Deribit apskats: kriptovalūtas nākotnes un iespēju tirdzniecība

Deribit pārskats

Deribit ir Bitcoin tirdzniecības platforma, kas ļauj indivīdiem visā pasaulē iesaistīties nākotnes un iespēju līgumu tirdzniecībā.

Projekta komanda apvienoja pirmos burtus no vārdiem Derivāti un Bitcoin, lai izveidotu savas vietnes nosaukumu, un dalībnieki var izmantot Bitcoin, lai veiktu depozītus, izņemtu naudu un nodrošinātu darījumus..

Platforma arī ļauj tirgotājiem, tirgojot Bitcoin nākotnes darījumus, izmantot līdz pat 100x lielāku priekšrocību. Lai gan Deribit nav tik labi pazīstams kā citas kriptovalūtas nākotnes biržas, tā popularitāte pieaug un izrādās pievilcīga alternatīva kriptogrāfijas entuziastiem, kas aktīvi iesaistīti nākotnes tirdzniecībā.

Deribit pārskats

Apmeklējiet Deribit

Deribit pārskats

Deribit ir atvasināto instrumentu birža, kas atrodas Nīderlandē ar komandu, kura ikdienas operācijas veic no biroja Amsterdamā. Projekts tika uzsākts 2016. gadā, un tas ir reģistrēts kā Deribit B.V. un saglabā adresi Stationsstraat 2 B, 3851 NH, Ermelo, Nīderlande.

Uzņēmumu dibināja pašreizējais izpilddirektors Džons Jansens, kā arī CTO Sebastians Smiczynskis, Bitcoin un tirdzniecības entuziasti ir sākuši izveidot platformu, kas apmierina viņu kaislības. Deribit komanda ir viena no pārredzamākajām telpā, un tajā ietilpst TKO Marius Jansen un vadošais izstrādātājs Andrew Yanovsky.

Neskatoties uz šo pārredzamību, visi platformas darījumi tiek apstrādāti tikai BTC, un Deribit šobrīd darbojas kā neregulēts brokeris, jo Eiropas regulatori nav klasificējuši kriptovalūtas kā finanšu instrumentus un joprojām gatavo vienotu ietvaru..

Tomēr platforma ir atvērta arī vairāk nekā 100 valstu iedzīvotājiem, un tā ļauj tirgotājiem izmantot bezmaksas depozītus un naudas izņemšanu, līdz pat 100x lielāku sviru un konkurētspējīgas tirdzniecības maksas..

Deribit funkcijas

 • Funkcionalitāte – Deribit izmanto tīmekļa tirdzniecības platformu, un tajā ir intuitīvs un salīdzinoši viegli lietojams interfeiss, kas ietver arī plašu funkciju klāstu. Ir labi izklāstītas tādas kopīgas iezīmes kā rīkojumu grāmata, tirdzniecības vēsture un jaunākie darījumi. Platforma ietver arī nākotnes, indeksu un svārstīguma diagrammas, kā arī virkni statistikas datu, tehniskās analīzes rādītājus un galvenos datus, kas saistīti ar nākotnes līgumu un iespēju tirdzniecību..
 • Tehnoloģija – Apmaiņa cenšas būt tehnoloģiski attīstīta un ļauj lietotājiem tirgoties, izmantojot savu tirdzniecības saskaņošanas motoru ar mazāku par 1MS latentumu. Lietotāji var arī tirgoties, izmantojot tīmekļa saskarni, mobilo (iOS / android) vai API, un Deribit integrējas arī ar tirdzniecības robotu programmatūru, piemēram, HaasOnline, BotVS un Actant. Turklāt platforma izmanto saldētavu, lai nodrošinātu aptuveni 95% no lietotāju līdzekļiem.
 • Tirdzniecības iespējas – Deribit nodrošina plašu tirdzniecības iespēju klāstu, un lietotājiem ir pieejama gan Opciju, gan Futures birža. Platforma specializējas tirdzniecības ar svirām piedāvājumā ar līdz pat 10x pārsvaru, savukārt BTC nākotnes līgumi ir pieejami ar līdz pat 100x sviru. Lietotāji var arī piedalīties maržinālajā tirdzniecībā un praktizēt savas tirdzniecības stratēģijas Deribit testnet tīklā pēc 10 BTC vērtu demonstrācijas līdzekļu saņemšanas..
 • Klientu atbalsts – Vietne ir pieejama angļu, spāņu, ķīniešu, krievu, korejiešu, japāņu un turku valodā. Turklāt visu problēmu risināšanai ir pieejama atbalsta komanda, un dalībnieku sadaļā komanda sniedz e-pasta adrešu sarakstu. Ar Deribit komandu var sazināties arī, izmantojot viņu Twitter kontu vai Telegram grupas, un dalībnieku sadaļā nodrošināt emuāru, lapu Dokumenti un BUJ lapu, kas izskaidro vairākas galvenās problēmas. Viņi arī vada YouTube kanālu, kurā ir vairāki paskaidrojošie video.

