VirWox Exchange rokasgrāmata iesācējiem: Pilnīgs pārskats

VirWox apskats

VirWoX apzīmē virtuālo pasaules biržu un ir birža, kas veltīta virtuālo valūtu pirkšanai. Interesanti, ka tas ir vecāks nekā pirmais Bitcoin parādīšanās biržās kopš tā sākuma 2007. gadā Austrijā kā centralizēta digitālās valūtas maiņa. Savā pamatā VirWoX ir veidota kā tiešsaistes apmaiņa, kas paredzēta virtuālo valūtu pirkšanai, kuras varat izmantot tiešsaistes spēlēs. Tomēr caur nepilnību VirWoX ir nonācis uzmanības centrā, ļaujot iegādāties Bitcoin, izmantojot PayPal, lai gan, lai to izdarītu, ir nepieciešamas dažas papildu darbības.

VirWox apskats

Apmeklējiet VirWox

VirWoX vēsture

Kā jau minēts, VirWoX vēsture sākās 2007. gadā. Vispirms tā tika izveidota Second Life Lindens, SLL un dažu citu virtuālo valūtu tirdzniecībai. Šodien jūs varat tirgot arī citas virtuālās valūtas, piemēram, Second Life’s Linden Dollars, Open Metaverse Currency, OMC un Avination’s C $. Sākot ar 2015. gada augustu, VirWoX bija jāpārtrauc Linden Dollars izņemšana no Second Life avatāriem, jo ​​Second Life padarīja tos pieejamus tikai savai biržai. Tomēr jūs joprojām varat konvertēt tos uz citām valūtām, un SLL vietnē joprojām ir liels tirdzniecības apjoms. Tā gada septembrī VirWoX pievienoja tirdzniecību ar MVC V $, kas tiek izmantots virtuālajā pasaulē OpenSim balstītajā virtuālajā pasaulē Mana virtuālā kopiena..

VirWoX tradicionālās kriptovalūtas pasaulē ienāca 2011. gada aprīlī, kad pieņēma Bitcoin. Šajā brīdī lietotāji ātri saprata, ka ir iespējams iegādāties SLL vai citu virtuālo valūtu, izmantojot PayPal, pēc tam izmantojiet VirWoX otrajam darījumam, pārveidojot virtuālo valūtu uz Bitcoin.

Virwox

Cik populārs ir VirWoX?

Ir vairāki veidi, kā izmērīt VirWoX popularitāti, taču reģistrēto lietotāju skaits ir labs veids, kā parādīt, cik plaša ir šīs platformas sasniedzamība. VirWoX ir 1 087 462 reģistrēti lietotāji, lai gan rakstīšanas laikā tiešsaistē bija tikai 269, un šis skaitlis, iespējams, mainās atkarībā no dienas laika.

Tie, kurus interesē tirdzniecības apjomi VirWoX, var aplūkot SLL un ACD, divas no populārākajām piedāvātajām valūtām. SSL 24 stundu tirdzniecības apjoms rakstīšanas laikā bija 123 628 158, 30 dienu apjoms – 4 079 041 865 un 217 739 498 511. ACD 24 stundu tirdzniecības apjoms bija 92 844, kopā 30 dienu laikā – 1 923 566 un kopumā 514 755 585.

Kā jūs izveidojat VirWoX kontu?

Ir neticami vienkārši izveidot VirWoX kontu, un jūs to varat izdarīt no jebkura domēna lapa. Lapas augšējā kreisajā stūrī vienmēr ir lodziņš Klienta pieteikšanās. Zem šī ir iespējas aizmirst paroles, reģistrēties un reģistrēties kā partnerim. Lai reģistrētos, vienkārši dodieties uz reģistrācijas lapu, un jūs saņemsit pagaidu paroli savā e-pasta iesūtnē. Piesakieties 24 stundu laikā un nomainiet paroli. Šajā brīdī jūsu VirWoX konts būs aktīvs.

VirWox reģistrēšanās

Kādas diagrammas un datus piedāvā VirWoX?

Lai palīdzētu lietotājiem pieņemt apzinātu lēmumu, tirgojot virtuālo valūtu, VirWoX mājas lapas labajā pusē ir diagramma par pašreizējo likmju līmeni populārākajiem pāriem. Šeit atradīsit cenu un pieprasījuma cenas USD / SLL, EUR / SLL, GBP / SLL, CHF / SLL, USD / ACD, EUR / ACD, SLL / OMC, SLL / ACD, EUR / OMC, USD / OMC, EUR / MVC un BTC / SLL. Zem tā jūs varat atrast grafikus, kas parāda ātruma kustību katram no šiem pāriem pēdējo 14 dienu laikā.

Valūtas

Noklikšķinot uz kādas no valūtu pāra diagrammām, jūs iegūsit tirgus dziļuma pārskatu par šo konkrēto pāri. Šajā lapā jūs redzēsiet diagrammu, kurā parādīts uzkrātais katras valūtas pirkšanas piedāvājumu apjoms un zem tā esošās diagrammas ar sīkāku informāciju par piedāvājumiem. Katrā piedāvājumu diagrammā ir sleja, kurā norādīta likme, apjoms un uzkrātais apjoms. Tādā veidā pirms piedāvājuma iesniegšanas varat apskatīt vissvarīgāko informāciju par valūtu pāri.

