KuCoin apskats: kriptogrāfijas valūtas maiņa ar peļņas, nākotnes un peļņas iespējām

KuCoin apskats

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties digitālās valūtas, piemēram, Bitcoin un Ethereum, ar debeta / kredītkarti vai tirgot kriptogrāfijas – kriptogrāfijas pārus – KuCoin aptver abas pamatnes.

Globālajā biržas un trešās puses brokerī atrodas daži no lielākajiem tirdzniecības apjomiem kosmosā, kā arī maksas struktūra, kurai vajadzētu būt piemērotai lielākajai daļai budžetu.

Šajā ceļvedī mēs pārskatām KuCoin nepilnības. Tas ietver padziļinātu platformas atbalstīto monētu, fiat valūtas iespēju, maksu un komisijas maksu, drošības, klientu atbalsta un tirdzniecības arēnas izpēti..

Apmeklējiet Kucoin

Kas ir KuCoin?

Izlaists nesen 2017. gadā, KuCoin ir kriptovalūtas birža, kas piedāvā arī trešo pušu brokeru pakalpojumus. Lai gan platformai ir tikai trīs gadu tirdzniecības vēsture, tā tagad ir viena no lielākajām kriptovalūtu biržām kosmosā.

Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka apmaiņā atradīsit vairāk nekā 200 monētas ar aptuveni 450 kriptovalūtu pāriem. Tas ietver ne tikai lielākos pārus, piemēram, BTC / USDT un ETH / USDT, bet arī daudzus kriptokrustu pārus. Labākais no visiem, ja jums ir vēlme tirgot mazāk šķidru ERC-20 žetonu, visticamāk, jūs to atradīsit vietnē KuCoin.

Kucoin mājas lapaKucoin mājas lapa

Sākotnēji KuCoin bija tikai kriptovalūtas platforma, kas nozīmē, ka jūs nevarējāt noguldīt līdzekļus ar fiat valūtu. Tomēr platformai ir kopš tā laika izveidoja partnerību ar Simplex – Eiropas maksājumu nodrošinātāju, kas pārvar plaisu starp kriptovalūtām un ikdienas naudu.

Runājot par maksu par kriptovalūtu tirdzniecību, KuCoin iekasē tikai 0,10%. Tas to pielīdzina tādiem kā Binance. Līdzīgi arī KuCoin ir aiz sava digitālā marķiera – KuCoin Shares (KCS). Piederot un uzglabājot KCS žetonus, jūs gūsiet labumu no diskontētām tirdzniecības maksām, kā arī tiesībām uz daļu no tirdzniecības komisijām, kuras iekasē KuCoin..

Runājot par skaitļiem, KuCoin apgalvo, ka kopš tā dibināšanas 2017. gadā ir veicinājis vairāk nekā 650 miljonus individuālo darījumu. Tas nozīmē vairāk nekā 71 miljardu ASV dolāru uzkrāto tirdzniecības apjomu.

Visbeidzot – un, kā mēs sīkāk aplūkojam tālāk, KuCoin neregulē valsts licencētāja iestāde. Lai gan tas nozīmē, ka jūs varēsit tirgoties ar kriptovalūtām, nenorādot nevienu ID, tas nenotiks, ja jūs vēlaties iegādāties digitālās monētas ar debetkarti / kredītkarti, izmantojot Simplex.

Ko jūs varat tirgot KuCoin?

KuCoin piedāvā plašu klāstu finanšu instrumentu, kas pārsniedz tikai kriptogrāfijas – kriptogrāfijas pārus. Gluži pretēji, platforma piedāvā arī kriptovalūtas indeksus, maržinālo tirdzniecību un pat nākotnes līgumus.

Izpētīsim sīkāk katru aktīvu klasi.

Kripto-kriptopāri

Katrs KuCoin tirdzniecības pāris ietilpst kriptogrāfijas – kriptogrāfijas kompetencē, jo īpaši tāpēc, ka tas nepiedāvā nevienu ar fiat denominētu instrumentu. Tā vietā jums būs jātirgo jūsu izvēlētā kriptovalūta pret USDT, ja vēlaties piekļūt vietai kriptogrāfija-USD.

Ja esat pieredzējis kriptovalūtu tirgotājs, tad no pirmavotiem zināsiet, ka tas tomēr ir nozares standarts, tāpēc jums nebūs problēmu ar tirdzniecības apjomu vai likviditāti.

Ārpus USDT jūs varat tirgot kriptokrustu pārus. Piemēri tam ir BTC / ETH, ETH / XRP un BSC / BTC. Galu galā katras tirdzniecības digitālās valūtas iekļaušana šajā pārskatā nav paredzēta, lai arī esiet droši, ka platforma uzņem vairāk nekā 450 pārus.

Daži no Kucoin tirgiemDaži no Kucoin tirgiem

Būtiski ir tas, ka KuCoin bieži ir viena no pirmajām biržām, kuru izvēlas nesen uzsāktie kriptovalūtas žetonu projekti. Atbalsts mazāk šķidriem digitālajiem marķieriem ir tas, ko KuCoin komanda aktīvi meklē, lai atvieglotu.

Lai iegūtu pilnu katra KuCoin rīkotā pāra sadalījumu, šo informāciju varat atrast šeit: CoinMarketCap.

KuCoin indeksi

Papildus tradicionālajiem kriptokrosa pāriem, arī KuCoin piedāvā vairākus indeksus. Šeit ir tāds jēdziens, ka KuCoin vairākās vadošajās biržās ņems svērto vidējo noteiktu kriptovalūtu.

Tas tiek darīts, lai piedāvātu precīzāku attiecīgās monētas cenu, jo tiek ņemtas vērā variācijas, kuras jūs bieži atrodat starp konkurējošām platformām.

KuCoin indeksi ir pieejami:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Ripple
 • Litecoin

Kriptogrāfijas valūtas apmaiņa, no kuras KuCoin iegūst cenu noteikšanas darbību, ir:

 • Monētu bāze
 • Bitstamp
 • Krakena
 • Dvīņi
 • Bittrex
 • Šķidrums

Katra indeksa cena ir izteikta USD, bet tiek norēķināta attiecīgajā kriptovalūtā.

KuCoin Futures

Uzsākta 2019. gada vidū, KuCoin preču birža ļauj tirgot Bitcoin nākotnes līgumus. Pati KuCoin atzīmē, ka tā vēlas izaicināt BitMEX tīkotājus šajā konkrētajā kriptogrāfijas valūtas atvasinājumu telpā. Tā rezultātā jums būs piekļuve Bitcoin nākotnes līgumiem līdzās ievērojamai maržas pozīcijai līdz pat 100x.