Kā sākt lietot Deribit

Deribit tīmekļa vietnē lapas centrā tiek parādīts pieteikšanās un reģistrēšanās panelis, un jūs varat sākt, noklikšķinot uz “Izveidot kontu”..

1) Izveidojiet kontu

Jūs varat reģistrēties ievadot savu e-pasta adresi, lietotājvārdu, paroli un dzīvesvietas apgabalu.

Pēc e-pasta adreses apstiprināšanas, noklikšķinot uz saites apstiprinājuma e-pastā, jūs iegūsit piekļuvi savam kontam.

2) Veiciet iemaksu

Savu kontu varat finansēt, lapas augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz pogas “Noguldīt”. Pēc tam jūs varat ģenerēt depozīta adresi, kas ļaus jums pārskaitīt Bitcoin uz jūsu Deribit kontu. Kad esat apstrādājis pārskaitījumu, Deribit pieprasīs tikai vienu apstiprinājumu, pirms ļaus jums sākt tirdzniecību.

Izņemšanas process ir gandrīz vienāds, un cilnē “Izņemšana” varat piekļūt, izmantojot sadaļu “Mans konts”. Kad esat bijis izņemšanas lapā, jums būs jāievada sava BTC maka adrese un vēlamā izņemšanas summa. Ir vairākas prioritārā līmeņa iespējas, un izvēles ir saistītas ar maksu, kuru esat gatavs maksāt, un jo augstāka prioritāte, jo lielāka ir izņemšanas maksa.

3) Atlasiet BTC nākotnes vai opciju tirdzniecību

Jūs varat pārvietoties savā kontā, lai izvēlētos vēlamo tirdzniecības veidu. Galvenās iespējas ir izklāstītas paneļa kreisajā pusē, savukārt citas galvenās funkcijas atrodas centrā.

Nākotnes līgumi ir diezgan standarta un tiem ir mēneša termiņš; Deribit cenu indekss tiek iegūts no vairākām vadošajām biržām, tostarp Bitfinex, Bitstamp, GDAX, Gemini un Kraken.

Deribit pārdod nākotnes līgumus par katru USD 10, un, izmantojot pasūtījumu paneli kreisajā pusē, ir iespējams izvēlēties pasūtījuma veidu no Limit, Market, Stop Market un Stop Limit..

Opcija Stop Limit ļauj lietotājam ierobežot risku, mainot trigera un apturēšanas cenu atkarībā no vēlamās pirkšanas un pārdošanas opcijas. Pēc potenciālā pasūtījuma pārskatīšanas to var apstiprināt, noklikšķinot uz PIRKT vai PĀRDOT, un apstiprinātais pasūtījums tiks parādīts lapas apakšā starp visiem atvērtajiem pasūtījumiem un pozīcijām..

Platformas opcijas ir Eiropas stila, un tās nevar izpildīt pirms derīguma termiņa beigām, atšķirībā no ASV stila opcijām. Sadaļai Opcijas var piekļūt, ekrāna augšējā kreisajā pusē noklikšķinot uz BTC opcijas.

Šeit pasūtījumu veidlapām var piekļūt, noklikšķinot uz jebkura pasūtījuma, kas ir ievietots pasūtījumu paneļa aizmugurē.

Platforma saviem lietotājiem nodrošina arī tiešsaistes testēšanas tīklu, un tajā ir nepieciešams izveidot citu kontu test.deribit.com. Pēc reģistrēšanās lietotāji saņem 10 BTC demonstrācijas fondos, un šos līdzekļus var izmantot, lai praktizētu dažādas stratēģijas un iepazītu platformu un atvasināto instrumentu tirdzniecības pasauli kopumā..

Testnet var izmantot arī, lai precīzi iestatītu robotus, kurus vēlāk var izmantot tiešraides kontos, izmantojot Deribit API.

Atbalstītās valūtas & Maksas

Deribit specializējas BTC nākotnes un opciju tirdzniecībā, un platformas lietotājiem ir jāiemaksā BTC savos kontos. Pašlaik netiek atbalstīts fiat depozīts, un pieredzējušāki lietotāji bieži pērk Fiat BTC tādās biržās kā Coinbase, Gemini un Kraken, pirms tos pārsūta uz Deribit.

Komanda neiekasē maksu par noguldījumiem; tomēr par izņemšanu tiek iekasēta maksa, kas ir atkarīga no Bitcoin tīkla ieguves maksas.

Biržā darbojas arī ražotāja ņēmēja maksas modelis, un nākotnes darījumiem, kas uzlabo likviditāti, tiek piešķirta atlaide 0,02% apmērā, un rīkojumiem, kas ņem likviditāti, tiek piemērota maksa 0,05%. Pastāvīgo līgumu pasūtījumi, kas nodrošina likviditāti, saņem atlaidi 0,025% apmērā, savukārt pasūtījumi, kas veic likviditāti, maksā maksu 0,075%. Atlasītās maksas ir šādas:

Mūžīgie līgumi

 • Makera atlaide: 0,025%
 • Taker maksa: 0,075%

Nākotnes

 • Makera atlaide: 0,02%
 • Taker maksa: 0,05%

Iespējas

 • 0,04% no pamatā esošā vai 0,0004 BTC / opcijas līgums
 • Maksas arī nekad nevar pieaugt augstāk par 12,5% no opcijas cenas.

