StormGain apskats: stabila platforma sviras kriptogrāfijas tirdzniecībai

Stormgain apskats

StormGain ir kriptogrāfijas birža, kurā tirgotāji, kuri vēlas nopietnu sviru, var tirgoties ar pasaules populārākajiem kriptotipiem. Ir daudzas kriptogrāfijas biržas, no kurām izvēlēties, taču StormGain piedāvā unikālas funkcijas, kas to atšķir no iepakojuma.

Kriptovalūtas ir kļuvušas populārākas, taču daudzas kriptogrāfijas biržas vienkārši nepiedāvā parastos tirdzniecības rīkus, piemēram, limita rīkojumus. StormGain izveidoja pilnībā aprīkotu tirdzniecības platformu, kas pārsniedz vienkāršos darījumus.

Kriptogrāfijas tirdzniecības pasaulē aizvien biežāk izmanto sviras. Ne katra kriptogrāfijas tirdzniecības platforma, kas piesaistīta ar kredītplecu, tiek izveidota vienāda. Dažas ir neskaidras lietošanā, un citu platformu lietošana var būt ļoti dārga.

StormGain piedāvā dažas no labākajām likmēm par kriptogrāfijas darījumiem ar svirām, kā arī pilnu tirdzniecības rīku komplektu. Tam ir arī diezgan saldas ekstras, kā arī ērta konta atvēršana.

Stormgain apskats

Apmeklējiet Stormgain

StormGain ir uzlaboti rīki nopietniem tirgotājiem

Veiksmīgai tirdzniecībai nepieciešami pareizie instrumenti šim darbam. StormGain iebūvēja lielisku rīkkopu tās tirdzniecības platformu, un ietvēra arī dažas ekstras, kuras jūs neatradīsit nekur citur. Platforma ir paredzēta tirgotājiem, kuri vēlas izmantot kredītplecu un var izmantot arī pārāk profesionāla līmeņa priekšrocības.

StormGain pamatā ir kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecība, kas tiek nodrošināti ar depozītu USDT klienta kontā. Būtībā tirgotājam atliek tikai iemaksāt 50 USDT savā kontā, un viņi varēs piesaistīt šo summu līdz pat 100 reizēm.

Sviras izmantošana palielina zaudējumu risku, bet palielina arī tirdzniecības ieguvumus. StormGain minimālais tirdzniecības lielums ir 10 USDT, ko varētu piesaistīt līdz 1000 USDT vērtībā kriptonauda.

Augsts aizņemto līdzekļu līmenis var būt bīstams nepieredzējušiem tirgotājiem, un, lai saglabātu maksātspēju, ir vajadzīgas stabilas riska pārvaldības stratēģijas.

StormGain reģistrācija

KYC noteikumi ir lieliska lieta kriptogrāfijas nozarei. Diemžēl daudzas kriptogrāfijas biržas ir zaudējušas klientus, jo regulatīvo iemeslu dēļ viņiem vienkārši ir jānovērš cilvēki. StormGain ir viegli atvērt kontu, un klientiem ir nepieciešama tikai e-pasta adrese un minimālais depozīts 50 USDT.

Reģistrācijas process vietnē StormGain ir ārkārtīgi vienkāršs. Vienkārši apmeklējiet vietni, ievadiet savu e-pasta adresi un jaunā konta paroli un pēc tam veiciet USDT depozītu. StormGain var tirgoties ar simtkārtīgu kredītplecu mazāk nekā 24 stundu laikā.

Reģistrēšanās kontā

StormGain noguldījumi & Izstāšanās

Stormgain ir viegli iemaksāt un izņemt, vienkārši izvēlieties nepieciešamo aktīvu un nosūtiet naudu uz maka adresi.

Depozīts

StormGain maksa

Papildus ērtai konta atvēršanai StormGain ir zemas maksas par kriptogrāfijas tirdzniecību. Atkarībā no kriptogrāfijas, kuru izvēlaties tirgot, StormGain par pozīciju iekasē no 0,15% līdz 0,5%. StormGain maksas ir saskaņā ar citām vadošajām kriptogrāfijas biržām un atstāj daudz vietas peļņai.

Tūlītējās apmaiņas maksa

InstrumentMin Exchange lieluma komisija
BCHBTC 0,00000001 BCH 0,25%
BCHUSDT 0,0001 BCH 0,08%
ETHBTC 0,000000001 ETH 0,25%
LTCBTC 0,00001 LTC 0,25%
BTCUSDT 0,00001 BTC 0,08%
ETHUSDT 0,0001 ETH 0,08%
LTCUSDT 0,001 LTC 0,08%
XRPUSDT 0,1 XRP 0,08%

StormGain atsauce T&C

InstrumentMax MultMin MultCommission

(vid.) Apmainīt pirkumu

(dienas likme) Mijmaiņas darījums

(dienas likme)

BTCUSDT 100 5 0,15% -0,04% 0,004%
ETHUSDT 50 5 0,15% -0,04% 0,004%
LTCUSDT 50 5 0,15% -0,04% 0,004%
XRPUSDT 50 5 0,15% -0,04% 0,004%
BCHUSDT 50 5 0,15% -0,04% 0,004%
ETHBTC 50 5 0,25% -0,04% -0,04%
LTCBTC 50 5 0,25% -0,04% -0,04%
BCHBTC 50 5 0,25% -0,04% -0,04%
DSHBTC 50 5 0,25% -0,04% -0,04%

Kripto noguldījumi / izņemšana

CurrencyDeposit feeWithrone feeMin.amount of

depositMin.amount

atsaukšana

BTC 0,00% 1% 0,005 BTC 0,00 BTC
BCH 0,00% 1% 0.160 BCH 0,00 BCH
ETH 0,00% 1% 0.200 ETH 0,00 ETH
LTC 0,00% 1% 0,550 LTC 0,00 LTC
XRP 0,00% 1% 160,0 XRP 0,00 XRP

StormGain tirdzniecības platforma

Tāpat kā lielākā daļa šifrēšanas biržu, arī StormGain izstrādāja savu platformu. Tajā ir ierobežoti pasūtījumi, piemēram, stop-loss un take-profit rīkojumi, kā arī citi noderīgi rīki.

