Iepazīstinām ar EtherMium: Jauna decentralizēta kriptogrāfijas valūtas maiņa

Ethermium

Lai gan pastāv jau daudz decentralizētu apmaiņu, ĒterisMijs mērķis ir piedāvāt vairāk funkciju, nekā parasti atrodams DEX, un izveidot tādu, kas var konkurēt funkcijās ar centralizētu apmaiņu, vienlaikus saglabājot decentralizācijas priekšrocības.

Projekts tiek aktīvi attīstīts un paliks anonīms un decentralizēts tā lietotājiem, neprasot KYC un iespēju sākt tirdzniecību dažu sekunžu laikā.

Ethermium

EtherMium arī gatavojas uzsākt savu risinājumu opciju tirdzniecībai, kā arī risinājumu, kas ļaus izveidot un vadīt ICO savā DEX biržā. Visi piedāvājumi tiks atrasti vienā produktā, kam ir pievilcīgs un lietotājam draudzīgs interfeiss.

EtherMium mērķis ir padarīt šo labāko iespējamo apmaiņu. Lai to panāktu, projektā ir noteiktas dažas prioritātes, tostarp drošība, aktīvu atlase un jauni projekti un SIO. Drošības ziņā EtherMium ir decentralizēts un tam nekad nav klientu līdzekļu. Tā vietā līdzekļi paliek viedajiem līgumiem, kas šajā situācijā darbojas kā programmējami bankas konti. Šī elementa dēļ klienti ir vienīgie, kas spēj pārvaldīt savus līdzekļus, to nedarot biržas īpašniekiem.

Runājot par aktīvu izvēli, EtherMium šobrīd piedāvā virkni Ethereum ERC20 žetonu, ar kuriem lietotāji var tirgoties.

Žetoni

Tuvākajā nākotnē tā uzsāks arī atvasināto instrumentu tirdzniecības risinājumu, kas ļauj tirgot ar Ethereum nesaistītas kriptovalūtas ar sviras palīdzību. Tie var ietvert Bitcoin, Litecoin, Ripple un daudz ko citu. Turklāt EtherMium ļaus tirgoties ar reāliem aktīviem, tostarp indeksiem, precēm un uzņēmuma akcijām. EtherMium uzskata, ka Ethereum decentralizēta nākotnes tirdzniecība ar sviru būs revolucionāras pārmaiņas tirdzniecības pasaulē, un tās mērķis ir kļūt par līderi šajā jomā.

Visbeidzot, EtherMium plāno piedāvāt labāko projektu atlasi, kas joprojām atrodas ICO stadijā. Projektam pašlaik ir ICO katalogs un pūļa pārdošanas lapa beta testēšanas stadijā, kas ir slēgta. Drīz klienti varēs piekļūt šīm funkcijām. Pēc pieejamības EtherMium klienti var pārvietoties pa projekta bibliotēku un izmantot EtherMium, lai piedalītos SIO, vienlaikus izmantojot drošības, anonimitātes un decentralizācijas priekšrocības..

Kāpēc EtherMium ir nepieciešams?

EtherMium mērķis ir ļaut cilvēkiem droši un anonīmi tirgot aktīvus. Izmantojot šādas platformas, ikviens var ieguldīt globālajā tirdzniecībā un gūt no tās peļņu, ja vien ir pieejams interneta savienojums. EtherMium iesaistās, lai paplašinātu tirdzniecības privilēģiju, kas pašlaik ir rezervēta tikai nelielai daļai pasaules valstu.

Ethermium

Tas, kā EtherMium uzglabā klientu līdzekļus viedajos līgumos, ļauj izveidot pazīstamu sistēmu, kas darbojas nedaudz kā ieprogrammēta banka, jo tikai klients var piekļūt viņu līdzekļiem. Uzglabājot līdzekļus EtherMium, lietotāji varēs uzticēties saviem līdzekļiem tikpat, ja ne vairāk, nekā tad, ja tie būtu viņu makā..

Pašlaik līdzīgas iespējas nav. Centralizētās nākotnes biržās tiek glabāti visi līdzekļi, kā arī nerealizētā peļņa platformas īpašnieka uzraudzībā. Kā tāda platforma ir pievilcīgs mērķis hakeriem. Turklāt centralizētiem risinājumiem ir jātiek galā ar iestāžu spiedienu, kas var novest pie iesaldētiem vai konfiscētiem līdzekļiem. Kā decentralizēts risinājums, EtherMium tas nekad nav iespējams. Galu galā biržas īpašnieki nekādā veidā nevar konfiscēt vai iesaldēt līdzekļus, kuriem viņiem nav piekļuves.

