Coinhouse iesācēju ceļvedis: pilnīgs pārskats

Coinhouse apskats

Monētu nams ir birža, kas ļauj lietotājiem iegādāties kriptovalūtu, izmantojot savu kredītkarti. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas sākt ieguldīt kriptogrāfijā, un tāpēc sākotnējā apmaiņa jāveic, izmantojot fiat valūtu. Coinhouse piedāvā norēķināties ar kredītkartēm vai debetkartēm vai ar bankas pārskaitījumu, veicot visus norēķinu darījumus eiro. Tas sola cienījamu pakalpojumu, zemas maksas un tūlītēju piegādi. Šī uzņēmuma biroji atrodas Parīzē, Francijā.

Coinhouse apskats

Lielākais Coinhouse ieguvums salīdzinājumā ar daudzām citām kriptovalūtu biržām ir tas, ka jūs varat iegādāties savus Bitcoins vai Ether, izmantojot savu fiat valūtu. Konkrēti, jūs izmantojat bankas pārskaitījumu, debetkarti vai kredītkarti. Tas padara kriptovalūtas pasauli pieejamāku.

Turklāt Coinhouse piegādā jūsu iegādāto kriptogrāfiju uzreiz, tāpēc jums nav jāgaida, līdz darījums tiek pabeigts. Tas ir arī caurspīdīgs, vienmēr pārdodot par pašreizējo tirgus cenu eiro plus komisijas maksa, kas abas ir skaidri norādītas mājas lapā.

Coinhouse izceļas arī ar reputāciju un atbilstību. Lai veiktu pirkumus, jums ir jāpārbauda personas identitāte, kas padara šo apmaiņu atbilstošu noteikumiem lielākajā daļā jomu. Apmaiņa notiek saskaņā ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas (AML) un Zini savu klientu (KYC) noteikumiem. Turklāt tam ir laba reputācija, jo tā fiziskā atrašanās vieta Francijā ir La Maison du Bitcoin.

Apmeklējiet Coinhouse

Kas ir La Maison du Bitcoin?

La Maison du Bitcoin ir kriptogrāfijas veikals aiz Coinhouse, kā arī tā fiziskā atrašanās vieta. Tur varat personīgi veikt darījumus par iepriekš norādītajām maksām. Jūs varat arī norunāt tikšanos ar padomdevējiem tur vai apmeklēt kādu no pasākumiem vai konferencēm. Atrašanās vieta ir Parīzes 35 rue de Caire, un tā ļauj dažu minūšu laikā tirgot 250 kriptovalūtas.

La Maison du Bitcoin

Kas var izmantot Coinhouse?

Lai izmantotu Coinhouse, jums jādzīvo SEPA zonā vai jābūt Francijas iedzīvotājam, kuram ir Francijas uzturēšanās atļauja. Atgādinām, ka SEPA zonā ir 34 valstis, tostarp Lielbritānija, Šveice, Zviedrija, Spānija, Slovēnija, Slovākija, Sanmarīno, Rumānija, Portugāle, Polija, Norvēģija, Nīderlande, Monako, Malta, Luksemburga, Lietuva, Lihtenšteina , Latvija, Itālija, Īrija, Islande, Ungārija, Grieķija, Vācija, Francija, Somija, Igaunija, Dānija, Čehija, Kipra, Horvātija, Bulgārija, Beļģija un Austrija. Ja esat kādas SEPA valsts pilsonis, bet dzīvojat ārpus zonas, jūs joprojām varat pievienoties Coinhouse, ja zonā ir bankas konts un darījumiem ar Coinhouse izmantojat tikai pārskaitījumus..

Kā jūs pērkat un pārdodat kriptogrāfiju vietnē Coinhouse?

Bitcoin vai Ether pirkšana un pārdošana vietnē Coinhouse notiek ļoti līdzīgi procesi. Lai iegādātos izvēlēto valūtu, izmantojiet platformu Coinhouse, lai sāktu darījumu par pārdošanu. Jūs ievadīsit informāciju par savu banku, kā arī summu eiro, kuru vēlaties pārdot. Sistēma automātiski parādīs ekvivalentu summu vai nu ETH, vai BTC. Noklikšķiniet uz Apstiprināt, un jūs redzēsiet QR kodu un garu burtciparu virkni – seifa adresi.

