 1 XRP -0,00038 USD par 1 XRP
0,05% -0,0025 USD par 1 EOS -0,0025 USD par 1 EOS

Iedarbības ierobežojums ir pozīcijas lieluma ierobežojums, ko katrs individuālais klients var saglabāt ar PrimeXBT. Tirdzniecības platforma neļaus klientiem veikt rīkojumus, kas izpildes gadījumā pārsniegs limitu.

Ierobežojumu nosaka PrimeXBT riska pārvaldības nodaļa, un tas ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā instrumentu likviditāte, svārstīgums un citi tirgus apstākļi.

SymbolMin. pasūtījuma lielums pasūtījuma lieluma maiņa vienas tirdzniecības lielums iedarbībaBTC / USD

ETH / USD

LTC / USD

XRP / USD

EOS / USD

0,01 BTC 0,01 BTC 15 BTC -3,9 USD par 1 BTC
0,01 ETH 0,01 ETH 200 BTC -0,13 USD par 1 ETH
0,01 LTC 0,01 LTC 650 LTC -0,03 USD par 1 LTC
1 XRP 0,01 XRP 55000 XRP -0,00038 USD par 1 XRP
1 EOS 0,01 EOS 8500 XRP -0,0025 USD par 1 EOS

Secinājums

PrimeXBT ir izveidojuši stabilu piedāvājumu pārpildītajā kriptovalūtu tirdzniecības telpā.

Tirdzniecības platformu ir viegli izmantot, un PrimeXBT izceļas no konkurences ar zemām komisijām, stingrām starpībām un klasē vadošo sviru 1: 100. Birža oficiāli tika atvērta pagājušajā gadā, un tā ir nostiprinājusi labu reputāciju šajā nozarē.

Tāpat kā visu veidu biržās, kas piedāvā sviras, mēs iesakām rīkoties piesardzīgi, ja iepriekš neesat tirgojies šādā veidā. Ir diezgan viegli kļūdīties un galu galā šādā veidā tikt likvidētam un zaudēt kriptonauda, ​​it īpaši, ja jūs izmantojat lielu līdzekļu daudzumu.

Mēs esam atjauninājuši šo pārskatu par 2020. gadu un tagad esam daudz pārliecinātāki, iesakot tos mūsu lasītājiem.

Apmeklējiet PrimeXBT

PrimeXBT

src = “~ images \ prime-xbt-review-cryptocurrency-trading-exchange-with-100x-leverage.gif”

alt = “PrimeXBT”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Lietošanas ērtums

9.0 / 10

Reputācija

8.0 / 10

Maksas

9.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

9.0 / 10

Plusi

  • Zema maksa
  • Pieejams kredītplecs
  • Pieejami kredītkaršu depozīti
  • Novirzīšanas sistēma
  • Anonīmi konti