Vienkārši sakot, tas nozīmē, ka konta atlikums 100 ASV dolāru apmērā ļautu sasniegt maksimālo tirdzniecības vērtību 10 000 USD. Runājot par pamata spot cenu, KuCoin atkal ņem vidējo svērto vērtību no dažādām vadošajām biržām – piemēram, Kraken, Coinbase Pro un Bitstamp.

Kucoin nākotnesKucoin nākotnes

Raksta tapšanas laikā KuCoin atbalsta tikai BTC un ETH nākotnes līgumus, lai gan tuvākajā nākotnē cer pievienot citas digitālās valūtas. Runājot par maksām, sagaidiet, ka maksāsit 0,060% kā tirgus piesaistītājs un 0,020% kā veidotājs. Ir arī norēķinu maksa 0,025%.

Tirdzniecības maksas un komisijas maksas

Pirmkārt un galvenokārt, ar kriptogrāfijas valūtas noguldījumiem nav saistīta maksa, un par izņemšanu tiek iekasēta standarta kalnrūpniecības likme atbilstoši monētai, kuru vēlaties izņemt.

Runājot par tirdzniecības maksu ārpus nākotnes arēnas, jūs maksāsiet 0,1%. Tas nozīmē, ka 10 000 ASV dolāru tirdzniecība jums izmaksās 10 USD. Kā mēs īsi minējām iepriekš, tas ir saskaņā ar citu biržas kolēģi Binance.

KuCoin akcijas (KCS)

KuCoin akcijas – vai vienkārši KCS, ir patentēts kriptovalūtas marķieris, ko izveidojusi birža. Piederot un turot KCS žetonus, jūs būsiet pieraduši pie daudzām priekšrocībām.

Tas iekļauj:

Diskontētas tirdzniecības maksas

Viens no ievērojamākajiem KuCoin akciju turēšanas ieguvumiem ir tas, ka jūs saņemsiet diskontētas tirdzniecības maksas. Būtiski, lai arī standarta maksa 0,1% apmērā ir vadošā nozarē, jūs spējat to samazināt vēl par 20%. Jums vienkārši ir jāieslēdz poga KCS Pay Fee un jāizmanto atlaide.

Dividendes

Papildus tirdzniecības komisiju samazināšanai, turot KuCoin Akciju sadalījumu, jūs iegūstat iespēju nopelnīt dividendes. Īsumā KuCoin kā platforma sadalīs 50% no tirdzniecības komisijas, ko tā iekasē no dalībniekiem katru dienu.

Tad tas proporcionāli tiek sadalīts visiem KuCoin Akciju turētājiem. Piemēram, pieņemsim, ka jums pieder 1% no visa KCS krājuma. Ja platforma komisijās izmaksā 250 000 USD, jūs saņemtu 2500 USD. Lai gūtu labumu no dividendēm, jums ir jābūt vismaz 6 KCS.

Cenu vēsture un KuCoin akciju pirkšana

Teikt, ka KuCoin Akciju vērtība ir kapitulējusi kopš visu laiku augstākajiem sasniegumiem 2018. gada janvārī, tas būtu par zemu. Pīķa maksimumā, pārsniedzot 20 ASV dolārus, 2020. gada vidū jūs varat iegūt tos pašus žetonus par mazāk nekā 1 ASV dolāru.

Tomēr, ja jūs vēlaties iegūt savu roku KuCoin akcijās, to varat izdarīt, apmainot tos platformā pret alternatīvu kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin vai Ethereum..

Fiat valūtas iespējas KuCoin

Kopš 2018. gada beigām KuCoin kopš tā laika ir izveidojis partnerību ar Eiropā izvietotu maksājumu nodrošinātāju Simplex. Partnerība nodrošina, ka lietotāji no vairāk nekā 100 valstīm tagad var noguldīt reālās naudas līdzekļus ar debetkarti vai kredītkarti.

Tas ir ideāli, ja meklējat kriptovalūtu, nākotnes līgumu tirdzniecību KuCoin, bet jums nav pieejama neviena digitālā valūta. Tā vietā jūs varat vienkārši ievadīt savu debetkartes / kredītkartes datus un iegūt skaidru naudu tieši platformā.

Iegādājieties kriptogrāfiju ar kredītkartiIegādājieties kriptogrāfiju ar kredītkarti

Ņemot to vērā, ir svarīgi atzīmēt, ka ar to saistītās maksas nav lētas. Lai gan neregulāra akcija tiek piedāvāta par depozīta maksām, tas jums izmaksās milzīgus 2,5 – 3,5% (ar minimālo summu 10 USD).

Tas nozīmē, ka depozīts 1000 USD debetkartē / kredītkartē jums maksās 25 USD. Tiek pamanīts, ka tas ir nedaudz lētāk nekā Coinbase, kas maksā 3,99% (ar dažādiem minimumiem).

Tāpat KuCoin izstrādā OTC Trading Desk, kurā visi lietotāji bez maksas varētu pirkt un pārdot lielākās monētas, piemēram, BTC, USDT, PAX. Pašlaik ārpusbiržas platforma atbalsta USD, CAD, CNY, IDR un VND.

Tirdzniecības platformas

KuCoin piedāvā patentētu tirdzniecības platformu kas tika uzbūvēts no zemes. Nav nepieciešams lejupielādēt vai instalēt programmatūru darbvirsmas ierīcē, jo KuCoin tirdzniecības arēnai var piekļūt, izmantojot jūsu standarta tīmekļa pārlūkprogrammu. Platforma ir potenciāli piemērota gan iesācēju investoriem, gan pieredzējušiem tirgotājiem.

Iemesls, kāpēc mēs to sakām, ir tāds, ka, lai gan platforma ir ļoti tīra un tajā ir viegli pārvietoties, jūsu rīcībā ir kaudze uzlabotu rīku. Patiesībā jums ir iespēja pilnībā pielāgot savu KuCoin tirdzniecības ekrānu, kā jūs to uzskatāt par piemērotu.

Kucoin tirdzniecības ekrānsKucoin tirdzniecības ekrāns

Runājot par tirdzniecības apjomiem un likviditātes pieejamību, tirgojot populārākus pārus, jums vispār nevajadzētu būt bažām. Tomēr jūs varētu atrast, ka mazāk šķidru pāru apjomi ir zemi – īpaši tiem, kas saistīti ar ERC-20 žetoniem.

Mobilā tirdzniecība

Ja jums ir tendence pirkt, pārdot un tirgot kriptovalūtas, atrodoties ceļā, jūs varētu interesēt KuCoin mobilās tirdzniecības lietotne.

Lietojumprogrammu var lejupielādēt iOS un Android ierīcēs. Jums būs piekļuve lielākajai daļai lietotnes konta funkciju, piemēram, pasūtījumu veikšanai, portfeļa vērtības pārbaudei un līdzekļu noguldīšanai un izņemšanai..

