Nominex apskats: Kripto apmaiņa ar savu NMX marķieri un novirzīšanas programmu

Nominex apskats

Ir daudz kriptogrāfijas apmaiņas iespēju, no kurām izvēlēties. Nominex ir stabila tirdzniecības platforma, kas ļauj tirgoties ar daudziem žetonu pāriem. Marķiera pāru pamatā ir BTC, ETH un USDT. Nominex klienti iegūst piekļuvi arī tūlītējiem depozītiem un visaugstākās klases drošības līdzekļiem visiem depozītā esošajiem žetoniem biržā.

Nominex saviem klientiem piedāvā arī veidu, kā gūt labumu no savas novirzīšanas programmas, kas ļauj veidot pasīvus ienākumus no cilvēkiem, kurus atsaucaties uz apmaiņu..

Ja esat meklējis veidu, kā apvienot žetonu tirdzniecību ar pasīviem tiešsaistes ienākumiem, būtu ieteicams uzzināt vairāk par to, ko piedāvā Nominex. Platforma ir viegli lietojama un dod kriptogrāfijas tirgotājiem dažas lieliskas iespējas savam biznesam vai hobijam.

Nominex ir izveidojis arī lielisku tokenomikas sistēmu, kas bez maksas atdos NMX žetonus. Jo ātrāk reģistrēsieties platformā, jo vairāk NMX žetonu jūs, iespējams, saņemsit.

Nominex apskats

Apmeklējiet Nominex

Nominex rada iespējas

Nominex zina, ka kriptogrāfijas tirdzniecības telpā ir liela konkurence, tāpēc tā izveidojās saistītā programma tas palīdzēs ikvienam, kam patīk tirgoties ar kriptogrāfiju, attīstīt savu tiešsaistes biznesu. Uzņēmums savā saistītajai programmai izmanto bināro koku saistīto struktūru, un ikviens, kurš pievienojas apmaiņai, var pilnībā izmantot nozares vadošo prēmiju programmu..

Atšķirībā no daudzām citām saistītajām programmām, kas darbojas, Nominex ļauj jūsu kokā būt neierobežotam skaitam cilvēku, kas nozīmē, ka atdeve no laika un pūļu, ko jūs tērējat apmaiņas veicināšanai, netiks ierobežota ar noteiktu līmeni iespējamie lietotāji jūsu kokā.

Nominex nodošana

Tirgotāju tīkla izveide ar Nominex izstrādāto sistēmu ir vienkārša. Uzņēmums ir izveidojis saites, kuras varat izplatīt, un sākt gūt pasīvus ienākumus no visiem, kas atrodas jūsu kokā. Atšķirībā no daudzām citām saistītajām programmām, Nominex ļauj pelnīt naudu no lietotājiem, kuri atrodas gan zem jums, gan arī citās pozīcijās.

Kā darbojas saistītā programma

Pamata līmenī Nominex saistītā programma ir ārkārtīgi vienkārša. Kad esat reģistrējies kontam, jums tiks dota novirzīšanas saite, kuru jūs varat nosūtīt ikvienam citam, kurš tirgojas ar kriptovalūtām. Ja viņi pievienosies Nominex un sāks tirgoties ar šo saiti, jūs uz visiem laikiem izveidosit procentu no viņu tirdzniecības maksām.

Binārā koka struktūra nedaudz atšķiras no daudzām citām novirzīšanas programmām. Kad jūs nolemjat sākt veidot savu filiāļu tīklu, jūs varat pievienot divus cilvēkus kā savu pirmo filiāles līmeni. Pēc tam šie divi cilvēki var pievienot vēl divus cilvēkus, tāpēc otrajā līmenī jūsu kokā būtu 6 cilvēki (divi pirmajā līmenī un četri otrajā).

Piedāvātās atlīdzības mainās, pieaugot līmenim, un oficiālajā saistīto programmu lapā, kurai varat piekļūt, varat uzzināt vairāk par konkrētiem veidiem, kā nopelnīsit naudu ar šo programmu. noklikšķinot tieši šeit.

Ja vēlaties atrast veidu, kā sākt pelnīt naudu no mīlestības pret kriptotehniku ​​un tirdzniecību, Nominex saistītā programma ir laba izvēle. Ir daudz veidu, kā piesaistīt cilvēkus apmaiņai un iegūt lielāku ekspozīciju arī sev.

