Radaru releja iesācēju ceļvedis: pilnīgs pārskats

Radara releja apskats

Kriptogrāfijas valūtas kopienas locekļi, kas interesējas par ERC-20 marķieru tirdzniecību, šobrīd tiek labi apkalpoti, jo ir vairākas centralizētas un decentralizētas biržas, kas atvieglo Ethereum balstītu žetonu tirdzniecību. Radara relejs ir vēl viena decentralizēta opcija, kas ļauj neticami tirgoties ar ERC-20 marķieriem, izmantojot 0x protokolu.

Izmantojot Radar Relay, tirgotāji var nosūtīt rīkojumus uz tirgu un gaidīt, kamēr tie tiks saskaņoti. Tādējādi, apejot visus starpniekus, un tirgojoties tieši no viņu makiem vienaudžu un vienaudžu veidā.

Radara releja apskats

Apmeklējiet Radar Relay

Radara releja pārskats

Komanda aiz muguras Radara relejs atrodas Fortkolinsā, Kolorādo štatā, Amerikas Savienotajās Valstīs, un to vada izpilddirektors Alēns Kērtiss. Uzņēmums tika dibināts 2017. gadā, un Radar Relay Beta App tika palaists drīz pēc tam 2017. gada augustā. Ievērojami komandas locekļi ir CTO Maiks Rots, CCO Brendons Artūrs Rots (CCO) un vadītājs Devins Eldridžs..

Pēc 3 miljonu ASV dolāru saņemšanas 2017. gada decembrī Seed finansēšanas kārtā projekts ir palielinājis 13 miljonus ASV dolāru, bet A sērijas finansēšanas kārtā 2018. gada augustā – vēl 10 miljonus ASV dolāru. Ieguldītāji un projekta atbalstītāji iekļauj tādus slavenus blokķēdes riska fondus kā Blockchain Capital, Batship Crazy Ventures, Breyer Capital, Digital Currency Group, Kindred Ventures, Notation Capital, Sparkland Capital un Abpusējie uzņēmumi.

Radara relejs darbojas kā decentralizēta kriptovalūtas apmaiņas platforma, kas izmanto 0x protokolu, lai ļautu tā lietotājiem tirgot Ethereum balstītas žetonus tieši no Web3 vai saderīgiem aparatūras makiem. Platforma darbojas arī kā pasūtījumu pārdevēja, darbojas pasūtījumu grāmatā un pārsūta pasūtījumus starp vienaudžiem, neturot apcietinājumā savu lietotāju aktīvus. Radara relejs konkurē ar citām decentralizētām vai ar brīvības atņemšanu nesaistītām biržām, piemēram, DDEX, ForkDelta, IDEX, Airswap un Kyber Network.

Radara releja galvenās funkcijas

 • Funkcionalitāte – Radara relejs izmanto labi izstrādātu saskarni, kurā ir iekļautas dažādas funkcijas, kas sagaidāmas no nākamās paaudzes decentralizētās apmaiņas. Tie ietver detalizētas kartēšanas iespējas, pasūtījumu grāmatu, dziļuma diagrammu un cenu un tirgus tirdzniecības diagrammas. Radara relejs nodrošina arī piekļuvi viņu API, kas ļauj veikt tirdzniecības robotu un automatizētu tirdzniecības integrāciju. Lai gan ārpus ķēdes pasūtījumu grāmata, kas saistīta ar Ethereum viedajiem līgumiem, lietotāji var nepārtraukti tirgoties, negaidot, kamēr manis darījumi beigsies.
 • Drošība –Radar Relay atvieglo tirdzniecību no maka līdz seifam un nekad neuzņemas glabāšanā lietotāja žetonus. Kļūdas gadījumā žetoni paliek pieejami lietotāju makos, un nav nekādu darījumu vai piekļuves ierobežojumu. Lietotāji var tirgoties, izmantojot savus Metamask vai Trezor un Ledger maks, un viņiem nav jāveido konti, jādalās ar personisko informāciju vai jāveic depozīti. Drošu seifu un viedo līgumu izmantošana palīdz ievērojami samazināt neveiksmes punktu skaitu un stiprina platformas izturību pret ļaunprātīgiem dalībniekiem un hakeriem..
 • Tirdzniecības iespējas – Radara relejs nodrošina plašu tirdzniecības iespēju klāstu, un lietotājiem ir pieejama piekļuve vairāk nekā 190 monētu bezmaksas tirdzniecībai bez maksas, kā arī tādas funkcijas kā limitu un tirgus rīkojumi, pasūtījumu koplietošana un lietotņu pārsūtīšana. Iespēja saīsināt Ethereum platformā piesaista arī pieredzējušākus tirgotājus. Platforma ir pieejama arī ķīniešu, korejiešu, japāņu vai krievu valodā.
 • Augsta likviditāte – Platforma pārraida pasūtījumus starp vienaudžiem, kamēr 0x protokols pārvieto žetonus starp makiem. Tas ļauj nodrošināt augstu likviditātes līmeni, jo starpnieki dala pasūtījumu grāmatas, izveido savienojumu savā starpā un veido lielākus likviditātes portfeļus. Tā kā 0x protokols apstrādā pasūtījumu izpildi, tas atstāj relejus brīvi aktīvi strādāt kopā.
 • Klientu atbalsts – Ir pieejama atbalsta komanda, lai risinātu visus jautājumus vai jautājumus, un lietotāji vietnē var iesniegt atbalsta biļetes Atbalsts Atbalsta sadaļā ir arī detalizēta bieži uzdoto jautājumu izvēle, un komanda arī sniedz a Uzziniet resursu lapa ar saitēm uz detalizētākiem paskaidrojumiem. Ar komandu var sazināties arī caur viņu Twitter konts un Telegrammu grupa. Turklāt programmā ir arī daudz informācijas par projektu 0x Reddit lappuse.

