TOKEX: Kripto apmaiņas platforma žetonu pārdošanai tūlīt pēc ICO

Tokex

TOKEX ir kriptovalūtu pārdošanas platforma, kuras mērķis ir nodrošināt labākos marķieru pārdošanas kursus, kas vēl nav iekļauti citās centralizētās biržās. Viņi arī ļauj ICO uzskaitīt savus žetonus, lai cilvēki varētu sākt tos nekavējoties tirgot.

Tokex

TOKEX mērķis ir pārvarēt cenu problēmu, kas mēdz būt tiem, kas pārdod žetonus. Konkrēti, platforma vēlas atrisināt problēmu, ka, lai tirgotu žetonus, jums jāatrod kriptogrāfijas birža, kurā tie ir uzskaitīti. Tas ir papildus problemātiski, jo cena biržās vienmēr būs līdzīga un paliks zema. Lai pārvarētu problēmu, TOKEX ļauj pārdot žetonus par visaugstāko cenu tirgū.

Turklāt TOKEX mērķis ir risināt problēmu, kas jāpabeidz ICO marķieru tirdzniecībai, pirms žetonus var iekļaut biržā. Vēl sliktāk ir tas, ka laiks starp ICO beigām un iekļaušanu sarakstā ir tikpat garš kā 90 dienas.

Turpretī TOKEX var uzskaitīt žetonus ļoti īsā laikā pēc tā publicēšanas, dodot jums ērtu piekļuvi žetonu pārdošanai.

TOKEX pievēršas arī bažām, ka lielākā daļa centralizēto apmaiņu lietotājiem nedod pilnīgu kontroli pār viņu līdzekļiem vai anonimitāti. Tas var radīt privātuma riskus, īpaši hakeru uzbrukumu gadījumā.

Cits jautājums ir tāds, ka centralizētajai biržai ir liela ietekme uz žetonu tirgus cenu. Daudzos gadījumos cena tiek ievērojami pazemināta lielāku biržas pārdošanas apjomu, kā arī maksu dēļ.

TOKEX no tā izvairās, piedāvājot labāko simbolisko cenu tirgū un ļaujot jums anonīmi pārdot žetonus.

Kā jūs pārdodat žetonus TOKEX?

Žetonu pārdošanas process TOKEX ir vienkāršs un ātrs. Vispirms veiciet pasūtījumu, izvēloties marķieri un summu. Sistēma parādīs pārdošanas cenu. Pēc tam nosūtiet žetonus uz biržas maku. Kad TOKEX saņem žetonus, sistēma automātiski pārsūta jūsu izvēlēto kriptovalūtu norunātajā daudzumā uz jūsu TOKEX atlikumu. Tūlīt jūs varat uzreiz izņemt kriptogrāfiju no sava TOKEX atlikuma vai pārdot Bitcoin marķierus.

Pārdod žetonus

Kā jūs apmaināties ar Token TOKEX?

TOKEX ir iekšēja apmaiņas sistēma, kas ļauj veikt apmaiņu starp dažādām kriptogrāfijas valūtām kā daļu no jūsu TOKEX atlikuma. Komisijas par šīm apmaiņām ir viszemākās, kuras atradīsit tirgū. Apmaiņa ir tūlītēja un ļoti vienkārša.

Vispirms izvēlieties valūtu, kuru vēlaties mainīt, un to, kuru vēlaties saņemt. No turienes ievadiet, cik lielu daļu no kriptogrāfijas vēlaties mainīt. Jūs redzēsiet, cik lielu daļu no jūsu mērķa kriptovalūtas saņemsit. Lai apstiprinātu darbību, vienkārši noklikšķiniet uz “Exchange” tūlītējam darījumam.

Apmaiņas žetoni

Kā investori var izmantot TOKEX?

Investoriem, kuri vēlas izmantot TOKEX ieguldījumiem, jāsāk ar konta izveidošanu. Reģistrācijas process ir ātrs un vienkāršs. Kad esat reģistrējies, varat veikt ieguldījumu jebkurā no populārākajām kriptovalūtām. Gūstot peļņu, varat izmantot TOKEX tūlītējās izņemšanas priekšrocības.

Izmantojot TOKEX, investori var nopelnīt naudu, nepārdodot savus žetonus. Ieguldījums piedāvā alternatīvu, kas ļauj jums nopelnīt naudu, izmantojot kriptonauda. Minimālais ieguldījums TOKEX ir tikai 0,005 BTC vai tā ekvivalents citā pieņemtā kriptovalūtā.

Kādus ieguldījumu plānus piedāvā TOKEX?

Investīciju plānus varat apskatīt TOKEX vietnes attiecīgajā lapā, lai būtu informēts par visām izmaiņām. Raksta tapšanas laikā ir četri ieguldījumu plāni, no kuriem izvēlēties.

Pirmais no tiem ir fiksēti 7 procenti pēc 10 ieguldījumu dienām, un visas septiņas nedēļas dienas kalpo kā maksājuma dienas. Kopējā atdeve ir 107 procenti (ieskaitot pamatsummu), un ieguldījumu ierobežojumi ir no 0,005 BTC līdz 1,25 BTC.