Kā redzat šeit, StormGain ir viens no labākajiem tirdzniecības ekrāniem, ko mēs esam redzējuši, jaunākās cenas tiek parādītas kreisajā pusē ar izvēlēto tirdzniecības instrumentu centrā un jūsu maka atlikumiem pa labi. Zem galvenās diagrammas ir redzami jūsu darījumi, bet zemāk – ērts noskaņojums, kas parāda aktīvos darījumus pirkšanas un pārdošanas pusē.

Tirdzniecības ekrāns

Lai veiktu darījumu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Atvērt jaunu tirdzniecību”, un jūs varat to ievietot atvērtajā modālajā logā. Šeit jūs varat izmantot sviru un arī iestatīt stop loss utt.

Tirdzniecība

StormGain savā platformā iebūvēja tirdzniecības signālus, kas ir unikāli. Uzlabots AI algo palīdzēs StormGain klientiem nezināt par visām iespējām, kas rodas, izmantojot automātiskus tirdzniecības brīdinājumus. Pastāv daudzi trešo personu algos, taču lielākā daļa no tiem maksā kaut ko izmantot.

StormGain klientiem ir pieejama arī pilnībā aprīkota mobilā lietotne, kas ļauj platformu izmantot no jebkuras Android vai iOS ierīces. Lietotne ir pilnīgi bez maksas, kā arī sniegs brīdinājumus par tirgu un interaktīvas diagrammas.

StormGain maks

StormGain bez maksas piedāvā ļoti spējīgu kriptogrāfijas maku. Ja jūs meklējat kriptogrāfijas maku, kas ir savienots ar apmaiņu ar lielu kredītplecu, StormGain maku ir vērts apskatīt. Papildus tiešajam savienojumam ar StormGain apmaiņu, StormGain seifs ļauj lietotājiem tieši nosūtīt un saņemt kriptogrāfiju, izmantojot dažus no labākajiem drošības elementiem.

StormGain seifs atbalsta visus galvenos kriptotipus un nenodod StormGain privāto atslēgu īpašumtiesības. Jums tikai jādodas uz vietnes StormGain sadaļu Maka, lai lejupielādētu bezmaksas maku un pabeigtu reģistrācijas procesu.

Stormgain piesaistītā kriptogrāfiskā tirdzniecība

StormGain piedāvā ikvienam, kurš vēlas turēt kriptogrāfijas vai tirgot tos ar daudzām funkcijām. Papildus tam, ka tirgotājiem tiek piedāvātas 100 reizes lielākas iespējas piesaistīt Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple un Litecoin, tas arī dod tirgotājiem nozares standarta rīkus lielisku darījumu veikšanai..

Kriptogrāfijas speciālisti, piemēram, StormGain, iespējams, ir daudz labāka izvēle kriptogrāfijas sviras kriptogrāfijas tirdzniecībai nekā viņu fiat CFD brokeru kolēģi.

Daudzi pasaules lielākie CFD brokeri tagad piedāvā piesaistītu kriptogrāfisko tirdzniecību, taču tirgotājiem piedāvātie nosacījumi ir ļoti atšķirīgi starp tādiem brokeriem kā StormGain un Fiat vērsti CFD brokeri.

Kriptogrāfijas tirgu svārstīgums padara tos par lielisku vietu tirdzniecībai ar svirām. StormGain izstrādāja platformu, kas ļauj tirgotājiem sākt ātri un bez naudas kravas. Kaut arī uzņēmums ir jauns, viņu izveidotais funkciju kopums ir ļoti spējīgs.

Ir ļoti svarīgi iemācīties pārvaldīt risku, ja plānojat izmantot sviru tirdzniecībai jebkurā tirgū. StormGain piedāvā tirgotājiem visus nepieciešamos rīkus, lai saglabātu drošību un gūtu lielu peļņu, kad tirgus virzās viņu labā.

Jebkuram tirgotājam, kurš meklē veidu, kā izmantot vairāk sviras savā tirdzniecībā, būtu jāpārskata visas funkcijas, kuras piedāvā StormGain, un jāizlemj, vai tā ir pareizā apmaiņa viņu vajadzībām. Nav šaubu, ka StormGain piedāvā unikālu pakalpojumu, kas daudziem kriptogrāfijas tirgotājiem, visticamāk, būs noderīgs.

Kriptogrāfijas tirdzniecība ar svirām ir speciālistu tirgus

Daudzi lieli CFD brokeri ir ienākuši kriptogrāfiskās tirdzniecības tirgū ar piesaistītu kapitālu, taču lielākā daļa nepiedāvā tādus noteikumus, kādus StormGain piegādā saviem klientiem.

Pirms izlemt par brokeri par kredītkartes kriptogrāfijas tirdzniecību, ieteicams ienirt specifikā. Lielākā daļa fiat CFD brokeru vienkārši nepiedāvās lielu kredītplecu daudzumu kriptogrāfijas produktiem (pat ja citos tirgos tie piedāvā 100x + kredītplecu).

Lielākā daļa CFD brokeru arī ierobežo finansējumu tikai fiat opcijām. Kriptogrāfijas lietotājiem tas nav ideāli, tāpēc ir daudz jēgas izvēlēties brokerus, kas pieņem žetonus, piemēram, USDT.

Konta atvēršanas vieglums ir vēl viens liels pluss ar StormGain, un gandrīz ikviens, kam ir daži kripto turējumi, varēs nākt klajā ar USDT, izmantojot citu kriptogrāfijas biržu. Runājot par noteikumiem, izmaksām, kā arī elastību, StormGain visvairāk fiat CFD brokeru pārspēj par kriptogrāfijas tirdzniecību.

Sviras un limita pasūtījumi darbojas kopā

Tirdzniecība ar svirām ir riskantāka nekā 100% finansētas naudas pozīcijas izmantošana. StormGain pievienoja limita rīkojumus savai platformai, un tas padara daudz spēcīgāku tirdzniecību daudz drošāku. Divi visizplatītākie limita pasūtījumu veidi ir stop-loss un take-profit, un StormGain abus iebūvēja savā platformā.