Nominex saistītā programma: binārā koka struktūra

Nominex filiāles binārs koks ir organizatoriska struktūra, kur katram saistītajam loceklim pirmajā filiāles līmenī var būt tikai divi cilvēki, veidojot kreiso un labo komandu. Otrajā līmenī ir līdz 4 dalībniekiem, trešajā līmenī – 8 utt. Katra nākamā līmeņa jauda ir reizināta ar 2 no iepriekšējā līmeņa jaudas.

Filiāļu struktūra

Platforma arī 4 dažādus bonusu veidus:

  • Ātrās sākšanas bonuss – Saņemiet 5 vai 8% no tirdzniecības maksas, ko maksā paši
  • Komandas bonuss – Iegūstiet 25 USDT par katru izveidoto tirdzniecības ciklu
  • Vadības bonuss -Saņemiet 10% no katra komandas bonusa, ko saņem jūsu pašu (tiešie) ieteikumi
  • Paaugstināšanas prēmija – Šaujiet zvaigznēm, tirgojiet vairāk, iegūstiet rindas un iegūstiet papildu bonusu

Bonuss

Kā: izveidot partneru tīklu

Jums varētu būt jautājums, kā cilvēkus piesaistīt savam filiāļu tīklam. Labā ziņa ir tā, ka ir daudz veidu, kā pamanīt tiešsaistē, un tie visi var palīdzēt palielināt jūsu klātbūtni tiešsaistē. Naudas pelnīšana, izmantojot Nominex saistīto programmu, ir labs veids, kā sākt gūt pasīvus ienākumus un piesaistīt līdzīgi domājošus cilvēkus savos plašsaziņas līdzekļos..

Ja jums patīk rakstīt un vēlaties izplatīt vārdu par kriptogrāfiju, emuāru veidošana par kriptogrāfiju varētu būt labs veids, kā sākt savu tiešsaistes biznesu. Izmantojot Nominex saistīto programmu, jums būs veids, kā no sava emuāra radīt pasīvus ienākumus, kā arī veidot savu tēlu kā marķiera tirgus guru.

Izmaksas, kas saistītas ar emuāra izveidi, ir minimālas, kas padara emuāru veidošanu par lielisku veidu, kā tiešsaistē izveidot sekojošus. Vienmēr ir nepieciešami ieskatīgi komentāri par kriptogrāfijas tirgiem, un, tiklīdz jūsu emuārā ir saprātīgs satura daudzums, varat to izvērst vietnē.

Jūs varat iekasēt naudu par tiešsaistes video satura izplatīšanos, izveidojot kanālu vietnē YouTube un runājot par kriptogrāfiju. Ir lielas izredzes, ka kriptonauda kādu laiku būs aptuveni, un iekļūšana Nominex saistītajā programmā ir labs veids, kā gūt peļņu no formāta, ar kuru var būt grūti nopelnīt.

Nominex filiāļu programma tika izstrādāta, lai maksimāli palielinātu pūles, ko jūs ieguldījāt, lai izveidotu savu koku, un jūs varēsiet gūt labumu no ‘pārnese efekta’, kad persona, kas atrodas virs jums (ja tāda ir), uzbūvē savu koku. Retāk filiāles programma atalgo par koka sānu daļām, taču Nominex to dara.

Žetonu tirgi pārvietojas ātri, un jūs varat iegūt sekojošo, nosūtot informāciju tikpat ātri, cik ziņu vietnes to publicē ar čivināt. Lielākajai daļai cilvēku ir grūti nopelnīt naudu par saviem Tweets, taču, izmantojot Nominex saistīto programmu, jūs varat saņemt samaksu, lai uzturētos virs kriptogrāfijas tirgiem.

Protams, visas trīs šeit uzskaitītās idejas var izmantot kopā, un tās pilnībā darbojas, lai palīdzētu jums izveidot stabilu klātbūtni tiešsaistē. Ir arī citi veidi, kā iekasēt naudu arī jūsu tiešsaistes personā, un Nominex saistītā programma var būt vārti uz daudz lielākiem pasīviem ienākumiem.

