Switcheo tīkla pārskats: Decentralizēta kriptovalūtas maiņa

Switcheo tīkla pārskats

Switcheo ir decentralizēta kriptovalūtas maiņa kas tiek pozicionēts kā “Vēlamā birža”. Pašlaik tas ir integrēts ar trim blokķēdēm, ieskaitot NEO, Ethereum un EOS blokķēdes, lai atbalstītu ERC-20, NEP-5 un EOS marķierus. Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības platforma piedāvā arī ārpusbiržas pakalpojumus un tai ir Atomic Swap tirgi, kas ļauj tirgotājiem veikt ķēdes darījumus, neprasot uzticamu trešo personu.

Kā “decentralizētu apmaiņu” (DEX) ikviens var izmantot Switcheo Exchange, neizietot KYC (Know-Your-Client) procesu. Apmaiņas platforma vienkāršo vienādranga tirdzniecību, un to jau regulāri izmanto vairāk nekā 30 000 tirgotāju no visas pasaules.

Switcheo tīkla pārskats

Ar ko Switcheo atšķiras no citiem DEX?

Ir daudz decentralizētu apmaiņas veidu, katrs ar atšķirīgu decentralizācijas pakāpi. Switcheo tiek palaists kā decentralizēta “seifa” birža, kurā tirgotāji visu savu tirdzniecības laiku paliek savu aktīvu glabātāji, saukti arī par biržu, kas nav apcietinājums..

Visi naudas pārskaitījumi un darījumi Switcheo Exchange tiek veikti, izmantojot viedos līgumus. Rezultātā Switcheo ir pasargāts no tipiskiem apmaiņas uzlaušanas gadījumiem, jo ​​apmaiņai nav centrālā maka, kurā glabājas lietotāju līdzekļi – tas ir hakeru kopīgs mērķis. Šī centrālā vājuma punkta trūkums padara tirdzniecību Switcheo Exchange ļoti drošu. Apmaiņa atbalsta arī tiešu pieteikšanos no aparatūras makiem, piemēram, Ledger un Trezor.

Papildus drošībai Switcheo ir ļoti draudzīgs decentralizētai apmaiņai. Biržai ir vienkāršs, intuitīvs un nepārblīvēts dizains, kas atvieglo tā izmantošanu gan jaunajiem, gan parastajiem tirgotājiem.

Galvenās iezīmes

Drošība

Lietotāji tirdzniecības laikā saglabā līdzekļu glabāšanu. Tas pasargā tirgotājus no naudas zaudēšanas, jo biržas kopējais maks tiek pazaudēts vai uzlauzts, kas bieži notiek centralizētajās biržās. Tas arī aizsargā tirgotājus no biržas slēgšanas vai krāpšanas. Tas nozīmē, ka pat tad, ja Switcheo vairs nedarbojas, lietotāji joprojām varēs izņemt līdzekļus, tieši mijiedarbojoties ar blokķēdi. Norādījumi, kā to izdarīt, ir sniegti projektu Github lapa.

Switcheo ļoti uzsver, ka apmaiņa neglabā lietotāju datus un konfidenciāla informācija, piemēram, jūsu privātās atslēgas vai paroles, nekad neatstāj jūsu pārlūkprogrammu.

Izrāde

Pretēji izplatītajam uzskatam, ka decentralizēta apmaiņa ir lēna un grūti izmantojama, Switcheo Exchange veiktie pasūtījumi tiek nekavējoties apstiprināti. Switcheo to sasniedz, pārvaldot savu pasūtījumu grāmatu, izmantojot ārpusķēdes saskaņošanas sistēmu. Fonda norēķini fonā atrodas Switcheo aizmugurē un tiek pārraidīti attiecīgajiem blokķēdēm (Ethereum, EOS, NEO). Tas ļauj Switcheo samazināt jūsu kaitīgo uzbrukumu iedarbību, vienlaikus nodrošinot, ka tā apmaiņa ir ļoti efektīva. Kopumā jūs varat sagaidīt vienmērīgu tirdzniecības pieredzi ar labāku drošību, tirgojoties Switcheo Exchange.