Stop-Loss pasūtījumi

Sviras izmantošana nozīmē, ka tirgotājs savas pozīcijas uzturēšanai izmanto vairāku kapitālu.

Piemēram, 5x kredītpleca izmantošana nozīmē, ka tirgotājs tirdzniecībai izmanto piecreiz lielāku summu, kāda ir viņu kontā. Ja tirdzniecība norisināsies, peļņa būs piecas reizes lielāka, bet ir arī otrādi.

Ikreiz, kad tiek atvērta piesaistīta tirdzniecība, ir lieliska ideja ieviest stop-loss rīkojumu. Sviras izmantošana bez stop-loss rīkojuma ir bīstama, un tā var izraisīt zaudējumus, kas pārsniedz naudas summu tirdzniecības kontā ar sviru..

Take-Profit rīkojumi

Nav nepieciešams daudz veiksmes, lai dubultotu savu naudu ar tirdzniecību ar svirām.

Kad ar piesaistīto darījumu notiek tirgotāja cerības, peļņa ātri palielinās. Problēma ir tāda, ka tirgi var būt nestabili. Laikā, kad tirgotājs atgriežas tirdzniecības platformā, lielie ieguvumi no sviras kriptogrāfijas tirdzniecības var būt un nākuši.

Take-profit rīkojumi ir kā pretstats stop-loss rīkojumiem.

Kad tiek atvērts darījums, ir ļoti laba ideja par to, kāds līmenis būs jēga peļņas gūšanai. Ja tirgotājs izmantotu 100 USDT, lai atvērtu 50 reizes lielāku kredītpleca pozīciju BTC par 6000 USD (kopā 5000 USDT BTC vērtībā jeb 0,833 BTC), BTC cenai būtu tikai jāpaaugstinās līdz 6145 USD, lai tirgotājs divkāršotu ieguldījumus.

Veicot BTC peļņas gūšanas orderi 6 150 USD apmērā, kad tirdzniecība tiek atvērta, tirgotājs nodrošinātu, ka viņi veic zvaigžņu tirdzniecību, ja tirgus iet virzienā, kuru viņi domā.

Dažas kriptogrāfijas biržas neatbalsta limita pasūtījumus, kas nozīmē, ka zaudējumi var viegli iziet no kontroles un potenciālie ieguvumi var palikt nerealizēti!

Vai jums ir piemērots kripto tirdzniecība?

Tirdzniecība ar svirām var būt riskanta darbība, un tā nebūs piemērota katram tirgotājam. Ir dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā, pirms izlemjat izmantot kredītplecu, pat pie cienījama brokera, piemēram, StormGain.

Vai jūs zināt, kā pārvaldīt risku?

Riska pārvaldība, iespējams, ir vissvarīgākā ideja tirgotājam, kurš izpratnē izmanto sviras. Pieņemsim, ka jūs izmantojat 20x kredītplecu un visas jūsu konta vērtība tiek izmantota pozīcijas nodrošināšanai.

Ja konta vērtība ir 100 USDT, pozīcijas vērtība būtu 2000 USDT. Pieņemsim arī, ka pozīcija ir BTC, un BTC pirkšanas cena ir USD 10 000 USD. Ar 20x kredītplecu 100 USDT nopirktu 0,2 BTC, un pozīcija tiktu iznīcināta ar cenu kustību tikai 500 USD BTC cenā.

Tirdzniecības risks ar lielu aizņemto līdzekļu apjomu ir ļoti reāls, kas padara ienākšanu tirdzniecībā ar labiem riska ierobežošanas pasākumiem par būtisku daļu no tirdzniecības ar svirām. Stop-loss rīkojumi, iespējams, ir vissvarīgākā lieta, kas jāsaprot, un, izvēloties līmeņus, kas uztur jūsu drošības kontu, jūs ilgtermiņā saglabāsiet tirdzniecību..

Kājiņas sviras pozīcijā

Vienu no labākajām stratēģijām, lai izveidotu piesaistīto pozīciju, sauc par “ieiešanu”. Tā vietā, lai atvērtu pozīciju ar visu kapitālu, kas ir jūsu maržas kontā, jūs varat atvērt nelielu pozīciju un redzēt, vai tirgus iet jūsu labā.

Lielākā priekšrocība, iestājoties lielākā pozīcijā ar aizņemto kredītplecu, ir tā, ka, ja jūsu viedoklis tirgū ir nepareizs, zaudētā naudas summa būs daudz mazāka.

Nekādi nevar zināt, vai tirgi pieaugs vai kritīsies, taču, tiklīdz būsit saņēmis stop-loss rīkojumus, kļūs skaidrs, ka kļūdījāties. Patiesais jautājums ir šāds: cik lielu tirdzniecības kapitālu vēlaties zaudēt, kad tirgus virzība ir 100% nepareiza?

Ir iespējams domāt par sākotnējo pozīciju, kuru jūs ieņemat, stājoties tirgū, kā savas tirdzniecības hipotēzes pārbaudi. Jebkuram tirgotājam ir jābūt zināmai idejai par to, kādā virzienā tirgus virzīsies, kad viņš ieņem pozīciju, un neliela sākotnējā pozīcija var palīdzēt apstiprināt šī viedokļa likumību.

Ja sākuma pozīcija notiek tā, kā jūs cerat, jūs varat to papildināt. Ļoti laba ideja ir izveidot tirdzniecības plānu, lai jūs zināt, cik daudz vēlaties pievienot un kādā līmenī. Pievienojot daudz sviras, pozīcijai virzoties jūsu labā, var gūt milzīgu peļņu, tāpēc neaizmirstiet izmantot peļņas gūšanas rīkojumus, lai fiksētu ieguvumus..

Kripto tirgi var būt ideāla vieta, kur izmantot sviras

Kripti parasti ir ļoti virzīti, kad tie palielinās vai samazinās.

Bitcoin pieaugums, ņemot vērā pēdējos zemākos līmeņus, parāda, kā kriptogrāfijas tirgū var darboties labi piesaistītas pozīcijas. Kad BTC izlauzās ārpus tirdzniecības diapazona, kurā tas bija iestrēdzis kopš 2018. gada beigām, tā cena strauji pieauga līdz USD 10 000 USD.