Cik ilgi notiek izņemšana no KuCoin?

Lielākajā daļā gadījumu KuCoin apstrādās jūsu izņemto naudu 30 minūšu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas. Platforma atzīmē, ka tas ir automatizēts, un manuāla autorizācija ir nepieciešama tikai tad, ja jūsu depozīta lielums pārsniedz 100 000 reizes lielāku par apstrādes maksu (ieguves maksa).

Tiklīdz līdzekļi atstās KuCoin, tie tiks pārskaitīti uz jūsu izvēlēto kriptovalūtas maka adresi. Pārliecinieties, vai adrese ir derīga, jo, veicot kļūdu, KuCoin neko nevar darīt!

Kucoin izņemšanaKucoin izņemšana

Nopelniet interesi vietnē KuCoin

Papildu funkcija, kas pieejama vietnē KuCoin, ir kreditēšanas programmu. Visvienkāršākajā formā jums ir iespēja nopelnīt procentus par digitālās valūtas turējumiem, tos aizdodot. Galvenais jēdziens ir tāds, ka marķieri tiks izmantoti, lai palīdzētu finansēt maržas kontus.

Piemēram, pieņemsim, ka KuCoin tirgotājs nolemj pasūtījumam piemērot 10x kredītplecu. Par katru dienu, kad pozīcija tiek atvērta visu nakti, tirgotājam būtu jāmaksā procenti. Tas notiek tāpēc, ka viņi tirgo ar vairāk, nekā ir viņu kontā, un tādējādi tas maksā.

Nopelniet procentus, aizdodot savu kriptovalūtuNopelniet procentus, aizdodot savu kriptovalūtu

Līdz ar to KuCoin ir atvēris durvis ikdienas investoriem, dodot jums iespēju finansēt maržas pozīcijas. Tas ir pieejams vairākām monētām – tostarp USDT, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, EOS un daudzām citām.

Konkrētās procentu likmes ziņā tā var atšķirties atkarībā no monētas. Piemēram, aizdodot Bitcoin 28 dienas, jūs varētu nopelnīt gada procentu likmi 4,83%.

Ja tas ir kaut kas, kas jūs interesē izpētīt, KuCoin piedāvā peļņas aprēķināšanas kalkulatoru. Jums vienkārši jānorāda, cik daudz esat gatavs aizdot, par kādu digitālo valūtu un uz kādu laiku – un kalkulators jums ieteiks, cik daudz jūs varat nopelnīt.

Ir svarīgi atcerēties, ka, lai gan piedāvāto procentu likmes ir ļoti konkurētspējīgas, jums jāņem vērā ar to saistītie riski. Galu galā KuCoin nav regulēta kriptogrāfijas valūtas maiņa, tāpēc jums tas jāņem vērā riska un atlīdzības modelī.

Vai KuCoin ir drošs?

Tāpat kā visu kriptovalūtu apmaiņas gadījumā, ir svarīgi, lai jūs varētu pārliecināties, vai KuCoin ir drošs. Tas ietver ne tikai platformas normatīvo stāvokli, bet arī tās iekšējās un ārējās drošības praksi.

Sadalīsim šos rādītājus sīkāk.

Regulu

Īsumā KuCoin neregulē neviena valsts licencētāja iestāde. Tas nav liels pārsteigums kriptonauda apmaiņas arēnā, jo daudzas platformas izvēlas darboties bez licences. Tas, vai jūs jūtaties ērti tirgoties neregulētā biržā, ir atkarīgs no tā, kurā sētas pusē jūs sēžat.

Piemēram, ja jūs esat tirgotāja tips, kurš dod priekšroku pirkt un pārdot kriptovalūtu pārus anonīmā veidā, tad ir visas iespējas, ka tāda platforma kā KuCoin ir piemērota jūsu vajadzībām. Spektra otrajā galā, ja jūs esat tirgotāja tips, kuram nepieciešams kaut kāds regulatīvs nodrošinājums, tad ar KuCoin var nebūt pietiekami.

KYC

Kā jau minēts iepriekš, KuCoin nav jāpieprasa no jums personiska informācija, kā arī nepieprasīs slepenus personu apliecinošus dokumentus. Tomēr viens izņēmums no šī noteikuma ir tas, ja plānojat noguldīt līdzekļus ar debetkarti vai kredītkarti, izmantojot Simplex integrāciju.

Faktiski, lai saglabātu atbilstību visiem attiecīgajiem likumiem, kas saistīti ar naudas atmazgāšanas novēršanu, jums būs jāaugšupielādē valsts izdota personas apliecības (pases vai autovadītāja apliecības) kopija. Tas ir tikai spēles raksturs, izmantojot kriptogrāfijas biržā fiat valūtu.

KuCoin drošības prakse

Runājot par iekšējās drošības praksi, KuCoin apgalvo, ka vada institucionāla līmeņa sistēmas, kas nodrošina noziedzības novēršanu no platformas. To pilnībā atbalsta apņemšanās uzglabāt saldētavā.

Lai gan precīzu procentuālo daļu KuCoin nav norādījis, tiek apgalvots, ka lielākā daļa klientu līdzekļu tiek turēti bezsaistē. Pārējais tiek turēts karstos maciņos, lai platforma spētu apmierināt gandrīz tūlītēju un automatizētu izņemšanu.

Līdz šim nav nevienas publikācijas, kurās būtu redzams, ka KuCoin būtu saskāries ar lielu jebkāda veida uzlaušanu, kas ir lieliska zīme. Ņemot to vērā, jums vienmēr ir jāpārliecinās, ka saprotat potenciālā ārējā uzlaušanas riskus, jo jūsu līdzekļi tiek glabāti makos, kurus jūs personīgi nekontrolējat.

Tāpat ir vērts atzīmēt, ka 2020. gada aprīlī KuCoin pabeidza stratēģisko sadarbību ar Onchain Custodian, Singapūras kriptogrāfisko aktīvu glabāšanas platformu. Onchain Custodian piedāvās glabāšanas pakalpojumu KuCoin kriptogrāfisko aktīvu glabāšanai. Aresta fondus atbalstīs Lockton, pasaulē lielākā privātā apdrošināšanas brokeru sabiedrība. Tiek uzskatīts, ka tas vēl vairāk uzlabo biržas drošības līmeni.

2FA

Vislabākais ir tas, ka KuCoin ļauj savā kontā instalēt divu faktoru autentifikāciju (2FA). Tas nozīmē, ka ikreiz, kad vēlaties veikt galvenās konta funkcijas, uz jūsu mobilo ierīci tiks nosūtīts unikāls kods. Tas ietver pieteikšanos savā kontā un izņemšanas pieprasījuma veikšanu.