Coinhouse vietne

Tagad varat atvērt savu kriptogrāfijas maku un nospiediet “Sūtīt”. Tālruņa seifiem varat skenēt QR kodu; pretējā gadījumā kopējiet un ielīmējiet saņemto burtciparu adresi. (Lai pārliecinātos, ka to pareizi kopējat, varat nosūtīt sev e-pastu pa tālruni). Ja maksas netiek automātiski pievienotas, neaizmirstiet tās iekļaut. Ievadiet Coinhouse platformas parādīto daudzumu un nospiediet “Sūtīt”. Kad adrese saņems līdzekļus, Coinhouse veiks SEPA pārskaitījumu. Atcerieties, ka BTC jums jānosūta tikai uz Bitcoin publiskajām adresēm un ETH uz Ethereum publiskajām adresēm.

Paturiet prātā, ka kriptovalūtas darījumus nevar atcelt. Tādēļ vienmēr nospiediet “Sūtīt”, lai apstiprinātu, ka esat nosūtījis līdzekļus uz pareizo adresi. Jūs arī nevarat atgūt kriptogrāfiju, kas nejauši tika nosūtīta uz adresi cita veida kriptovalūtas saņemšanai. Vienmēr vienmēr apstipriniet, ka esat izvēlējies atbilstošu kriptogrāfijas adresi (ETH vai BTC) un precīzi nokopējāt un ielīmējāt.

Monētu nomas maksa

Coinhouse iekasē maksu neatkarīgi no tā, vai izvēlaties pirkt vai pārdot savu kriptovalūtu. Tomēr tas ir skaidri norādīts tīmekļa vietnē. Raksta tapšanas brīdī pirkšanas maksa bija 4,9 procenti, bet pārdošanas maksa – 3,9 procenti. Ir arī iespēja pabeigt darījumus bezsaistē La Maison du Bitcoin, kur ir papildu maksa 9,90 €. Tiem, kas veic kripto pārslēgšanu, būs jāmaksā nodeva 5 procentu apmērā no pārslēgtā kripto.

Darījuma veids Tiešsaistē Bezsaistē (La Maison du Bitcoin)
Pērciet 4,90% 4,90% + 9,90 €
Pārdod 3,90% 3,90% + 9,90 €

Premium klientiem ir zemāka maksa par lielāko daļu darījumu. Visiem bankas karšu darījumiem tiešsaistē vai bezsaistē ir jāmaksā 3,9 procenti. Ar pārskaitījuma darījumiem ir jāmaksā no 2 līdz 3,9 procentiem, bet par pārdošanu – no 2 līdz 2,9 procentiem. Maksa par pārskaitījumiem ietver pakāpenisku 0,06 procentu samazinājumu no jūsu komisijas maksas par katriem 50 000 euro kumulatīvajos darījumos. Pārdošanā ir līdzīgs pakāpenisks samazinājums par 0,03 procentiem par katru sasniegto 50 000 slieksni.

Darījuma veids Tiešsaistē Bezsaistē (La Maison du Bitcoin)
Pirkt (bankas karte) 3,9% 3,9%
Pirkt (SEPA pārskaitījums) No 3,9% līdz 2% * N / A
Pārdod 2,9% līdz 2% ** 2,9% līdz 2% **
Kriptogrāfijas slēdzis N / A Pārslēdzās 5% no kriptonauda

Atcerieties, ka par jebkuru darījumu Bitcoin iekasē arī nelielas maksas, kas pazīstamas kā ieguves maksas. Tie atšķiras atkarībā no tīkla slodzes, taču šīs maksas vienmēr varat redzēt pie Bitcoin Fees. Lai saņemtu maksu, reiziniet skaitli vietnē Satoshi par baitu ar darījuma svaru, kuru redzēsiet, uzsākot darījumu..

Kas ir Premium klienti?

Lai kļūtu par augstākās klases klientu, jums ir vai nu jāiegulda vairāk nekā 30 000 eiro, vai arī iepriekš esat ieguldījis vairāk par šo summu (skaitlis, kuru var kumulēt dažādos darījumos). Jūsu konts ir jāapstiprina Coinhouse atbilstības komandai, un jums jāmaksā arī gada maksa 349 €.