Kā lietot radara releju

1) Atveriet lietotni

Pirmo reizi apmeklējot vietni, ekrāna augšējā labajā stūrī būs redzama zaļā cilne “Atvērt lietotni”. Noklikšķinot uz šīs pogas, tirdzniecības platforma tiks atvērta jaunā logā.

2) Pievienojiet seifu

Pēc tam jūs sagaidīs uznirstošais iestatīšanas ceļvedis, kas jums dos iespēju noskatīties video “Pārskats”, “Pieslēgt maku”, “Iesaiņot ETH” vai “Iespējot tirdzniecību”..

Ja iestatīšanas rokasgrāmata nav redzama, galvenajā lapā ekrāna augšējā labajā stūrī ir arī cilne, kas lietotājiem ļauj savienot maku..

Pēc tam varat izvēlēties seifu, lai izveidotu savienojumu.

Pieteikšanās, izmantojot Metamask, ir vienkāršākā iespēja, un pēc pieteikšanās jūsu konts automātiski izveidos savienojumu ar Radar Relay.

3) Aptiniet ETH

Pēc noklikšķināšanas uz Tālāk tiks parādīts aicinājums ietīt ETH.

Ievadiet ETH daudzumu, kuru vēlaties iesaiņot, noklikšķiniet uz zaļās pogas “Ietīt” un pēc tam apstipriniet pieprasījumu savā Metamask kontā. Kad tas ir izdarīts, varat noklikšķināt uz “Nākamais”.

4) Padariet savus žetonus tirgojamus

Pirms viedo līgumu izpildes jums jāpiešķir atļauja lietotnei tirgot jūsu žetonus.

Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz zaļās pogas “Nākamais” un pēc tam apstipriniet pieprasījumu savā Metamask kontā.

Kad tas būs izdarīts, jūsu žetoni būs tirgojami, un jūs varēsit virzīties uz tirdzniecības informācijas paneli, lai tirgotos ar vēlamajiem marķieriem. Varat arī pārslēgties no cilnes “Tirdzniecība”, “Konts” un “Tirgus”, lai analizētu tirdzniecības apjomus, konta aktivitātes un pasūtījumu gaitu..

Atbalstītās valūtas un maksas

Kā Ethereum balstīta apmaiņa, Radar Relay specializējas ERC-20 žetonos. Sarakstā ir vairāk nekā 190 monētas un tiek atbalstīti aptuveni 350 tirdzniecības pāri ar labi izveidotām monētām, piemēram, OMG, BAT un REP. Tiek uzskaitīti arī tādi populāri marķieri kā ICX, LINK un MKR, un tirdzniecība platformā notiek caur Wrapped Ethereum (WETH) un DAI stablecoin bāzes pāriem, un lielāko daļu tirdzniecības apjoma pašlaik veido WETH / DAI savienošana pārī.

Radara relejs pašlaik darbojas kā bezmaksas platforma, kurā lietotājiem ir jāmaksā tikai gāzes izmaksas par darījumiem. Tomēr komanda ir paziņojusi, ka paziņos, kad maksa tiks atkal ieslēgta, jo sākotnēji paziņoja par plāniem iekļaut Maker / Maker maksu 0,45% / 0,70% apmērā, kas bija jāmaksā ZRX žetonos. Šīs maksas notika, kad pasūtījumi tika apmaksāti Ethereum blokķēdē; tomēr maksa tika apturēta 2017. gada novembrī un joprojām nav atgriezusies platformā.

Gāzes maksas parasti ir zemas un joprojām ir regulējamas; tie tiek izmantoti ETH iesaiņošanai un attīšanai, esoša pasūtījuma aizpildīšanai, pasūtījuma atcelšanai un monētu pārsūtīšanai uz jūsu maku un no tā..

Kas ir iesaiņots ETH (WETH)?

Ēteris vai ETH ir Ethereum blokķēdes dzimtā valūta; tomēr ERC-20 marķiera standarts tika izstrādāts pēc ETH izlaišanas, un tāpēc ETH faktiski neatbilst ERC-20 standartam, jo ​​tā ir vecāka valūta. Tas izraisa problēmu, pārsūtot marķierus, izmantojot viedos līgumus, un mēģinot saglabāt konsekventu marķieru pārsūtīšanas reģistru visā Ethereum tīklā.