Nākotnes likvidācijas maksa  

 • 0,35%

Mūžīgo līgumu likvidācijas maksa

 • 0,375%

Opciju likvidācijas darījumi

 • 0,19% no bāzes vai 0,0019BTC / opciju līguma,

Likvidējot gan nākotnes līgumus, gan mūžīgos līgumus, 0,30% no komisijas maksas iet uz apdrošināšanas fondu, savukārt 0,15% no pamatsummas jeb 0,0015BTC par līgumu – apdrošināšanas fondā opciju likvidēšanai..

Piegādes

Par piegādēm jāmaksā puse no maksu par pieņemšanas rīkojumiem, tāpēc:

 • Nākotnes līgumi: 0,025%
 • Mūžīgie nākotnes līgumi: 0,025%
 • Iespējas: 0,02%  

Vai Deribit ir drošs?

Komanda izmanto saldētavu, lai nodrošinātu savu lietotāju līdzekļus, aptuveni 95% no visiem BTC tiek turēti šādā veidā. Tas palīdz platformai saglabāt izturību pret hakeru mēģinājumiem, bet var arī izraisīt lēnāku klientu atsaukšanu.

Turklāt, lai vēl vairāk aizsargātu lietotāju kontus, Deribit iekļauj divu faktoru autentifikācijas (2FA), lai gan šī funkcija pēc noklusējuma nav iespējota, un tā ir jāiestata pēc pieteikšanās..

Turklāt IP piespraude nodrošina papildu drošību, identificējot IP adreses maiņu sesijas laikā un tā rezultātā to pārtraucot. Platforma arī ļauj lietotājiem pielāgot sesijas taimautus, un noklusējuma noildzes periodu neaktivitātei vienas nedēļas kontā var novirzīt tikai uz vienu stundu.

Neskatoties uz to, vienmēr ir labākā prakse saglabāt līdzekļus biržā tikai tad, kad tos izmanto tirdzniecībai. Visbeidzot, Deribit ir apdrošināšanas fonds, kas ir izveidots, lai segtu bankrotējušo tirgotāju zaudējumus.

Platformas reālā laika papildu likvidācijas sistēmai būtu jāsamazina vai jāaizver lielākā daļa tirgotāju pozīciju, tomēr joprojām notiek bankroti.

Apdrošināšanas fonds ļauj tūlīt pēc norēķiniem saņemt peļņu no neizbeigtiem nākotnes līgumiem. Fondu uztur likvidācijas rīkojuma maksa, un, ja tas tiek izsmelts, uzvarējušo tirgotāju starpā tiek socializēti bankroti. Bankrotu saraksts tiek uzturēts lapā “Apdrošināšana”.

Vai Deribit ir piemērots iesācējiem?

Jaunāki kriptovalūtu tirdzniecības dalībnieki var būt pieraduši pieteikties biržā un tirgot kriptogrāfijas vai nu digitālajām, vai fiat valūtām. Tomēr Deribit nodarbojas ar sarežģītāku atvasinājumu pasauli un rezultātā var nebūt piemērots jaunpienācējiem.

Turklāt spēja nodrošināt maržinālo tirdzniecību un veikt darījumus ar aizņemto kredītu palielina vēl lielāku riska līmeni, un tas padara nākotnes un iespēju līgumu pasauli vispiemērotāko pieredzējušākiem tirgotājiem..

To sakot, komanda ir izstrādājusi savu tiešo testnet, kas ļauj lietotājiem praktizēt 10 BTC tirdzniecību demo fondos un apgūt dažādas stratēģijas, kā arī iepazīt nedaudz sarežģīto saskarni un dažādus analītiskos rīkus..

Komanda ir arī darījusi pieejamus vairākus resursus, kuru mērķis ir palīdzēt tirgotājiem uzlabot viņu prasmju kopumu, tostarp emuārs, Dokumentu lapa, BUJ lapa dalībnieku sadaļā un YouTube kanāls, kurā ir vairāki paskaidrojoši videoklipi.

Tāpēc, lai arī tā nav labākā vieta, kur sākt tirdzniecību tiešsaistē, tā tomēr var būt laba vieta, lai uzzinātu, kā iesaistīties atvasināto instrumentu tirdzniecībā.