Kā augstākā līmeņa klients saņemat samazinātas maksas, kā arī īpašu tālruņa atbalsta līniju, piekļuvi kriptogrāfijas informācijai un Coinhouse ekspertu komandas zināšanām, La Maison du Bitcoin sapulču prioritāro statusu un garantētu piekļuvi VIP pasākumiem un privātām konferencēm..

Kā Coinhouse iegūst cenas?

Coinhouse maksas likmes ir balstītas uz faktisko tirgus vērtību, tāpēc jūs vienmēr varat saņemt taisnīgu cenu. Raksta tapšanas laikā viens BTC bija 7535,90 € un viens ETH 579,77 €. Maksājot ar bankas karti, inicializējot darījumu, valūtas kurss tiek fiksēts un tiek garantēts 30 minūtes. Bankas pārskaitījumiem tas tiek noteikts, kad Coinhouse bankas konts saņem pārskaitījumu. Parasti tas notiek 96 stundu laikā pēc pārskaitījuma izsniegšanas.

Cik ilgi notiek darījumi?

Lielākajai daļai ar bankas pārskaitījumu veikto darījumu veikšana no Coinhouse prasīs trīs līdz četras dienas. Tajā būs iekļauts CNHS0000 kods, kas jums jāiekļauj pārsūtīšanas detaļās. Ja to neiekļausit, darījuma apstrādes laiks būs ilgāks. Darījumiem ar kredītkartēm jābūt tūlītējiem. Jūs varat apstiprināt, ka jūsu darījums ir pabeigts un ka esat saņēmis savus līdzekļus. Apskatiet blockchain explorer un vienkārši ielīmējiet saņemšanas adresi meklēšanas joslā.

Kā jūs varat maksāt par savu darījumu?

Kā minēts iepriekš, Coinhouse pieņem maksājumam debetkartes un kredītkartes, kā arī bankas pārskaitījumus. Tā pieņem vai nu Mastercard, vai Visa, ja ir aktivizēta 3DS (3D Secure). 3DS nodrošina, ka maksājumi nav atgriezeniski, kas aizsargā Coinhouse no atmaksas un palīdz uzturēt zemas cenas. Atkarībā no bankas, kuru izmantojat, darījuma veikšanai, iespējams, būs jāizmanto drošības karte, jāsaņem īsziņa vai jāizmanto sava īpašā parole. Coinhouse nepiedāvā seifa pakalpojumus, tāpēc platformā nevar glabāt kriptogrāfiju, kuru izmantot darījumos.

Dažreiz jūs varat pamanīt, ka neredzat iespēju norēķināties ar bankas karti. Šajā gadījumā jūsu konts ir ierobežots vai nu ar darījumiem pie Coinhouse fiziskā letes, vai ar bankas pārskaitījumiem. Ierobežojumus varat noņemt sava profila sadaļās Parametri vai Ierobežojumi. Turklāt jūs varat lūgt atbalsta komandu palīdzēt to aktivizēt, tāpēc var būt nepieciešami papildu dokumenti.

Konta verifikācija & Limiti

Jūsu konta verifikācijas līmenis vietnē Coinhouse tieši ietekmē jūsu dienas ierobežojumu. Reģistrēšanās laikā jums vismaz jāaugšupielādē attēls, kurā redzat savu personu apliecinošu dokumentu, kā arī personas datu skenēšana. Pamatojoties uz jūsu dokumenta kvalitāti un veidu, dienas ierobežojums pēc sākotnējās verifikācijas būs no 200 līdz 5000 eiro.

Parādītajā dokumentā jānorāda pilns dzimšanas datums un vārds. Tā var būt jūsu Francijas nacionālās personas apliecības, Francijas uzturēšanās atļaujas, Francijas pases vai starptautiskās pases priekšpuse un aizmugure SEPA zonā. Jums ir nepieciešams arī pēdējo trīs mēnešu dzīvesvietas apliecinājums ar pilnu vārdu un dzimšanas datumu, piemēram, internets, tālrunis vai rēķins par enerģiju, vai nodokļu aprēķins. Visbeidzot, fotoattēlā, kurā esat pats ar personu apliecinošu dokumentu, ir jāietver zīmīte ar uzrakstu “Coinhouse” un datums. Fotoattēlā jums ir jābūt redzamai pilnai sejai bez jebkāda veida, piemēram, brillēm vai matiem. Visam fotoattēla saturam jābūt pilnībā redzamam un salasāmam.