VirWox Bitcoin

Kāda veida pasūtījumus varat veikt, izmantojot VirWoX?

VirWoX tirdzniecībai ir divas metodes, no kurām viena prioritāti piešķir ātrai darījuma pabeigšanai, bet otra – pēc iespējas labākas likmes iegūšanai. Ja vēlaties, lai rīkojums tiktu izpildīts uzreiz, varat veikt tirgus rīkojumu, kas nozīmē, ka jūs pieņemat labāko pieejamo likmi šobrīd. Ja vēlaties labāku likmi un esat gatavs gaidīt, varat veikt limita pasūtījumu. Izmantojot šo tirdzniecības veidu, jūs norādāt vēlamo likmi, taču tā tiks izpildīta tikai tad, kad kāds pieņems piedāvājumu.

Kā jūs tirgojat ar VirWoX?

Kad esat pierakstījies, vispirms jums būs jāiemaksā naudas līdzekļi kontā, izmantojot PayPal, kredītkartes vai debetkartes, Skrill, Paysafe karti vai kādu no citām atbalstītajām iespējām. Pēc tam varat pāriet uz pirkšanas un pārdošanas pāri “Exchange” lapā. Tur vienkārši aizpildiet tirgus vai ierobežota pasūtījuma veidlapu un iesniedziet to.

Pasūtījumu saskaņošanas sistēma ir pilnīgi automātiska. Tas nozīmē, ka sistēma automātiski saskaņos jūsu pasūtījumu ar pretēju tādu pašu likmi. Tātad, ja vēlaties pārdot USD par SLL un kāds vēlas pārdot SLL par USD par tādu pašu likmi, sistēma saskaņos jūsu pasūtījumus. Ir iespējams arī daļēji izpildīt gadījumus, kad jūsu pasūtījums tiek saskaņots ar vairākiem citiem pasūtījumiem, lai sasniegtu daudzumu, kuru vēlaties tirgot..

Limit Order

Bitcoin pirkšana ar PayPal

Kā jau minēts iepriekš, kaut ko kriptogrāfijas kopiena izdomāja, ka, izmantojot VirWox, ir iespējams iegādāties Bitcoin, izmantojot PayPal, kaut ko tādu neatradīsit daudzās citās biržās. Metode, kas jādara, ir pavisam vienkārša – finansējiet kontu PayPal, lai iegādātos SLL, pēc tam tirgojiet savu SLL uz Bitcoin, un pēc tam no vietnes varat izņemt Bitcoin savā makā..

Izmantojot šo metodi, būs jāmaksā diezgan daudz maksu, taču, ja PayPal ir vienīgā iespēja iegādāties Bitcoin, tad tas ir veikls risinājums.

Kas ir depozīta metodes un maksas?

Viena no populārākajām VirWoX apmaksas metodēm ir PayPal, taču tas nāk ar maksu. VirWoX nodod maksas, ko PayPal iekasē no klientiem. Maksa mainās atkarībā no maksājuma veida, klienta atrašanās vietas, valūtas, darījuma lieluma un iepriekšējiem darījumiem, tas nozīmē, ka tā ir neparedzama. VirWoX arī nodod nodevas, ko tā iekasē par kredītkartes un debetkartes depozītiem, un tās pārskaita caur Skrill (Moneybookers). Pašreizējā maksa eiro klientiem ir 0,39 EUR plus 3,5 procenti. Noguldījumi ir iespējami ar Paysafe karti, taču maksa ir 20 procenti, tāpēc izmantojiet šo iespēju piesardzīgi.

Konta limiti

Limiti EUR līmenī 0 līmenis 1 līmenis 2 līmenis 3 līmenis 4tūlīt pēc 10 dienām pēc 30 dienām pēc 60 dienām pēc pieprasījumaPayPal /

Skrill

Noguldītājs 24 stundas

30 dienu laikā

90 120 200 400 1000
270 900 2000 5000 15 000

Varat arī izmantot SOFORT banku, kas maksās maksu par 2,5 procentiem un vismaz ar 0,25. Citiem depozītiem, piemēram, MVC depozītiem no manas virtuālās kopienas, nav jāmaksā.

Kas ir noguldījumu limiti un līmeņi?

Depozīta limiti ir atkarīgi no jūsu konta līmeņa, kas ir atkarīgs no tā, cik ilgi jums ir aktīvs VirWoX konts. 0 līmenis ir tūlītējs un tam ir 90 EUR ierobežojums katram 24 stundu periodam noguldījumiem, kas veikti, izmantojot PayPal un Skrill. 30 dienu limits ir 270 EUR. Jūs sasniedzat 1. līmeni pēc 10 dienām, kad 24 stundu limits tiek palielināts līdz 120 EUR un 30 dienu limits kļūst par 900 EUR. 2. līmenis tiek sasniegts pēc 30 dienām ar ierobežojumiem attiecīgi 200 un 2000 EUR. Jūs sasniedzat 3. līmeni pēc 60 dienām ar ierobežojumiem 400 un 5000 EUR. 4. līmenis ir pieejams pēc pieprasījuma, palielinot 24 stundu limitu līdz 1000 EUR un 30 dienu ierobežojumu līdz 15 000. Lai iegūtu ierobežojumu USD, reiziniet summu ar 1,3. Reiziniet to ar 1,2 par CHF vai 0,9 par GBP. Savu līmeni jebkurā laikā varat apskatīt konta pārskata lapā.