Deribit Pros & Cons

Plusi 

 • Caurspīdīga komanda
 • Pieejama nākotnes līgumu un opciju tirdzniecība
 • Konkurētspējīgas tirdzniecības maksas
 • Nav depozīta vai izņemšanas maksas
 • Piedāvā lielu sviru

Cons

 • Nav regulēts
 • Visas konta darbības BTC
 • Nav fiat atbalsta
 • Nav draudzīgs iesācējiem

Secinājums

Deribit specializējas Bitcoin atvasinājumu tirdzniecībā un nodrošina piekļuvi nākotnes un iespēju tirdzniecības pasaulei. Platformā ir iekļautas vairākas funkcijas, kas tai var palīdzēt iegūt konkurences priekšrocības salīdzinājumā ar tādām biržām kā BitMEX un Digitex, un tās ietver zemas maksas, līdz pat 100x pārsvaru, testa tirdzniecību un apdrošināšanas fondu. Neskatoties uz to, Bitcoin atvasināto instrumentu tirdzniecība joprojām ir salīdzinoši jauna, un tajā tiek tirgoti tikai nelieli apjomi.

Turklāt skaidrības trūkums attiecībā uz ES noteikumiem nozīmē, ka Deribit netiek regulēts, pat ja tas piedāvā atvasinājumus, un jaunajiem tirgotājiem pakalpojuma sarežģītību var būt grūti pārvarēt..

Platforma neatbalsta fiat maksājumus, un konti tiek turēti Bitcoin, kas ļauj lietotājiem vienmēr pakļauties BTC nepastāvībai. Apmaiņa arī izvēlas bloķēt noteiktu jurisdikciju iedzīvotājus, un pašlaik tā nav pieejama Amerikas Savienoto Valstu, Kanādas vai Nīderlandes iedzīvotājiem.

Neskatoties uz to, Deribit nodrošina dzīvotspējīgu alternatīvu citām Bitcoin nākotnes tirdzniecības biržām un iekļauj plašu funkciju klāstu, kas piesaista vairāk pieredzējušus tirgotājus.

Platforma dod pieredzējušiem nākotnes un iespēju tirgotājiem tieši to, ko viņi vēlas, un plašajam analītikas klāstam, augstajam kredītplecam un apdrošināšanas fondam vajadzētu izrādīties vilinoši.

Mazāk pieredzējušiem tirgotājiem var būt izdevīgāk izmantot tādu platformu kā IQ Option, kas ļauj saviem klientiem tirgot kriptovalūtās atšķirības līgumus (CFD) un ir daudz vienkāršāka platforma, ko izmantot.

Ikvienam, kam trūkst pieredzes, bet kurš ir apņēmības pilns iesaistīties Bitcoin nākotnes tirdzniecībā, vislabāk varētu izmantot, pirms pavadīt laiku, izmantojot testa kontu, izmantojot rakstiskos resursus un videoklipus..

Sakarā ar savu funkciju klāstu, Deribit ir stabila iespēja Bitcoin atvasinājumu tirgotājiem, bet nav ieteicama iesācējiem.

Apmeklējiet Deribit

Deribit

src = “~ images \ deribit-review-cryptocurrency-futures-options-trading.gif”

alt = “Deribit pārskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Lietošanas ērtums

8.0 / 10

Reputācija

8.0 / 10

Maksas

9.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

8.0 / 10

Plusi

 • Caurspīdīga komanda
 • Pieejama nākotnes līgumu un opciju tirdzniecība
 • Konkurētspējīgas tirdzniecības maksas
 • Nav depozīta vai izņemšanas maksas
 • Piedāvā lielu sviru

Cons

 • Nav regulēts
 • Visas konta darbības BTC
 • Nav fiat atbalsta
 • Nav draudzīgs iesācējiem