Rezultātā ir nepieciešams ETH “ietīt” un izmantot WETH, lai radara relejā tirgotu ETH pret citiem ERC-20 marķieriem. Ethereum viedo līgumu izmantošana, lai veiktu darījumus tieši starp lietotājiem, prasa, lai katram lietotājam katram tirgojamam marķierim būtu vienāds standartizēts formāts, lai novērstu žetonu pazaudēšanu procesā.

Iesaiņojot ETH, lietotāji var tieši tirgoties ar citiem ERC-20 marķieriem, un process vienkārši ietver tirdzniecību ar ETH, izmantojot viedo līgumu par vienādu daudzumu WETH žetonu. Kad esat gatavs pārslēgties atpakaļ uz ETH, jūs “atsaiņojat” ETH, vēlreiz tirgojot to ar WETH.

Iesaiņošanas un attīšanas process vienkārši ietver tirdzniecību ar WETH marķieri un no tā pirms un pēc tam, kad tirgojat Radara relejā.

Kā darbojas radara relejs?

Radara relejs darbojas kā relayer dApp (decentralizēta lietojumprogramma) un izmanto 0x atvērtās tirdzniecības protokolu. Tas palīdz izveidot standartizētu sistēmu, kuras pamatā ir Ethereum tīkls, un atvieglotu neuzticamu vienādranga tirdzniecību. Žetonu īpašnieki tieši tirgojas savā starpā no saviem Ethereum makiem, un drošības uzturēšanai žetonu īpašnieki kriptogrāfiski paraksta pasūtījumus, un ķēdei tie tiek pārraidīti tikai pēc visu izmaiņu pabeigšanas.

0x relejiem ir viena un tā pati pamatinfrastruktūra, un tie galvenokārt atšķiras pēc lietotāja saskarnes (UI) izvēles un ļauj lietotājiem dalīties ar likviditātes informāciju, atrast, izvietot un aizpildīt pasūtījumus, savukārt 0x tirdzniecības protokols nodrošina rīkus, kas nepieciešami, lai veiktu darījumus blokķēdē, izmantojot viedie līgumi. Šis process ļauj mijiedarboties vairākiem pasūtījumu grāmatām un žetonu īpašniekiem, lai izveidotu ievērojami lielāku likviditātes rezervi.

Kā es varu saīsināt Ethereum?

Lai gan Radar Relay ir vislabāk piemērots pieredzējušākiem tirgotājiem, tas lietotājiem ļauj tirgot īsus marķierus, piemēram, Short Ethereum vai sETH. SETH marķieris tika veidots uz dYdX protokolu un attēlo īsu pozīciju, kas atdalīta Ethereum marķierī. SETH cena pieaug, samazinoties ETH cenai, un lietotāji var tirgot īsos marķierus tieši no sava maka tieši tāpat kā visi citi ERC-20 žetoni, un šī funkcija novērš lielāko daļu sarežģītības, kas saistīta ar īssavienojumu.

Viss process no radīšanas līdz norēķiniem notiek, izmantojot decentralizētu tehnoloģiju, un, lai sīkāk izskaidrotu īsus marķierus, komanda ir izveidojusi Īsi žetoni izglītības vietne, kurā ir informācija par simbolisko derīguma termiņu, apgriezto cenu darbību un aktīvu izpirkšanu.

Vai radara relejs ir drošs?

Radara relejs faktiski nepārvieto jūsu aktīvus un vienkārši pārraida pasūtījumus uz tirgu un atrod cilvēkus ar pasūtījumiem, kas atbilst jums. Visus nākamos darījumus žetonu turētāji veic, izmantojot viedus līgumus, un darījumi tiek kriptogrāfiski parakstīti, tiklīdz visa informācija ir pabeigta. Lietotāju aktīvi paliek viņu maciņos, un pat tad, ja vietne samazināsies, viņi joprojām turētos pie saviem līdzekļiem.

Platformā ir iekļauti arī Metamask un Trezor un Ledger Nano aparatūras maki, un tas palīdz nodrošināt visaugstāko drošības līmeni, jo šie maki ļauj lietotājiem tirgoties, neatklājot savas privātās atslēgas. Tas arī palīdz samazināt URL nolaupīšanas vai domēna vārdu pakalpojumu sniedzēja uzbrukumu efektivitāti, jo, lietojot lietotni, nav prasība manuāli ievadīt privātās atslēgas.

Radara releja mērķis ir pārveidot katru lietotāju par savu kriptovalūtas apmaiņu un atcelt dažādus centralizētus neveiksmes punktus, izslēdzot nevajadzīgus starpniekus un starpniekus, kas arī palīdz novērst darījumu partnera risku.