Konta verifikācija

Atkarībā no pretendentu skaita konta apstiprināšana var ilgt dažas stundas vai trīs darba dienas. Ja jums nav adreses apliecinājuma ar savu vārdu un jūs tā vietā mitina kāds, varat tā vietā kopīgot attiecīgos sava mitinātāja dokumentus. Tas ietver jūsu uzņēmēja apliecinājumu par dzīvesvietu pēdējo trīs mēnešu laikā, personu apliecinoša dokumenta abas puses, viņu pašu rakstītu vēstuli, kas apliecina, ka jūs tur dzīvojat, un fotoattēlu, kurā redzams uzņēmējs, kuram ir personas apliecība un vēstule, un abi dokumenti ir salasāmi un redzama seja..

Vai Coinhouse ir droša ?

Coinhouse nav sava maka, kas ļauj ietaupīt daudzus drošības pasākumus. Tomēr tas iesaka izmantot Ledger Nano S. Pat ja tas ir tikai ieteikums. Seifa trūkums Coinhouse nozīmē, ka no uzlaušanas līdzekļus nevarēja atgūt, padarot to neaizskaramu šiem draudiem.

Turklāt Coinhouse ir stingra politika attiecībā uz pretterorisma finansēšanu, krāpšanas apkarošanu un KYC, kas visi ir paredzēti klientu un uzņēmuma aizsardzībai. Tās mērķis vienmēr ir sniegt kompetentām iestādēm pārredzamus, uzticamus pakalpojumus.

Papildu konta drošībai tā izmanto divu faktoru autentifikāciju, padarot neiespējamu jūsu konta uzlaušanu. Jūs varat arī paļauties, ka jūsu dati ir droši. Tas ir tāpēc, ka Coinhouse aizliedz komerciālu pieprasījumu, klientu konfidenciālas informācijas koplietošanu vai tālākpārdošanu. Tā vietā tā glabā jūsu informāciju ar cieņu un drošību, izmantojot šifrēšanu.

Secinājums

Coinhouse ļauj lietotājiem ienākt kriptovalūtas pasaulē, piedāvājot iespēju iegādāties Bitcoin un Ether, izmantojot bankas pārskaitījumus un kredītkartes vai debetkartes eiro. Tā kā daudzās biržās netiek pieņemta fiat valūta, nemaz nerunājot par kredītkartēm, tas ir ļoti noderīgs pakalpojums tiem, kuri vēlas sākt ieguldīt kriptogrāfijā vai pārvērst lielāku daļu savu fiat ietaupījumu kriptogrāfijā.

Fakts, ka Coinhouse ir fiziska atrašanās vieta, kur jūs varat doties un iegādāties kriptonauda, ​​ir svarīgs faktors, apsverot šī uzņēmuma likumību, dibinātāji ir ļoti atvērti sabiedrībai un regulāri rīko kriptogrāfijas pasākumus, kur varat doties un iepazīties ar šo tehnoloģiju.

Kamēr jūs dzīvojat SEPA zonā un jūs interesē tikai Bitcoin vai Ether, Coinhouse noteikti ir vērts apsvērt.

Apmeklējiet Coinhouse

Monētu nams

src = “~ images \ iesācēji-ceļvedis uz monētu namu-pilnīgs-pārskats.gif”

alt = “Coinhouse apskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Lietošanas ērtums

9.0 / 10

Reputācija

9.0 / 10

Maksas

7.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

9.0 / 10

Plusi

  • Fiat pirkumi
  • Viegli izmantot
  • Fiziskā atrašanās vieta
  • Uzticams uzņēmums