Vizīte {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Deribit","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 01 \ /deribit-review.gif","apraksts":"Deribit ir Bitcoin tirdzniecības platforma, kas ļauj indivīdiem visā pasaulē iesaistīties nākotnes un opciju tirdzniecībā. Projekta komanda apvienoja pirmos burtus no vārdiem Derivāti un Bitcoin, lai izveidotu savas vietnes nosaukumu, un dalībnieki var izmantot Bitcoin, lai veiktu iemaksas, izmaksas un…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.20"},"nosaukums":"Deribit","reviewBody":"Deribit ir Bitcoin tirdzniecības platforma, kas ļauj indivīdiem visā pasaulē iesaistīties nākotnes un opciju tirdzniecībā. \ R \ n \ r \ nProjekta komanda apvienoja pirmos burtus no vārdiem Derivāti un Bitcoin, lai izveidotu viņu vārdu. vietne, un dalībnieki var izmantot Bitcoin, lai veiktu depozītus, izņemšanu no apgrozības un nodrošinātu darījumus. \ r \ n \ r \ nPlatform arī ļauj tirgotājiem tirgoties ar Bitcoin nākotnes darījumiem izmantot līdz pat 100 reižu lielāku priekšrocību. Lai gan Deribit nav tik labi pazīstams kā citas kriptovalūtas nākotnes biržas, tā popularitāte pieaug un izrādās pievilcīga alternatīva kriptogrāfijas entuziastiem, kas aktīvi iesaistīti nākotnes tirdzniecībā. \ R \ n \ r \ n \ r \ nApmeklējiet Deribit \ r \ n \ r \ nDeribit pārskats \ r \ nDeribit ir atvasināto instrumentu birža, kas atrodas Nīderlandē un ar komandu ikdienā veic operācijas no biroja Amsterdamā. Projekts tika uzsākts 2016. gadā, un tas ir reģistrēts kā Deribit BV un saglabā adresi Stationsstraat 2 B, 3851 NH, Ermelo, Nīderlandē. \ R \ n \ r \ nUzņēmumu dibināja pašreizējais izpilddirektors Džons Jansens un CTO Sebastians. Smycz \ u00fdnski, Bitcoin un tirdzniecības entuziasti ir sākuši izveidot platformu, kas rūpējas par viņu kaislībām. Deribit komanda ir viena no pārredzamākajām telpā, un tajā ietilpst TKO Marius Jansen un vadošais izstrādātājs Andrew Yanovsky. \ R \ n \ r \ nNeskatoties uz šo pārredzamību, visi platformas darījumi tiek apstrādāti tikai BTC, un Deribit šobrīd darbojas kā neregulēts brokeris, jo Eiropas regulatori kriptovalūtas nav klasificējuši kā finanšu instrumentus un joprojām izstrādā vienotu sistēmu. \ r \ n \ r \ nTomēr platforma ir atvērta arī vairāk nekā 100 valstu iedzīvotājiem, un ļauj tirgotājiem izmantot bezmaksas depozītus un naudas izņemšanu, līdz pat 100x lielāku sviru un konkurētspējīgas tirdzniecības maksas. \ r \ nDeribit Features \ r \ n \ r \ n \ tFunkcionalitāte \ u2013 Deribit izmanto tīmekļa tirdzniecības platformu, un ietver intuitīvu un salīdzinoši viegli lietojamu interfeisu, kas ietver arī plašu funkciju klāstu. Labi izklāstītas tādas kopīgas iezīmes kā pasūtījumu grāmata, tirdzniecības vēsture un jaunākie darījumi. Platforma ietver arī nākotnes, indeksu un svārstīguma diagrammas, kā arī virkni statistikas datu, tehniskās analīzes rādītājus un galvenos datus, kas saistīti ar nākotnes līgumu un iespēju tirdzniecību. \ R \ n \ tTehnoloģija \ u2013 Birža cenšas būt tehnoloģiski attīstīta un ļauj lietotājiem tirdzniecību, izmantojot savu tirdzniecības saskaņošanas motoru ar mazāk nekā 1MS latentumu. Lietotāji var arī tirgoties, izmantojot tīmekļa saskarni, mobilo (iOS \ / android) vai API, un Deribit integrējas arī ar tirdzniecības robotu programmatūru, piemēram, HaasOnline, BotVS un Actant. Turklāt platforma izmanto saldētavu, lai nodrošinātu aptuveni 95% no lietotāju līdzekļiem. \ R \ n \ tTirdzniecības opcijas \ u2013 Deribit nodrošina plašu tirdzniecības iespēju klāstu, un lietotājiem ir piekļuve gan Opciju, gan Nākotnes biržai. . Platforma specializējas tirdzniecības ar svirām piedāvājumā ar līdz pat 10x pārsvaru, savukārt BTC nākotnes līgumi ir pieejami ar līdz pat 100x sviru. Lietotāji var arī piedalīties maržinālajā tirdzniecībā un praktizēt savas tirdzniecības stratēģijas Deribit testnet tīklā pēc 10 BTC vērtu demonstrācijas līdzekļu saņemšanas. \ R \ n \ tKlientu atbalsts \ u2013 Vietne ir pieejama angļu, spāņu, ķīniešu, krievu, korejiešu, Japāņu un turku. Turklāt visu problēmu risināšanai ir pieejama atbalsta komanda, un dalībnieku sadaļā komanda sniedz e-pasta adrešu sarakstu. Ar Deribit komandu var sazināties arī, izmantojot viņu Twitter kontu vai Telegram grupas, un dalībnieku sadaļā nodrošināt emuāru, lapu Dokumenti un BUJ lapu, kas izskaidro vairākas galvenās problēmas. Viņi arī vada YouTube kanālu, kurā ir vairāki paskaidrojošie videoklipi. \ r \ n \ r \ n \ r \ nKā sākt darbu Deribit \ r \ nDerbitit vietnē lapas centrā tiek parādīts pieteikšanās un reģistrēšanās panelis, un jūs varat sākt, noklikšķinot uz \ u201cIzveidot kontu \ u201d. \ r \ n1) Izveidojiet kontu \ r \ nJūs varat reģistrēties, ievadot savu e-pasta adresi, lietotājvārdu, paroli un dzīvesvietas apgabalu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPēc tam, kad esat apstiprinājis savu e-pasta adresi, noklikšķiniet saiti apstiprinājuma e-pastā, jūs iegūsit piekļuvi savam kontam. \ r \ n \ r \ n \ r \ n2) Veikt iemaksu \ r \ nJūs varat finansēt savu kontu, augšdaļā noklikšķinot uz pogas \ u201cDeposit \ u201d. pa labi no lapas. Pēc tam jūs varat ģenerēt depozīta adresi, kas ļaus jums pārskaitīt Bitcoin uz jūsu Deribit kontu. Kad esat apstrādājis pārskaitījumu, Deribit pieprasīs tikai vienu apstiprinājumu, pirms ļaus jums sākt tirdzniecību. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAtņemšanas process ir gandrīz tāds pats, un jūs varat piekļūt \ Cilne Atsaukšana \ u201d, izmantojot \ u201cMans konts \ u201d. Kad esat bijis izņemšanas lapā, jums būs jāievada sava BTC maka adrese un vēlamā izņemšanas summa. Ir vairākas prioritārā līmeņa opcijas, un izvēles ir saistītas ar maksu, kuru esat gatavs maksāt, un jo augstāka prioritāte, jo lielāka ir izņemšanas maksa. \ R \ n \ r \ n \ r \ n3) Atlasiet BTC nākotnes līgumus vai Opciju tirdzniecība \ r \ nJūs varat pārvietoties savā kontā, lai izvēlētos vēlamo tirdzniecības veidu. Galvenās iespējas ir izklāstītas informācijas paneļa kreisajā pusē, savukārt citas galvenās iezīmes atrodas centrā. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNoteiktie nākotnes līgumi ir diezgan standarta un tiem ir mēneša termiņš; Deribit cenu indekss tiek iegūts no vairākām vadošajām biržām, tostarp Bitfinex, Bitstamp, GDAX, Gemini un Kraken. \ R \ n \ r \ nDeribit nākotnes līgumus pārdod par 10 ASV dolāriem, izmantojot kreisajā pusē esošo pasūtījumu paneli. No otras puses, ir iespējams izvēlēties rīkojuma veidu no Limit, Market, Stop Market un Stop Limit. \ r \ n \ r \ nIespēja apturēt ierobežojumu ļauj lietotājam ierobežot risku, mainot Trigger un Stop cenu atkarībā no vēlamā pirkšanas un pārdošanas iespēja. Pēc potenciālā pasūtījuma pārskatīšanas to var apstiprināt, noklikšķinot uz PIRKT vai PĀRDOT, un lapas apakšā starp visiem atvērtajiem pasūtījumiem un pozīcijām parādīsies apstiprināts pasūtījums. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nIespējas platformā ir Eiropas stilā, un tās nevar izpildīt pirms derīguma termiņa beigām, atšķirībā no ASV stila opcijām. Sadaļai Opcijas var piekļūt, ekrāna augšējā kreisajā pusē noklikšķinot uz BTC opcijas. \ R \ n \ r \ nNo šeit pasūtījumu veidlapām var piekļūt, noklikšķinot uz jebkura pasūtījuma, kas ir ievietots aizmugurē. pasūtījumu paneli. \ r \ n \ r \ nPlatform saviem lietotājiem nodrošina arī aktīvu testnet, un vietnē test.deribit.com ir nepieciešams izveidot citu kontu. Pēc reģistrēšanās lietotāji saņem 10 BTC demonstrācijas fondos, un šos līdzekļus var izmantot, lai praktizētu dažādas stratēģijas un iepazītos ar platformu un atvasināto instrumentu tirdzniecības pasauli kopumā. \ R \ n \ r \ nTestnet var arī izmantot, lai precīzi pielāgotu robotus, kurus vēlāk var izmantot tiešraides kontos, izmantojot Deribit API. \ r \ nAtbalstītās valūtas & Maksa \ r \ nDeribit specializējas BTC nākotnes un opciju tirdzniecībā, un platformas lietotājiem ir jāiemaksā BTC savos kontos. Pašlaik