Ternion pārskats: kriptogrāfijas valūtas maiņa ar Fiat opcijām un maržas tirdzniecību

Ternion Exchange apskats

Ternion Exchange ir kriptovalūtas birža, kuras plāksnē ir daudz iespēju piedāvāt.

Atšķirībā no dažām biržām, kas koncentrējas tikai uz vienu kriptogrāfiskās tirdzniecības aspektu, piemēram, uz sviras vērtspapīru tirdzniecību, Ternion Exchange aptver abas bāzes ar fiat opcijām un kriptogrāfijas depozītiem.

Viņi ir licencēti Igaunijā un piedāvā pilnu savietojamību ar fiat noguldījumiem un izņemšana.

Mūsdienās ir daudz kripto apmaiņas. Kriptovalūtu pasaule strauji pieaug. Ja jūs meklējat biržu, kas jums piedāvātu iespējas nopelnīt gan no realizējamās, gan no maržas tirdzniecības, Ternion Exchange ir vērts uzzināt vairāk par.

Pirms izlemjat, kā vēlaties izmantot apmaiņu, ieteicams gūt peļņu, lai saprastu atšķirību starp monētu maiņu un tirdzniecību ar starpību. Mēs apskatīsim visus veidus, kā var tirgot kriptogrāfiju, bet vispirms apskatīsim Ternion Exchange.

Ternion mājas lapaTernion mājas lapa

Terniona birža

Visvienkāršākais veids, kā iegādāties kriptogrāfijas, ir tas, ko Ternion Exchange sauc par Deliverable Trading.

Jūs varat noguldīt fiat valūtu vai kriptogrāfiju un pēc tam tirgoties tieši ar citiem kriptogrāfijas īpašniekiem, lai iegūtu žetonus, kuri jums vēlētos piederēt. Ir viegli noguldīt fiat valūtu, izmantojot SWIFT vai SEPA, vai pat kredītkarti, un pēc tam sāciet salikt savu kriptogrāfijas portfeli.

Ja vēlaties spekulēt par simbolisko cenu kustību, Ternion Exchange jūs esat arī nodrošinājis ar tirdzniecību ar piesaistītiem līdzekļiem. Izmantojot kredītplecu, jūs atliksit nelielu daudzumu fiat valūtas vai kriptogrāfijas, un pēc tam izmantosiet daudz lielāku naudas summu tirdzniecībai ar.

Tirdzniecības ar piesaistīto kapitālu mērķis ir gūt daudz lielāku peļņu, izmantojot vairāk naudas, nekā jums ir, un bankas peļņu no pozīcijas. Piemēram, ja jums ir tikai USD 500 USD, bet vēlaties tirgoties ar pozīcijas lielumu USD 10 000 USD, tirdzniecība ar svirām ļauj to izdarīt.

Nodrošināma tirdzniecība

Deliverable Trading ir jēga ikvienam, kurš vēlas ieguldīt kriptos tālsatiksmes pārvadājumiem. Pērkot vai pārdodot žetonus, izmantojot Ternion Exchange’s Deliverable Trading platformu, jūs izmantosiet tikai līdzekļus, kas jums ir depozītā biržā, un nekas vairāk.

Ternion Exchange nepērk un nepārdod nekādus aktīvus tieši. Tā vietā birža darbojas kā mijieskaita centrs tirgotāju savstarpējiem darījumiem. Digitālos līdzekļus, kurus iegādājaties Ternion, jūs saņemsiet marķieru privātās atslēgas vai iespēju izņemt fiat valūtu, izmantojot SWIFT vai SEPA.

Tīmekļa tirdzniecībaTernion tīmekļa tirdzniecības saskarne

Ja plānojat ar Ternion izmantot fiat valūtu, jums būs jāveic ID verifikācijas process, ko izmanto jebkura cienījama birža, kas nodarbojas ar fiat valūtu. Visi klienta dati tiek rūpīgi šifrēti. Visbiežāk pārbaude ilgst līdz 30 minūtēm.

Kriptogrāfijas – kriptogrāfijas darījumiem digitālo aktīvu izņemšanas process ir ļoti vienkāršs. Kad esat iegādājies marķierus un darījums ir apstiprināts, varat tos pārvietot uz jebkuru piederošo aparatūras vai programmatūras maku.

Maržas tirdzniecība

Ja vēlaties spekulēt par marķieru cenu virzienu, bet jums nav nepieciešams piegādāt patieso kriptogrāfiju, ar kuru jūs tirgojat, maržināla tirdzniecība ir veids, kā iet. Ternion Exchange ļauj tirgotājiem dažiem žetonu pāriem izmantot kredītplecu līdz 100x, kas nozīmē, ka jūs varat izmantot 100 reizes lielāku naudas summu, kāda ir jūsu kontā esošajā depozītā.

