Troy Trade Review: Decentralizēta kriptogrāfiskā tirdzniecība un aktīvu pārvaldība

Trojas tirdzniecības apskats

Kriptovalūtu tirdzniecības pasaule paplašinās, un jaunajiem uzņēmumiem tas patīk Trojas tirdzniecība strādā, lai paplašinātu galveno brokeru pakalpojumus arī izveidotām finanšu firmām, kā arī kriptogrāfiskās tirdzniecības operācijām, kurām nepieciešams pirmā līmeņa likviditātes nodrošinātājs, kas darbojas daudzos kriptogrāfiskās likviditātes portfeļos.

Trojas tirdzniecība ir vērsta uz profesionāļiem. Kriptogrāfijas biržas darbības vietā uzņēmums ir paredzēts profesionāliem tirgotājiem un lieliem naudas pārvaldniekiem. Ja jūs domājat, vai galvenā starpniecība ir nākamais loģiskais solis jūsu kriptogrāfiski orientētajai tirdzniecības operācijai, Troy Trade varētu būt vērts uzzināt vairāk par.

Kriptogrāfijas apmaiņas ir daudz, taču tikai dažas no tām piedāvā tādus pakalpojumus, kādus var nodrošināt galvenais brokeris. Ja domājat par sviras veidu, kas pieejams no dažām esošajām tirdzniecības platformām, ir svarīgi saprast, kā tiek strukturēts riska darījums un kā tiek veidota īpašumtiesību ķēde..

Trojas tirdzniecības apskats

Troy Trade var būt pirmais īstais kripto starpniecības starpnieks pasaulē, un tam, protams, ir laba ideja attiecībā uz tāda paša līmeņa pakalpojumu sniegšanu, kādu tāds uzņēmums kā Goldman Sachs piedāvā hedžfondiem, kriptogrāfijas pasaulē.

Apmeklējiet Troy Trade

Ar ko premjerministrs atšķiras no biržas?

Jums varētu būt jautājums: kā galvenā brokeru darbība atšķiras no biržas?

Nu, atšķirības starp abiem ir milzīgas. Centralizēta apmaiņa ņem jūsu žetonus un piedāvā iespēju tirgoties, pamatojoties uz šo depozītu. Galvenais brokeris var darboties vai nedarboties kā savu klientu līdzekļu turētājs, un varēs garantēt saviem klientiem, ka viņi zina, kas ir viņu digitālo aktīvu glabātājs.

Lielākā daļa cilvēku daudz nedomā par darījumu partnera risku. Decentralizēti digitālie aktīvi, piemēram, Bitcoin, tika izveidoti, lai novērstu nepieciešamību pēc bankām no finanšu vienādojuma, taču centralizētās kriptogrāfijas biržas parasti piedāvā daudz lielāku likviditāti (un līdz ar to arī zemākas cenas) žetoniem.

Viena no lielāko finanšu iestāžu problēmām kriptogrāfijas pasaulē ir aizbildnība, jo centralizēta birža kļūst par viņu darījumu partneri. Kad viņi deponē savus žetonus centralizētā kriptogrāfijas biržā, šis parāds ir vērtīgs tikai kā biržas finansiālais stāvoklis.

Tirdzniecības platforma

Trojas tirdzniecība ir labi finansēta un gatava darbam

Papildus pasaules klases komandai, Troy Trade nupat pabeidza līdzekļu vākšanu USD 10 miljonu apmērā, kurā ieguldīja BlockVC, NGC Ventures, Consensus Labs, Bixin Invest. Tā ir arī izstrādājusi infrastruktūru, kas ir ideāli piemērota jebkurai lielai tirdzniecības operācijai, kurai jāpārvalda pakļaušana aktīviem un darījumu partneriem.

Saskaņā ar Troy Trade teikto, tā saviem klientiem piedāvā šādas priekšrocības (informācija tiek reproducēta tieši no uzņēmuma):

  • Maģistra līmeņa tirdzniecības platforma

    Viens konts ar vienu saskarni ļauj pilnībā piekļūt visu kriptogrāfijas biržu kopējai likviditātei. Dažas galvenās funkcijas ietver viedo pasūtījumu maršrutēšanu, elastīgu konta pārvaldību, norēķinu pakalpojumu un automātisko riska kontroli.