Apskatīsim zemāk redzamo diagrammu un identificēsim dažus galvenos līmeņus, kas parāda, cik labi sviras varētu darboties kriptogrāfijas tirgotājam.

No tirdzniecības viedokļa BTC lielais sprādziens no USD 4 000 USD līmeņa 2019. gada aprīlī bija laiks, lai pārietu uz tirdzniecību ar svirām.

Visi vēlas iekļūt apakšā, taču, visticamāk, tas nenotiks. Meklējot masveida izlaušanos milzīgā apjomā, tas ir labs veids, kā pamanīt pagriezienu tirgū, un tieši tas notika, kad BTC izcēlās no USD 4 000 USD līdz 5 000 USD dažos no gada augstākajiem tirdzniecības apjomiem.

Iekāp un turies

Ja mēs aplūkojam laika periodu no 2019. gada aprīļa līdz maijam, ir viegli redzēt perfektu vietu ienākšanai augošā tirgū. BTC cenas šajā laika posmā nesamazinājās daudz zem 5000 USD, un tās par ievērojamu summu nepārsniedza 5500 USD rokturi.

Sviras izmantošana nozīmē ienākšanas punkta pareizu iegūšanu. Ja tirgotājs pirktu BTC no 5000 līdz 5500 USD un pēc tam palielinātu savu pozīciju, tirgum virzoties augšup, rezultāts būtu milzīga peļņa. Nekādi nevar zināt, ka tirgus pieaugs. Izmantojot kāju stratēģiju, zaudējumi tiek samazināti līdz minimumam, un tirgotāji var apstiprināt, ka tirgus patiešām pieaug.

Kad pozīcijas vērtība pieaug, palielinās arī izmantojamā sviras apjoms. Tā kā StormGain ļauj izmantot sviras līdz pat 100x noguldītajam kapitālam, par katru USD 1 USDT vērtību, ko pozīcija novērtē, darījumam var pievienot papildu USD 100 USDT.

Aplūkojot iepriekš redzamo diagrammu, mums redzams, ka, tiklīdz BTC cenas šī gada maija vidū atkal palielinājās par lielu apjomu, visas zemākā līmenī izveidotās pozīcijas būtu palielinājušās un būtu arī pasargātas no zemākām cenām, kas būtu izraisījušas stop-loss rīkojumi.

Secinājums

StormGain ir viens no nedaudzajiem kriptogrāfijas nākotnes brokeriem, kas piedāvā lielu kredītu tirdzniecību ar kredītplecu. Ir daudz iespēju kriptogrāfijas tirdzniecībai, taču opcijas samazinās, jo vēlamo funkciju sarakstam tiek pievienota iespēja ar lielu aizņemto līdzekļu apjomu.

Viena no labākajām StormGain platformas daļām ir uzlabotu tirdzniecības funkciju klāsts, ko uzņēmums iekļauj katrā kontā. Platforma atbalsta ne tikai ierobežojumus pasūtījumiem, bet arī saviem klientiem sniedz bezmaksas AI ģenerētus tirdzniecības signālus.

Ar StormGain ir arī ļoti viegli tikt galā ar konta atvēršanu. Tirdzniecībai ar StormGain nav šķēršļu, pat ja jūs dzīvojat valstī, kuru parasti neatbalsta citas biržas. Viss, kas jums nepieciešams, ir 50 USDT un e-pasta adrese, un viss ir iestatīts.

Vienīgais reālais platformas trūkums ir tas, ka tā nav bijusi tikpat ilgi kā daudzas citas nozīmīgas apmaiņas. Tas jums var būt vai nav svarīgi, taču tas ir jāapsver. Ir arī citas kriptogrāfijas biržas, kas piedāvā tirdzniecību ar lielu kredītplecu un kurām ir ilgāka pieredze brokeru pakalpojumu sniegšanā saviem klientiem.

StormGain piedāvā arī sabiedrībai bezmaksas kriptogrāfijas maku. StormGain maku var izmantot ikviens, pat ja viņi nevēlas tirgoties uz platformas. Bezmaksas, pilnībā aprīkots kriptogrāfijas maks ir lielisks piedāvājums, kas papildina uzņēmuma pozitīvo reputāciju.

Apmeklējiet Stormgain

StormGain

src = “~ images \ stormgain-review-a-solid-platform-for-leveraged-crypto-trading.gif”

alt = “StormGain pārskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Lietošanas ērtums

9.0 / 10

Reputācija

8.0 / 10

Maksas

8.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

9.0 / 10

Plusi

  • Līdz 100x sviras
  • Tīri labi izstrādāta saskarne
  • Nav nepieciešama KYC
  • Laba mobilā lietotne