Faktiskais sviras apjoms, ko var izmantot attiecīgajam marķiera pārim, būs atšķirīgs, un tas nav vienmēr gudra ideja izmantot simtkārtīgu sviru (vairāk par to zemāk). Arī maržas tirdzniecību ir daudz vieglāk kvalificēt, jo tirgotājiem, kuriem nav nepieciešams deponēt vai izņemt fiat valūtu, tikai jāsniedz pamatinformācija, lai sāktu tirdzniecību.

Ternion Exchange piedāvā arī virkni tirdzniecības platformu. Šī ir lieliska funkcija, un tā patiešām izceļ uzņēmumu no citām biržām, kas liek lietotājiem izmantot patentētu tirdzniecības platformu, kuru, iespējams, nav tik viegli izmantot kā nozares standarta platformas..

Šeit ir tirdzniecības platformas, kuras piedāvā Ternion Exchange:

  • Interneta tirdzniecības terminālis
  • Mobilais MT5 Android / IOS
  • WEB MT5
  • MT5 operētājsistēmai Windows
  • REST API / WebSocket

Institucionālie klienti var izvēlēties šādas platformas:

  • PrimeXM
  • FIXAPI

Kāpēc izvēlēties standarta tirdzniecības platformu?

Ja jums nav nepieciešams vienlaikus veikt daudz pasūtījumu un veikt dziļu tehnisko diagrammu analīzi, labāk izmantot pamata tīmekļa tirdzniecību.

Bet profesionāliem spekulantiem ir izstrādātas jaudīgākas tirdzniecības stacijas ar daudzām funkcijām. Ikviens, kurš ir jauns sviras tirdzniecības pasaulē, varētu nezināt daudz par tādām platformām kā MT5.

Līdz brīdim, kad parādījās kriptogrāfija, lielākā daļa tirdzniecības ar piesaistīto kapitālu bija tikai FOREX, tad tā kļuva populāra biržās, un tagad tā ir pielāgota arī kriptogrāfijai.

MetaTrader 4MetaTrader

Ternion apmaiņas maksa

Maiņas maksas Ternion ir saskaņā ar pārējo nozari, un tirgotājiem, kuriem ir piesaistīti līdzekļi, tie ir pievilcīgāki nekā tikai FIAT brokeri.

Šeit ir daži no pamata maksājumiem Ternion Exchange (lūdzu, sazinieties ar uzņēmumu par pašreizējiem maksas datiem):

  • Marķiera maksa: Apmaiņa maksā 0.03% limita Maker rīkojumu, kad tas tiek izpildīts
  • Taker maksa: Birža iekasē 0.08% par Taker pasūtījumiem
  • Mijmaiņas maksa: Mijmaiņas maksa attiecas tikai uz maržas tirdzniecību biržā un tiek iekasēta četras reizes dienā plkst. 00.00, 6.00, 12.00 un 18.00 (UTC)

Uz Fiat iemaksu / izņemšanu attiecas ierobežojumi, pamatojoties uz konta verifikācijas līmeni. Lūdzu, skatiet Ternion Exchange vietni jaunākā informācija par kontu ierobežojumiem.

Fiat depozīta maksa

Pārskaitījums (SEPA) 10 EUR + 0,1%
Pārskaitījums (SWIFT) 30 EUR + 0,1%
VISA / MasterCard 4,5%

Limiti

Nepārbaudīts1. pārbaude *2. pārbaude
Fiat depozīts: katru dienu

katru mēnesi

Aizliegts 1000 USD

7000 USD

Neierobežots
Kriptogrāfijas depozīts: katru dienu

katru mēnesi

Neierobežots Neierobežots Neierobežots
Fiat izņemšana: katru dienu

katru mēnesi

Aizliegts 5000 USD

25000 USD

Neierobežots
Kripto atsaukšana: katru dienu

katru mēnesi

Neierobežots Neierobežots Neierobežots

Secinājums

Ternion Exchange ir izveidojis labu apmaiņas biznesa modeli, kas apmierinās gandrīz jebkura kriptogrāfijas tirgotāja vai ieguldītāja vajadzības. Fiat maksājumi ir licencēti Igaunijā, kas palīdz tam piešķirt lielāku uzticamību nekā biržas, kurām nav nekādas licences.

Viena no labākajām Ternion daļām ir tā, ka tajā ir tik daudz iespēju tirgotājiem tikai vienā kontā. Tas atbalsta fiat iemaksas un izņemšanu, kā arī piedāvā viegli pieejamu kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tirdzniecības pakalpojumu. Institucionālajiem tirgotājiem var patikt arī tas, ka Ternion piedāvā virkni profesionālu iespēju, kas nav visizplatītākā lieta, ko atrast kriptogrāfijas tirgos.

Katrs tirgotājs varēja uzaicināt draugus un saņemt atlīdzību, izmantojot saistītā programma. Papildu reģistrācija nav nepieciešama, privātajā zonā tiek norādīti ielūgumu kodi.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Ternion Exchange vai reģistrēties kontam, apmeklējiet vietni noklikšķinot tieši šeit. Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu kriptogrāfijas ieguldījumi vai spekulācijas mērķi, visticamāk, ka Ternion var jums palīdzēt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me