  • Sarežģīta datu analīze Pilnveidojiet klienta lēmumu pieņemšanu, izmantojot izsmalcinātu datu matricas struktūru, ieskaitot blokķēdes datus, tirdzniecības datus, tirgus datus, sociālos datus un plašsaziņas līdzekļu datus, kas optimizēti ar AI un kvantitatīviem modeļiem.
  • Daudzveidīgs brokeru pakalpojums Konkurētspējīga maksas likme un izcils pasūtījumu izpildes ātrums. Reālā laika naudas pārskaitījumu un norēķinu pakalpojums. Nodrošiniet maržas tirdzniecības un ārpusbiržas pakalpojumus ar lieliskām ērtībām.
  • Pilna skursteņa kvantitatīvie risinājumi Infrastruktūra, ko nodrošina kopējas atrašanās vietas pakalpojums, lai uzlabotu augstas frekvences tirdzniecības algoritmu darbību. Piedāvājiet labākos kvantitatīvo risinājumu klāstus ar tiešu apstrādi, precīziem ērču vēsturiskiem datiem un stratēģijas novērtēšanas sistēmām.

Troy Trade nav ideja par lielisku kriptovalūtas galveno brokeri, tā ir gatava palīdzēt profesionālām kriptogrāfijas tirdzniecības operācijām augt ar lielisku servisu un labāku piekļuvi vislabākajai likviditātei tirgū. Esošajām finanšu iestādēm vajadzētu būt iespējai gūt labumu no struktūras, ko tās jau saprot un ir vajadzīgas atbilstībai.

Parunāsim par sviras efektu

Ir kriptovalūtu biržas, kas patiešām piedāvā lielu aizņemto līdzekļu apjomu, taču profesionāli tirgotāji nemēdz izmantot CFD biržas piesaistītos līdzekļus tāpat kā mazumtirgotāji. Galvenais brokeris ir galvenā daļa no tā, kā profesionāļi strukturē sviru, un Troy Trade ir labā stāvoklī, lai palīdzētu lielākām tirdzniecības operācijām izmantot sviras kriptogrāfijas tirgos.

Sāksim ar līgumu par atšķirību (CFD), kas ir sava veida piesaistītais instruments, ar kuru iepazīstas vairums mazumtirgotāju. Kripto CFD ir visizplatītākais piesaistītā līguma veids, kas tirgotājam pakļaus žetonu iedarbību, taču tie arī rada darījumu partnera riska problēmu iestādei, kurai ir brīvības atņemšanas riska parametri.

Kad mazumtirgotājs domā par risku, viņi parasti piemēro šo riska vienādojumu tirdzniecībai, nevis biržai (darījumu partnerim), ar kuru viņi tirgojas. Galvenais brokeris var strukturēt aizņemto līdzekļu aizņēmumu, kas tiek izmantoti aktīvu tiešai iegādei, nevis CFD biržas izmantošanu kā darījumu partneri..

Tīrais rezultāts tirgotājam ir tāds pats kā riska darījumu ziņā, taču tiek izslēgts darījuma partnera risks, jo digitālos aktīvus var iegādāties un tirdzniecības laikā turēt saldētavā. Var šķist, ka būtu lēnāk ātri pārdot kriptogrāfijas, taču atkal to var atrisināt, izmantojot kriptogrāfijas nākotnes līgumus, kurus var segt kriptogrāfijas, kas tika nopirktas skaidrā naudā..

Dati

Kāpēc atkal ir nozīme aizbildnībai?

Ikviens, kurš saprot, kā darbojas finanšu tirgi, uzreiz uzzinās, kāpēc darījumu partnera risks ir viena no vissvarīgākajām lietām jebkurai iestādei. Pēdējo gadu laikā ir bijušas dažas kriptogrāfijas apmaiņas kļūmes, bet Mt. Gokss ir viens no visbēdīgākajiem.

Tirgotāji, kuru žetoni bija noguldīti Mt. Goks joprojām gaida, lai atgūtu kriptogrāfijas, un tikmēr viņi sēž uz diskdziņiem, kurus tur Japānas tiesību sistēma. Tā kā nav izstrādāts tiesiskais regulējums kriptogrāfijas biržas bankrotam, var paiet vēl daudz gadu, līdz kāds atgūs savus Bitcoins.