Cons

  • Jaunāka nepierādīta birža

Vizīte {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"StormGain","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 09 \ /stormgain-review.gif","apraksts":"StormGain ir kriptogrāfijas birža, kurā tirgotāji, kuri vēlas nopietnu sviras efektu, var tirgoties ar pasaulē populārākajiem kriptogrāfijas veidiem. Ir daudzas kriptogrāfijas biržas, no kurām izvēlēties, taču StormGain piedāvā unikālas funkcijas, kas to atšķir no iepakojuma. Kriptovalūtas ir kļuvušas populārākas, taču daudzas kriptogrāfijas biržas vienkārši nepiedāvā parastos tirdzniecības rīkus…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Nikolass Sajs"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.40"},"nosaukums":"StormGain","reviewBody":"StormGain ir kriptogrāfijas birža, kurā tirgotāji, kuri vēlas nopietnu sviras efektu, var tirgoties ar pasaulē populārākajiem kriptogrāfijas veidiem. Ir daudzas kriptogrāfijas biržas, no kurām izvēlēties, taču StormGain piedāvā unikālas funkcijas, kas to atšķir no iepakojuma. \ R \ n \ r \ nKriptogrāfijas valūtas ir kļuvušas populārākas, taču daudzas kriptogrāfijas biržas vienkārši nepiedāvā parastos tirdzniecības rīkus, piemēram, limita rīkojumus. . StormGain izveidoja pilnībā aprīkotu tirdzniecības platformu, kas krietni pārsniedz vienkāršos darījumus. \ R \ n \ r \ nKriptogrāfiskās tirdzniecības pasaulē aizvien biežāk izmanto sviras. Ne katra kriptogrāfijas tirdzniecības platforma, kas piesaistīta ar kredītplecu, tiek izveidota vienāda. Dažas to lietošana ir mulsinoša, un citu platformu lietošana var būt ļoti dārga. \ R \ n \ r \ nStormGain piedāvā labākās likmes par kriptogrāfijas darījumiem ar svirām, kā arī pilnu tirdzniecības rīku komplektu. Tajā ir arī diezgan saldas ekstras, kā arī ērta konta atvēršana. \ R \ n \ r \ n \ r \ nApmeklējiet Stormgain \ r \ n \ r \ nStormGain ir uzlaboti rīki nopietniem tirgotājiem \ r \ n Veiksmīga tirdzniecība prasa darbam piemēroti instrumenti. StormGain savā tirdzniecības platformā iebūvēja lielisku rīku komplektu un ietvēra arī dažas ekstras, kuras jūs neatradīsit nekur citur. Platforma ir paredzēta tirgotājiem, kuri vēlas izmantot kredītplecu un var izmantot arī pārāk profesionāla līmeņa priekšrocības. \ R \ n \ r \ nStormGain pamatā ir tirdzniecība ar kriptogrāfijas atvasinājumiem, kas ir nodrošināti ar depozītu USDT klienta kontā. Būtībā tirgotājam ir tikai jāiemaksā 50 USDT savā kontā, un viņi varēs piesaistīt šo summu līdz pat 100 reizēm. \ R \ n \ r \ nSviras izmantošana palielina zaudējumu risku, taču tas arī palielina visus tirdzniecības ieguvumus. StormGain minimālais tirdzniecības lielums ir 10 USDT, kuru varētu piesaistīt līdz 1000 USDT kriptonauda. \ R \ n \ r \ nAugsts aizņemto līdzekļu līmenis var būt bīstams nepieredzējušiem tirgotājiem, un, lai saglabātu maksātspēju, ir nepieciešamas stabilas riska pārvaldības stratēģijas. . \ r \ nStormGain reģistrācija \ r \ nKYC noteikumi ir lieliska lieta kriptogrāfijas nozarei. Diemžēl daudzas kriptogrāfijas biržas ir zaudējušas klientus, jo regulatīvo iemeslu dēļ viņiem vienkārši ir jānovērš cilvēki. StormGain ir viegli atvērt kontu, un klientiem ir nepieciešama tikai e-pasta adrese un minimālais depozīts 50 USDT. \ R \ n \ r \ nStormGain reģistrācijas process ir ārkārtīgi vienkāršs. Vienkārši apmeklējiet vietni, ievadiet sava e-pasta adresi un jaunā konta paroli un pēc tam veiciet USDT depozītu. StormGain var tirgoties ar simtkārtīgu kredītplecu mazāk nekā 24 stundu laikā. \ R \ n \ r \ n \ r \ nStormGain depozīti & Izņemšana \ r \ nStormgain ir viegli veikt iemaksas un izmaksas, vienkārši izvēlieties nepieciešamo aktīvu un nosūtiet naudu uz seifa adresi. \ R \ n \ r \ n \ r \ nStormGain Fees \ r \ nLīdzīgi konta vienkāršai atvēršanai StormGain ir zemas maksas par kriptogrāfijas tirdzniecību. Atkarībā no kriptogrāfijas, kuru izvēlaties tirgot, StormGain par pozīciju iekasē no 0,15% līdz 0,5%. StormGain maksas ir saskaņā ar citām vadošajām kriptogrāfijas biržām un atstāj daudz vietas peļņai. \ R \ n \ r \ nTiešās apmaiņas maksas \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nInstrument \ r \ nMin Biržas lielums \ r \ nKomisija \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHBTC \ r \ n0.00000001 BCH \ r \ n0.25% \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHUSDT \ r \ n0.0001 BCH \ r \ n0.08% \ r \ n \ r \ n \ r \ nETHBTC \ r \ n0.000000001 ETH \ r \ n0.25% \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTCBTC \ r \ n0.00001 LTC \ r \ n0.25% \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTCUSDT \ r \ n0.00001 BTC \ r \ n0.08% \ r \ n \ r \ n \ r \ nETHUSDT \ r \ n0.0001 ETH \ r \ n0.08% \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTCUSDT \ r \ n0.001 LTC \ r \ n0.08% \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRPUSDT \ r \ n0.1 XRP \ r \ n0.08% \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nStormGain atsauce T&C \ r \ n \ r \ n \ r \ nInstruments \ r \ nMax Mult \ r \ nMin Mult \ r \ nKomisija \ r \ n (vid.) \ R \ nMainīt pirkumu \ r \ n (dienas likme) \ r \ nMainīt pārdošanu \ r \ n (dienas likme) \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTCUSDT \ r \ n100 \ r \ n5 \ r \ n0,15% \ r \ n -0,04% \ r \ n0,004% \ r \ n \ r \ n \ r \ nETHUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0,15% \ r \ n-0,04% \ r \ n0,004 % \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTCUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0,15% \ r \ n-0,04% \ r \ n0,004% \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRPUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0,15% \ r \ n-0,04% \ r \ n0,004% \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0.15% \ r \ n-0.04% \ r \ n0.004% \ r \ n \ r \ n \ r \ NETHBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0.25 % \ r \ n-0,04% \ r \ n-0,04% \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTCBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0,25% \ r \ n-0,04% \ r \ n-0,04% \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0,25% \ r \ n-0,04% \ r \ n-0,04% \ r \ n \ r \ n \ r \ nDSHBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0,25% \ r \ n-0,04% \ r \ n-0,04% \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nŠifrēšanas noguldījumi \ / izņemšana \ r \ n \ r \ n \ r \ nValūta \ r \ nNoguldījuma maksa \ r \ nNoņemšanas maksa \ r \ nMin.summa \ r \ ndepositija \ r \ nMin. \ r \ nizņemšanas apjoms \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ r \ n0.00% \ r \ n1% \ r \ n0.005 BTC \ r \ n0. 00 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCH \ r \ n0.00% \ r \ n1% \ r \ n0.160 BCH \ r \ n0.00 BCH \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ r \ n0.00% \ r \ n1% \ r \ n0.200 ETH \ r \ n0.00 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTC \ r \ n0.00% \ r \ n1% \ r \ n0.550 LTC \ r \ n0.00 LTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ r \ n0.00% \ r \ n1% \ r \ n160.0 XRP \ r \ n0.00 XRP \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nStormGain Trading Platform \ r \ nLīdzīgi lielākajai daļai šifrēšanas biržu, StormGain izstrādāja savu platformu. Tajā ir ierobežoti pasūtījumi, piemēram, stop-loss un take-profit rīkojumi, kā arī citi noderīgi rīki. \ R \ n \ r \ nKā jūs redzat šeit, StormGain ir viens no labākajiem tirdzniecības ekrāniem, ko esam redzējuši, jaunākās cenas tiek parādīti kreisajā pusē, bet izvēlētais tirdzniecības instruments tiek parādīts centrā un jūsu seifs atrodas labajā pusē. Zem galvenās diagrammas ir redzami jūsu darījumi, bet zemāk – ērts noskaņojums, kas parāda aktīvos darījumus pirkšanas un pārdošanas pusē. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nLai veiktu tirdzniecību, vienkārši noklikšķiniet uz \"Atvērt jaunu tirdzniecību \" pogu, un jūs varat to ievietot atvērtajā modālajā logā. Šeit jūs varat izmantot kredītplecu un iestatīt arī stop loss utt. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nStormGain savā platformā iebūvēja tirdzniecības signālus, kas ir unikāli. Uzlabots AI algo palīdzēs StormGain klientiem nezināt par visām iespējām, kas rodas, izmantojot automātiskus tirdzniecības brīdinājumus. Pastāv daudzi trešo pušu algosi, taču lielākā daļa no tiem maksā par lietošanu. \ R \ n \ r \ nStormGain klientiem ir pieejama arī pilnībā aprīkota mobilā lietotne, kas ļauj viņiem izmantot platformu no jebkuras Android vai iOS ierīces. Lietotne ir pilnīgi bez maksas, un tā piegādās arī brīdinājumus par tirgu un interaktīvas diagrammas. \ R \ nStormGain Wallet \ r \ nStormGain bez maksas piedāvā ļoti spējīgu kriptogrāfijas maku. Ja jūs meklējat kriptogrāfijas maku, kas ir savienots ar apmaiņu ar lielu kredītplecu, StormGain maku ir vērts apskatīt. Papildus tiešam savienojumam ar StormGain apmaiņu, StormGain seifs ļauj lietotājiem tieši nosūtīt un saņemt kriptogrāfiju, izmantojot dažus no labākajiem drošības elementiem. \ R \ n \ r \ nStormGain seifs atbalsta visus galvenos kriptogrāfijas un nenodod StormGain privāto atslēgu īpašumtiesības. Viss, kas jums jādara, ir doties uz vietnes StormGain sadaļu Maka, lai lejupielādētu bezmaksas maku un pabeigtu reģistrācijas procesu. \ R \ nStormgain piesaistītā kriptogrāfiskā tirdzniecība \ r \ nStormGain piedāvā ikvienam, kurš vēlas turēt kriptogrāfijas vai tirgot tos ar svirām. daudz funkcionalitātes. Papildus tam, ka tirgotājiem tiek piedāvāta 100x ietekme uz Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple un Litecoin, tā arī dod tirgotājiem nozares standarta rīkus lielisku darījumu veikšanai. \ R \ n \ r \ nKriptogrāfijas speciālisti, piemēram, StormGain, iespējams, ir daudz labāka izvēle kriptogrāfijas sviras kriptogrāfijas tirdzniecībai nekā viņu fiat CFD brokeru kolēģi. \ r \ n \ r \ nDaudzi pasaules lielākie CFD brokeri piedāvā kriptogrāfijas tirdzniecību ar svirām, taču starpniekiem, piemēram, StormGain, tirgotāju piedāvātie nosacījumi ir ļoti atšķirīgi. uz fiat orientēti CFD brokeri. \ r \ n \ r \ nPastāvīgums kriptogrāfijas tirgos padara tos par lielisku vietu tirdzniecībai ar svirām. StormGain izstrādāja platformu, kas ļauj tirgotājiem sākt ātri un bez naudas kravas. Lai gan uzņēmums ir jauns, viņu izveidotais funkciju kopums ir ļoti spējīgs. \ R \ n \ r \ nIr ļoti svarīgi iemācīties pārvaldīt risku, ja plānojat izmantot sviras