Bybit apskats: kriptovalūtas atvasinājumu tirdzniecības platforma

ByBit pārskats

Bybit ir topošā vienādranga (P2P) kriptovalūtu atvasinājumu birža, kas vēlas nostiprināties pieaugošajā kriptogrāfisko starpību / sviras tirdzniecības nozarē. Neskatoties uz dibināšanu tikai 2018. gada martā, Bybit izrādās populārs kriptonauda tirdzniecības kopienā un piesaista klientus ar iespaidīgu ātrumu.

Birža ļauj tirgotājiem visā pasaulē iesaistīties maržas tirdzniecībā ar izvēlētu kriptogrāfijas produktu klāstu, un digitālos aktīvus, piemēram, BTC, ETH, EOS un XRP, var tirgot, izmantojot līdz pat 100x sviru..

Ar galveno biroju Singapūrā Bybit darbojas kā stingra kriptogrāfijas apmaiņas kriptogrāfija, neprasa, lai tās lietotāji veiktu stingru KYC verifikāciju, un šobrīd ikdienas tirdzniecība rada gandrīz USD 1B vērtībā.

Bybit mājas lapaBybit mājas lapa

Bybit ietver arī vismodernākās tehnoloģijas, stabilus drošības protokolus un īpašu klientu atbalsta pakalpojumu, kura mērķis ir palīdzēt biržai konkurēt tirgus vadošajiem atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības pakalpojumu sniedzējiem..

Apmeklējiet Bybit

Kas ir aiz ByBit?

Bybit 2018. gada martā dibināja Bens Džou, un viņš iepriekš nostiprinājās Fintech pasaulē, septiņus gadus strādājot par XM Ķīnas apgabala ģenerāldirektoru..

XM ir vadošais brokeru pakalpojumu sniedzējs, un Bybit galvenā komanda nāk no investīciju bankām un Forex industrijas, kā arī ir agrīna bloku ķēdes piekritēja.

Birža ir reģistrēta Britu Virdžīnu salās, un tās galvenā mītne atrodas Singapūrā, kā arī papildu biroji Honkongā un Taivānā.

Kamēr Bybit lieto oficiālo Bybit Fintech Limited uzņēmuma nosaukumu, tā reģistrācijas numurs un reģistrācijas informācija pašlaik nav publiski pieejama, tomēr komanda uztur centrālo adresi 6 Shenton Way, # 12-11 / 11A, Singapūra, Singapūra 068809, SG.

Bybit komandas izklāsts

Komanda sniedz arī informāciju par savu publiski pieejamo LinkedIn lapu un bez Ben Zhou ievērojamiem dalībniekiem ir arī Latica Qiu, kuram ir arī pieredze darbā XM, savukārt tehnoloģiju komandā ir personas, kurām ir pieredze darbā tādos vadošos uzņēmumos kā Morgan Stanley, Tencent, Ping’an Bank un Nuoya Fortune.

Bybit LinkedIn

LinkedIn ir aptuveni 50 Bybit darbinieku ar publiskiem profiliem, un ikviens var iziet komandas profilus, lai labāk izprastu cilvēkus, kas atrodas apmaiņas laikā..

Bybit galvenās iezīmes

Bybit kā P2P kriptogrāfijas – kriptogrāfijas atvasinājumu tirdzniecības platforma ļauj dažādu valstu tirgotājiem piedalīties tirdzniecībā, izmantojot līdz pat 100x lielāku sviru.

Tiek nodrošināti tirgotāji no visdažādākajām valstīm (izņemot ASV), un Bybit iekļauj vairākas galvenās funkcijas, lai lietotājiem nodrošinātu efektīvu un atsaucīgu kriptogrāfijas tirdzniecības pieredzi..

ByBit funkcijas

Tie ietver klientu atbalsta pakalpojumu, kas ietver tiešraides tērzēšanas funkciju, un pelēko izlaišanas funkciju, kas nodrošina platformas uzturēšanu “ceļā”, kā rezultātā tiek nodrošināts minimāls dīkstāves laiks, un visu diennakti tiek nodrošināta piekļuve tiešsaistes tirdzniecībai.