KuCoin klientu atbalsts

Runājot par klientu apkalpošanu, KuCoin komanda nodrošina diennakts atbalsta komandu, kas darbojas 24 stundas dienā – 7 dienas nedēļā. Jūs varat nosūtīt komandai e-pastu, lai gan, ja jums nepieciešams tūlītējs individuāls atbalsts, vislabāk ieteicams izmantot tiešraides tērzēšanas iespēju.

Kucoin klientu atbalstsKucoin klientu atbalsts

Noskaņojums par to ir nedaudz atšķirīgs publiskajā telpā. Dažiem lietotājiem ziņojot par savienojuma laiku sekundēs, citi atzīmēja, ka gaidīšanas laiks ir ārpus pieņemamā. Ar to teikto viss ir atkarīgs no tā, cik pieprasījuma brīdī komanda ir aizņemta. Telefona atbalsta pakalpojums netiek piedāvāts.

Kā sākt darbu vietnē KuCoin

Patīk KuCoin skaņa un domājat, ka platforma ir piemērota jūsu ilgtermiņa tirdzniecības vajadzībām? Ja tā, mēs tagad parādīsim, kas jums jādara, lai šodien sāktu darbu ar tirdzniecības kontu.

1. darbība: atveriet kontu

Lai bumba ripotu, dodieties uz KuCoin mājas lapu un ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties”. Pēc tam jums tiks piedāvāts ievadīt savu e-pasta adresi un izvēlēties stingru paroli.

Pirms saistāt 2FA, izmantojot mobilo tālruni, jums būs jāpārbauda sava e-pasta adrese. Šajā reģistrācijas procesa posmā jums netiks prasīta nekāda personiskā informācija.

Kucoin reģistrēšanāsKucoin reģistrēšanās

2. solis: noguldiet līdzekļus

Kad būsiet atvēris savu KuCoin kontu, jums tiks piedāvāts noguldīt dažus līdzekļus. Šajā ziņā jums ir divas iespējas. Ja jums jau ir digitāls marķieris, varat to noguldīt tieši KuCoin.

Vienkārši dodieties uz depozīta lapu un meklējiet attiecīgo monētu. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Depozīts, lai atklātu savu unikālo maka adresi šai konkrētajai kriptovalūtai.

Kopējiet adresi starpliktuvē, dodieties uz privāto maku, norādiet monētu skaitu, kuras vēlaties deponēt, un apstipriniet darījumu.

Atkarībā no kriptovalūtas, kuru jūs noguldāt, naudas līdzekļu ieskaitīšana jūsu KuCoin kontā parasti aizņem apmēram 10-20 minūtes.

Fiat valūtas depozīts

Ja jums nav piekļuves digitālajai valūtai, jums būs jāiemaksā līdzekļi ar debetkarti vai kredītkarti. Virziet kursoru virs pogas “Nopirkt kriptogrāfiju” un pēc tam noklikšķiniet uz “Pirkt ar kredītkarti”.

Izpildiet ekrānā redzamos detalizētos norādījumus. Svarīgi, lai jūs varētu izmantot savu debetkarti / kredītkarti, jums tiks lūgts pārbaudīt savu identitāti. Par procesu no gala līdz galam rūpējas Simplex.

3. solis: sāciet tirdzniecību

Tiklīdz jūsu KuCoin konts ir finansēts, esat gatavs sākt tirdzniecību. Konkrētā jums vajadzīgā tirdzniecības arēna būs atkarīga no finanšu instrumenta veida, kuram vēlaties piekļūt. Tas ir tāpēc, ka KuCoin atdala kriptonauda apmaiņu un nākotnes atvasinājumu platformas.

KuCoin apskats: spriedums?

Kopumā ir skaidrs, kāpēc KuCoin tagad ir viena no populārākajām kriptovalūtu biržām kosmosā. Tas ne tikai ļauj piekļūt vairāk nekā 450 kriptovalūtu pāriem, bet arī varat tirgot kripto raksturīgus indeksus un Bitcoin nākotnes līgumus.

Turklāt standarta tirdzniecības maksa ir tikai 0,1%, ko jūs varat samazināt vēl par 20%, samaksājot maksu ar KuCoin akcijām. Mums patīk arī tas, ka tagad jūs varat noguldīt līdzekļus ar debetkarti vai kredītkarti, lai gan vispirms jums būs jāapiet KYC process.

Galvenā saķere ar KuCoin ir tā, ka tā nav regulēta vienība. Lai gan tas nozīmē, ka jūs varat anonīmi tirgot kriptogrāfijas-kriptogrāfijas pārus, jūsu līdzekļi nekad nav 100% droši.

No otras puses, ziņojumi par KuCoin uzlaušanu vēl ir parādījušies kopš tā darbības sākuma 2017. gadā – kas ir lieliska zīme.

Apmeklējiet Kucoin

Kucoin

src = “~ images \ kucoin-review-cryptocurrency-exchange-with-margin-futures-earning-options.gif”

alt = “KuCoin apskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 9.2

Lietošanas ērtums

10.0 / 10

Reputācija

9.0 / 10

Maksas

9.0 / 10

Klientu atbalsts

9.0 / 10

Maksājuma veidi

9.0 / 10

Plusi

 • Caurspīdīgs & Saprātīgas maksas
 • Labs atbalsts
 • Viegli izmantot
 • Nākotnes & Maržas tirdzniecība
 • Iespējas nopelnīt