Plusi

 • Ar brīvības atņemšanu nesaistīts – Radara relejs neaiztur jūsu līdzekļus un neprasa, lai lietotāji tirgotos, lai atvērtu kontu, koplietotu jebkādu personisku informāciju vai veiktu depozītu. Lietotāji var piekļūt vietnei un vienkārši integrēt jau esošu maku.
 • Plašs žetonu klāsts– Pašlaik platforma atbalsta 190 monētas un 349 tirdzniecības pārus, un piedāvā plašu iespēju klāstu ikvienam, kurš vēlas tirgot ERC-20 žetonus.
 • Zems-izmaksu tirdzniecība – Tirdzniecība iekasē tikai maksu par gāzi, kas jāmaksā ogļračiem Ethereum tīklā. Tas ir labi salīdzināms ar lielāko daļu citu apmaiņu.
 • Spēcīgs pamats – Radara releju labi atbalsta vairāki ietekmīgi bloku ķēdes riska fondi un piesaistītie kapitāli, izmantojot privāto ieguldījumu kārtas. Tas ļauj komandai darboties ar ievērojamu daudzumu fiat un nav jāuztraucas par Ethereum vērtības samazināšanos, tādējādi nodrošinot projekta īsu un vidēju termiņu..

Cons

 • Tikai ERC-20 žetoni – Lietotāji drīkst tirgot ERC-20 žetonus pret WETH / DAI, un nav iespēju tirgot tādas populāras kriptovalūtas kā Bitcoin, XRP, Litecoin vai Monero.
 • Neliela mācīšanās līkne – ETH iesaiņošanas process lielākajai daļai cilvēku ir jauns, un, sākot darbu, ne visiem ir MetaMask vai Ledger maks..
 • Zema likviditāte dažiem marķieriem – Tirdzniecības apjomi un likviditāte noteiktos tirdzniecības pāros var būt ievērojami zemāki nekā centralizētajās biržās.
 • Netiek tirgoti pielāgoti žetoni pēc līguma adreses – Lietotāji nevar pievienot pielāgotus marķierus, un viņiem jāgaida, kamēr komanda platformā uzskaitīs marķierus.

Secinājums

Radara relejs ir Ethereum dApp, kas ļauj lietotājiem tirgot ERC-20 žetonus tieši no viņu maka. Pakalpojums neprasa, lai lietotāji atteiktos no savām privātajām atslēgām vai sniegtu jebkādu personisko informāciju, un lietotājiem tiek prasīts tikai izveidot savienojumu, izmantojot Metamask vai saderīgu aparatūras maku. Platforma ir bez maksas un piedāvā plašu Ethereum bāzes žetonu klāstu, un tāpēc tā ir piemērota ikvienam, kas interesējas par ERC-20 žetonu tirdzniecību..

Jaunajiem lietotājiem var būt vajadzīgs zināms laiks, lai pierastu pie vietnes un ETH iesaiņošanas procesa, lai veiktu darījumus. Viņiem var būt arī sveša Metamask vai Trezor un Ledger maku izmantošana; tomēr Radar Relay komanda nodrošina pietiekami daudz ceļvežu un resursu, lai palīdzētu cilvēkiem orientēties procesā.

Platforma konkurē arī ar vairākām decentralizētām apmaiņām, kas apkalpo Ethereum tīklu, un lietotāji var izvēlēties starp IDEX, ForkDelta, Paradex, Kyber Network un Ethfinex. Radara relejs piedāvā labu monētu izvēli, un tai ir mūsdienīgs, novatorisks lietotāja interfeiss, kas jāpiesaista visu līmeņu tirgotājiem, savukārt spējai saīsināt ETH un iesaistīties sarežģītākos finanšu instrumentos vajadzētu palīdzēt piesaistīt vairāk pieredzējušus tirgotājus..

Radara relejs ir laba iespēja ikvienam, kurš vēlas tirgot ERC-20 žetonus tieši no sava maka, un gūt labumu no drošības, kas nāk, izmantojot Metamask pārlūka paplašinājumu vai Ledger un Trezor aparatūras makus. Lai gan pilnīgi iesācējiem tā var būt ar nelielu mācīšanās līkni, platforma ir labs veids, kā iepazīties ar vienaudžu tirdzniecību un digitālo aktīvu apmaiņas mehānismiem Ethereum tīklā.

Apmeklējiet Radar Relay

Radara relejs

src = “~ images \ iesācēji-ceļvedis uz radara releju-pabeigts-pārskats.gif”

alt = “Radara relejs”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Lietošanas ērtums

8.0 / 10

Reputācija

9.0 / 10

Maksas

9.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

8.0 / 10

Plusi

 • Ar brīvības atņemšanu nesaistīts
 • Plašs žetonu klāsts
 • Lētu tirdzniecība
 • Spēcīgs pamats

Cons

 • Tikai ERC-20 žetoni
 • Neliela mācīšanās līkne
 • Zema atsevišķu žetonu likviditāte