Kā jūs varat atteikties no VirWoX?

VirWoX nav nekādu izņemšanas ierobežojumu. SLL izņemšana SL kontiem parasti aizņem tikai sekundes. Bankas kontu, PayPal vai Skrill izņemšana parasti aizņem nedaudz vairāk laika, jo tiem var būt nepieciešama manuāla iejaukšanās. Bitcoin izņemšanas apstrādes maksa ir 0,0005 BTC. Izņemot naudu caur PayPal, maksa par apstrādi ir 1 EUR / USD / CHF / GBP plus 2 procenti. Visiem pārējiem izņemšanas veidiem, tostarp Skrill un bankas pārskaitījumiem, apstrādes maksa ir 1 EUR / USD / CHF / GBP.

Kādas citas maksas iekasē VirWoX?

Maksa par tirgus pasūtījumiem un ierobežotajiem pasūtījumiem ir nedaudz atšķirīga, taču detalizētu maksu sarakstu par jebkura veida darījumiem katram valūtu pārim varat atrast VirWoX palīdzības lapā. Tirgus rīkojumiem ir maksa 50 SLL, 25 vai 50 ACD, 25 vai 50 OMC vai 50 MVC, kā arī mainīga maksa no 1,90 līdz 3,90 procentiem atkarībā no valūtas pāra. Lai gan tirgus pasūtījumiem nav atlaides, jebkura jūsu samaksātā komisija tiks ieskaitīta atlaides ierobežotajiem pasūtījumiem.

Tirgus pasūtījumu maksas

CurrencyFixedVariaable
EUR / SLL 50 SLL 2,90%
USD / SLL 50 SLL 3,90%
GBP / SLL 50 SLL 3,90%
CHF / SLL 50 SLL 3,90%
EUR / ACD 50 ACD 3,90%
USD / ACD 50 ACD 3,90%
SLL / ACD 25 ACD 3,90%
SLL / AKM 25 AKM 1,90%
EUR / AKM 50 AKM 2,90%
USD / AKM 50 AKM 1,90%
BTC / SLL 50 SLL 3,90%
EUR / MVC 50 MVC 2,90%

VirWoX iekasē maksu par ierobežotiem rīkojumiem tikai tad, kad rīkojums tiek faktiski izpildīts. Daļēji izpildītu pasūtījumu gadījumā komisija tiek iekasēta tikai par izpildīto daļu. Komisijas maksa sākas ar 3,9 procentiem visiem valūtu pāriem, taču tā samazinās, mainot vairāk naudas. Šīs atlaides pamatā ir tirdzniecības aktivitāte, īpaši SLL samaksātā komisija, apvienojot gan tirgus, gan limita rīkojumus pēdējo 30 dienu laikā. Kad pēdējo 30 dienu laikā komisijās esat samaksājis 1000 SLL, jūs saņemat 10 procentu atlaidi. Pie 2000 SLL tas palielinās līdz 20 procentiem. Atlaides turpinās ar 30 procentiem pie 5000 SLL, 40 procentiem ar 10 000 SLL, 50 procentiem pie 20 000 SLL, 60 procentiem pie 50 000 SLL, 70 procentiem pie 100 000 SLL un 80 procentiem pie 200 000 SLL.

Ierobežot pasūtījumu maksu

Komisija samaksāja

(pēdējās 30 dienas) DiscountEffective

Komisija

0 SLL 0% 3,90%
1000 SLL 10% 3,51%
2000 SLL 20% 3,12%
5000 SLL 30% 2,73%
10 000 SLL 40% 2,34%
20 000 SLL 50% 1,95%
50 000 SLL 60% 1,56%
100 000 SLL 70% 1,17%
200 000 SLL 80% 0,78%

Par SLL, ACD un OMC nosūtīšanu citiem lietotājiem nav jāmaksā. Lai gan VirWoX neiekasē konta uzturēšanas maksu, pēc 12 mēnešu neaktivitātes tiek iekasēta maksa par neaktivitāti. Tas tiek noteikts 2 EUR (vai tā ekvivalenta) mēnesī, bet tas tiek iekasēts tikai tad, ja kontā ir pozitīvs atlikums.

Kas ir VirWoX termināļi?

Tie, kas izmanto VirWoX SLL pirkšanai un pārdošanai, varētu vēlēties izmantot virtuālās pasaules Second Life priekšrocības. Šie termināļi ir obligāta jūsu konta validācijas sastāvdaļa. Apstiprinot kontu, lietotāji izveido pastāvīgas saites starp VirWoX kontiem un Second Life iemiesojumiem. Šī pastāvīgā saite ir svarīga Linden dolāru drošas un efektīvas pārskaitīšanas sastāvdaļa. Lai apstiprinātu savu kontu un izveidotu šo saiti, vienkārši pagaidiet, līdz esat pieteicies jaunizveidotajā VirWoX kontā. Pēc tam piesakieties SL pasaulē un apmeklējiet VirWoX termināli. Pieskarieties terminālim, un jūs saņemsit uznirstošo dialoga lodziņu, kurā redzams jūsu izvēlētais lietotājvārds iemiesojumā VirWoX. Lai izveidotu saiti, apstipriniet lietotājvārdu.