Cons

 • Nav regulēts

Vizīte {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Kucoin","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 07 \ /kucoin-review.gif","apraksts":"Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties digitālās valūtas, piemēram, Bitcoin un Ethereum, ar debeta \ / kredītkarti vai tirdzniecību ar kriptogrāfijas-kriptogrāfijas pāriem – KuCoin aptver abas bāzes. Globālajā biržas un trešās puses brokerī atrodas daži no lielākajiem tirdzniecības apjomiem kosmosā, kā arī maksas struktūra, kurai jāatbilst lielākajai daļai budžetu. Šajā ceļvedī mēs…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Keins Pepijs"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"9.20"},"nosaukums":"Kucoin","reviewBody":"Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties digitālās valūtas, piemēram, Bitcoin un Ethereum, ar debeta \ / kredītkarti vai tirdzniecību ar kriptogrāfijas-kriptogrāfijas pāriem – KuCoin aptver abas bāzes. \ R \ n \ r \ nMājas ir globālās biržas un trešo pušu brokeri. dažos no lielākajiem tirdzniecības apjomiem kosmosā, līdzās maksas struktūrai, kurai jāatbilst lielākajai daļai budžetu. \ r \ n \ r \ nŠajā ceļvedī mēs pārskatām KuCoin nepilnības. Tas ietver padziļinātu pārskatu par platformas atbalstītajām monētām, Fiat valūtas iespējām, maksām un komisijām, drošību, klientu atbalstu un tirdzniecības arēnu. \ R \ nApmeklējiet Kucoin \ r \ n \ r \ nKas ir KuCoin? \ nUzsākta pavisam nesen 2017. gadā, KuCoin ir kriptovalūtas birža, kas piedāvā arī trešo pušu starpniecības pakalpojumus. Lai gan platformai ir tikai trīs gadu tirdzniecības vēsture, tā tagad ir viena no lielākajām kriptovalūtu biržām kosmosā. \ R \ n \ r \ nViens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka jūs atradīsit vairāk nekā 200 monētas ar aptuveni 450 kriptonauda. maijā uzņēma pāri. Tas ietver ne tikai lielākos pārus, piemēram, BTC \ / USDT un ETH \ / USDT, bet arī daudzus kriptokrustu pārus. Labākais no visiem, ja jums ir vēlme tirgot mazāk šķidru ERC-20 marķieri, iespējams, ka to atradīsit vietnē KuCoin. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKuCoin sākotnēji bija tikai kriptonauda. platforma, kas nozīmē, ka jūs nevarējāt noguldīt līdzekļus ar fiat valūtu. Tomēr platforma kopš tā laika ir izveidojusi partnerību ar Simplex – Eiropas maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kas pārvar plaisu starp kriptonauda un ikdienas naudu. \ R \ n \ r \ nKad runa ir par kriptovalūtu tirdzniecības maksām, KuCoin iekasē tikai 0,10%. Tas to pielīdzina tādiem kā Binance. Līdzīgi arī KuCoin ir aiz sava digitālā marķiera – KuCoin Shares (KCS). Piederot un uzglabājot KCS žetonus, jūs gūsiet labumu no diskontētām tirdzniecības maksām, kā arī tiesībām uz daļu no tirdzniecības komisijām, kuras iekasē KuCoin. \ R \ n \ r \ nSkaitļu ziņā KuCoin apgalvo, ka ir veicinājis vairāk kopš tā darbības sākuma 2017. gadā ir vairāk nekā 650 miljoni individuālo darījumu. Tas nozīmē vairāk nekā 71 miljardu ASV dolāru uzkrāto tirdzniecības apjomu. \ r \ n \ r \ nVisbeidzot – un, kā mēs sīkāk aplūkojam tālāk, KuCoin neregulē nacionālā licencēšana ķermeņa. Lai gan tas nozīmē, ka jūs varēsit tirgoties ar kriptovalūtām, nenorādot nevienu ID, tas tā nebūs, ja vēlaties iegādāties digitālās monētas ar debeta \ / kredītkarti, izmantojot Simplex. \ R \ nKo jūs varat tirgot KuCoin? \ r \ nKuCoin piedāvā plašu finanšu instrumentu klāstu, kas pārsniedz tikai kripto-kripto pārus. Gluži pretēji, platforma piedāvā arī kriptogrāfijas valūtas indeksus, maržas tirdzniecību un pat nākotnes līgumus. \ R \ n \ r \ nĻaujiet detalizētāk izpētīt katru aktīvu klasi. \ R \ nKriptopāri-kriptogrāfijas pāri \ r \ nKatrs un katrs KuCoin tirdzniecības pāris ietilpst kriptogrāfijas – kriptogrāfijas kompetencē, jo īpaši tāpēc, ka tas nepiedāvā nevienu ar fiat denominētu instrumentu. Tā vietā jums būs jātirgo jūsu izvēlētā kriptovalūta pret USDT, ja vēlaties piekļūt vietai kriptogrāfija-USD. \ R \ n \ r \ nJa jūs esat pieredzējis kriptovalūtas tirgotājs, jūs no pirmavotiem zināsiet, ka tas ir nozares standarts jebkurā gadījumā, tāpēc jums nebūs problēmu ar tirdzniecības apjomu vai likviditāti. \ r \ n \ r \ nĀrpus USDT varat tirgot kriptokrustu pārus. Piemēri tam ir BTC \ / ETH, ETH \ / XRP un BSC \ / BTC. Galu galā katras tirdzniecības digitālās valūtas uzskaitīšana pārsniedz šī pārskata kompetenci, lai gan esiet droši, ka platforma uzņem vairāk nekā 450 pārus. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nIzšķiroši tas ir, ka KuCoin bieži ir viena no pirmajām apmaiņām, kuru izvēlas nesen uzsāktie kriptovalūtas marķieru projekti. Atbalsts mazāk likvīdiem digitālajiem marķieriem ir kaut kas, ko KuCoin komanda aktīvi meklē, lai atvieglotu. \ R \ n \ r \ nPilnīgai katra KuCoin mitinātā pāra pilnīgai sadalīšanai šo informāciju varat atrast šeit CoinMarketCap. \ r \ nKuCoin indeksi \ r \ nPapildus tradicionālajiem kriptokrosa pāriem KuCoin piedāvā arī vairākus indeksus. Šeit ir tāds jēdziens, ka KuCoin ņems noteiktas kriptonauda vidējo svērto vērtību vairākās vadošajās biržās. \ R \ n \ r \ nTas ir paredzēts, lai piedāvātu precīzāku attiecīgās monētas cenu, jo tajā tiek ņemts vērā variācijas, kuras bieži atrodat konkurējošās platformās. \ r \ n \ r \ nKuCoin indeksi ir pieejami: \ r \ n \ r \ n \ tBitcoin \ r \ n \ tEthereum \ r \ n \ tRipple \ r \ n \ tLitecoin \ r \ n \ r \ nKriptogrāfijas valūtas apmaiņa, no kuras KuCoin iegūst cenu noteikšanas darbību, ir: \ r \ n \ r \ n \ tCoinbase \ r \ n \ tBitstamp \ r \ n \ tKraken \ r \ n \ tGemini \ r \ n \ tBittrex \ r \ n \ tLikvīds \ r \ n \ r \ nKatra indeksa cena ir izteikta USD, bet tiek norēķināta attiecīgajā kriptogrāfijas valūtā. Exchange ļauj tirgot Bitcoin nākotnes līgumus. Pati KuCoin atzīmē, ka tā vēlas izaicināt BitMEX tīkotājus šajā konkrētajā kriptogrāfijas valūtas atvasinājumu telpā. Tā rezultātā jums būs piekļuve Bitcoin nākotnes līgumiem līdzās būtiskai maržas pozīcijai līdz pat 100x. \ R \ n \ r \ nVienkārši sakot, tas nozīmē, ka konta atlikums 100 ASV dolāru apmērā ļautu sasniegt maksimālo tirdzniecības vērtību 10 000 USD. Runājot par pamata spot cenu, KuCoin atkal ņem vidējo svērto vērtību no dažādām vadošajām biržām – piemēram, Kraken, Coinbase Pro un Bitstamp. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n rakstot, KuCoin atbalsta tikai BTC un ETH nākotnes līgumus, lai gan tuvākajā nākotnē cer pievienot vēl citas digitālās valūtas. Runājot par maksām, sagaidiet, ka maksāsit 0,060% kā tirgus piesaistītājs un 0,020% kā veidotājs. Ir arī norēķinu maksa 0,025% apmērā. \ R \ nKomerciālās komisijas un komisijas naudas \ r \ nPirmkārt un galvenokārt, ar kriptogrāfijas valūtas noguldījumiem nav saistīta maksa, un par izņemšanu tiek iekasēta standarta kalnrūpniecības likme, atbilstoši katrai monētai, kuru meklējat skaidrā naudā. out. \ r \ n \ r \ nKad runa ir par tirdzniecības maksu ārpus nākotnes arēnas, jūs maksāsiet 0,1%. Tas nozīmē, ka 10 000 ASV dolāru tirdzniecība jums izmaksās 10 USD. Kā mēs īsi minējām iepriekš, tas atrodas vienā rindā ar citu biržas kolēģi Binance. \ R \ nKuCoin akcijas (KCS) \ r \ nKuCoin akcijas – vai vienkārši KCS ir patentēts kriptovalūtas marķieris, ko izveidojusi birža. Piederot un turot KCS žetonus, jūs būsiet pieradis pie vairākām priekšrocībām. \ R \ n \ r \ nTas ietver: \ r \ nDiskontētās tirdzniecības komisijas \ r \ nViens no ievērojamākajiem KuCoin Akciju turēšanas ieguvumiem ir tas, ka jūs iegūsiet diskontētas tirdzniecības maksas. Būtiski, lai arī standarta maksa 0,1% apmērā ir vadošā nozarē, jūs spējat to samazināt vēl par 20%. Kas jums jādara, ir vienkārši ieslēgt pogu KCS Pay Fee un izbaudīt atlaidi. \ R \ nDividendes \ r \ nPapildus tirdzniecības komisiju samazināšanai, turot KuCoin Akciju sadalījumu, jūs iegūstat iespēju nopelnīt dividendes. Īsumā KuCoin kā platforma sadalīs 50% no tirdzniecības komisijas, ko tā iekasē no dalībniekiem katru dienu. \ R \ n \ r \ nPēc tam to proporcionāli sadala visiem KuCoin Akciju turētājiem. Piemēram, pieņemsim, ka jums pieder 1% no visa KCS krājuma. Ja platforma komisijās izmaksā 250 000 USD, jūs saņemtu 2500 USD. Lai gūtu labumu no dividendēm, jums ir jābūt vismaz 6 KCS. \ R \ nCenu vēsture un KuCoin akciju pirkšana \ r \ nLai teiktu, ka KuCoin akciju vērtība ir kapitulējusi, jo tās visu laiku augstākais līmenis 2018. gada janvārī būtu nepietiekams. Pīķa maksimumā, pārsniedzot 20 ASV dolārus, 2020. gada vidū tagad varat iegūt tos pašus marķierus par mazāk nekā 1 ASV dolāru. \ R \ n \ r \ nNeskatoties uz to, ja vēlaties piekļūt KuCoin akcijām, varat to izdarīt, apmainot tos platformā pret alternatīvu kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin vai Ethereum. \ r \ nFiat Valūtas iespējas KuCoin \ r \ nKopš 2018. gada beigām KuCoin kopš tā laika ir izveidojis partnerību ar Eiropā izvietotu maksājumu nodrošinātāju Simplex. Partnerība nodrošina, ka lietotāji no vairāk nekā 100 valstīm tagad var noguldīt reālās naudas līdzekļus ar debetkarti vai kredītkarti. \ R \ n \ r \ nTas ir ideāli, ja vēlaties tirgot kriptovalūtas, nākotnes līgumus KuCoin, bet jums nav neviena jums pieejamās digitālās valūtas. Tā vietā jūs varat vienkārši ievadīt savu debetkartes / kredītkartes datus un iegūt skaidru naudu tieši platformā. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nŠo sakot, ir svarīgi atzīmēt, ka saistītās maksas ar šo nav lēti. Lai gan neregulāra akcija tiek piedāvāta par depozīta maksu, tas jums izmaksās milzīgus 2,5–3,5% (ar minimālo summu 10 ASV dolāri). \ R \ n \ r \ nTas nozīmē, ka depozīts 1000 ASV dolāru apmērā / kredītkartē jums izmaksās 25 ASV dolārus nodevas. Tiek pamanīts, ka tas ir nedaudz lētāk nekā līdzīgi Coinbase, kas iekasē 3,99% (ar dažādiem minimumiem). \ R \ n \ r \ nTāpat KuCoin izstrādā OTC Trading Desk, kuru visi lietotāji varētu iegādāties un iegādāties. pārdod lielākās monētas, piemēram, BTC, USDT, PAX, bez maksas. Pašlaik ārpusbiržas platforma atbalsta USD, CAD, CNY, IDR un VND. \ R \ nPreču platformas \ r \ nKuCoin piedāvā patentētu tirdzniecības platformu, kas tika uzbūvēta no zemes. Nav nepieciešams lejupielādēt vai instalēt programmatūru darbvirsmas ierīcē, jo KuCoin tirdzniecības arēnai var piekļūt, izmantojot jūsu standarta tīmekļa pārlūkprogrammu. Platforma ir potenciāli piemērota gan iesācēju ieguldītājiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. \ R \ n \ r \ n Iemesls, kāpēc mēs to sakām, ir tāds, ka, lai gan platforma ir ļoti tīra un tajā ir viegli pārvietoties, jūsu rīcībā ir kaudzes uzlabotu rīku . Patiesībā jums ir iespēja pilnībā pielāgot savu KuCoin tirdzniecības ekrānu, lai arī kāds jums šķiet piemērots. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKad runa ir par tirdzniecības apjomiem un likviditātes pieejamību, jums nevajadzētu būt tirgojot populārākus pārus, vispār uztrauc. Tomēr jūs varētu atrast, ka mazāk šķidru pāru apjoms ir mazs – īpaši tiem, kas saistīti ar ERC-20 marķieriem. \ R \ nMobilā tirdzniecība \ r \ nJa jums ir tendence pirkt, pārdot un tirgot kriptovalūtas, atrodoties kustībā, tad jūs varētu interesēt mobilās tirdzniecības lietotne KuCoin. \ r \ n \ r \ nPieteikumu var lejupielādēt iOS un Android ierīcēs. Jums būs piekļuve lielākajai daļai lietotnes kontu funkciju, piemēram, pasūtījumu veikšana, portfeļa vērtības pārbaude un līdzekļu noguldīšana un izņemšana. \ R \ nCik ilgi notiek izņemšana no KuCoin? \ R \ nVairumā gadījumu , KuCoin apstrādās jūsu izņemto naudu 30 minūšu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas. Platforma atzīmē, ka tas ir automatizēts, un manuāla autorizācija ir nepieciešama tikai tad, ja jūsu depozīta lielums pārsniedz 100 000 reizes lielāku par apstrādes maksu (ieguves maksa). \ R \ n \ r \ nKad līdzekļi atstāj KuCoin, viņi tiks pārsūtīta uz jūsu izvēlēto kriptovalūtas maka adresi. Pārliecinieties, vai adrese ir derīga, jo, kļūdoties, KuCoin neko nevar darīt! \ R \ n \ r \ n \ r \ nIegūstiet procentus no KuCoin \ r \ nKuCoin pieejama papildu funkcija ir tā kreditēšanas programma. Visvienkāršākajā formā jums ir iespēja nopelnīt procentus par digitālās valūtas turējumiem, tos aizdodot. Galvenais jēdziens ir tāds, ka marķieri tiks izmantoti, lai palīdzētu finansēt maržas kontus. \ R \ n \ r \ nPiemēram, pieņemsim, ka KuCoin tirgotājs nolemj rīkojumam piemērot 10x kredītplecu. Par katru dienu, kad pozīcija tiek atvērta visu nakti, tirgotājam būtu jāmaksā procenti. Tas notiek tāpēc, ka viņi tirgo ar vairāk nekā to ir savā kontā, un tādējādi – tas maksā. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAr to teikto KuCoin ir atvēris durvis ikdienas investoriem dodot jums iespēju finansēt maržas pozīcijas. Tas ir pieejams vairākām monētām – tostarp USDT, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, EOS un daudzām citām. \ R \ n \ r \ nPar konkrēto procentu likmi tas atšķiras atkarībā no monētas. Piemēram, aizdodot Bitcoin 28 dienas, jūs varētu nopelnīt gada procentu likmi 4,83%. \ R \ n \ r \ nJa tas ir kaut kas, kas jūs interesē izpētīt, KuCoin piedāvā peļņas aprēķināšanas kalkulatoru. Jums vienkārši jānorāda, cik daudz esat gatavs aizdot, par kādu digitālo valūtu un uz kādu laiku – un kalkulators jums ieteiks, cik daudz jūs varat nopelnīt. \ R \ n \ r \ nSvarīgi atcerēties lai gan piedāvāto procentu likmes ir īpaši konkurētspējīgas, jums jāņem vērā ar to saistītie riski. Galu galā KuCoin nav regulēta kriptovalūtas apmaiņa, tāpēc tas jāņem vērā riska un atlīdzības modelī. \ R \ nVai KuCoin ir drošs? \ R \ nKā tas notiek ar visām kriptovalūtas apmaiņām, ir svarīgi, lai jūs varētu pārliecināties. neatkarīgi no tā, vai KuCoin ir drošs. Tas ietver ne tikai platformas normatīvo stāvokli, bet arī tās iekšējās un ārējās drošības praksi. \ R \ n \ r \ nĻaujiet šos rādītājus detalizētāk sadalīt. \ R \ nRegulācija \ r \ nIzteicot , KuCoin neregulē neviena valsts licencētāja iestāde. Tas nav liels pārsteigums kriptogrāfijas valūtas maiņas arēnā, jo daudzas platformas izvēlas darboties bez licences. Tas, vai jūs jūtaties ērti tirgoties neregulētā biržā, ir atkarīgs no tā, kurā sētas pusē jūs sēžat. \ R \ n \ r \ nPiemēram, ja esat tirgotājs, kurš dod priekšroku pirkt un pārdot kriptovalūtu pārus anonīmā veidā. dabu, tad ir visas iespējas, ka tāda platforma kā KuCoin ir piemērota jūsu vajadzībām. Spektra otrajā galā, ja jūs esat tirgotāja tips, kuram nepieciešams kaut kāds regulatīvs nodrošinājums, tad ar KuCoin var nepietikt. \ R \ nKYC \ r \ nKā minēts iepriekš, KuCoin nav jāprasa jums personīgo informāciju – arī viņi neprasīs slepenus personu apliecinošus dokumentus. Tomēr viens izņēmums no šī noteikuma ir tas, ja plānojat noguldīt līdzekļus ar debetkarti vai kredītkarti, izmantojot Simplex integrāciju. \ R \ n \ r \ nFaktiski, lai saglabātu atbilstību visiem attiecīgajiem likumiem, kas saistīti ar naudas atmazgāšanu , jums būs jāaugšupielādē valsts izdota personu apliecinoša dokumenta (pases vai autovadītāja apliecības) kopija. Tas ir tikai spēles raksturs, lietojot kriptogrāfijas biržā fiat valūtu. \ R \ nKuCoin drošības prakse \ r \ nIekšējās drošības prakses ziņā KuCoin apgalvo, ka vada institucionālas klases sistēmas, kas nodrošina, ka noziedzība tiek novērsta platforma. To pilnībā atbalsta apņemšanās izmantot saldētavu. \ R \ n \ r \ nLai gan precīzu procentuālo daudzumu KuCoin nav norādījis, tiek apgalvots, ka lielākā daļa klientu līdzekļu tiek turēti bezsaistē. Atlikums tiek turēts karstajos maciņos, lai nodrošinātu, ka platforma spēj apmierināt gandrīz tūlītēju un automatizētu izņemšanu. \ R \ n \ r \ nLīdz šim KuCoin nav publicētas nevienas publikācijas, kurās būtu saskāries ar lielu jebkāda veida uzlaušanu. kas ir lieliska zīme. Ņemot to vērā, jums vienmēr ir jāpārliecinās, ka saprotat potenciālā ārējā uzlaušanas riskus, jo jūsu līdzekļi tiek glabāti makos, kurus jūs personīgi nekontrolējat. \ R \ n \ r \ nArī ir vērts atzīmēt, ka aprīlī 2020. gadā KuCoin pabeidza stratēģisko sadarbību ar Onchain Custodian, Singapūras kriptogrāfisko aktīvu glabāšanas platformu. Onchain Custodian