Apmeklējums {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Radara relejs","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 12 \ /radar-relay-review.gif","apraksts":"Kriptogrāfijas valūtas kopienas locekļi, kas interesējas par ERC-20 žetonu tirdzniecību, šobrīd tiek labi apkalpoti, jo ir vairākas centralizētas un decentralizētas biržas, kas atvieglo Ethereum balstītu žetonu tirdzniecību. Radara relejs ir vēl viena decentralizēta iespēja, kas ļauj neuzticami tirgot ERC-20 žetonus, izmantojot 0x protokolu. Izmantojot radara releju,…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.40"},"nosaukums":"Radara relejs","reviewBody":"Kriptogrāfijas valūtas kopienas locekļi, kas interesējas par ERC-20 žetonu tirdzniecību, šobrīd tiek labi apkalpoti, jo ir vairākas centralizētas un decentralizētas biržas, kas atvieglo Ethereum balstītu žetonu tirdzniecību. Radara relejs ir vēl viena decentralizēta iespēja, kas ļauj neuzticami tirgot ERC-20 žetonus, izmantojot 0x protokolu. \ R \ n \ r \ nIzmantojot Radar Relay, tirgotāji var nosūtīt rīkojumus uz tirgu un gaidīt, kamēr tie tiks saskaņoti. Tādējādi, apejot visus starpniekus, un tirgojoties tieši no viņu makiem, izmantojot vienādranga veidus. Relay atrodas Fortkolinsā, Kolorādo štatā, ASV, un to vada izpilddirektors Alēns Kērtiss. Uzņēmums tika dibināts 2017. gadā, un Radar Relay Beta App tika palaists drīz pēc tam 2017. gada augustā. Ievērojami komandas locekļi ir CTO Maiks Rots, CCO Brendons Artūrs Rots (CCO) un \ u00a0COO Devins Eldridžs. \ R \ n \ r \ nProjekts pēc 3 miljonu ASV dolāru saņemšanas 2017. gada decembrī Seed finansēšanas kārtas laikā ir palielinājis 13 miljonus ASV dolāru, un 2018. gada augustā A sērijas finansēšanas kārtā – vēl 10 miljoni ASV dolāru. Investori un projekta atbalstītāji ietver tādus slavenus blokķēdes riska fondus kā Blockchain Capital, Batship Crazy Ventures, Breyer Capital, Digital Currency Group, Kindred Ventures, Notation Capital, Sparkland Capital un Reciprocal Ventures. \ R \ n \ r \ nRadar Relay darbojas kā decentralizēta kriptovalūtas apmaiņas platforma, kas izmanto 0x protokolu, lai ļautu tai lietotājiem tirgot žetonus, kuru pamatā ir Ethereum, tieši no Web3 vai saderīgiem aparatūras makiem. Platforma darbojas arī kā pasūtījumu pārdevēja, darbojas pasūtījumu grāmatā un pārsūta pasūtījumus starp vienaudžiem, neturot apcietinājumā savu lietotāju aktīvus. Radara relejs konkurē ar citām decentralizētām vai ar brīvības atņemšanu nesaistītām biržām, piemēram, DDEX, ForkDelta, IDEX, Airswap un Kyber Network. \ R \ n \ r \ n \ r \ nRadara releja galvenās funkcijas \ r \ n \ r \ n \ tFunkcionalitāte \ u2013 radara relejs izmanto labi izstrādātu saskarni, kurā ir iekļautas dažādas funkcijas, kas sagaidāmas no nākamās paaudzes decentralizētās apmaiņas. Tie ietver detalizētas kartēšanas iespējas, pasūtījumu grāmatu, dziļuma diagrammu un cenu un tirgus tirdzniecības diagrammas. Radara relejs nodrošina arī piekļuvi viņu API, kas ļauj veikt tirdzniecības robotu un automatizētu tirdzniecības integrāciju. Lai gan ārpus ķēdes pasūtījumu grāmata, kas saistīta ar viedajiem Ethereum līgumiem, lietotāji var nepārtraukti tirgoties, negaidot, kamēr manis darījumi beigsies. \ R \ n \ tSecurity \ u2013Radar Relay atvieglo tirdzniecību no maka līdz seifam un nekad neuzņemas glabāšanā lietotāja žetonus. Kļūdas gadījumā žetoni paliek pieejami lietotāju makos, un nav nekādu darījumu vai piekļuves ierobežojumu. Lietotāji var tirgoties, izmantojot savus Metamask vai Trezor un Ledger maks, un viņiem nav nepieciešams izveidot kontus, koplietot personisko informāciju vai veikt depozītus. Drošu seifu un viedo līgumu izmantošana palīdz ievērojami samazināt atteices punktu skaitu un stiprināt platformas noturību pret ļaunprātīgiem dalībniekiem un hakeriem. \ R \ n \ tPreču opcijas \ u2013 Radara relejs nodrošina labu tirdzniecības iespēju klāstu un lietotājiem ir piekļuve vairāk nekā 190 monētu bezmaksas tirdzniecībai bez maksas, kā arī tādas iespējas kā limitu un tirgus pasūtījumi, pasūtījumu