Salīdzinājums

EtherMium funkcijas

EtherMium arī ļauj ātri sākt tirdzniecību, pateicoties tā decentralizētajam raksturam. Tā kā apmaiņa ir decentralizēta, nav nepieciešams reģistrēt vai izpildīt KYC prasības. Tas nozīmē, ka jums nav jāievada personiskā informācija, piemēram, vārds vai pat e-pasta adrese. Tā vietā jūs varat izveidot jaunu Ethereum bāzes maku ar vienu klikšķi. No turienes jūs varat deponēt savu Ethereum un sākt tirdzniecību dažu minūšu laikā.

Kā redzēsit, pats DEX tirdzniecības ekrāns ir ļoti labi izstrādāts un tīrs, un piedāvā citas tirdzniecības iespējas citiem DEX, piemēram, Stop-Limit un Market rīkojumiem.

Ethermium apmaiņa

Turklāt EtherMium izceļas ar konkurētspējīgām cenām – nevienu par noguldījumiem vai izņemšanu. Arī EtherMium tirdzniecības maksa ir ļoti zema. Apmaiņa notiek pēc ražotāja-ņēmēja modeļa, kurā ražotāji maksā 0 procentus, bet ņēmēji maksā 0,2 procentus.

Plānotās funkcijas

Viena no lielākajām EtherMium iezīmēm ir plānotais nākotnes tirdzniecības produkts ar svirām. Tas ļaus investoriem derēt par aktīvu cenām gan kriptovalūtu pasaulē, gan tiem, kas atrodas ārpus tās. Sākumā EtherMium piedāvās sviras līdz pat 10 reizēm, lai gan platformas paplašināšanās laikā tas var palielināties. Pateicoties novatoriskas struktūras izmantošanai, EtherMium nav atlaižu, sociāli sadalītu zaudējumu vai piespiedu likvidāciju.

Sākumā EtherMium sāksies ar pieejamo aktīvu tirdzniecību ar citiem blokķēdēm, piemēram, Bitcoin, Dash, Litecoin un Monero. No turienes EtherMium izvietos EtherMium akciju tirdzniecību, galveno uzmanību pievēršot uzņēmuma akcijām, kurās redzams visvairāk darījumu, tostarp TSLA un AAPL. Pēc tam tā tirgojamos aktīvos pievienos tādas preces kā nafta un zelts.

EtherMium piedāvās arī iespēju saīsināt ICO, ko jūs pašlaik nevarat atrast nevienam. EtherMium redzeslokā nav ierobežojumu, ar iespēju teorētiski pievienot neierobežotu aktīvu skaitu. Vienīgais ierobežojums, ko komanda paturēs prātā, ir nodrošināt, lai platforma vienmēr būtu lietotājam draudzīga un spētu apstrādāt visus papildinājumus.

EtherMium drošība

Divi galvenie EtherMium drošības elementi ir apmaiņas viedais līgums un pasūtījumu grāmatas pakalpojums. Kā minēts iepriekš, Exchange viedajam līgumam ir līdzīgs mērķis kā bankas kontā. Tas glabā lietotāju atlikumus un rūpējas par līdzekļu kustību, taču tam var piekļūt tikai viedā līguma īpašnieks. Pasūtījumu grāmatas pakalpojums neglabā pasūtījumus blokķēdē. Tā vietā tas darbojas serveros un tur lietotāju pasūtījumus. Līgums ietver īpašu lietotāju parakstu pārbaudi, tāpēc nekādi darījumi nevar notikt krāpnieciski.

EtherMium lietotne

Pašlaik nav EtherMium mobilās lietojumprogrammas, taču platforma to izlaidīs ļoti drīz.

Mobilās lietotnes

Lietojumprogramma būs pieejama gan Android, gan iOS ierīcēs.

Secinājums

EtherMium ir decentralizēta birža, kas nodrošina anonimitāti un piedāvās plašu aktīvu klāstu. Tas izmanto unikālu un drošu klientu līdzekļu glabāšanas metodi un piedāvās aktīvus, kurus pašlaik nevarat atrast nevienā citā biržā, piemēram, spēju ieguldīt ICO un pietrūkst. Lielākā daļa EtherMium funkciju ir vai nu pašlaik aktīvas, vai arī jau ir uzlabotas testēšanas stadijās. Saskarne ir ļoti labi izstrādāta un viegli lietojama, un gaidāmās mobilās lietotnes izskatās tikpat labi izveidotas.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me