Nominex funkcijas

Lieliska saistītā programma neko daudz nenozīmētu, ja aiz tās esošā kriptogrāfijas apmaiņa nebūtu lieliska, un Nominex ir izveidojis platformu, kas atbilst daudzu marķieru tirgotāju vajadzībām. Nominex piedāvā bez sviras tirdzniecību daudzos populārākajos žetonu pāros, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin un daudzos citos..

Papildus plašam atbalstīto žetonu klāstam, Nominex ir minimālas KYC prasības, jo tas neatbalsta depozītus vai naudas izņemšanu fiat valūtā. Lai atkārtotu fiat valūtas vērtību tās biržā, Nominex izmanto USDT marķieri, kas ir stabils monēts, kura vērtību iegūst, piesaistot ASV dolāru..

Apmaiņa

Datorurķēšana vienmēr ir bijusi kriptogrāfijas apmaiņas problēma, taču Nominex ir veikusi pasākumus, lai nodrošinātu savu klientu līdzekļu drošību. Kā centralizēta birža Nominex darbojas kā klientu līdzekļu glabātājs biržā, un 99% no šiem žetoniem tiek turēti saldētavā ar multi-sig tehnoloģiju.

Ir lietderīgi izmantot apmaiņu, kas nopietni uztver drošību, un Nominex strādā, lai aizsargātu ne tikai savu klientu žetonus, bet arī aizsargātu viņu personas datus un visu citu informāciju, kuru hakeri varētu potenciāli mērķēt.

NMXTokenomika

Nominex ir ļoti novatorisks marķieru izplatīšanas modelis. Tā vietā, lai palaistu ICO vai tieši pārdotu žetonus, uzņēmums izplatīs savus NMX žetonus dažos dažādos veidos. Pirmkārt, uzņēmums atdos žetonus bez maksas.

Otrais posms apbalvos cilvēkus, kuri pieņem platformu. Nominex katru dienu nodos NMX žetonus lietotājiem, kuri tirgojas platformā.

NMX žetoni

Atdoto žetonu daudzums ir noteikts, tāpēc, jo ātrāk jūs sākat tirgoties platformā, jo lielāka iespēja, ka iegūsiet vairāk žetonu. Tā kā vairāk cilvēku lieto Nominex, fiksētais NMX žetonu daudzums tiks izplatīts plānāk, un tirgotāji savu darbību rezultātā saņems mazāk.

Nominex plāno veikt arī regulāras NMX žetonu dāvanas, lai gan nav vārdu, kad tās varētu sākties. Pagaidām varat reģistrēties apmaiņai un saņemt atjauninājumus par NMX žetonu saņemšanu.

Uzņēmums piedāvā tirgotājiem atlaidi, ja viņi tur un maksā par to tirdzniecības maksas ar NMX žetoniem, kas padara tirdzniecību Nominex vēl pievilcīgāku.

Nominex ir novatoriska platforma

Kā kriptogrāfijas tirdzniecības platforma Nominex ir izveidojusi dažas jaunas funkcijas, kas palīdz kriptogrāfijas lietotājiem veidot pasīvu ienākumu plūsmu un var veicināt kriptogrāfiju ieviešanu plašākā pasaulē. Nominex izveidotā saistītā programma, iespējams, palīdzēs izplatīt pasauli par žetoniem un palīdzēs cilvēkiem, kuri veido pozitīvus plašsaziņas līdzekļus, attīstīt savu zīmolu..

Nominex izstrādātā apmaiņa ir pilnībā aprīkota un piedāvā virkni žetonu pāru, no kuriem izvēlēties. Tūlītēja iemaksa un izņemšana ir vēl viena lieliska uzņēmuma iezīme, un tai vajadzētu palīdzēt cilvēkiem veidot uzticību jaunajai biržai.

Nominex ir tikko iesākts un nepiedāvā tādas funkcijas kā tirdzniecība ar piesaistītiem līdzekļiem vai fiat depozīti, bet, ja jūs meklējat jaunu biržu, kurai ir lieliska filiāļu programma, ir vērts uzzināt vairāk par to vai vienkārši reģistrēties pilnīgi bezmaksas tirdzniecības konts.

Apmeklējiet Nominex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me