koplietošana un lietotņu pārsūtīšana. Iespēja saīsināt Ethereum platformā piesaista arī pieredzējušākus tirgotājus. Platforma ir pieejama arī ķīniešu, korejiešu, japāņu vai krievu valodā. \ R \ n \ tAugsta likviditāte \ u2013 Platforma pārsūta pasūtījumus starp vienaudžiem, savukārt 0x protokols pārvieto žetonus starp seifiem. Tas ļauj nodrošināt augstu likviditātes līmeni, jo starpnieki dala pasūtījumu grāmatas, izveido savienojumu savā starpā un veido lielākus likviditātes portfeļus. Tā kā 0x protokols apstrādā pasūtījumu norēķinus, tas ļauj pārraidītājiem aktīvi strādāt kopā. \ R \ n \ tKlientu atbalsts \ u2013 Ir pieejama atbalsta komanda, lai risinātu visus jautājumus vai jautājumus, un lietotāji var iesniegt atbalsta biļetes vietnē Support atbalsta sadaļā ir arī detalizēta bieži uzdoto jautājumu izvēle, un komanda nodrošina arī resursu Mācīties lapu ar saitēm uz detalizētākiem paskaidrojumiem. Ar komandu var sazināties arī, izmantojot viņu Twitter kontu un Telegram grupu. Turklāt 0x Reddit lapā ir arī daudz informācijas par projektu. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKā izmantot radara releju \ r \ n1) Atveriet lietotni \ r \ nKad jūs vispirms apmeklējiet vietni, ekrāna augšējā labajā stūrī redzēsit zaļo cilni Atvērt lietotni. Noklikšķinot uz šīs pogas, tirdzniecības platforma tiks atvērta jaunā logā. \ R \ n \ r \ n \ r \ n2) Pievienojiet seifu \ r \ nJūs tad jūs sagaidīs uznirstošais iestatīšanas ceļvedis, kas dodiet jums iespēju noskatīties videoklipa pārskatu, \ u201cSavienojiet maku \ u201d, \ u201cWrap ETH \ u201d vai \ u201c Iespējot tirdzniecību \ u201d. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJa jūs neredziet iestatīšanas rokasgrāmatu, galvenajā lapā ekrāna augšējā labajā stūrī ir arī cilne, kas lietotājiem ļauj savienot maku. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPēc tam varat izvēlēties seifs, lai izveidotu savienojumu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPieslēgšanās, izmantojot Metamask, ir vienkāršākā iespēja, un pēc pieteikšanās jūsu konts automātiski izveidos savienojumu ar Radar Relay. \ r \ n \ r \ n \ r \ n3) Aptiniet ETH \ r \ nPēc noklikšķināšanas uz \ u201cNext \ u201d, jums tiks lūgts ietīt ETH. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nIevadiet vēlamo ETH daudzumu lai ietītu, noklikšķiniet uz zaļās pogas \ u201cWrap \ u201d un pēc tam apstipriniet pieprasījumu savā Metamask kontā. Kad tas ir izdarīts, varat noklikšķināt uz \ u201cNext \ u201d. \ R \ n4) Padariet savus žetonus par tirgojamiem \ r \ nJa viedie līgumi var tikt izpildīti, jums jāpiešķir atļauja lietotnei tirgot savus marķierus. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nLai to izdarītu, noklikšķiniet uz zaļās pogas \ u201cNext \ u201d un pēc tam Metamask kontā apstipriniet pieprasījumu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKad tas būs izdarīts, žetoni būs tirgojami, un jūs varat pārvietoties tirdzniecības informācijas panelī, lai tirgotos ar vēlamajiem marķieriem. Varat arī pārslēgties no cilnes \ u201cTrade \ u201d, \ u201cAccount \ u201d un \ u201cMarket \ u201d, lai analizētu tirdzniecības apjomus un konta darbību un pasūtījumu gaitu. \ R \ n \ r \ n \ r \ nAtbalstītās valūtas un Maksa \ r \ nRadara relejs kā Ethereum balstīta birža specializējas ERC-20 žetonos. Sarakstā ir vairāk nekā 190 monētas un tiek atbalstīti aptuveni 350 tirdzniecības pāri ar labi izveidotām monētām, piemēram, OMG, BAT un REP. Tiek uzskaitīti arī tādi populāri marķieri kā ICX, LINK un MKR, un tirdzniecība platformā notiek caur Wrapped Ethereum (WETH) un DAI stablecoin bāzes pāriem, un lielāko daļu tirdzniecības apjoma pašlaik veido WETH \ / DAI savienošana pārī. \ R \ n \ r \ nRadar Relay pašlaik darbojas kā bezmaksas platforma, kurā lietotājiem ir jāmaksā tikai gāzes izmaksas par darījumiem. Tomēr komanda ir paziņojusi, ka paziņos, kad maksa atkal tiks ieslēgta, jo sākotnēji viņi paziņoja par plāniem iekļaut 0,45% \ / 0,70% ražotāja / Taker maksu, kas bija jāmaksā ZRX žetonos. Šīs maksas