Termināli

Termināla atrašanās vietas varat atrast, izmantojot vietni VirWoX. VirWoX brīdina, ka varētu būt viltoti VirWoX Terminals. Īstie VirWoX termināļi vienmēr pierādīs to patiesumu, parādot jūsu VirWoX lietotājvārdu un slepeno termināļa identifikācijas numuru (TIN). Iestatījumu lapā varat izvēlēties šo TIN un mainīt to tik bieži, cik vēlaties. Pirms nospiežat Pay, vienmēr pārbaudiet, vai terminālis parāda jūsu TIN un lietotājvārdu.

VirWoX ir ieinteresēts uzklausīt arī cilvēkus, kuriem pieder terminālim piemērota vieta. Jūs varat iegūt vairāk informācijas vai sazināties ar uzņēmumu, lai to iegūtu un uzlabotu papildu trafiku.

Vai VirWox ir drošs?

VirWoX vada, izstrādā un izstrādā Austrijas uzņēmums Virtual World Services GmbH. Šī uzņēmuma vienīgais mērķis ir vadīt šādus pakalpojumus un veikt uzņēmējdarbību virtuālajā pasaulē un saistībā ar to. Drošības nolūkos VirWoX nodrošina paroļu vadlīnijas, piemēram, to garumu, kas ir vismaz astoņas rakstzīmes, un apvieno lielos un mazos burtus plus ciparus.

Virtuālās pasaules pakalpojumi

VirWoX būs nepieciešama noteikta personiskā informācija, piemēram, jūsu vārds, sūtot reālas naudas naudu uz bankas kontiem, PayPal un Skrill. Tas nekad nedod un nepārdod šo informāciju trešajām personām, ja vien valsts iestādes to nepieprasa, izņemot anonīmus datus, ko izmanto statistikas vajadzībām. Tajā netiek glabāta kredītkartes informācija.

Kādus resursus VirWoX nodrošina izstrādātājiem?

VirWoX servera uzticamības un mērogojamības dēļ tas ir atvēris savas iekšējās saskarnes trešo pušu izstrādātājiem, kuri vēlas tam piekļūt, izmantojot produktus vai lietojumprogrammas. Tas arī ļauj izstrādātājiem veidot lietojumprogrammas, kurām nepieciešama programmatiska piekļuve apmaiņai pret virtuālajām valūtām. VirWoX piedāvā trīs API izstrādātājiem: Basic, Trading un MicroPayment.

Secinājums

VirWoX vai Virtual World Exchange ir apmaiņa pret virtuālajām valūtām. Sākotnēji tas tika izveidots, lai pirktu un pārdotu virtuālās valūtas, kuras tiek izmantotas tiešsaistes spēlēs. Kad platforma ieviesa atbalstu Bitcoin, tas kļuva vēl populārāks, ļaujot netieši iegādāties Bitcoin ar PayPal un citām grūti atrodamām maksājuma metodēm, vispirms iegādājoties SLL un pēc tam pārvēršot to Bitcoin.

VirWoX ir īpaši noderīga apmaiņa tiem, kas vēlas papildu Bitcoin iegādes metodes un neuztraucas maksāt par to papildu maksu vai vēlas kāda iemesla dēļ palikt anonīmi. Tas ir arī noderīgs resurss cilvēkiem, kuri spēlē atbalstītās tiešsaistes spēles, kurās tiek izmantota viena no virtuālajām valūtām, kas ir tirgojama vietnē VirWoX.

Apmeklējiet VirWox

VirWox

src = “~ images \ iesācējiem-guide-to-virwox-exchange-complete-review.gif”

alt = “VirWox pārskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8

Lietošanas ērtums

8.0 / 10

Reputācija

8.0 / 10

Maksas

7.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

9.0 / 10

Plusi

  • Iespējams iegādāties BTC ar PayPal
  • ID verifikācija nav nepieciešama
  • Fiat pirkumi