Cons

  • Nav daudz kriptovalūtu
  • Bez tirdzniecības
  • Augstākas maksas

Apmeklējums {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Monētu nams","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 04 \ /coinhouse-review.gif","apraksts":"Coinhouse ir birža, kas ļauj lietotājiem iegādāties kriptovalūtu, izmantojot savu kredītkarti. Tā ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas sākt ieguldīt kriptogrāfijā, un tāpēc sākotnējā apmaiņa jāveic, izmantojot fiat valūtu. Coinhouse piedāvā norēķinus ar kredītkartēm vai debetkartēm vai ar bankas pārskaitījumu, veicot visus norēķinu darījumus…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.40"},"nosaukums":"Monētu nams","reviewBody":"Coinhouse ir birža, kas ļauj lietotājiem iegādāties kriptovalūtu, izmantojot savu kredītkarti. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas sākt ieguldīt kriptogrāfijā, un tāpēc sākotnējā apmaiņa jāveic, izmantojot fiat valūtu. Coinhouse piedāvā norēķināties ar kredītkartēm vai debetkartēm vai ar bankas pārskaitījumu, veicot visus norēķinu darījumus eiro. Tas sola cienījamu pakalpojumu, zemas maksas un tūlītēju piegādi. Šīs kompānijas biroji atrodas Parīzē, Francijā. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCoinhouse lielākais ieguvums salīdzinājumā ar daudzām citām kriptogrāfijas valūtas maiņas vietām ir tas, ka jūs varat iegādāties savus Bitcoins vai Ether, izmantojot savu fiat valūtu. Konkrēti, jūs izmantojat bankas pārskaitījumu, debetkarti vai kredītkarti. Tas padara kriptovalūtas pasauli pieejamāku. \ R \ n \ r \ n Turklāt Coinhouse piegādā jūsu iegādāto kriptogrāfiju uzreiz, tāpēc jums nav jāgaida, līdz darījums tiks pabeigts. Tas ir arī caurspīdīgs, vienmēr pārdodot par pašreizējo tirgus cenu eiro plus komisijas maksa, kas abas ir skaidri norādītas mājas lapā. \ R \ n \ r \ nCoinhouse izceļas arī ar reputāciju un atbilstību. Lai veiktu pirkumus, jums ir jāpārbauda personas identitāte, kas padara šo apmaiņu atbilstošu noteikumiem lielākajā daļā jomu. Apmaiņa notiek saskaņā ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas (AML) un Zini savu klientu (KYC) noteikumiem. Turklāt tai ir laba reputācija, jo tā fiziskā atrašanās vieta ir Francijā, La Maison du Bitcoin. \ R \ nApmeklējiet Coinhouse \ r \ n \ r \ nKas ir La Maison du Bitcoin? \ R \ nLa Maison du Bitcoin ir kriptogrāfijas veikals aiz Coinhouse, kā arī tā fiziskā atrašanās vieta. Tur varat personīgi veikt darījumus par iepriekš norādītajām maksām. Jūs varat arī norunāt tikšanos ar padomdevējiem tur vai apmeklēt kādu no pasākumiem vai konferencēm. Atrašanās vieta ir Parīzes 35 rue de Caire, un tā ļauj dažu minūšu laikā tirgot 250 kriptovalūtas. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKas var izmantot Coinhouse? \ R \ nLai izmantotu Coinhouse, jums jādzīvo SEPA zona vai Francijas rezidents, kuram ir Francijas uzturēšanās atļauja. Atgādinām, ka SEPA zonā ir 34 valstis, tostarp Lielbritānija, Šveice, Zviedrija, Spānija, Slovēnija, Slovākija, Sanmarīno, Rumānija, Portugāle, Polija, Norvēģija, Nīderlande, Monako, Malta, Luksemburga, Lietuva, Lihtenšteina , Latvija, Itālija, Īrija, Islande, Ungārija, Grieķija, Vācija, Francija, Somija, Igaunija, Dānija, Čehija, Kipra, Horvātija, Bulgārija, Beļģija un Austrija. Ja esat kādas SEPA valsts pilsonis, bet dzīvojat ārpus zonas, jūs joprojām varat pievienoties Coinhouse, ja zonā ir bankas konts un