netiek atbalstīts fiat depozīts, un pieredzējušāki lietotāji bieži pērk Fiat BTC tādās biržās kā Coinbase, Gemini un Kraken, pirms tos nodod Deribit. \ R \ n \ r \ nKomanda neiekasē maksu par depozītiem ; tomēr par izņemšanu tiek iekasēta maksa, kas ir atkarīga no Bitcoin tīkla kalnrūpniecības maksas. \ r \ n \ r \ nBirža darbojas arī veidotāja ņēmēja maksas modeli, un nākotnes darījumi, kas uzlabo likviditāti, saņem 0,02% atlaidi un rīkojumus, kas ņem likviditāti, tiek iekasēta maksa 0,05% apmērā. Pastāvīgo līgumu pasūtījumi, kas nodrošina likviditāti, saņem atlaidi 0,025% apmērā, savukārt pasūtījumi, kas veic likviditāti, maksā maksu 0,075%. Atlasītās maksas ir šādas: \ r \ n \ r \ nPagarinātie līgumi \ r \ n \ r \ n \ tVeikala atlaide: 0,025% \ r \ n \ tTaker maksa: 0,075% \ r \ n \ r \ nNākotnes \ r \ n \ r \ n \ tMaker atlaide: 0.02% \ r \ n \ tTaker maksa: 0.05% \ r \ n \ r \ nOptions \ r \ n \ r \ n \ t0.04% no pamatā esošās vai 0.0004 BTC \ / opcija līgums \ r \ n \ tMaksājumi arī nekad nevar būt augstāki par 12,5% no iespējas cenas. \ r \ n \ r \ nNākamās likvidācijas komisijas \ u00a0 \ r \ n \ r \ n \ t0,35% \ r \ n \ r \ nPastāvīgo līgumu likvidācijas maksa \ r \ n \ r \ n \ t0.375% \ r \ n \ r \ nOptions likvidācijas darījumi \ r \ n \ r \ n \ t0.19% no bāzes vai 0.0019BTC \ / opciju līgums, \ r \ n \ r \ nGan ar nākotnes līgumu, gan uz mūžīgu līgumu likvidāciju 0,30% no komisijas maksas iet uz apdrošināšanas fondu, savukārt 0,15% no pamatsummas vai 0,0015BTC par katru līgumu nonāk apdrošināšanas fondā opciju likvidēšanai. \ r \ n \ r \ nPiegādes \ r \ n \ r \ nPiegādēm jāmaksā puse no maksu par pieņemšanas rīkojumiem, tāpēc: \ r \ n \ r \ n \ tNākotnes: 0,025% \ r \ n \ tPeriodu nākotnes līgumi: 0,025% \ r \ n \ tIespējas: 0,02% \ u00a0 \ r \ n \ r \ nVai Deribit ir drošs? \ r \ n \ r \ nKomanda izmanto saldētavu lai nodrošinātu savu lietotāju līdzekļus, aptuveni 95% no visiem BTC turot šādā veidā. Tas palīdz platformai saglabāt izturību pret uzlaušanas mēģinājumiem, bet var izraisīt arī lēnāku klientu izņemšanu. \ R \ n \ r \ n Turklāt, lai vēl vairāk aizsargātu lietotāju kontus, Deribit iekļauj divu faktoru autentifikāciju (2FA), lai gan šī funkcija ir pēc noklusējuma nav iespējots, un tas ir jāiestata pēc pieteikšanās. \ r \ n \ r \ nTurklāt IP piespraušana nodrošina papildu drošību, identificējot IP adreses maiņu sesijas laikā un pārtraucot to. Platforma arī ļauj lietotājiem pielāgot sesijas taimautus, un noklusējuma noildzes periodu neaktivitātes veikšanai vienas nedēļas kontā var novirzīt tikai uz vienu stundu. \ R \ n \ r \ nNeskatoties uz to, labākās prakses piemērs vienmēr ir tikai turēt līdzekļus biržā, kad tos izmanto tirdzniecībai. Visbeidzot, Deribit ir apdrošināšanas fonds, kas ir izveidots, lai segtu bankrotējušo tirgotāju zaudējumus. \ R \ n \ r \ nPalīdzība tirgotāju pozīcijām būtu jāsamazina vai jāslēdz platformas reālā laika pakāpeniskai likvidācijas sistēmai, tomēr bankroti joprojām rodas. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nApdrošināšanas fonds ļauj tūlīt pēc norēķiniem saņemt peļņu no neizbeigtiem nākotnes līgumiem. Fondu uztur likvidācijas rīkojuma maksa, un, ja tas tiek izsmelts, uzvarējušo tirgotāju starpā tiek socializēti bankroti. Bankrotu saraksts tiek uzturēts lapā \ u201cApdrošināšana \ u201d. \ R \ nVai Deribit ir piemērots iesācējiem? \ R \ nJaunāk ienācēji kriptovalūtu tirdzniecības pasaulē var tikt izmantoti, lai pieteiktos biržā, un kriptogrāfijas tirgošanai digitālā vai fiat valūtas. Tomēr Deribit darījumi ir sarežģītāka atvasināto instrumentu pasaulē, un tādēļ tā var nebūt piemērota jaunpienācējiem. \ R \ n \ r \ n Turklāt spēja nodrošināt maržinālo tirdzniecību un slēgt darījumus ar aizņemto līdzekli palielina vēl lielāku risku un tas padara nākotnes līgumu un iespēju tirdzniecības pasauli vispiemērotāko pieredzējušākiem tirgotājiem. \ r \ n \ r \ nPateicot to, komanda ir izstrādājusi savu tiešo