Lietošanas ērtums

Galvenais Switcheo un citu decentralizēto apmaiņu atšķirtājs noteikti ir augstākā lietotāja pieredze, ko tas sniedz. Kā minēts iepriekš, apmaiņas platforma demonstrē ļoti intuitīvu tirdzniecības saskarni. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis tirgotājs vai jauns ieguldītājs, jums būs iespēja ātri un viegli pirkt un pārdot kriptogrāfiju par konkurētspējīgām likmēm.

Jūs varat arī piekļūt Switcheo Exchange tieši no savām mobilajām ierīcēm, jo ​​apmaiņu var apskatīt no jūsu mobilās tīmekļa pārlūkprogrammas. Tas piedāvā arī integrāciju ar populāriem mobilajiem seifiem, piemēram, Trust Wallet un O3 Wallet. Varat arī izveidot Switcheo konta opciju, kas ļauj nekavējoties sākt darbu bez jebkādiem kriptogrāfijas valūtas maciņiem. Izmantojot plašo pieteikšanās iespēju klāstu, ikviens var ātri iekāpt Switcheo.

Tā kā tas ir arī intuitīvi lietojams un piedāvā plašas pieteikšanās iespējas, gandrīz ikviens var iemācīties ātri izmantot Switcheo.

Klientu atbalsts

Switcheo ir informatīvs FAQ un atbalsta lapa kas atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Atbalsta lapā ir arī instrukcijas, kā pieteikties, pirkt un pārdot kriptogrāfiju dažādos tirgos. Lietotāji ar īpašiem jautājumiem var sazināties ar savu atbalsta komandu pa e-pastu vai Telegramma, kas ir pieejams visu diennakti.

Reģistrēties Switcheo & Pieslēgties

Ir daudz veidu, kā pieteikties un tirgoties Switcheo Exchange, un nevienam no tiem pašlaik nav nepieciešams KYC process.

Piesakieties, izmantojot Switcheo kontu

Switcheo konts patiešām ir daudzķēžu apmaiņas maks kas ļauj lietotājiem uzglabāt un pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus no visas blokķēdes, ar kuru Switcheo ir integrējies. Tas izmanto mnemoniskas frāzes, lai ģenerētu seifus, un tā šifrētu versiju saglabā Switcheo aizmugurē. Tas nozīmē, ka, veidojot kontu, ir svarīgi saglabāt atmiņas frāzi, jo Switcheo nevar piekļūt jūsu makiem un tā ir jāizmanto, ja esat aizmirsis paroli!

2FA, izmantojot Google Authenticator, un e-pasta verifikācija ir pieejama arī kā papildu drošības pasākumi.

Reģistrēšanās process sastāv no dažām vienkāršām darbībām, un tā iestatīšana prasa apmēram 3 minūtes.

Pieslēgties

Piesakieties, izmantojot savu kriptogrāfijas maku

Arī Switcheo ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar savu blokķēdes maku, ja viņi nevēlas izveidot Switcheo kontu. Katram blokķēdei, kuru Switcheo ir integrējis, tiek atbalstīts seifs:

  • NEO: Virsgrāmata, O3 maks, JSON fails, šifrēta atslēga, privātā atslēga
  • Ethereum: Virsgrāmata, Trezor, Metamask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, imToken Wallet, Private Key
  • EOS: Scatter, TokenPocket, privātā atslēga

Katrai seifa opcijai Switcheo parāda savienojuma izveidošanas darbības, kā parādīts zemāk.

Pievienojiet maku

Piesakieties, izmantojot mobilās lietojumprogrammas

Ja vēlaties izmantot mobilo lietojumprogrammu tirdzniecībai Switcheo Exchange, varat to izdarīt, izmantojot trešo pušu mobilā maka lietotnes, piemēram, Uzticieties Maka, imToken Wallet, Monētu bāze un O3 maks. Šīs integrācijas ir daļa no Switcheo iniciatīvas, lai ļautu kriptogrāfijas lietotājiem pēc iespējas vieglāk izmantot tās platformas priekšrocības.