notika, kad pasūtījumi tika apmaksāti Ethereum blokķēdē; tomēr maksas tika apturētas 2017. gada novembrī, un tās joprojām nav atgriezušās platformā. \ r \ n \ r \ nGāzes maksas parasti ir zemas un joprojām ir regulējamas; tie tiek izmantoti ETH iesaiņošanai un attīšanai, esoša pasūtījuma aizpildīšanai, pasūtījuma atcelšanai un monētu pārsūtīšanai uz jūsu maku un no tā. \ r \ n \ r \ n \ r \ nKas ir iesaiņotais ETH ( WETH)? \ r \ nĒteris vai ETH ir Ethereum blokķēdes dzimtā valūta; tomēr ERC-20 marķiera standarts tika izstrādāts pēc ETH izlaišanas, un tāpēc ETH faktiski neatbilst ERC-20 standartam, jo ​​tā ir vecāka valūta. Tas rada problēmu, pārsūtot marķierus, izmantojot viedos līgumus, un mēģinot uzturēt konsekventu marķieru pārsūtīšanas uzskaiti visā Ethereum tīklā. \ R \ n \ r \ nTā rezultātā ir nepieciešams ETH ietīt un izmantot WETH lai tirgotu ETH pret citiem ERC-20 marķieriem Radara relejā. Ethereum viedo līgumu izmantošana, lai veiktu darījumus tieši starp lietotājiem, prasa, lai katram lietotājam būtu vienāds standartizēts formāts katram tirgojamam marķierim, lai palīdzētu novērst žetonu nozaudēšanu šajā procesā. tieši ar citiem ERC-20 marķieriem, un process vienkārši ietver ETH tirdzniecību, izmantojot viedo līgumu par vienādu daudzumu WETH žetonu. Kad esat gatavs pārslēgties atpakaļ uz ETH, \"iztīt \" ETH vēlreiz tirgojot to ar WETH. \ R \ n \ r \ nIetīšanas un atritināšanas process vienkārši ietver tirdzniecību ar WETH marķieri un no tā pirms un pēc tam, kad tirgojat Radara relejā. \ R \ nKā darbojas Radara relejs? \ r \ nRadar Relay darbojas kā relayer dApp (decentralizēta lietojumprogramma) un izmanto 0x atvērtās tirdzniecības protokolu. Tas palīdz izveidot standartizētu sistēmu, kuras pamatā ir Ethereum tīkls, un atvieglotu neuzticamu vienādranga tirdzniecību. Žetonu īpašnieki tieši savstarpēji tirgojas no saviem Ethereum makiem, un drošības uzturēšanai žetonu īpašnieki kriptogrāfiski paraksta pasūtījumus, un ķēdē tie tiek pārraidīti tikai tad, kad visas izmaiņas ir galīgas. \ R \ n \ r \ n0x relejiem ir tas pats. pamata infrastruktūra un galvenokārt atšķiras ar lietotāja saskarnes (UI) izvēli un ļauj lietotājiem dalīties ar likviditātes informāciju, atrast, izvietot un aizpildīt pasūtījumus, savukārt 0x tirdzniecības protokols nodrošina rīkus, kas nepieciešami, lai veiktu darījumus blokķēdē, izmantojot viedus līgumus. Šis process ļauj mijiedarboties vairākiem pasūtījumu grāmatām un žetonu īpašniekiem, lai izveidotu ievērojami lielāku likviditātes rezervi. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKā es varu saīsināt Ethereum? \ R \ nLai gan vislabāk piemērots pieredzējušākiem tirgotājiem, Radar Relay ļauj lietotājiem tirgot īsus marķierus, piemēram, Short Ethereum vai sETH. \ u00a0SETH marķieris tika veidots uz dYdX protokola un atspoguļo īsu pozīciju, kas atdalīta Ethereum marķierī. SETH cena pieaug, samazinoties ETH cenai, un lietotāji var tirgot īsos marķierus tieši no sava maka tieši tāpat kā visi citi ERC-20 žetoni, un šī funkcija novērš lielāko daļu sarežģītības, kas saistīta ar īssavienojumu. \ R \ n \ r \ n Viss process no izveidošanas līdz norēķiniem notiek, izmantojot decentralizētu tehnoloģiju, un, lai sīkāk izskaidrotu īsos marķierus, komanda ir izveidojusi izglītības vietni Short Tokens, kurā ir informācija par marķieru derīguma termiņiem, apgriezto cenu darbību un aktīvu izpirkšanu. \ r \ nVai radara relejs ir drošs? \ r \ nRadara relejs faktiski nepārvieto jūsu aktīvus un vienkārši pārraida pasūtījumus uz tirgu un atrod cilvēkus, kuru pasūtījumi atbilst jums. Visus nākamos darījumus žetonu turētāji veic, izmantojot viedus līgumus, un darījumi tiek kriptogrāfiski parakstīti, tiklīdz visa informācija ir pabeigta. Lietotāju aktīvi paliek makā, un, pat ja vietne samazināsies, viņi joprojām turētos pie saviem līdzekļiem. \ R \ n \ r \ nPlatformā ir iekļauti arī Metamask, kā arī Trezor un Ledger Nano aparatūras maki, un tas palīdz nodrošināt visaugstākais drošības līmenis, jo šie maki ļauj lietotājiem tirgoties, neatklājot