P2P pakalpojums izmanto arī cenu noteikšanas mehānismu, kura mērķis ir nodrošināt godīgu un pārredzamu tirdzniecības vidi, un Bybit arī integrējas ar TradingView, nodrošina visaptverošus API rīkus, un tam var piekļūt, izmantojot pilnībā funkcionējošas IOS un Android mobilās lietotnes..

Citas galvenās funkcijas ietver:

 • 1 Noklikšķiniet uz Monētu mijmaiņas – Lietotāji var viegli apmainīties starp atbalstītajām kriptovalūtām no sava konta
 • 100 000 TPS par līgumu – Tas ir 10x nozares vidējais rādītājs un nerada pārslodzes
 • Līdz 100x sviras – Bybit dāsnā sviras sistēma ļauj palielināt peļņas potenciālu
 • Cold Wallet uzglabāšana / manuāla izņemšana – Bybit izmanto saldētavu un katru dienu veic trīs manuālas izņemšanas, lai stiprinātu drošību
 • Neierobežota izņemšana – Platformas lietotājiem ir atļauts veikt praktiski neierobežotu tirdzniecību un izņemšanu
 • Nav KYC– Kontus var atvērt un uzturēt, izmantojot tikai e-pasta adresi un lietotājvārdu

Pašlaik ByBit specializējas tirdzniecībā ar aizņēmumiem un beztermiņa līgumiem un ļauj tirgotājiem ieņemt gan garās, gan īsās pozīcijas izvēlētā kriptovalūtu skaitā..

Līgumiem nav noteikts derīguma termiņš, kurā tie tiks automātiski norēķināti, un pats galvenais, ir svarīgi atcerēties, ka kā atvasināto instrumentu tirdzniecības platforma starp Bitcoin un BitBit starp pircējiem un pārdevējiem netiek veiktas fiziskas Bitcoin pārsūtīšanas..

Galvenās iezīmes

Līgumi tiek norēķināti katrā pamatā esošajā aktīvā, cenas / daudzumus norādot vadošo fiat valūtu diapazonā.

Bybit kontu veidi un limiti

Visi Bybit lietotāji pēc kontu atvēršanas iegūst piekļuvi tam pašam funkciju klāstam un var tirgoties ar mūžīgiem kriptogrāfisko atvasinājumu līgumiem Bitcoin, Ethereum, EOS un Ripple attiecībā pret USD.

Visi lietotāji veic darījumus, noslēdzot līgumu ar pārdevēju par konkrētā aktīva nākotnes cenu P2P veidā.

Bybit atbalsta šādus tirdzniecības pārus ar piesaistītiem līdzekļiem:

 • BTC / USD: 1: 100
 • ETH / USD: 1:50
 • EOS / USD: 1:50
 • XRP / USD: 1:50

Bybit kā tīra kriptogrāfijas apmaiņas kriptogrāfija ir viena no vienkāršākajām platformām, ar kuru sākt darbu, un kontu var izveidot, izmantojot tikai e-pasta adresi..

Ir iespēja reģistrēties ar mobilā tālruņa numuru, un tas prasa ievadīt savu valsti, tālruņa numuru, kā arī paroli.

Kā atvērt kontu vietnē Bybit

Jūs varat sākt ar noklikšķinot uz cilnes “Reģistrēties” lapas augšējā labajā stūrī. Šeit jūs varat izvēlēties e-pastu vai mobilo reģistrāciju un ievadīt nepieciešamo informāciju.

Bybit reģistrācija

Izvēloties reģistrēties ar e-pasta adresi, jums tiks nosūtīts unikāls verifikācijas koda numurs, kas ļaus jums piekļūt savam jaunajam kontam..

Jauni konta bonusi

Pašlaik ikviens, kas reģistrējas, var nopelnīt 5 ASV dolāru prēmiju par pirmā depozīta veikšanu ≥0,05 BTC, savukārt pirmais depozīts vismaz 0,5 BTC nopelna 50 ASV dolāru prēmiju.

Bybit konta konfigurācija

No šejienes jūs varat pārvietoties uz savu kontu & Drošība ”iestatījumus, lai papildus divu faktoru autentifikācijai (2FA) iestatītu konta lietotājvārdu.