Noguldījumi un izņemšana

Switcheo ir vienkāršs depozīta un izņemšanas process, kas abi ir bez maksas (izņemot tīkla maksu).

Pēc pieteikšanās dodieties uz Jūsu maks augšējā labajā stūrī ievadiet summu, kuru vēlaties iemaksāt vai izņemt, un noklikšķiniet uz zaļās bultiņas.

Noguldījumi

Ņemiet vērā, ka, ja jūs ETH deponējat pirmo reizi un esat pieteicies, izmantojot Switcheo konts, sadaļā “Switcheo GAS” tiks rezervēts vismaz 0,03ETH, lai naudas pārskaitījumu laikā samaksātu Ethereum tīkla maksu. Šo summu var mainīt sadaļā “Iestatījumi”.

Pirkšana un pārdošana

Noguldītie aktīvi tiek iekļauti biržas līguma atlikumā un ir uzreiz pieejami tirdzniecībai.

Lai sāktu tirdzniecību, vienkārši izmantojiet nolaižamo lodziņu, kas atrodas augšējā kreisajā stūrī, lai atlasītu savus tirdzniecības pārus. Pāri ar marķējumu “Swap” ir Switcheo Atomic Swap tirgi.

Pirkšana & amp; Pārdošana

Pasūtījuma veidlapa vietnē Switcheo Exchange atrodas lapas kreisajā pusē. Lietotāji var izvēlēties no divām pasūtījuma iespējām: Limit Order vai Tirgus kārtība.

Lai veiktu pasūtījumu atlasītajā marķierī, izvēlieties cilni Pirkt vai Pārdot un ievadiet daudzumu.

Tirdzniecības ekrāns

Ja esat pieteicies, izmantojot MetaMask, tas pieprasīs parakstu atsevišķā logā, kas jums jānoklikšķina uz apstiprināšanas pogas, lai autorizētu darījumu.

Tirdzniecība Atomic Swap Markets

Veicot a pārrobežu tirdzniecība ir tikpat vienkārša kā tirdzniecība parastajos tirgos.

Pirmkārt, jums būs nepieciešami vismaz divi blokķēdes maki vai jūsu Switcheo konts, kas savienots ar Switcheo Exchange.

Pēc pirkšanas vai pārdošanas pasūtījuma veikšanas noklikšķiniet uz “Pierakstīties, lai pabeigtu” lai apstiprinātu darījumu.

Jums būs 10 minūtes laika, lai apstiprinātu darījumu, pirms tā termiņš beidzas. Kad tirdzniecības termiņš beigsies, marķieri tiks bloķēti Switcheo 24 stundas. Pēc tam tas tiks atgriezts jūsu makā.

Ja vēlaties izlaist iepriekš minēto papildu darbību, aktivizējiet slēdzi “Izlaist gaidīšanu” pie pasūtījuma veidlapas kreisajā pusē. Šī opcija pēc noklusējuma ir izslēgta visiem jaunajiem lietotājiem.

Atomu mijmaiņas darījumi

Pirkšana un pārdošana Switcheo Atomic Swap tirgos ļauj tirgoties starp diviem dažādiem blokķēdēm, piemēram, apmainīt NEO pret Ēteru. Šajos tirgos nav pasūtījumu grāmatu, jo Switcheo ir darījumu partneris visiem tā starpķēdes darījumiem. Apmaiņā tiek izmantots algoritmiskā tirgus veidošanas formula lai nodrošinātu likviditāti un katra aktīva tirdzniecības cena būtu pareiza un salīdzināta ar tirgus pieprasījumu.