savas privātās atslēgas. Tas arī palīdz samazināt URL nolaupīšanas vai domēna vārdu pakalpojumu sniedzēja uzbrukumu efektivitāti, jo, lietojot lietotni, nav prasība manuāli ievadīt privātās atslēgas. \ R \ n \ r \ nRadar Relay mērķis ir pārveidot katru lietotāju par savu kriptovalūtas maiņa un atceļ dažādus centralizētus neveiksmes punktus, izslēdzot nevajadzīgus starpniekus un starpniekus, kas arī palīdz novērst darījumu partnera risku. \ r \ nPros \ r \ n \ r \ n \ tNav brīvības atņemšanas \ u2013 radara relejs neturas jūsu līdzekļi un neprasa, lai lietotāji tirgotos, lai atvērtu kontu, koplietotu personisko informāciju vai veiktu depozītu. Lietotāji var piekļūt vietnei un vienkārši integrēt jau esošu maku. \ R \ n \ tPlašs žetonu klāsts \ u2013 Pašlaik platforma atbalsta 190 monētas un 349 tirdzniecības pārus, un piedāvā plašas iespējas visiem, kas vēlas tirgoties ar ERC-20. žetoni. \ r \ n \ t Tirdzniecība ar zemām izmaksām \ u2013 Tirdzniecība iekasē tikai gāzes maksu, kas tiek maksāta kalnračiem Ethereum tīklā. Tas ir labi salīdzināms ar lielāko daļu citu biržu. \ R \ n \ tSpēcīgu atbalstu \ u2013 Radar Relay labi atbalsta vairāki ietekmīgi bloku ķēdes riska fondi un piesaistītie kapitāli, izmantojot privāto investīciju kārtas. Tas ļauj komandai darboties ar ievērojamu daudzumu fiat un nav jāuztraucas par Ethereum vērtības samazināšanos, tādējādi nodrošinot projekta īstermiņa un vidēja termiņa dzīvi. \ R \ n \ r \ nPievienojumi \ r \ n \ r \ n \ tTikai ERC-20 žetoni \ u2013 Lietotāji drīkst tirgot ERC-20 žetonus pret WETH \ / DAI, un nav iespēju tirgot tādas populāras kriptovalūtas kā Bitcoin, XRP, Litecoin vai Monero. \ r \ n \ tNeliela mācību līkne – lielākajai daļai cilvēku ETH iesaiņošanas process ir jauns, un, sākot darbu, ne visiem ir MetaMask vai Ledger maks. \ r \ n \ t Zema likviditāte dažiem žetoniem – tirdzniecības apjomi un likviditāte noteiktos tirdzniecības pāros var būt ievērojami zemāka nekā centralizētajās biržās. \ r \ n \ tNeveic pasūtījuma marķieru tirdzniecību pēc līguma adreses – lietotāji nevar pievienot pielāgotus marķierus un jāgaida, kamēr komanda platformā uzskaitīs marķierus. \ r \ n \ r \ nNoteikums \ r \ nRadara relejs ir Ethereum dApp, kas lietotājiem ļauj tirgot ERC-20 žetonus tieši no sava maka. Pakalpojums neprasa lietotājiem atteikties no savām privātajām atslēgām vai sniegt jebkādu personisko informāciju, un lietotājiem ir nepieciešams savienojums tikai ar Metamask vai saderīgu aparatūras maku. Platforma ir bez maksas un piedāvā plašu Ethereum bāzes žetonu klāstu, un tāpēc tā ir piemērota ikvienam, kas interesējas par ERC-20 žetonu tirdzniecību. \ R \ n \ r \ nJauniem lietotājiem var būt vajadzīgs laiks, lai pierastu pie vietnes un veiktu ETH iesaiņošanas process, lai veiktu darījumus. Viņiem var būt arī sveša Metamask vai Trezor un Ledger maku izmantošana; tomēr Radar Relay komanda nodrošina pietiekami daudz ceļvežu un resursu, lai palīdzētu cilvēkiem orientēties procesā. \ r \ n \ r \ nPlatforma konkurē arī ar vairākām decentralizētām apmaiņām, kas apkalpo Ethereum tīklu, un lietotāji var izvēlēties starp IDEX, ForkDelta, Paradex , Kyber tīkls un Ethfinex. Radara relejs piedāvā labu monētu izvēli, un tai ir mūsdienīgs, novatorisks lietotāja interfeiss, kas jāpiesaista visu līmeņu tirgotājiem, savukārt spējai saīsināt ETH un iesaistīties sarežģītākos finanšu instrumentos vajadzētu palīdzēt piesaistīt vairāk pieredzējušus tirgotājus. \ R \ n \ r \ nRadar Relay ir laba iespēja ikvienam, kurš vēlas tirgot ERC-20 žetonus tieši no sava maka, un gūt labumu no drošības, kas nāk, izmantojot pārlūkprogrammas Metamask paplašinājumu vai Ledger un Trezor aparatūras makus. Lai gan platformas iesācējiem var būt neliela mācību līkne, platforma ir labs veids, kā iepazīties ar vienaudžu tirdzniecību un digitālo aktīvu apmaiņas mehānismiem Ethereum tīklā. \ R \ nApmeklējiet radara releju","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"},"datumsPublicēts":"2018-12-19"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me