līdzekļus tirdzniecībai jebkurā tirgū. StormGain piedāvā tirgotājiem visus nepieciešamos rīkus, lai saglabātu drošību un gūtu lielu peļņu, kad tirgus virzās viņu labā. \ R \ n \ r \ nJebkuram tirgotājam, kurš meklē veidu, kā izmantot vairāk sviras savā tirdzniecībā, būtu jāpārskata visas funkcijas ko StormGain piedāvā, un izlemiet, vai tā ir pareizā apmaiņa viņu vajadzībām. Nav šaubu, ka StormGain piedāvā unikālu pakalpojumu, kuru daudzi kriptogrāfijas tirgotāji, visticamāk, uzskatīs par noderīgiem. \ R \ nKredītkartes tirdzniecība ar svirām ir specializēts tirgus \ r \ nSkaitāmi lielākie CFD brokeri ir ienākuši kriptogrāfijas tirgū ar svirām, taču lielākā daļa to nepiedāvā. veida termini, ko StormGain piegādā saviem klientiem. \ r \ n \ r \ nPirms lēmuma pieņemšanas par brokeri par kriptogrāfijas tirdzniecību ar sviru, ir ieteicams iedziļināties specifikā. Lielākā daļa fiat CFD brokeru vienkārši nepiedāvās lielu kredītplecu daudzumu šifrēšanas produktiem (pat ja citos tirgos tie piedāvā 100x + kredītplecu). \ R \ n \ r \ nLielākā daļa CFD brokeru arī ierobežo finansējumu tikai fiat opcijām. Kriptogrāfijas lietotājiem tas nav ideāli, tāpēc ir daudz jēgas izvēlēties brokerus, kas pieņem tokenus, piemēram, USDT. \ R \ n \ r \ nKontu atvēršanas vieglums ir vēl viens liels pluss, izmantojot StormGain, un gandrīz ikvienam, kurš dažas kriptogrāfijas saimniecības varēs nākt klajā ar USDT, izmantojot citu kriptogrāfijas biržu. Runājot par nosacījumiem, izmaksām, kā arī elastību, StormGain visvairāk fiat CFD brokeru pārspēj par kriptogrāfisko tirdzniecību. \ R \ nSviras un limita pasūtījumi darbojas kopā \ r \ nTirgot ar sviru ir riskantāk nekā izmantot 100% finansētu naudas pozīciju. StormGain pievienoja limita rīkojumus savai platformai, un tas padara daudz spēcīgāku tirdzniecību daudz drošāku. Divi visizplatītākie limita rīkojumu veidi ir stop-loss un take-profit, un StormGain abus iebūvēja savā platformā. \ R \ nPārtraukto zaudējumu pasūtījumi \ r \ nSviras izmantošana nozīmē, ka tirgotājs izmanto vairāku kapitālu lai saglabātu pozīciju. \ r \ n \ r \ nPiemēram, 5 reizes lielāka kredītpleca izmantošana nozīmē, ka tirgotājs tirdzniecībai izmanto piecreiz lielāku summu, kāda ir viņu kontā. Ja tirdzniecība norisināsies, peļņa būs piecas reizes lielāka, taču ir arī otrādi. \ R \ n \ r \ nKad tiek atvērta tirdzniecība ar sviras palīdzību, ir lieliska ideja ieviest stop-loss rīkojumu . Sviras izmantošana bez stop-loss rīkojuma ir bīstama, un tā var izraisīt zaudējumus, kas pārsniedz naudas summu tirdzniecības sviras kredītkartē. \ R \ nIzņemiet peļņas rīkojumus \ r \ nLai dubultotu naudu, nav daudz veiksmes. ar aizņemto līdzekļu tirdzniecību. \ r \ n \ r \ nKad tirgojas ar aizņemto līdzekli, kā tirgotājs cer, peļņa ātri saskaitās. Problēma ir tāda, ka tirgi var būt nestabili. Brīdī, kad tirgotājs atgriežas tirdzniecības platformā, lielie guvumi no kriptogrāfijas tirdzniecības ar svirām, iespējams, ir atnākuši un aizgājuši. \ R \ n \ r \ nPieņemšanas peļņas orderi ir kā pretstats stop-loss rīkojumam. \ n \ r \ nKad tiek atvērta tirdzniecība, ir ļoti labi domāt par to, kādam līmenim būs jēga gūt peļņu. Ja tirgotājs izmantotu 100 USDT, lai BTC atvērtu 50x lielāku aizņemto līdzekļu pozīciju ar USD 6000 (kopā USD 5000 USDT BTC jeb 0.833 BTC), BTC cenai būtu tikai jāpaaugstinās līdz 6145 USD, lai tirgotājs divkāršotu ieguldījumus. \ r \ n \ r \ nIevietojot BTC peļņas gūšanas rīkojumu 6 150 USD apmērā, kad tiek atvērta tirdzniecība, tirgotājs nodrošinātu, ka viņi veiks zvaigžņu tirdzniecību, ja tirgus iet virzienā, kuru viņi domā. \ r \ n \ r \ nDažas šifrēšanas biržas neatbalsta ierobežotos pasūtījumus, kas nozīmē, ka zaudējumi var viegli iziet no kontroles, un potenciālie ieguvumi var palikt nerealizēti! \ r \ nVai sviras kriptogrāfijas tirdzniecība jums ir piemērota? \ r \ nSaistītā tirdzniecība var būt riskanta darbību, un tas nebūs piemērots katram tirgotājam. Ir dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā, pirms izlemjat izmantot kredītplecu, pat pie tāda cienījama brokera kā StormGain. \ R \ nVai jūs zināt, kā pārvaldīt risku? \ R \ nRiska pārvaldība, iespējams, ir vissvarīgākā ideja tirgotājam, kurš izmanto kredītplecu. saprast. Pieņemsim, ka jūs izmantojat 20x kredītplecu un visas jūsu konta vērtība tiek izmantota pozīcijas nodrošināšanai. \ R \ n \ r \ nJa konta vērtība ir 100 USDT, pozīcijas vērtība būtu 2000 USDT. Pieņemsim arī, ka pozīcija ir BTC, un BTC pirkšanas cena ir USD 10 000 USD. Ar 20x kredītplecu 100 USDT nopirktu 0,2 BTC, un pozīcija tiktu izdzēsta ar cenu izmaiņām tikai 500 USD BTC cenā. \ R \ n \ r \ nRisks tirgoties ar lielu aizņemto līdzekļu daudzumu ir ļoti reāls, kas padara iesaistīšanos tirdzniecībā ar labiem riska ierobežošanas pasākumiem par būtisku tirdzniecības sviras daļu. Stop-loss rīkojumi, iespējams, ir vissvarīgākā lieta, kas jāsaprot, un, izvēloties līmeņus, kas uztur jūsu maržas kontu, jūs ilgtermiņā uzturēsiet tirdzniecību. \ R \ nKļūšana piesaistītā pozīcijā \ r \ nViena no labākajām stratēģijām, lai izveidotu aizņemto līdzekļu. pozīciju sauc par “legging in”. Tā vietā, lai atvērtu pozīciju ar visu