Kad esat pabeidzis konta iestatījumu konfigurēšanu, varat sākt iemaksāt kādu no atbalstītajām valūtām, noklikšķinot uz “Aktīvi / Mani aktīvi”.

Noguldījumu veikšana

Jums jau ir pilna piekļuve platformai un jūs varat sākt tirdzniecību, tiklīdz esat noguldījis līdzekļus un konvertējis tos aktīvā, kuru vēlaties tirgot.

Bybit Trading ekrāns

Bybit Trading Arena

Kad mēs pārbaudījām tirdzniecības arēnā mums pašiem sākotnējais iespaids bija tāds, ka izkārtojums ir ārkārtīgi tīrs. Platforma izmanto tumšu fonu nedaudz minimālistiskā izskatā, un katrs tirdzniecības ekrāna segments ir sakārtots skaidri un kārtīgi.

Apmaiņa

Tas ietver galveno diagrammas apgabalu, kurā redzamas zaļas un rozā krāsas sveces, un pasūtījumu grāmata un nesenie tirdzniecības segmenti ir norādīti tieši pa labi. Labajā pusē jums ir iespēja iestatīt savus tirdzniecības parametrus, ko jūs varat darīt pāri limita, tirgus un nosacījumiem..

Pirms jūsu darījums tiek veikts, Bybit uzrāda pilnu jūsu pasūtījuma sadalījumu. Tas ir īpaši noderīgi, ņemot vērā atvasinājumu līgumu sarežģītību.

Diagrammas analīzes ziņā Bybit ļauj pilnībā pielāgot tirdzniecības ekrānu. Diagrammas sveces kustības var noregulēt no 1, 3, 5 un 10 minūtēm līdz pat 1 mēnesim.

Jūs varat arī veikt izmaiņas diagrammas mērogā. Piemēram, varat iekļaut metriku, piemēram, kreiso un labo asi, procentus, indikatoru etiķetes un žurnāla skalas. Jūs varat arī pielāgot diagrammas izkārtojumu, ieskaitot krāsas un vēlamo laika joslu.

Tirdzniecības skats

Lai gan tirdzniecības arēnā tiek piedāvāta lietotājam draudzīga platforma atvasināto instrumentu tirdzniecībai, Bybit ir nodrošinājis, ka tā ir piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem..

Tāpēc tagad, kad mēs esam aptvēruši galveno tirdzniecības ekrānu, nākamajā Bybit pārskata daļā mēs aplūkosim depozītus un izmaksas.

Atbalstītās valūtas

Bybit šobrīd pieņem tikai a ierobežots digitālo valūtu skaits ieskaitot BTC, ETH, EOS, XRP un USDT. Katru valūtu var gan noguldīt, gan izņemt, bet Bybit šobrīd neatbalsta nevienu valūtu.

Tomēr līdzekļus var attēlot šādās valūtās:

 • GBP
 • eiro
 • USD
 • AUD
 • CAD
 • CNY
 • CHF
 • HKD
 • JPY
 • KRW

Noguldījumi / izņemšana

Nav obligāto iemaksu prasību; tomēr Bybit izpilda šādas minimālās izņemšanas summas.

Monēta Minimālais

Depozīts

Minimālais

Izstāšanās

Kalnraču maksa
BTC Nav minimuma 0,002BTC 0,0005BTC
ETH Nav minimuma 0,02ETH 0,01ETH
EOS Nav minimuma 0.2EOS 0.1EOS
XRP Nav minimuma 20XRP 0,25XRP

Bybit manuāli apstrādā naudas izņemšanu trīs reizes dienā plkst. 0800, 1600 un 2400 (UTC), un izņemšanas termiņš ir 30 minūtes pirms plānotā izņemšanas apstrādes laika. Visas izmaksas tiek ieskaitītas jūsu makā 1 līdz 2 stundas pēc pārskatīšanas.

ByBit maksas un maksas

Bybit neiekasē nekādas depozīta vai izmaksas izmaksas, lai gan kalnrača maksa tiek piemērota visiem pārskaitījumiem. Veicot depozītu, jūs varat pielāgot maksu, taču ar izņemšanu; tiek piemērotas šādas fiksētās kalnraču maksas neatkarīgi no izņemšanas summas.