Cons

  • Datēta saskarne
  • Augstas maksas
  • Ierobežota valūta

Vizīte {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"VirWox","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 05 \ /virwox-review.gif","apraksts":"VirWoX nozīmē Virtual World Exchange un ir birža, kas veltīta virtuālo valūtu pirkšanai. Interesanti, ka tas ir vecāks nekā pirmais Bitcoin parādīšanās biržās kopš tā sākuma 2007. gadā Austrijā kā centralizēta digitālās valūtas maiņa. Savā pamatā VirWoX ir veidota kā tiešsaistes apmaiņa, kas paredzēta virtuālo pirkšanai…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.00"},"nosaukums":"VirWox","reviewBody":"VirWoX nozīmē Virtual World Exchange un ir birža, kas veltīta virtuālo valūtu pirkšanai. Interesanti, ka tas ir vecāks nekā pirmais Bitcoin parādīšanās biržās kopš tā sākuma 2007. gadā Austrijā kā centralizēta digitālās valūtas maiņa. Savā pamatā VirWoX ir veidota kā tiešsaistes apmaiņa, kas paredzēta virtuālo valūtu pirkšanai, kuras varat izmantot tiešsaistes spēlēs. Tomēr caur nepilnību VirWoX ir nonācis uzmanības centrā, ļaujot iegādāties Bitcoin, izmantojot PayPal, lai gan, lai to izdarītu, ir nepieciešamas dažas papildu darbības. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nApmeklējiet VirWox \ r \ nVirWoX vēsture \ r \ nKā minēts, VirWoX vēsture sākās 2007. gadā. Pirmo reizi tā tika izveidota Second Life Lindens, SLL un dažu citu virtuālo valūtu tirdzniecībai. Šodien jūs varat tirgot arī citas virtuālās valūtas, piemēram, Second Life’s Linden Dollars, Open Metaverse Currency, OMC un Aviation C $. Sākot ar 2015. gada augustu, VirWoX bija jāpārtrauc Linden Dollars izņemšana no Second Life avatāriem, jo ​​Second Life padarīja tos pieejamus tikai savai biržai. Tomēr jūs joprojām varat konvertēt tos uz citām valūtām, un SLL vietnē joprojām ir liels tirdzniecības apjoms. Tā gada septembrī VirWoX pievienoja tirdzniecību ar MVC V $, kas tiek izmantots virtuālajā pasaulē OpenSim balstītajā virtuālajā pasaulē. \ R \ n \ r \ nVirWoX tradicionālās kriptonauda pasaulē ienāca 2011. gada aprīlī, kad pieņēma Bitcoin . Šajā brīdī lietotāji ātri saprata, ka ir iespējams iegādāties SLL vai citu virtuālo valūtu, izmantojot PayPal, pēc tam izmantojiet VirWoX otrajam darījumam, pārveidojot virtuālo valūtu uz Bitcoin. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCik populārs ir VirWoX ? \ r \ nVirWoX popularitāti var izmērīt vairākos veidos, taču reģistrēto lietotāju skaits ir labs veids, kā parādīt, cik plaša ir šīs platformas sasniedzamība. VirWoX ir 1 087 462 reģistrēti lietotāji, lai gan rakstīšanas laikā tiešsaistē bija tikai 269, un šis skaitlis, visticamāk, mainās atkarībā no diennakts laika. \ R \ n \ r \ nTiem, kuri interesējas par tirdzniecības apjomiem VirWoX, var apskatīt SLL un ACD, divas no populārākajām piedāvātajām valūtām. SSL 24 stundu tirdzniecības apjoms rakstīšanas laikā bija 123 628 158, 30 dienu apjoms – 4 079 041 865 un 217 739 498 511. ACD 24 stundu tirdzniecības apjoms bija 92 844, kopā 30 dienu laikā – 1 923 566 un kopumā – 514 755 585. \ R \ nKā jūs veidojat VirWoX kontu? \ R \ nIzveidot VirWoX kontu ir neticami vienkārši, un to var izdarīt no jebkuras domēna lapas. Lapas augšējā kreisajā stūrī vienmēr ir lodziņš Klienta pieteikšanās. Zem šī ir iespējas aizmirst paroles, reģistrēties un reģistrēties kā partnerim. Lai reģistrētos, vienkārši dodieties uz reģistrācijas lapu, un jūs saņemsit pagaidu paroli savā e-pasta iesūtnē. Piesakieties 24 stundu laikā un nomainiet paroli. Šajā brīdī jūsu VirWoX konts būs aktīvs. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKādas diagrammas un datus piedāvā VirWoX? \ R \ nLai palīdzētu lietotājiem pieņemt apzinātu lēmumu, tirgojot virtuālo valūtu, VirWoX ir diagramma pašreizējās likmes populārākajiem pāriem mājas lapas labajā pusē. Šeit atradīsit Bid and Ask cenas USD \ / SLL, EUR \ / SLL, GBP \ / SLL, CHF \ / SLL, USD \ / ACD, EUR \ / ACD, SLL \ / OMC, SLL \ / ACD, EUR / OMC, USD / OMC, EUR / MVC un BTC / SLL. Zem tā varat atrast grafikus, kas parāda kursa kustību katram no šiem pāriem pēdējo 14 dienu laikā. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNoklikšķinot uz jebkura valūtu pāra grafika, jūs aizvedīsit tirgus dziļuma pārskats par šo konkrēto pāri. Šajā lapā jūs redzēsiet diagrammu, kurā parādīts uzkrātais katras valūtas pirkšanas piedāvājumu apjoms un zem tā esošās diagrammas ar sīkāku informāciju par piedāvājumiem. Katrā piedāvājumu diagrammā ir sleja, kurā norādīta likme, apjoms un uzkrātais apjoms. Tādā veidā pirms piedāvājuma iesniegšanas varat apskatīt vissvarīgāko informāciju par valūtu pāri. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKāda veida pasūtījumus varat veikt, izmantojot VirWoX? \ R \ nIr divas tirdzniecības metodes operētājsistēmā VirWoX – par prioritāti darījuma ātrai pabeigšanai, bet otrai – pēc iespējas labākas likmes iegūšanai. Ja vēlaties, lai rīkojums tiktu izpildīts uzreiz, varat veikt tirgus rīkojumu, kas nozīmē, ka jūs pieņemat labāko pieejamo likmi šobrīd. Ja vēlaties labāku likmi un esat gatavs gaidīt, varat veikt limita pasūtījumu. Izmantojot šāda veida tirdzniecību, jūs norādāt vēlamo likmi, taču tas tiks izpildīts tikai tad, kad un kad kāds pieņems piedāvājumu. \ R \ nKā jūs tirgojaties ar VirWoX? \ R \ nKad esat pierakstījies, vispirms būs jāiemaksā naudas līdzekļus jūsu kontā, izmantojot PayPal, kredītkartes vai debetkartes, Skrill, Paysafe karti vai kādu no citām atbalstītajām iespējām. Pēc tam varat pāriet uz pāra pirkšanu un pārdošanu lapā Apmaiņa. Tur vienkārši aizpildiet tirgus vai ierobežota pasūtījuma veidlapu un iesniedziet to. \ R \ n \ r \ nPasūtījumu saskaņošanas sistēma ir pilnīgi automātiska. Tas nozīmē, ka sistēma automātiski saskaņos jūsu pasūtījumu ar pretēju tādu pašu likmi. Tātad, ja vēlaties pārdot USD par SLL un kāds vēlas pārdot SLL par USD par tādu pašu likmi, sistēma saskaņos jūsu pasūtījumus. Ir iespējams arī daļēji izpildīt gadījumus, kad jūsu pasūtījums tiek saskaņots ar vairākiem citiem pasūtījumiem, lai sasniegtu daudzumu, kuru vēlaties tirgot. \ R \ n \ r \ n \ r \ n Bitcoin pirkšana ar PayPal \ r \ nKā jau minēts iepriekš, Kriptogrāfijas kopiena izdomāja, ka, izmantojot VirWox, ir iespējams iegādāties Bitcoin, izmantojot PayPal, kaut ko tādu, ko neatradīsit daudzās citās biržās. Veicamā metode ir pavisam vienkārša – finansējiet kontu PayPal, lai iegādātos SLL, pēc tam tirgojiet savu SLL uz Bitcoin, un pēc tam varat izņemt bitcoin no sava vietnes maka. \ R \ n \ r \ nŠīs metodes izmantošana radīs diezgan daudz maksu, bet, ja PayPal ir vienīgā iespēja iegādāties Bitcoin, tad tas ir veikls risinājums. \ r \ nKas ir depozīta metodes un maksas? \ r \ nViena no populārākajām VirWoX norēķinu metodēm ir PayPal, bet tas nāk ar maksu. VirWoX nodod maksas, ko PayPal iekasē no klientiem. Maksa mainās atkarībā no maksājuma veida, klienta atrašanās vietas, valūtas, darījuma lieluma un iepriekšējiem darījumiem, tas nozīmē, ka tā ir neparedzama. VirWoX arī nodod komisijas maksu, kas tiek iekasēta par kredītkartes un debetkartes depozītiem, kā arī nodevas, izmantojot Skrill (Moneybookers). Pašreizējā maksa eiro klientiem ir 0,39 EUR plus 3,5 procenti. Noguldījumi ir iespējami ar Paysafe karti, taču maksa ir 20 procenti, tāpēc izmantojiet šo opciju piesardzīgi. \ R \ nKonta limiti \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nIerobežojumi EUR \ r \ nLīmenis 0 \ r \ n1. līmenis \ r \ n2. līmenis \ r \ n3. līmenis \ r \ n4. līmenis \ r \ n \ r \ n \ r \ tūlīt \ r \ pēc 10 dienām \ r \ pēc 30 dienām \ r \ pēc 60 dienām \ r \ non request \ r \ n \ r \ n \ r \ nPayPal \ / \ r \ nSkrill \ r \ nNoguldījumi 24 stundas 24 stundas \ r \ n90 \ r \ n120 \ r \ n200 \ r \ n400 \ r \ n1 000 \ r \ n \ r \ n \ r \ n 30 dienu laikā \ r \ n270 \ r \ n900 \ r \ n2000 \ r \ n5000 \ r \ n15 000 \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJūs varat izmantot arī SOFORT banku, kas maksās maksu par 2,5 procentiem un vismaz ar 0,25. Citiem depozītiem, piemēram, MVC depozītiem no Manas virtuālās kopienas, nav jāmaksā. \ R \ nKas ir noguldījumu limiti un līmeņi? \ R \ nNoguldījumu limiti ir atkarīgi no jūsu konta līmeņa, kas ir atkarīgs no tā, cik ilgi jums ir bijis depozīts. aktīvs VirWoX konts. 