kapitālu, kas jums ir jūsu drošības kontā, varat atvērt nelielu pozīciju un noskaidrot, vai tirgus iet jums labvēlīgi. \ R \ n \ r \ nLielākā priekšrocība, kā iegūt lielāku, sviras pozīcija ir tāda, ka, ja jūsu viedoklis par tirgu ir nepareizs, zaudētā naudas summa būs daudz mazāka. \ r \ n \ r \ nNav iespējams zināt, vai tirgi pieaugs vai kritīsies, bet, tiklīdz esat sasniedzis stop-loss rīkojumus, kļūs skaidrs, ka jūs kļūdījāties. Patiesais jautājums ir šāds: cik lielu tirdzniecības kapitālu vēlaties zaudēt, saņemot tirgus virzību 100% nepareizi? \ R \ n \ r \ nIr iespējams domāt par sākotnējo pozīciju, kuru ieņemat, stājoties tirgū kā jūsu tirdzniecības hipotēzes pārbaudi. Jebkuram tirgotājam ir jābūt kaut kādai idejai par to, kādā virzienā tirgus virzīsies, kad viņš ieies pozīcijā, un neliela sākotnējā pozīcija var palīdzēt pārbaudīt šī viedokļa likumību. \ R \ n \ r \ nJa sākuma pozīcija notiek tā, kā jūs ceru, ka tā būs, jūs varat papildināt pozīciju. Ļoti laba ideja ir izveidot tirdzniecības plānu, lai jūs zināt, cik daudz vēlaties pievienot un kādā līmenī. Pievienojot daudz sviras, pozīcijai virzoties jūsu labā, var gūt milzīgu peļņu, tāpēc neaizmirstiet izmantot peļņas gūšanas rīkojumus, lai fiksētu ieguvumus. \ R \ nŠifrēšanas tirgi var būt lieliska sviras izmantošanas vieta \ r \ nKriptos ir tendence būt ļoti virzītiem, kad tie palielinās vai samazinās. \ r \ n \ r \ nBitcoin pieaugums no pēdējiem zemākajiem līmeņiem parāda, cik labi pozīcijas var darboties kriptogrāfijas tirgū. Kad BTC izlauzās ārpus tirdzniecības diapazona, kurā tas bija iestrēdzis kopš 2018. gada beigām, tā cena strauji pieauga līdz USD 10 000 USD. \ R \ n \ r \ n Apskatīsim zemāk redzamo diagrammu un identificēsim dažus galvenos līmeņus, kas parāda, cik labi kredītplecs varētu darboties kriptogrāfijas tirgotājam. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNorodoties no tirdzniecības perspektīvas, BTC lielais sprādziens no USD 4 000 USD līmeņa 2019. gada aprīlī bija laiks, lai pārietu uz tirdzniecību ar svirām. . \ r \ n \ r \ nVisi vēlas iekļūt apakšā, taču, visticamāk, tas nenotiks. Masveida izlaušanos meklēšana milzīgā apjomā ir labs veids, kā pamanīt pagriezienu tirgū, un tieši tas notika, kad BTC no USD 4 000 USD līdz 5 000 USD sasniedza lielāko gada tirdzniecības apjomu. \ R \ nIegūstiet and Hold On \ r \ nJa mēs skatāmies uz laika periodu no 2019. gada aprīļa līdz maijam, ir viegli saskatīt perfektu vietu ienākšanai augošā tirgū. BTC cenas šajā laika posmā nesamazinājās daudz zem 5000 USD, un tās par ievērojamu summu nepārsniedza 5500 USD rokturi. \ R \ n \ r \ nIzmantojot sviras līdzekli, tiek nodrošināta ieejas punkta pareiza tirdzniecība. Ja tirgotājs pirktu BTC no 5000 līdz 5500 USD un pēc tam palielinātu savu pozīciju, tirgum virzoties augšup, rezultāts būtu milzīga peļņa. Nekādi nevar zināt, ka tirgus pieaugs. Izmantojot stratēģiju stratēģijai par zaudējumiem, zaudējumi tiek samazināti līdz minimumam, un tirgotāji var apstiprināt, ka tirgus patiešām pieaug. \ R \ n \ r \ nKad pozīcija novērtē vērtību, palielinās arī izmantojamā sviras summa. Tā kā StormGain ļauj izmantot sviras līdz pat 100x noguldītajam kapitālam, par katru USD 1 USDT vērtību, ko novērtē pozīcija, darījumam var pievienot papildu USD 100 USDT. Skatoties augšējā diagrammā, mēs redzam, ka Kad šī gada maija vidū BTC cenas atkal palielinājās par lielu apjomu, visas zemākā līmenī izveidotās pozīcijas būtu palielinājušās un būtu arī pasargātas no zemākām cenām, kas būtu izraisījušas stop-loss rīkojumus. \ r \ nConclusion \ r \ nStormGain ir viens no nedaudzajiem kriptogrāfijas nākotnes brokeriem, kas piedāvā lielu kriptogrāfijas tirdzniecību. Kriptogrāfijas tirdzniecībai ir daudz iespēju, taču opcijas samazinās, jo vēlamo funkciju sarakstam tiek pievienota augsta aizņemšanās iespēja. \ R \ n \ r \ nViena no labākajām StormGain platformas daļām ir uzlabotu tirdzniecības funkciju klāsts. ko uzņēmums iekļauj katrā kontā. Platforma ne tikai ierobežo pasūtījumus, bet arī saviem klientiem sniedz bezmaksas AI ģenerētus tirdzniecības signālus. \ R \ n \ r \ nStormGain ir arī ļoti viegli tikt galā ar konta atvēršanu. Tirdzniecībai ar StormGain nav šķēršļu, pat ja jūs dzīvojat valstī, kuru parasti neatbalsta citas biržas. Viss, kas jums nepieciešams, ir 50 USDT un e-pasta adrese, un viss ir iestatīts. \ R \ n \ r \ n Vienīgais reālais platformas trūkums ir tas, ka tā nav bijusi tikpat ilgi kā daudzas citas galvenās apmaiņas. Tas jums var būt vai nav svarīgi, taču tas ir jāapsver. Ir arī citas kriptogrāfijas biržas, kas piedāvā tirdzniecību ar lielu kredītplecu un kurām ir ilgāka pieredze starpniecības pakalpojumu sniegšanā saviem klientiem. \ R \ n \ r \ nStormGain piedāvā arī sabiedrībai bezmaksas kriptogrāfijas maku. StormGain maku var izmantot ikviens, pat ja viņi nevēlas tirgoties uz platformas. Bezmaksas, pilnībā aprīkots kriptogrāfijas maks ir lielisks piedāvājums, kas papildina uzņēmuma pozitīvo reputāciju. \ R \ nApmeklējiet Stormgain","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Nikolass Sajs"},"datumsPublicēts":"2019-11-05"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me