     Monētas BTC ETH XRP EOS USDT
Ieguves maksas 0,0005 0,01 0,25 0.1 5

Par katru izpildīto Bybit rīkojumu tiek iekasēta tirdzniecības maksa, kas tiek atskaitīta no konta atlikuma, lai gan tā neietekmē rīkojuma sākotnējo starpību. Turklāt tirgus veidotāji, kas nodrošina likviditāti un palielina pasūtījumu grāmatas tirgus dziļumu, saņem stimulu negatīvas tirdzniecības maksas veidā, savukārt tirgus piesaistītājiem, kuri rīkojas pretēji, tiek piemērota pozitīva tirdzniecības maksa.

Tirdzniecības maksa = pozīcijas vērtība x tirdzniecības komisijas likme

Mūžīgie līgumi Augstākais kredītplecs Maker atlaide Taker maksa
BTC / USD 100x -0,025% 0,075%
ETH / USD 50x -0,025% 0,075%
XRP / USD 50x -0,025% 0,075%
EOS / USD 50x -0,025% 0,075%

Piemēram, ja tirgotājs A ar tirgus pasūtījumu iegādājas 10 000 BTC / USD līgumus, bet tirgotājs B – 10 000 BTC / USD līgumus, izmantojot limita rīkojumu, ja izpildes cena ir 8 000 USD, tad ir taisnība:

Maksa par tirgotāju A = 10 000/8 000 x 0,075% = 0,0009375 BTC

Maker atlaide tirgotājam B = 10 000/8 000 x -0,025% = -0 0003125 BTC

Tāpēc pēc izpildes tirgotājs A samaksās Taker maksu 0,0009375 BTC, bet tirgotājs B saņems Maker atlaides 0,0003125 BTC.

Finansējuma maksa

Pozīcijas finansēšanas maksa tiek piemērota arī platformā, kas tiek apmainīta starp garajām un īsajām pozīcijām. Finansēšanas maksa darbojas, lai nodrošinātu, ka biržas cenas tiek piesaistītas globālajai spot cenai, un finansējums tiek apmainīts tieši starp pircējiem un pārdevējiem ik pēc 8 stundām.

Pozitīvs finansējuma līmenis nozīmē, ka garās pozīcijas maksā īsās pozīcijas, un, kad tas kļūst negatīvs, īso pozīciju turētāji maksā garo pozīciju turētājiem. Jums nav jāmaksā, ja aizverat savu pozīciju pirms finansēšanas intervāla.

Finansējuma maksa tiek aprēķināta šādi: finansēšanas maksa = pozīcijas vērtība * finansējuma likme. Pozīcijas vērtība = līguma / cenas cena. Ja, piemēram, plkst. 8:00 pēc UTC jums ir 10 000 BTC / USD līgumu garā pozīcija, un zīmes cena ir 4000 USD. Pieņemot, ka finansējuma likme ir 0,02%, pozīcijas vērtība būs 10000/4000 = 2,5 BTC, un finansējuma maksa ir 2,5 BTC * 0,02% = 0,0005BTC.

Bybit pasūtījumu veidi

Bybit ietver vairākus pasūtījumu veidus, ieskaitot standarta tirgus pasūtījumus, kas ļauj apstrādāt darījumus, tiklīdz nospiežat pogu par notiekošo tirgus likmi. Limita pasūtījumi ļauj jums izvēlēties cenu, par kuru vēlaties izpildīt pasūtījumu, un nodrošina lielāku elastību. Izmantojot Bybit jebkuru no pasūtījuma veidiem, varat izvēlēties “Pirkt / ilgi” vai “Pārdot / īsi”.

Nosacītie rīkojumi

Nosacītie pasūtījumi tiek izpildīti, tiklīdz notiek iepriekš noteikts notikums, kas var ietvert noteikta cenu līmeņa sasniegšanu, un, konfigurējot nosacītu pasūtījumu, Bybit nodrošina šādas papildu pasūtījuma iespējas.