Cons

  • Nav regulēts
  • E-pasta atbalsts

Vizīte {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"PrimeXBT","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 02 \ /primexbt-review.gif","apraksts":"Prime XBT ir 2019. gadā uzsākta tirdzniecības platforma, kas ļauj tirgotājiem izmantot iespējas tirgot Bitcoin un citas galvenās kriptovalūtas ar sviras palīdzību. Viņi ātri ir kļuvuši par vienu no galvenajiem spēlētājiem maržas tirdzniecības nozarē, uzņemoties smagsvarus, piemēram, BitMex. Apmaiņas mērķis ir pārvarēt citu kopīgās problēmas…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.60"},"nosaukums":"PrimeXBT","reviewBody":"Prime XBT ir 2019. gadā uzsākta tirdzniecības platforma, kas ļauj tirgotājiem izmantot iespējas tirgot Bitcoin un citas galvenās kriptovalūtas ar sviras palīdzību. \ R \ n \ r \ nViņi ātri ir kļuvuši par vienu no galvenajiem spēlētājiem maržas tirdzniecības nozarē uz smagsvariem, piemēram, BitMex. \ r \ n \ r \ nBiržas mērķis ir pārvarēt citu platformu kopējās problēmas, tostarp ilgus KYC apstiprināšanas procesus, negaidītu dīkstāvi, zemu likviditāti, problēmas ar tirdzniecību neveiksmīgos tirgos, ierobežotus pasūtījumu veidus, sliktus lietotāja pieredze un augstas tirdzniecības maksas. \ r \ n \ r \ nTā vietā PrimeXBT piedāvā pārsteidzošu sviras efektu, ļoti lietotājam draudzīgu saskarni, plašu likviditāti un tirdzniecības apjomus. Lasiet mūsu pilnīgai pārskatīšanai. \ R \ n \ r \ n \ r \ nApmeklējiet PrimeXBT \ r \ n \ r \ nPrime XBT sviras \ r \ n \ r \ nSviras ir viena no daudzajām funkcijām, kurai pieredzējuši tirgotāji mēdz izskatīties par, bet lielākā daļa platformu piedāvā ļoti ierobežotu sviru, kad runa ir par kriptonauda tirdzniecību. PrimeXBT izceļas ar to, ka piedāvā sviras koeficientu 1: 100. \ r \ n \ r \ nTas nozīmē, ka par katru USD 1 jūs saņemat pirkšanas vai pārdošanas spēku 100 USD vērtībā. Tas būtībā nodrošina piekļuvi lielākai tirgus pozīcijai, lai jūs varētu gūt vēl lielāku peļņu vai pat zaudējumus. \ R \ n \ r \ nSviras efekts ir viena no PrimeXBT galvenajām iezīmēm un starp tās galvenajām iezīmēm. Tīmekļa vietne savā vietnē arī piedāvā detalizētu sviras skaidrojumu, lai palīdzētu tiem, kuri to pilnībā nesaprot. \ R \ n \ r \ nŠajā skaidrojumā ir iekļauts, piemēram, BTC \ / USD piemērs. \ R \ n \ r \ n \ t Šajā piemērā pieņemsim, ka Bitcoin ir katrs USD 10 000, un tā ieguldījuma laikā tā cena pieauga par 5 procentiem. \ r \ n \ tJa jūs izmantotu tradicionālo biržu bez sviras, jūs varētu nopirkt 10 BTC par 100 000 USD (10 x 10 000 USD) . \ r \ n \ tJa cena pieaugtu par 5 procentiem, jūsu BTC vērtība būtu 10 500 USD katra, tāpēc, ja tos pārdosiet, jūs nopelnīsit 5000 USD no ieguldījuma 100 000 USD apmērā. \ r \ n \ r \ nTurpretī, ja bija jāveic tāda pati tirdzniecība ar PrimeXBT ar tās aizņemto līdzekli 1: 100, jums būs jāmaksā tikai 1 procents no 100 000 ASV dolāru pozīcijas, tas nozīmē, ka sākotnēji ir jāveic ieguldījums 1000 ASV dolāru apmērā. \ r \ n \ r \ nTajā pašā situācijā tas nozīmē jūs joprojām nopelnītu 5000 USD, bet būtu ieguldījis tikai 1000 USD. Citiem vārdiem sakot, jūs varat ievērojami pavairot savu peļņu ar tādu pašu sākuma kapitāla daudzumu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPrimeXBT izskaidro dažas tirdzniecības priekšrocības ar sviras palīdzību, tostarp spēju palielināt peļņu. , gearing iespējas (spēja atbrīvot kapitālu, ko varat izmantot citam ieguldījumam), un spēja gūt, krītot tirgum. \ r \ n \ r \ nIr PrimeXBT ir pieejams arī ērts sviras kalkulators, lai jūs varētu saprast pirktspēja, pamatojoties uz pieejamo kapitālu. \ r \ n \ r \ n Vienkārši paturiet prātā, ka, izmantojot