piedāvās glabāšanas pakalpojumu KuCoin kriptogrāfisko aktīvu glabāšanai. Aresta fondus atbalstīs Lockton, pasaulē lielākā privātā apdrošināšanas brokeru sabiedrība. Tiek uzskatīts, ka tas vēl vairāk uzlabo apmaiņas drošības līmeni. \ R \ n2FA \ r \ nVislabākais ir tas, ka KuCoin ļauj savā kontā instalēt divu faktoru autentifikāciju (2FA). Tas nozīmē, ka ikreiz, kad vēlaties veikt galvenās konta funkcijas, uz jūsu mobilo ierīci tiks nosūtīts unikāls kods. Tas ietver pieteikšanos savā kontā un izņemšanas pieprasījuma iesniegšanu. \ R \ nKuCoin klientu atbalsts \ r \ nKad runa ir par klientu apkalpošanu, KuCoin komanda nodrošina diennakts atbalsta komandu, kas darbojas 24 stundas dienā – 7 dienas nedēļā. . Jūs varat nosūtīt komandai e-pastu, lai gan, ja jums ir nepieciešams tūlītējs individuāls atbalsts, vislabāk ieteicams izmantot tiešraides tērzēšanas iespēju. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNosūtījums par to ir nedaudz sajaukts publiskajā telpā. Dažiem lietotājiem ziņojot par savienojuma laiku sekundēs, citi atzīmēja, ka gaidīšanas laiks ir ārpus pieņemamā. Ar to teikto viss ir atkarīgs no tā, cik pieprasījuma brīdī komanda ir aizņemta. Nav pieejams tālruņa atbalsta pakalpojums. \ R \ nKā sākt darbu KuCoin \ r \ nPatīk KuCoin skaņa un domājat, ka platforma ir piemērota jūsu ilgtermiņa tirdzniecības vajadzībām? Ja tā, mēs tagad parādīsim, kas jums jādara, lai šodien sāktu darbu ar tirdzniecības kontu. \ R \ n1. Solis: atveriet kontu \ r \ nLai bumbiņa ripotu, dodieties uz KuCoin mājas lapu un noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties” ekrāna augšdaļā. Pēc tam jums tiks lūgts ievadīt savu e-pasta adresi un izvēlēties drošu paroli. \ R \ n \ r \ nJums būs jāapstiprina sava e-pasta adrese, pirms saistāt 2FA, izmantojot mobilo tālruni. Šajā reģistrācijas procesa posmā jums netiks prasīta nekāda personiska informācija. \ R \ n \ r \ n \ r \ n2. Solis: Depozīta fondi \ r \ nKad esat atvēris savu KuCoin kontu, jūs tiksiet paaugstināts noguldīt dažus līdzekļus. Šajā ziņā jums ir divas iespējas. Ja jums jau ir digitāls marķieris, varat to noguldīt tieši KuCoin. \ R \ n \ r \ nVienkārši dodieties uz depozīta lapu un meklējiet attiecīgo monētu. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Depozīts, lai atklātu savu unikālo seifa adresi šai konkrētajai kriptogrāfijas valūtai. \ R \ n \ r \ nNokopējiet adresi starpliktuvē, dodieties uz savu privāto maku, norādiet, cik monētu vēlaties deponēt, un apstipriniet darījumu. \ r \ n \ r \ nAtkarībā no deponētās kriptovalūtas parasti naudas līdzekļu ieskaitīšana jūsu KuCoin kontā aizņem apmēram 10-20 minūtes. \ r \ nFiat valūtas depozīts \ r \ nJa jūs to darāt nav piekļuves digitālajai valūtai, jums būs jāiemaksā līdzekļi ar debetkarti vai kredītkarti. Virziet kursoru virs pogas “Nopirkt kriptogrāfiju” un pēc tam noklikšķiniet uz “Pirkt ar kredītkarti”. \ R \ n \ r \ nSekojiet soli pa solim sniegtajiem norādījumiem, kas jums tiek parādīti ekrānā. Lai jūs varētu izmantot debetkarti \ / kredītkarti, jums tiks lūgts pārbaudīt savu identitāti. No gala līdz galam procesu nodrošina Simplex. \ R \ n3. Solis: sāciet tirdzniecību \ r \ nTiklīdz jūsu KuCoin konts tiks finansēts, jūs esat gatavs sākt tirdzniecību. Konkrētā jums vajadzīgā tirdzniecības arēna būs atkarīga no finanšu instrumenta veida, kuram vēlaties piekļūt. Tas ir tāpēc, ka KuCoin atdala savu kriptovalūtas apmaiņu un nākotnes atvasinājumu platformas. \ R \ nKuCoin Review: The Verdict? \ R \ nKopsavilkumā ir skaidrs, kāpēc KuCoin tagad ir viena no populārākajām kriptovalūtas apmaiņām telpā. Tas ne tikai nodrošina piekļuvi vairāk nekā 450 kriptovalūtu pāriem, bet arī var tirgoties ar kriptogrāfijai raksturīgiem indeksiem un Bitcoin nākotnes līgumiem. \ R \ n \ r \ n Turklāt standarta tirdzniecības maksa ir tikai 0,1%, ko varat samazināt par papildus 20%, samaksājot maksu ar KuCoin akcijām. Mums patīk arī tas, ka tagad jūs varat noguldīt līdzekļus ar debetkarti vai kredītkarti, lai gan vispirms jums būs jāapiet KYC process. \ R \ n \ r \ nGalvenais satvēriens, kas mums ir ar KuCoin, ir tāds, ka tas nav regulēta vienība. Lai gan tas nozīmē, ka jūs varat anonīmi tirgoties ar kriptogrāfijas – kriptogrāfijas pāriem, jūsu līdzekļi nekad nav 100% droši. \ R \ n \ r \ nPazīstamajā pusē ziņojumi par KuCoin uzlaušanu vēl tiek parādīti kopš tā darbības sākuma 2017. gadā – kas ir lieliska zīme. \ r \ nApmeklējiet Kucoin","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Keins Pepijs"},"datumsPublicēts":"2021-01-03"},"papildu tips":"nenoteikts","alternatīvs vārds":"nenoteikts","balvu":"nenoteikts","balvas":"nenoteikts","Zīmols":"nenoteikts","kategorijā":"nenoteikts","krāsa":"nenoteikts","dziļums":"nenoteikts","disambiguatingApraksts":"nenoteikts","gtin12":"nenoteikts","gtin13":"nenoteikts","gtin14":"nenoteikts","gtin8":"nenoteikts","augstums":"nenoteikts","identifikators":"nenoteikts","logo":"nenoteikts","mainEntityOfPage":"nenoteikts","materiāls":"nenoteikts","modeli":"nenoteikts","mpn":"nenoteikts","productID":"nenoteikts","ražošanas datums":"nenoteikts","Pirkuma datums":"nenoteikts","izdošanas datums":"nenoteikts","tāds pats kā":"nenoteikts","sku":"nenoteikts","sauklis":"nenoteikts","URL":"nenoteikts","svars":"nenoteikts","platums":"nenoteikts"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me