darījumiem ar Coinhouse izmantojat tikai pārskaitījumus. \ R \ nKā jūs pērkat un pārdodat Kripta vietnē Coinhouse? \ R \ nPērkot un pārdodot Bitcoin vai Ether vietnē Coinhouse, notiek ļoti līdzīgi procesi. Lai iegādātos izvēlēto valūtu, izmantojiet platformu Coinhouse, lai sāktu darījumu par pārdošanu. Jūs ievadīsit informāciju par savu banku, kā arī summu eiro, kuru vēlaties pārdot. Sistēma automātiski parādīs ekvivalentu summu vai nu ETH, vai BTC. Noklikšķiniet uz \ u201cApstiprināt \ u201d, un jūs redzēsiet QR kodu un garu burtciparu virkni, seifa adresi. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTagad jūs varat atvērt savu kriptogrāfijas maku un noklikšķināt uz \ u201cSend. \ u201d Tālruņa seifiem varat skenēt QR kodu; pretējā gadījumā kopējiet un ielīmējiet saņemto burtciparu adresi. (Lai pārliecinātos, ka to pareizi kopējat, varat nosūtīt sev e-pastu pa tālruni). Ja maksas netiek automātiski pievienotas, atcerieties tās iekļaut. Ievadiet Coinhouse platformas parādīto daudzumu un nospiediet \ u201cSend. \ U201d Kad adrese saņems līdzekļus, Coinhouse veiks SEPA pārskaitījumu. Atcerieties, ka BTC jums jānosūta tikai uz Bitcoin publiskajām adresēm un ETH uz Ethereum publiskajām adresēm. \ R \ n \ r \ n Paturiet prātā, ka kriptogrāfijas valūtas darījumus nevar atcelt. Tāpēc pirms nospiešanas \ u201cSend. Jums vienmēr jāapstiprina, ka esat nosūtījis līdzekļus uz pareizo adresi. \ U201d Jūs nevarat arī atgūt kriptogrāfiju, kas nejauši tika nosūtīta uz adresi cita veida kriptovalūtas saņemšanai. Tādējādi vienmēr apstipriniet, ka esat izvēlējies atbilstošu kriptogrāfijas adresi (ETH vai BTC) un precīzi to nokopējāt un ielīmējāt. \ R \ nCoinhouse maksas \ r \ n \ r \ nCoinhouse iekasē maksu neatkarīgi no tā, vai izvēlaties pirkt vai pārdot savu kriptonauda. Tomēr tas ir skaidri norādīts tīmekļa vietnē. Raksta tapšanas brīdī pirkšanas maksa bija 4,9 procenti, bet pārdošanas maksa – 3,9 procenti. Ir arī iespēja pabeigt darījumus bezsaistē La Maison du Bitcoin, kur ir papildu maksa 9,90 \ u20ac. Tiem, kas veic šifrēšanas slēdzi, būs jāmaksā nodeva 5 procentu apmērā no pārslēgtā kriptogrāfijas. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDarījuma veids \ r \ nTiešsaiste \ r \ nOffline (La Maison du Bitcoin ) \ r \ n \ r \ n \ r \ nPērciet \ r \ n4,90% \ r \ n4,90% + 9,90 \ u20ac \ r \ n \ r \ n \ r \ nPārdodiet \ r \ n3, 90% \ r \ n3,90% + 9,90 \ u20ac \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPremium klientiem ir zemāka maksa par lielāko daļu darījumu. Visiem bankas karšu darījumiem tiešsaistē vai bezsaistē ir jāmaksā 3,9 procenti. Ar pārskaitījuma darījumiem ir jāmaksā no 2 līdz 3,9 procentiem, bet par pārdošanu – no 2 līdz 2,9 procentiem. Maksa par pārskaitījumiem ietver pakāpenisku 0,06 procentu samazinājumu no jūsu komisijas maksas par katriem 50 000 \ u20ac kumulatīvajos darījumos. Pārdošanai ir līdzīgs pakāpenisks samazinājums par 0,03 procentiem par katru sasniegto 50 000 slieksni. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDarījuma veids \ r \ nTiešsaistē \ r \ nOffline (La Maison du Bitcoin) \ r \ n \ r \ n \ r \ nIegādājieties (bankas karte) \ r \ n3,9% \ r \ n3,9% \ r \ n \ r \ n \ r \ nIegādājieties (SEPA pārsūtīšana) \ r \ n3,9% līdz 2% * \ r \ nN \ / A \ r \ n \ r \ n \ r \ nPārdodiet \ r \ n2,9% līdz2% ** \ r \ n2, 9% līdz 2% ** \ r \ n \ r \ n \ r \ nŠifrēšanas slēdzis \ r \ nN \ / A \ r \ n5% no pārslēgtās kriptogrāfijas valūtas \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAtcerieties, ka par jebkuru darījumu Bitcoin iekasē arī nelielas maksas, kas pazīstamas kā ieguves maksas. Tie atšķiras atkarībā no tīkla slodzes, taču šīs maksas vienmēr varat redzēt pie Bitcoin Fees. Lai saņemtu maksu, reiziniet skaitli vietnē Satoshi par katru baitu ar darījuma svaru, kuru redzēsit, uzsākot darījumu. \ R \ nKas ir Premium klienti? \ R \ nLai kļūtu par premium klientu, jums vai nu ieguldiet vairāk nekā 30 000 \ u20ac, vai arī esat ieguldījuši vairāk nekā iepriekš (skaitlis, kuru var kumulēt dažādos darījumos). Jūsu konts ir jāapstiprina Coinhouse atbilstības komandai, un jums ir jāmaksā arī 349 \ u20ac gada maksa. \ R \ n \ r \ nKā esat premium klases klients, jūs saņemsiet samazinātas maksas, kā arī noteiktu tālruņa atbalsta līniju, piekļuvi uz Coinhouse ekspertu komandas kriptogrāfisko informāciju un zināšanām, sanāksmju prioritāro statusu La Maison du Bitcoin un garantētu piekļuvi VIP pasākumiem un privātajām konferencēm. \ r \ nKā Coinhouse saņem cenas? \ r \ nCoinhouse cenas ir balstīti uz faktisko tirgus vērtību, tāpēc jūs vienmēr varat saņemt taisnīgu cenu. Rakstīšanas laikā viena BTC bija 7535,90 \ u20ac un viena ETH bija 579,77 \ u20ac. Maksājot ar bankas karti, inicializējot darījumu, valūtas kurss tiek fiksēts un tiek garantēts 30 minūtes. Bankas pārskaitījumiem tas tiek fiksēts, kad Coinhouse bankas konts saņem pārskaitījumu. Parasti tas notiek 96 stundu laikā pēc pārskaitījuma izsniegšanas. \ R \ nCik ilgi notiek transakcijas? \ R \ nLielākajai daļai ar bankas pārskaitījumu saistītu darījumu veikšana aizņems trīs līdz četras dienas, lai sasniegtu Coinhouse. Tajā būs iekļauts CNHS0000 kods, kas jums jāiekļauj pārsūtīšanas detaļās. Ja to neiekļausit, darījuma apstrādes laiks būs ilgāks. Darījumiem ar kredītkartēm jābūt tūlītējiem. Jūs varat apstiprināt, ka jūsu darījums ir pabeigts un ka esat saņēmis savus līdzekļus. Apskatiet blockchain explorer un vienkārši ielīmējiet saņemšanas adresi meklēšanas joslā. \ R \ nKā jūs varat maksāt par savu darījumu? \ R \ nKā jau minēts iepriekš, Coinhouse pieņem maksājumam debetkartes un kredītkartes, kā arī bankas pārskaitījumus. Tā pieņem vai nu Mastercard, vai Visa, ja ir aktivizēta 3DS (3D Secure). 3DS nodrošina, ka maksājumi nav atgriezeniski, kas aizsargā Coinhouse no atmaksas un palīdz uzturēt zemas cenas. Atkarībā no bankas, kuru izmantojat, darījuma veikšanai, iespējams, būs jāizmanto drošības karte, jāsaņem īsziņa vai jāizmanto īpašā parole. Coinhouse nepiedāvā seifa pakalpojumus, tāpēc platformā nevar glabāt kriptogrāfiju, ko izmantot darījumos. \ R \ n \ r \ nDažreiz jūs varat pamanīt, ka neredzat iespēju norēķināties ar bankas karti. Šajā gadījumā jūsu konts ir ierobežots vai nu ar darījumiem Coinhouse fiziskajā skaitītājā, vai ar bankas pārskaitījumiem. Ierobežojumus varat noņemt sava profila sadaļās Parametri vai Ierobežojumi. Turklāt jūs varat lūgt atbalsta komandu palīdzēt to aktivizēt. Tam var būt nepieciešami papildu dokumenti. \ R \ nKonta verifikācija & Limiti \ r \ n \ r \ nJūsu konta verifikācijas līmenis vietnē Coinhouse tieši ietekmē jūsu dienas limitu. Reģistrēšanās laikā jums vismaz jāaugšupielādē attēls, kurā redzat savu personu apliecinošu dokumentu, kā arī personas datu skenēšana. Pamatojoties uz jūsu dokumenta kvalitāti un veidu, dienas