Nākamā iespēja ir ikdienas 5 procenti 30 darba dienu laikā. Maksājuma dienas ir darba dienas, un kopējais ienesīgums ir 150 procenti (ieskaitot pamatsummu). Ieguldījumu limiti ir no 0,025 BTC līdz 7,5 BTC.

Ieguldīšana

Lai iegūtu vēl lielāku atdevi, varat izvēlēties iknedēļas 30 procentus astoņām nedēļām. Maksājumu dienas ir visas septiņas nedēļas dienas ar kopējo atdevi 240 procentu apmērā (ieskaitot pamatsummu). Ieguldījumu ierobežojumi ir no 0,125 BTC līdz 12,5 BTC.

Visbeidzot, tie, kas vēlas ilgtermiņa ieguldījumus ar lielāku peļņu vai kuriem ir vairāk jāiegulda, trīs mēnešus var veikt ik mēnesi 133 procentus. Tam ir maksājumu dienas kā visas septiņas nedēļas dienas un ieguldījumu limiti ir no 0,25 līdz 25 BTC. Kopējā atdeve ir 399 procenti (ieskaitot pamatsummu).

Biznesa modelis

Kad redzat garantētu ieguldījumu atdevi, tas ir satraucoši, jo šādi darbojas ponzi shēmas, tāpēc mēs par to sazinājāmies ar Tokex. Acīmredzot viņiem ir lielas fiat rezerves jau no pēdējās buļļa darbības, tāpēc viņi to šobrīd izmanto, lai maksātu ieguldījumu atdevi. Vietnes investīciju daļa ir ierobežota, un viņi par to pieņems tikai tik daudz klientu.

Viņu galvenais bizness ir iegādāties žetonus no cilvēkiem, cerot no tiem gūt peļņu nākamajā buļļa skrējienā.

Kādas kriptovalūtas jūs varat ieguldīt, izmantojot TOKEX?

Raksta tapšanas laikā TOKEX pieņem ieguldījumus Bitcoin, Ripple, Litecoin, DASH, Ethereum, Bitcoin Gold, Bitcoin Cash, BinanceCoin, DogeCoin, DigiByte, Electroneum, TrueUSD, TRON, Waves, VertCoin, Verge, Zcash un Monero. Galvenā platformas kriptonauda ir Bitcoin. Tas nozīmē, ka jūs apskatāt visas kriptovalūtas summas atbilstoši to BTC likmei.

Kā jūs atteikties no TOKEX?

Izstāties no TOKEX ir vienkārši, jo jūs vienkārši aizpildāt atteikuma veidlapu. Ir noteiktas minimālās izņemšanas summas, kas atšķiras atkarībā no kriptonauda. Katra marķiera īpašos minimumus varat apskatīt TOKEX FAQ lapā. Daži minimumu piemēri ir 0,0002 BTC, 0,03 LTC, 28 XRP, 0,006 BCH, 0,07 BTG, 0,005 DASH un 0,006 ETH.

Darījuma veikšanai nepieciešamo apstiprinājumu apjoms arī nedaudz atšķiras atkarībā no kriptogrāfijas valūtas, un tas ir norādīts TOKEX FAQ lapā. Lielākajai daļai marķieru ir nepieciešami trīs apstiprinājumi, taču ir arī izņēmumi. Piemēram, XRP nepieciešams 30, bet BNB, DGB, TRX un TUSD – 10. ETN un XVG nepieciešami pieci, bet WAVES – četri.

Izstāšanās

Saistītā programma

TOKEX piedāvā saistīto programmu, kas ļauj jums nopelnīt naudu, izmantojot klientu ieteikumus. Lai izmantotu šo programmu, nav jāiegulda. Viss, kas jums jādara, ir reģistrēties, sākt reklamēt un nopelnīt. TOKEX nodrošina reklāmas materiālus, tostarp dažādu izmēru un stilu banerus.

Ir trīs saistītie programmu līmeņi, ļaujot jums nopelnīt pat 6 procentus no katra novirzīšanas. Pārējie līmeņi ļauj nopelnīt 3 procentus un 1 procentu. Visi jūsu ieteikumi ir 6 procentu līmenī, ar otrā līmeņa nodošanu – 3 procentiem un trešā līmeņa nodevām – par 1 procentiem. Bonusi attiecas uz depozīta summām. Ir arī reprezentatīva programma, kas ļauj kļūt par reģionālo pārstāvi, lai iegūtu lielāku atlīdzību. Konkrēti, pirmā līmeņa nodošana tiem, kam ir pārstāvja statuss, saņem 10 procentus.

Secinājums

TOKEX ir kriptovalūtas pārdošanas platforma, kas ļauj pārdot savus žetonus par labāko tirgū pieejamo cenu. Tas pārvar problēmas, kas saistītas ar centralizētu kriptovalūtas apmaiņu, piemēram, slēptās maksas, sliktas likmes un anonimitātes trūkums.

TOKEX papildus ietver apmaiņu par lieliskām likmēm ar neticami zemām komisijām. Platformai ir pat investīciju iespēja, kas ļauj nopelnīt vairāk kriptonauda, ​​neriskējot ar saviem žetoniem vai tos nepārdodot. Pēdējais no tiem ir unikāls, jo maz platformu piedāvā kaut ko līdzīgu kriptogrāfijai. TOKEX arī atvieglo līdzekļu tūlītēju izņemšanu.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me