sviras, tiek palielināta jūsu līdzekļu iespējamā sasniedzamība un iespējamā peļņa, bet tas palielinās arī iespējamos zaudējumus. \ r \ n \ r \ nTādēļ jums vienmēr jābūt piesardzīgam, izmantojot maksimālo PrimeXBT piedāvāto kredītplecu. Tas nozīmē, ka tie, kuriem ir tirdzniecības pieredze un pārliecība par savām metodēm, uzskata, ka sviras efekts ir neticami noderīgs rīks. \ R \ nIegūstot peļņu no tirgus kustībām \ r \ nTā kā kriptovalūtu tirgus ne vienmēr palielinās, PrimeXBT piedāvā peļņas gūšanas metodes neatkarīgi no tā, vai tirgus ir iet uz augšu vai uz leju. Jūs varat tirgot jebkuru no populārākajām kriptovalūtām un ierobežot esošās akcijas vai gūt peļņu no mītiņiem vai kritumiem tirgū. \ R \ n \ r \ n Citiem vārdiem sakot, ar PrimeXBT varat iet vai nu ilgi, vai īsi. Pirkšana ir tad, kad jums iet ilgi, bet pārdošana ir tad, kad jums pietrūkst. Lai ietu ilgi, jūs nopirktu Bitcoin un skatītos, kā konta vērtība pieaug, kamēr BTC cena pieaug. \ R \ n \ r \ nŠādā gadījumā BTC cenas kritums pazeminātu jūsu konta vērtību. Turpretī jūs varat iet īsumā, kas nozīmē, ka atverat pozīciju, kas palielinās tās vērtību, ja BTC cena samazināsies. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJūs varat apskatīt konkrētus piemērus ar aprēķiniem katrs no šiem darījumiem ar PrimeXBT. Ir arī informācija par peļņas aprēķināšanu, lai jūs varētu saprast, kas notiek jūsu kontā. Lai aprēķinātu savu peļņu vai zaudējumus, jums vienkārši jāņem vērā cenu punktu starpība sākuma un noslēgšanas brīdī un reiziniet šo vērtību ar pozīcijas lielumu. Ja to apvienosiet ar sviras efektu, jūs varat palielināt savas pozīcijas lielumu. \ R \ nPrime XBT Trading \ r \ nPapildus spējai iet garu vai īsu brīdi un izbaudīt līdz pat 1: 100 sviras, PrimeXBT izceļas vairākos veidos. . Tam ir ļoti lietotājam draudzīgs interfeiss, kas ir pilnībā pielāgojams, un tas ietver atbalstu vairākiem monitoriem. \ R \ n \ r \ n Tirdzniecības platforma ir labākā klases iespēja, jo tā ir droša, uzticama un ātra. Iesācējiem ir pietiekami vienkārši saprast, taču tajā ir iekļauti uzlaboti rīki, kurus vēlas profesionāli tirgotāji. \ R \ n \ r \ nHartēšanas rīki ir īpaši noderīgi, izmantojot dažādus diagrammu veidus, virkni zīmēšanas rīku un indikatoru, kā arī iespēju veikt tirdzniecības tiesības. no diagrammas. PrimeXBT piedāvā arī ļoti zemas tirdzniecības maksas. Jūs ievērosiet tiešas un zemas komisijas maksas, tāpēc nav pārsteigumu. Turklāt PrimeXBT piedāvā nelielas starpības. \ R \ nPrimeXBT tirdzniecības platforma \ r \ nJūs varat pirms Prime konta atvēršanas priekšskatīt PrimeXBT tiešsaistes tirdzniecības platformu, lai sajustu, kā tā darbojas. Platformas priekšskatījuma versija ir neticami līdzīga reālajai versijai. \ R \ n \ r \ nVienīgā atšķirība ir ekrāna apakšdaļā ar nosaukumu \ u201cPositions. \ U201d Ja jums ir pieejams konts, jūs redzētu pozīciju saraksts ar šādām kolonnām katram: simbols, pozīcijas ID, laiks un datums, puse, izmērs, aizpildīšanas cena, pašreizējā cena, peļņas gūšana, zaudējumu pārtraukšana un P \ / L. \ r \ n \ r \ nKopš priekšskatījuma versija nav saistīta ar kontu, šī sadaļa ir izplūdusi un pāri tai atradīsit iespēju pieteikties vai reģistrēties. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKopumā tirdzniecības platforma ir tieši tas, ko jūs sagaidāt, jo tas ir ļoti līdzīgs tirdzniecības lapām, pie kurām pieredzējuši investori ir pieraduši. Ekrāna augšējā kreisajā pusē redzēsiet kriptogrāfijas valūtu pāru sarakstu. \ R \ n \ r \ nTie ietver LTC \ / USD, BTC \ / USD, ETH \ / USD, EOS \ / USD un XRP \ / USD. Katram no tiem varat apskatīt solīto cenu, pieprasīt cenu un mainīt. Šie skaitļi ir krāsoti kodēti baltā, zaļā vai sarkanā krāsā. \ R \ n \ r \ nKā gaidāms, zaļš norāda uz pieaugumu, bet sarkanais – uz samazinājumu. \ R \ n \ r \ nNoklikšķinot uz jebkura šeit uzskaitītā pāra, novirzīs jūs uz ekrānu, kas ļauj pirkt vai pārdot attiecīgo kriptogrāfiju. Tajā tiks parādītas pirkšanas un pārdošanas cenas, kā arī pāra zemākās un augstākās cenas. \ R \ n \ r \ nZemāk šajā sadaļā, joprojām ekrāna kreisajā pusē, jūs redzēsiet pasūtījumu grāmatu. Pasūtījumu grāmatā augšējā kreisajā stūrī tiek parādīta informācija par pēdējo izvēlēto valūtu pāri. Tas ir sadalīts pārdošanas un pirkšanas darījumos. Jauks pieskāriens šai pasūtījumu grāmatai ir tas, ka papildus daudzumu un cenu sarakstam tajā tiek parādīts arī vizuāls attēlojums, izmantojot grafikus zaļā un sarkanā krāsā fonā. Tādā veidā jūs varat īsumā redzēt pašreizējās tendences. \ R \ n \ r \ n Tirdzniecības lapas galvenā sadaļa ir faktiskā diagramma, kas atrodas tieši pa labi no kriptogrāfijas sarakstiem un rīkojumu grāmatas un aizņem lielāko daļu lapu. Diagrammas augšējā kreisajā stūrī redzams tā pārstāvētais tirdzniecības pāris. \ R \ n \ r \ nJūs varat to pielāgot, noklikšķinot uz lodziņa, kurā tas ir norādīts, un ierakstot jauno pāri (jūs pamanīsit automātiskās aizpildes ieteikumus) vai noklikšķinot uz pāra kreisajā pusē šifrēšanas saraksta sadaļā. \ r \ nGrafiku tirdzniecība vietnē PrimeXBT \ r \ nPrimXXBT tirdzniecības diagrammas noklusējuma iestatījums ir svečturu diagramma. Tas ir krāsots ar zaļu un sarkanu krāsu ar cenu uz vertikālās ass un laiku uz horizontālās ass. Virzot kursoru virs jebkura diagrammas punkta, tiks parādīts konkrētais datums un laiks, kā arī atvērtais, augstākais, zemākais, aizvērtais un vērtība. \ R \ n \ r \ nJūs varat palielināt vai samazināt parādīto laika diapazonu, pielāgojot laiku grafiks tieši zem galvenās diagrammas. Diagrammas augšdaļā atradīsit lielāko daļu iestatījumu. \ R \ n \ r \ nIr nolaižama izvēlne, kas ļauj mainīt svečturu intervālus. Noklusējums ir 5 minūtes, bet jūs varat izvēlēties arī 1, 15 vai 30 minūtes; 1, 2 vai 4 stundas; vai 1 diena, nedēļa vai mēnesis. Pa kreisi no tā ir iespēja pārslēgties no svečtura diagrammas uz līniju diagrammu vai joslu diagrammu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTurklāt atradīsit opcijas attiecībā uz krēsliem. Varat arī izvēlēties garu vai īsu un no 13 pievienojamo indikatoru, līniju un rīku diapazona. Tostarp, piemēram, tendenču līnija, tendenču kanāls un Fibonacci Rays. \ R \ n \ r \ nPapildus tirgotājus interesēs sadaļa Pētījumi, kurai var piekļūt, izmantojot mēģenes ikonu pa labi no iepriekš opcijas un pa kreisi no sadaļas Pētījumi. Jūs varat izvēlēties kādu no vairākiem desmitiem pieejamo pētījumu vai pievienot pats savā pētījumā. Izmantojiet līdz pieciem vienlaicīgi. \ R \ n \ r \ nIr divas tirdzniecības iespējas ar PrimeXBT. Jūs varat noklikšķināt uz pāra lapas kreisajā pusē un aizpildīt parādīto lodziņu. Vai arī varat izmantot sadaļu diagrammas augšējā kreisajā stūrī, tieši zem pāra nosaukuma. \ R \ n \ r \ n \ r \ nPrimeXBT maksas & Limits \ r \ nPrimeXBT iekasē divu veidu maksas: tirdzniecību un finanses uz nakti. Tā kā instrumenti ir piesaistīti produkti, jūs finansējat tirgoto vērtību, izmantojot vienas dienas finansējumu. \ R \ n \ r \ nŠīs aizņēmuma izmaksas (finansējums) ir atkarīgas no pamatā esošā aktīva likviditātes. Ja tajā pašā tirdzniecības dienā atverat un aizverat aizņemto pozīciju, uz nakti netiks veikts finansējums. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSimbols \ r \ nTirdzniecības maksa \ r \ nFinansēšana \ / dienā Garš \ r \ nFinansējums \ / diena Īss \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ / USD \ r \ n0,05% \ r \ n- 3,9 USD par 1 BTC \ r \ n- 3,9 USD par 1 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ / USD \ r \ n0,05% \ r \ n- 0,13 USD par 1 ETH \ r \ n- 0,13 USD par 1 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTC \ / USD \ r \ n0,05% \ r \ n- 0,03 USD par 1 LTC \ r \ n- 0,03 USD par 1 LTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ /USD\r\n0.05%\r\n-$0.00038 par 1 XRP \ r \ n- $ 0.00038 par 1 XRP \ r \ n \ r \ n \ r \ nEOS \ / USD \ r \ n0.05% \ r \ n- $ 0,0025 par 1 EOS \ r \ n- $ 0,0025 par 1 EOS \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nIedarbības ierobežojums ir ierobežojums pozīciju, kuru katrs individuāls klients var saglabāt ar PrimeXBT. Tirdzniecības platforma neļaus klientiem veikt rīkojumus, kuru izpildes gadījumā pārsniegs limitu. \ R \ n \ r \ n Ierobežojumu nosaka PrimeXBT riska pārvaldības nodaļa, un tas ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā instrumentu likviditāte, svārstīgums un citi tirgus apstākļi. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSimbols \ r \ nMin. pasūtījuma lielums \ r \ nmin. pasūtījuma lieluma maiņa \ r \ nMaks. viena tirdzniecības lielums \ r \ nMaks. ekspozīcija \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ / USD \ r \ n0.01 BTC \ r \ n0.01 BTC \ r \ n15 BTC \ r \ n- $ 3,9 par 1 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ / USD \ r \ n0.01 ETH \ r \ n0.01 ETH \ r \ n200 BTC \ r \ n- $ 0.13 par 1 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTC \ / USD \ r \ n0.01 LTC \ r \ n0.01 LTC \ r \ n650 LTC \ r \ n- 0.03 USD par 1 LTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ / USD \ r \ n1 XRP \ r \ n0.01 XRP \ r \ n55000 XRP \ r \ n- $ 0.00038 par 1 XRP \ r \ n \ r \ n \ r \ nEOS \ / USD \ r \ n1 EOS \ r \ n0.01 EOS \ r \ n8500 XRP \ r \ n- $ 0.0025 par 1 EOS \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSecinājums \ r \ nPrimeXBT ir radījis stabilu piedāvājumu pārpildītajā kriptovalūtu tirdzniecībā telpa. \ r \ n \ r \ n Tirdzniecības platformu ir viegli izmantot, un PrimeXBT no konkurentiem izceļas ar zemām komisijas maksām, stingrām starpībām un klasē vadošo sviru 1: 100. Birža tika oficiāli atvērta pagājušajā gadā, un tā ir nostiprinājusi labu reputāciju šajā nozarē. \ R \ n \ r \ n Tāpat kā visu veidu biržu gadījumā, kas piedāvā sviras, mēs iesakām rīkoties piesardzīgi, ja neesat tirgojies ar šādā veidā pirms tam. Ir diezgan viegli kļūdīties un galu galā tikt likvidēts un zaudēt kriptonauda šādā veidā, it īpaši, ja jūs izmantojat lielu sviras daudzumu. \ R \ n \ r \ nMēs esam atjauninājuši šo pārskatu par 2020. gadu un tagad esam daudz vairāk pārliecināts ieteikt tos mūsu lasītājiem. \ r \ nApmeklējiet PrimeXBT","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"},"datumsPublicēts":"2021-01-04"},"papildu tips":"nenoteikts","alternatīvs vārds":"nenoteikts","balvu":"nenoteikts","balvas":"nenoteikts","Zīmols":"nenoteikts","kategorijā":"nenoteikts","krāsa":"nenoteikts","dziļums":"nenoteikts","disambiguatingApraksts":"nenoteikts","gtin12":"nenoteikts","gtin13":"nenoteikts","gtin14":"nenoteikts","gtin8":"nenoteikts","augstums":"nenoteikts","identifikators":"nenoteikts","logo":"nenoteikts","mainEntityOfPage":"nenoteikts","materiāls":"nenoteikts","modeli":"nenoteikts","mpn":"nenoteikts","productID":"nenoteikts","ražošanas datums":"nenoteikts","Pirkuma datums":"nenoteikts","izdošanas datums":"nenoteikts","tāds pats kā":"nenoteikts","sku":"nenoteikts","sauklis":"nenoteikts","URL":"nenoteikts","svars":"nenoteikts","platums":"nenoteikts"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me