Šī situācija ir pilnīgi nepieņemama institucionālam ieguldītājam, un ir ieviesti drošības pasākumi, lai nepieļautu, ka tā vienmēr notiek izveidotos finanšu tirgos. Jebkurš galvenais brokeris būs iepazinies ar šīm procedūrām un biznesa modeļa centrā būs darījumu partnera risks.

Iepazīstieties ar komandu Troy Trade

Galvenais brokeris ir tikai tikpat labs kā cilvēki, kuri to ikdienā strādā, un Troy Trade komandai ir liela pieredze finanšu tirgos. Ņemot vērā visas tirdzniecības iespējas, ir svarīgi zināt, kas strādās, lai nodrošinātu, ka darījumi tiek veikti par vislabākajām cenām un kapitāls tiek uzturēts drošībā, izmantojot efektīvu darījumu partnera riska analīzi..

Saskaņā ar Troy Trade teikto, šie ir cilvēki, kas izveidoja un liek to vadīt:

  • Kira Sun, Trojas līdzdibinātāja Finansu bakalaurs Pekinas universitātē un Tsinghua-MIT Global MBA. Pirms BlockVC Kira bija CITIC Trust trasta fondu pārvaldniece un pieredze REITS / ABS / PPP un alternatīvo aktīvu pārvaldībā. Kirai ir bagāta pieredze, veidojot kriptogrāfijas aktīvu pārvaldības produktus kā BVC16 Index fonds, Pure Alpha Fund utt.
  • Qihan Lin, uzņēmuma Troy līdzdibinātājs, galvenais produktu direktors Beidzis Šanhajas Jiaotongas universitāti un specializējies matemātikas aprēķināšanā, Qihan ir atvasināto instrumentu tirdzniecības un cenu eksperts. Qihan strādāja par produktu menedžeri uzņēmumos Eastmoney, Tiger Brokers un OKEx, viņam ir bagāta pieredze akciju brokeru un kripto tirdzniecībā, īpaši pārzinot maržas riska pārvaldību un noskaidrošanu. Qihan kalpoja kā galvenais loceklis nākotnes atvasināto instrumentu tirdzniecības projektā Tiger Brokers, kā arī izstrādāja OK06 indeksu un relatīvo ETF OKEx.
  • Klarks Tongs, Trojas līdzdibinātājs, galvenais tehnoloģiju direktors Maģistrs Pekinas Tehnoloģiju institūtā – pieredze finanšu, tirdzniecības, e-komercijas, blokķēdes un citās nozarēs. Pēc tam strādājis R ģenerāldirektorā&D, Haiyin Group, Ķīnas būvmateriālu grupas tehniskais direktors, kas ir Top 500 utt. Ir pārvaldīta vairāk nekā 200 cilvēku komanda. Tirdzniecības sistēmas darījumu vērtība pārsniedz 15 miljardus USD, kopējais Grupas pārvaldīto līdzekļu apjoms ir gandrīz 50 miljardi USD.

Kripto tirgiem ir vajadzīgi stabili galvenie brokeri

Ja jums ir kvalitatīvi galvenie brokeri jaunā tirgū, tas ir daudz vairāk nekā tikai jaunas iespējas profesionāliem tirgotājiem. Piekļuve progresīviem brokeru pakalpojumiem var piesaistīt lielākas, likvīdākas finanšu iestādes tirgum, kas ir lieliski piemērots kriptogrāfijas telpai.

Tirgus dzīvo un mirst likviditātes dēļ, un galvenie brokeri ir šīs likviditātes nervu centrs izveidotajos tirgos. Tas pats varētu kļūt par kriptogrāfijas sfēru, un Troy Trade strādā, lai kļūtu par vienu no pirmajiem galvenajiem starpniekiem kriptogrāfijas telpā.

Papildus stabilai platformai Troy Trade izveidoja arī Troy Token (TROY), kuru var izmantot daudzām lietām Troy tīklā. Ja jūsu tirdzniecības biznesam ir nepieciešami galvenā brokera pakalpojumi, Troy Trade var būt vērts dziļāk izpētīt.

Uzņēmuma komanda varēs dot klientiem piekļuvi zinātībai, kurai parastie mazumtirdzniecības konti citās biržās nevar pieskarties, kas ir ļoti svarīgi profesionālai tirdzniecības operācijai..

Apmeklējiet Troy Trade

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me