Izmantojot Switcheo OTC platformu

Switcheo piedāvā arī Ārpusbiržas tirdzniecības platforma kas ļauj kriptogrāfijas pircējiem un pārdevējiem tieši sazināties. Tā vietā, lai izmantotu biržu, pircējs un pārdevējs var vienoties par visiem vēlamajiem noteikumiem un izmantot Switcheo OTC platformu, lai pabeigtu darījumu.

Ārpusbiržas platformu var izmantot gan Ethereum, gan NEO tīkliem, un tā izmanto viedos līgumus, lai darbotos kā depozīts, kas nodrošina, ka abām pusēm nav nulles riska. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā izmantot Switcheo OTC platformu, šo lapu sniegs jums visu nepieciešamo informāciju.

Switcheo maksas

Switcheo Exchange ir a zemas maksas struktūra kas ir piemērots gan jauniem, gan pastāvīgiem tirgotājiem. Jūs varat arī samaksāt tirdzniecības maksu, izmantojot Switcheo žetonu (SWTH) par 25% atlaidi.

Switcheo subsidē tīkla maksu visiem to lietotājiem. Tie ir maksājumi, lai segtu izmaksas par darījumu veikšanu ar blokķēdi.

Lai gan, ja jūs veicat ļoti mazus darījumus, kur jūsu tīkla maksa pārsniedz tirdzniecības maksu par vairāk nekā 10%, jums būs jāmaksā tīkla nodevas.

Faktiskā iekasētā maksa par tīklu ir atkarīga no tā, kurā tirgū jūs tirgojaties, un no tīkla pašreizējās slodzes. Apmeklējiet Switcheo lapu pilns saraksts.

Maksa par izņemšanu no tirdzniecības un tirdzniecības maksa ir bez maksas, padarot to ļoti pievilcīgu tirgus veidotājiem un arbitrāžas robotiem.

Switcheo atlaides

Switcheo ir Maker atlaižu programma darījumu veikšanai ar Ethereum blokķēdi, kas attiecas uz visiem pasūtījumiem, kas izpildīti kā ražotājs.

Ja izpildīsit pasūtījuma cenu, izmantojot Switcheo API, jūs saņemsiet 50% no komisijas maksas par samaksātā ņēmēja tirdzniecību. Ja neizmantojat API un iesniedzat pasūtījumu, izmantojot citas metodes, piemēram, izmantojot biržas vai trešās puses seifa lietotni, jūs saņemsiet 25% no pircēja tirdzniecības maksas. Šīs atlaides var redzēt no iepriekš minētās tirdzniecības maksas tabulas.

Atlaides tiek uzkrātas par katru darījumu, un ražotājs saņems atlaides savā līguma bilancē reizi ceturksnī. Izmaksas notiks tikai tad, kad būs sasniegts minimālais atlikums. Jūs varat apskatīt a pilns saraksts no minimālā nepieciešamā atlikuma katrā valūtā Switcheo atbalsta sadaļā.

Kopienas klātbūtne

Switcheo ir spēcīga sabiedrības klātbūtne. Vietnei ir oficiāli kanāli Telegramma, Twitter, Reddit, Facebook, Vidējs, un LinkedIn. Lietotāji ir ļoti aicināti pievienoties kopienai. Šādi rīkojoties, tiek nodrošināta piekļuve atjauninājumiem, atbalsts, kā arī savienojums ar līdzīgi domājošām personām.

Secinājums

Kopumā Switcheo Exchange ir ļoti labi izstrādāts DEX, kuru ir pārsteidzoši viegli izmantot. Tas bija pirmais šāda veida veids NEO (NEP-5) blokķēdei, un tagad atbalsta arī Ethereum (ERC-20) un EOS marķierus.

Tas ir satriecošs interfeiss, ar brīvības atņemšanu nesaistīts raksturs, apvienojumā ar pārrobežu ķēdes apmaiņas iespējām Switcheo birža ļoti pievilcīga izvēle tirgotājiem, kuri šobrīd meklē jaunu DEX.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me