testnet, kas lietotājiem ļauj praktizēt 10 BTC tirdzniecību demo fondos un apgūt dažādas stratēģijas. kā arī iepazīt nedaudz sarežģīto saskarni un dažādus analītiskos rīkus. \ r \ n \ r \ nKomanda ir arī darījusi pieejamus vairākus resursus, kuru mērķis ir palīdzēt tirgotājiem uzlabot viņu prasmju kopas, un tie ietver emuāru, lapu Dokumenti , FAQ sadaļu dalībnieku sadaļā un YouTube kanālu, kurā ir vairāki paskaidrojoši videoklipi. \ r \ n \ r \ nTāpēc, lai arī tā nav labākā vieta, kur sākt tirdzniecību tiešsaistē, tā tomēr var būt laba vieta lai uzzinātu, kā iesaistīties atvasinājumu tirdzniecībā. \ r \ nDeribit Pro s & Mīnusi \ r \ nPro \ u00a0 \ r \ n \ r \ n \ tPārredzama komanda \ r \ n \ tPieejamie nākotnes un opciju tirdzniecība \ r \ n \ tKonkurētspējīgas tirdzniecības maksas \ r \ n \ tNav depozīta vai izņemšanas maksas \ r \ n \ tPiedāvātais lielais kredītplecs \ r \ n \ r \ nCons \ r \ n \ r \ n \ tNeregulēts \ r \ n \ tVisas konta darbības BTC \ r \ n \ tNav fiat atbalsta \ r \ n \ tNav iesācējiem draudzīgs \ r \ n \ r \ nSecinājums \ r \ nDeribit specializējas Bitcoin atvasinājumu tirdzniecībā un nodrošina piekļuvi nākotnes un iespēju tirdzniecības pasaulei. Platformā ir iekļautas vairākas funkcijas, kas tai var palīdzēt iegūt konkurences priekšrocības salīdzinājumā ar tādām biržām kā BitMEX un Digitex, un tās ietver zemas maksas, līdz pat 100x pārsvaru, testa tirdzniecību un apdrošināšanas fondu. Neskatoties uz to, Bitcoin atvasināto instrumentu tirdzniecība joprojām ir salīdzinoši jauna, un tajā tiek tirgoti tikai nelieli apjomi. \ R \ n \ r \ n Turklāt skaidrības trūkums attiecībā uz ES regulām nozīmē, ka Deribit netiek regulēts, kaut arī tas piedāvā atvasinātos finanšu instrumentus un Pakalpojuma sarežģīto raksturu jaunākiem tirgotājiem var būt grūti pārvarēt. \ r \ n \ r \ nPlatforma neatbalsta fiat maksājumus un konti tiek turēti Bitcoin, kas ļauj lietotājiem vienmēr pakļauties BTC svārstībām. Apmaiņa arī izvēlas bloķēt noteiktu jurisdikciju iedzīvotājus, un pašlaik tā nav pieejama Amerikas Savienoto Valstu, Kanādas vai Nīderlandes iedzīvotājiem. Neskatoties uz to, Deribit nodrošina dzīvotspējīgu alternatīvu citām Bitcoin nākotnes tirdzniecības biržām un tajā ir iekļauts plašs funkciju klāsts, kas pievilina pieredzējušākus tirgotājus. \ r \ n \ r \ nPlatformā pieredzējušiem nākotnes un iespēju tirgotājiem tiek dots tieši tas, ko viņi vēlas, un plašajam analītikas klāstam, augstajam kredītplecam un apdrošināšanas fondam vajadzētu izrādīties vilinoši. \ r \ n \ r \ nMazāk pieredzējušiem tirgotājiem var būt izdevīgāk izmantot tādu platformu kā IQ Option, kas ļauj saviem klientiem tirgot kriptovalūtās atšķirību līgumus (CFD) un ir daudz vienkāršāka platforma, ko izmantot. \ r \ n \ r \ nKatram, kam trūkst pieredzes, bet kurš ir apņēmības pilns iesaistīties Bitcoin nākotnes tirdzniecībā, vislabāk varētu izmantot rakstiskos resursus un videoklipus, pirms laika pavadīšanas, izmantojot testa kontu. \ r \ n \ r \ nDēļ sava feat diapazona Deribit ir droša iespēja Bitcoin atvasinājumu tirgotājiem, bet nav ieteicama iesācējiem. \ r \ nApmeklējiet Deribit","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"},"datumsPublicēts":"2021-01-03"},"papildu tips":"nenoteikts","alternatīvs vārds":"nenoteikts","balvu":"nenoteikts","balvas":"nenoteikts","Zīmols":"nenoteikts","kategorijā":"nenoteikts","krāsa":"nenoteikts","dziļums":"nenoteikts","disambiguatingApraksts":"nenoteikts","gtin12":"nenoteikts","gtin13":"nenoteikts","gtin14":"nenoteikts","gtin8":"nenoteikts","augstums":"nenoteikts","identifikators":"nenoteikts","logo":"nenoteikts","mainEntityOfPage":"nenoteikts","materiāls":"nenoteikts","modeli":"nenoteikts","mpn":"nenoteikts","productID":"nenoteikts","ražošanas datums":"nenoteikts","Pirkuma datums":"nenoteikts","izdošanas datums":"nenoteikts","tāds pats kā":"nenoteikts","sku":"nenoteikts","sauklis":"nenoteikts","URL":"nenoteikts","svars":"nenoteikts","platums":"nenoteikts"}