0 līmenis ir tūlītējs un tam ir 90 EUR ierobežojums katram 24 stundu periodam noguldījumiem, kas veikti, izmantojot PayPal un Skrill. 30 dienu limits ir 270 EUR. Jūs sasniedzat 1. līmeni pēc 10 dienām, kad 24 stundu limits tiek palielināts līdz 120 EUR un 30 dienu limits kļūst par 900 EUR. 2. līmenis tiek sasniegts pēc 30 dienām ar ierobežojumiem attiecīgi 200 un 2000 EUR. Jūs sasniedzat 3. līmeni pēc 60 dienām ar ierobežojumiem 400 un 5000 EUR. 4. līmenis ir pieejams pēc pieprasījuma, palielinot 24 stundu limitu līdz 1000 EUR un 30 dienu ierobežojumu līdz 15 000. Lai iegūtu ierobežojumu USD, reiziniet summu ar 1,3. Reiziniet to ar 1,2 par CHF vai 0,9 par GBP. Jebkurā laikā konta pārskata lapā varat apskatīt līmeni. \ R \ nKā jūs varat atteikties no VirWoX? \ R \ nVirWoX nav nekādu izņemšanas ierobežojumu. SLL izņemšana SL kontiem parasti aizņem tikai sekundes. Bankas kontu, PayPal vai Skrill izņemšana parasti aizņem nedaudz vairāk laika, jo tiem var būt nepieciešama manuāla iejaukšanās. Bitcoin izņemšanas apstrādes maksa ir 0,0005 BTC. Izņemot naudu no PayPal, apstrādes maksa ir 1 EUR \ / USD \ / CHF \ / GBP plus 2 procenti. Visiem pārējiem izņemšanas veidiem, tostarp Skrill un bankas pārskaitījumiem, apstrādes maksa ir 1 EUR \ / USD \ / CHF \ / GBP. \ R \ nKādas citas maksas tiek iekasētas VirWoX? \ R \ nMaksājumi par tirgus rīkojumiem un limitu ir nedaudz atšķirīgi pasūtījumus, taču detalizētu maksu sarakstu par katru darījumu veidu katram valūtu pārim varat atrast VirWoX palīdzības lapā. Tirgus rīkojumiem ir maksa 50 SLL, 25 vai 50 ACD, 25 vai 50 OMC vai 50 MVC, kā arī mainīga maksa no 1,90 līdz 3,90 procentiem atkarībā no valūtas pāra. Lai gan tirgus pasūtījumiem nav atlaides, jebkura jūsu samaksātā komisija tiks ieskaitīta atlaides ierobežotajiem pasūtījumiem. \ R \ nTirgus pasūtījumu maksas \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nValūta \ r \ nFiksēta \ r Mainīgais \ r \ n \ r \ n \ r \ nEUR \ / SLL \ r \ n50 SLL \ r \ n2,90% \ r \ n \ r \ n \ r \ nUSD \ / SLL \ r \ n50 SLL \ r \ n3.90% \ r \ n \ r \ n \ r \ nGBP \ / SLL \ r \ n50 SLL \ r \ n3.90% \ r \ n \ r \ n \ r \ nCHF \ / SLL \ r \ n50 SLL \ r \ n3.90% \ r \ n \ r \ n \ r \ nEUR \ / ACD \ r \ n50 ACD \ r \ n3.90% \ r \ n \ r \ n \ r \ nUSD \ / ACD \ r \ n50 ACD \ r \ n3.90% \ r \ n \ r \ n \ r \ nSLL \ / ACD \ r \ n25 ACD \ r \ n3.90% \ r \ n \ r \ n \ r \ nSLL \ / OMC \ r \ n25 AKM \ r \ n1.90% \ r \ n \ r \ n \ r \ nEUR \ / OMC \ r \ n50 OMC \ r \ n2.90% \ r \ n \ r \ n \ r \ nUSD \ / OMC \ r \ n50 AKM \ r \ n1.90% \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ / SLL \ r \ n50 SLL \ r \ n3.90% \ r \ n \ r \ n \ r \ nEUR \ / MVC \ r \ n50 MVC \ r \ n2,90% \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nVirWoX iekasē maksu tikai par ierobežotiem pasūtījumiem, kad tiek pasūtīts faktiski tiek izpildīts. Daļēji izpildītu pasūtījumu gadījumā komisija tiek iekasēta tikai par izpildīto daļu. Komisijas maksa sākas ar 3,9 procentiem visiem valūtu pāriem, taču tā samazinās, mainot vairāk naudas. Šīs atlaides pamatā ir tirdzniecības aktivitāte, īpaši SLL samaksātā komisija, apvienojot gan tirgus, gan limita rīkojumus pēdējo 30 dienu laikā. Kad pēdējo 30 dienu laikā komisijās esat samaksājis 1000 SLL, jūs saņemat 10 procentu atlaidi. Pie 2000 SLL tas palielinās līdz 20 procentiem. Atlaides turpinās ar 30 procentiem pie 5000 SLL, 40 procentiem ar 10 000 SLL, 50 procentiem ar 20 000 SLL, 60 procentiem pie 50 000 SLL, 70 procentiem pie 100 000 SLL un 80 procentiem ar 200 000 SLL. \ R \ nIerobežotas pasūtījumu maksas \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMaksātā komisija \ r \ n (pēdējās 30 dienas) \ r \ nAtlaide \ r \ nEfektīva \ r \ nKomisija \ r \ n \ r \ n \ r \ n0 SLL \ r \ n0% \ r \ n3.90% \ r \ n \ r \ n \ r \ n1 000 SLL \ r \ n10% \ r \ n3.51% \ r \ n \ r \ n \ r \ n2, 000 SLL \ r \ n20% \ r \ n3.12% \ r \ n \ r \ n \ r \ n5000 SLL \ r \ n30% \ r \ n2.73% \ r \ n \ r \ n \ r \ n10 000 SLL \ r \ n40% \ r \ n2,34% \ r \ n \ r \ n \ r \ n20 000 SLL \ r \ n50% \ r \ n1,95% \ r \ n \ r \ n \ r \ n50 000 SLL \ r \ n60% \ r \ n1,56% \ r \ n \ r \ n \ r \ n100 000 SLL \ r \ n70% \ r \ n1,17% \ r \ n \ r \ n \ r \ n200 000 SLL \ r \ n80% \ r \ n0,78% \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSLL, ACD sūtīšanai nav jāmaksā un AKM citiem lietotājiem. Lai gan VirWoX neiekasē konta uzturēšanas maksu, pēc 12 mēnešu neaktivitātes tiek iekasēta maksa par neaktivitāti. Tas tiek noteikts 2 EUR (vai ekvivalenta) mēnesī, taču tas tiek iekasēts tikai tad, ja kontā ir pozitīvs atlikums. \ R \ nKas ir VirWoX Terminals? \ R \ nTie, kas izmanto VirWoX SLL pirkšanai un pārdošanai, varētu vēlēties lietot termināļu priekšrocības Second Life virtuālajā pasaulē. Šie termināļi ir obligāta jūsu konta validācijas sastāvdaļa. Apstiprinot kontu, lietotāji izveido pastāvīgas saites starp VirWoX kontiem un Second Life iemiesojumiem. Šī pastāvīgā saite ir svarīga Linden dolāru drošas un efektīvas pārskaitīšanas sastāvdaļa. Lai apstiprinātu savu kontu un izveidotu šo saiti, vienkārši pagaidiet, līdz esat pieteicies jaunizveidotajā VirWoX kontā. Pēc tam piesakieties SL pasaulē un apmeklējiet VirWoX termināli. Pieskarieties terminālim, un jūs saņemsit uznirstošo dialoga lodziņu, kurā redzams jūsu izvēlētais lietotājvārds iemiesojumā VirWoX. Apstipriniet lietotājvārdu, lai izveidotu saiti. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Termināla atrašanās vietas varat atrast, izmantojot vietni VirWoX. VirWoX brīdina, ka varētu būt viltoti VirWoX Terminals. Īstie VirWoX termināļi vienmēr pierādīs to patiesumu, parādot jūsu VirWoX lietotājvārdu un slepeno termināļa identifikācijas numuru (TIN). Iestatījumu lapā varat izvēlēties šo TIN un mainīt to tik bieži, cik vēlaties. Pirms nospiežat Pay, vienmēr pārliecinieties, vai terminālis parāda jūsu TIN un lietotājvārdu. \ R \ n \ r \ nVirWoX ir ieinteresēts uzklausīt arī cilvēkus, kuriem pieder terminālim piemērota vieta. Jūs varat iegūt vairāk informācijas vai sazināties ar uzņēmumu, lai to iegūtu un uzlabotu papildu datplūsmu. \ R \ nVirWox Safe? \ R \ nVirWoX vada, izstrādā un izstrādā Austrijas uzņēmums Virtual World Services GmbH. Šī uzņēmuma vienīgais mērķis ir vadīt šādus pakalpojumus un veikt uzņēmējdarbību virtuālajā pasaulē un saistībā ar to. Drošības nolūkos VirWoX nodrošina paroļu vadlīnijas, piemēram, to, ka to garums ir vismaz astoņas rakstzīmes, un tajos ir apvienoti lielie un mazie burti un skaitļi. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nVirWoX būs nepieciešama noteikta personiskā informācija. , tāpat kā jūsu vārds, sūtot reālas naudas naudu uz bankas kontiem, PayPal un Skrill. Tas nekad nedod un nepārdod šo informāciju trešajām personām, ja vien valsts iestādes to nepieprasa, izņemot anonīmus datus, ko izmanto statistikas vajadzībām. Tajā netiek glabāta kredītkaršu informācija. \ R \ nKādus resursus VirWoX nodrošina izstrādātājiem? \ R \ nVirWoX servera uzticamības un mērogojamības dēļ tā ir atvērusi savas iekšējās saskarnes trešo pušu izstrādātājiem, kuri vēlas tai piekļūt. izmantojot produktus vai lietojumprogrammas. Tas arī ļauj izstrādātājiem veidot lietojumprogrammas, kurām nepieciešama programmatiska piekļuve apmaiņai pret virtuālajām valūtām. VirWoX piedāvā trīs API izstrādātājiem: Basic, Trading un MicroPayment. \ R \ nSecinājums \ r \ nVirWoX vai Virtual World Exchange ir apmaiņa pret virtuālajām valūtām. Sākotnēji tas tika izveidots, lai pirktu un pārdotu virtuālās valūtas, kuras tiek izmantotas tiešsaistes spēlēs. Kad platforma ieviesa atbalstu Bitcoin, tas kļuva vēl populārāks, ļaujot netieši iegādāties Bitcoin ar PayPal un citām grūti atrodamām maksājuma metodēm, vispirms iegādājoties SLL un pēc tam konvertējot to uz Bitcoin. \ R \ n \ r \ nVirWoX ir īpaši noderīga apmaiņa tiem, kuri vēlas papildu Bitcoin iegādes metodes un neuztraucas maksāt par to papildu maksu vai vēlas kāda iemesla dēļ palikt anonīmi. \ u00a0 Tas ir arī noderīgs resurss cilvēkiem, kuri spēlē atbalstīto tiešsaistes režīmu. spēles, kurās tiek izmantota viena no virtuālajām valūtām, kas ir tirgojama vietnē VirWoX. \ r \ n \ r \ nApmeklējiet VirWox","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"},"datumsPublicēts":"2018-05-08"}}