ierobežojums pēc sākotnējās verifikācijas būs no 200 \ u20ac līdz 5000 \ u20ac. \ R \ n \ r \ nRādītajā dokumentā ir jānorāda pilns dzimšanas datums un vārds. Tā var būt jūsu Francijas nacionālās personas apliecības, Francijas uzturēšanās atļaujas, Francijas pases vai starptautiskās pases priekšpuse un aizmugure SEPA zonā. Jums ir nepieciešams arī pēdējo trīs mēnešu dzīvesvietas apliecinājums ar pilnu vārdu un dzimšanas datumu, piemēram, internets, tālrunis vai rēķins par enerģiju, vai nodokļu aprēķins. Visbeidzot, fotoattēlā, kurā esat pats ar personu apliecinošu dokumentu, ir jāietver piezīme ar \ u201cCoinhouse \ u201d un datumu. Fotoattēlā jums ir jābūt redzamai pilnai sejai bez jebkāda veida, piemēram, brillēm vai matiem. Visam fotoattēla saturam jābūt pilnībā redzamam un salasāmam. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKonta apstiprināšana var aizņemt dažas stundas vai trīs darba dienas, atkarībā no pretendentu skaita. . Ja jums nav adreses apliecinājuma ar savu vārdu un tā vietā jūs mitina kāds, varat kopīgot attiecīgos sava mitinātāja dokumentus. Tas ietver jūsu uzņēmēja dzīvesvietas apliecinājumu pēdējo trīs mēnešu laikā, personu apliecinoša dokumenta abas puses, viņu pašu uzrakstītu vēstuli, kas apliecina, ka jūs tur dzīvojat, un fotoattēlu, kurā redzams uzņēmējs ar personu apliecinošu dokumentu un vēstuli, ar abiem dokumentiem salasāmu un viņu personu. seja ir redzama. \ r \ nVai Coinhouse ir drošs? \ r \ n \ r \ nCoinhouse nav sava seifa, kas ļauj novērst daudzus drošības pasākumus. Tomēr tas iesaka izmantot Ledger Nano S. Pat ja tas ir tikai ieteikums. Maka trūkums vietnē Coinhouse nozīmē, ka līdzekļus nevarēja atgūt no uzlaušanas, padarot to neaizskaramu šo draudu gadījumā. \ R \ n \ r \ n Turklāt Coinhouse ir stingra politika attiecībā uz pretterorisma finansēšanu, krāpšanas apkarošanu un KYC no kuriem ir paredzēti klientu un uzņēmuma aizsardzībai. Tās mērķis vienmēr ir nodrošināt kompetentām iestādēm pārredzamus, uzticamus pakalpojumus. \ R \ n \ r \ nLai nodrošinātu papildu konta drošību, tā izmanto divu faktoru autentifikāciju, padarot neiespējamu uzlauzt jūsu kontu. Jūs varat arī paļauties, ka jūsu dati ir droši. Tas ir tāpēc, ka Coinhouse aizliedz klientu konfidenciālas informācijas komerciālu pieprasīšanu, koplietošanu vai tālākpārdošanu. Tā vietā tā glabā jūsu informāciju ar cieņu un drošību, izmantojot šifrēšanu. \ R \ nSecinājums \ r \ nCoinhouse ļauj lietotājiem ienākt kriptonauda pasaulē, piedāvājot iespēju iegādāties Bitcoin un Ether, izmantojot bankas pārskaitījumus un kredītkartes vai debetkartes eiro. Tā kā daudzās biržās netiek pieņemta fiat valūta, nemaz nerunājot par kredītkartēm, tas ir ļoti noderīgs pakalpojums tiem, kas vēlas sākt ieguldīt kriptogrāfijā vai pārvērst lielāku daļu savu fiat ietaupījumu par kriptogrāfiju. \ R \ n \ r \ nFakts, ka Coinhouse ir fiziska atrašanās vieta, kur varat doties un iegādāties kriptonauda ir svarīgs faktors, ņemot vērā šī uzņēmuma likumību, dibinātāji ir ļoti atvērti sabiedrībai un regulāri rīko kriptogrāfijas pasākumus, kur varat doties iepazīties ar šo tehnoloģiju. \ r \ n \ r \ nCiktāl jūs dzīvojat SEPA zonā un jūs interesē tikai Bitcoin vai Ether, Coinhouse noteikti ir vērts apsvērt. \ r \ nApmeklējiet Coinhouse","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"},"datumsPublicēts":"2018-04-19"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me