 • Tikai pēc pasūtījuma – šeit maksāsiet tikai ražotāja maksu, jo pat tad, ja jūsu ierobežotā cena ņem no grāmatām likviditāti, tā joprojām tiks apstrādāta kā izgatavotāja pasūtījums.
 • Aizvērt ieslēgšanas trigeri – šī opcija nodrošina, ka jūsu stop loss samazina jūsu pozīciju neatkarīgi no citiem atvērtiem pasūtījumiem.

Nosacītie rīkojumi

 • GoodTillCancelled – jūsu pasūtījuma rezultāti paliek atvērti, līdz tie tiek aizpildīti vai jūs tos atceļat.
 • ImmediateOrCancel – šī opcija ļauj jūsu pasūtījumam izpildīt nekavējoties un, ja nē, automātiski atcelt.
 • FillOrKill – pasūtījums tiks atcelts, ja tas netiks aizpildīts ar vienu darījumu.

Nosacītos pasūtījumus var iestatīt cilnē Nosacītie pasūtījumi un izvēles rūtiņas apakšdaļā esošās opcijas.

Bybit sviras

Ja jums ir nedaudz lielāka riska vēlme, jums būs prieks uzzināt, ka Bybit platforma atbalsta sviras tirdzniecību. Piedāvājuma sviras apjoms būs atkarīgs no atvasinātā līguma, kuru plānojat tirgot.

Piemēram, ja tirgojat BTC / USD vai ETH / USD, jums būs atļauts tirgot līdz 100x. No otras puses, EOS / USD un XRP / USD nepārsniedz 25x, lai gan tas joprojām ir ievērojams sviras daudzums, ar kuru tirgoties. Pārliecinieties, ka jums ir precīzi izprotams, kā darbojas sviras, pirms to izmantojat, kā tas ir patiesībā – jūs varat zaudēt visu līdzsvaru.

Turklāt Bybit katram no četriem atvasināto instrumentu līgumiem ir uzstādījis arī riska limitu līmeņus. Tomēr tam patiešām nevajadzētu ietekmēt jūs, ja vien neesat institucionāla līmeņa ieguldītājs, jo pirms limitu samazināšanas jūs varat tirgot līdz 100 BTC vai 300 ETH 100x līmenī..

Runājot par finansēšanas izmaksām, tas tiek iekasēts divās galvenajās jomās. Tas jo īpaši ietver procentu likmi un visus attiecīgos prēmijas / diskonta faktorus. Finansējums notiek ik pēc astoņām stundām.

Atbalstītās valstis

Bybit šobrīd pieņem lietotājus no šīm valstīm:

 • Apvienotā Karaliste
 • Vācija
 • Francija
 • Austrālija
 • Kanāda
 • Itālija
 • Spānija
 • Brazīlija
 • Ķīna
 • Japāna
 • Indija
 • Portugāle
 • Norvēģija
 • Zviedrija
 • Nīderlande
 • Austrija
 • Šveice
 • Peru
 • Argentīna
 • Ukraina
 • Īrija
 • Rumānija
 • Polija
 • Beļģija

Pašlaik platforma nav pieejama šo vietu iedzīvotājiem:

 • Amerikas Savienotās Valstis
 • Kvebeka
 • Singapūra
 • Kuba
 • Krima
 • Sevastopole
 • Irāna
 • Sīrija
 • Ziemeļkoreja
 • Sudāna

Cik piemērots Bybit iesācējiem?

Tūlīt ir svarīgi atzīmēt, ka Bybit nav piemērots iesācējiem. Tirdzniecības ar aizņemto līdzekļu izmantošanu prakse var radīt lielākus zaudējumus, nekā sākotnēji gaidīts, un nestabils nākotnes tirgu raksturs padara tos par daļu no kriptogrāfijas sektora, kuru vislabāk atstāt pieredzējušiem tirgotājiem, lai virzītos.

To sakot, Bybit nodrošina vairākus resursus, kas ļauj pieredzējušiem tirgotājiem turpināt pilnveidot savas prasmes un uzlabot savas zināšanas tirdzniecībā. Tajos ietilpst Bybit testnet un demo tirdzniecības funkcija, kā arī atbalsta centrs, kurā ir ietverta plaša FAQ sadaļa, kurā ir ietverti lietotājiem bieži uzdotie jautājumi..

Ļoti svarīgi, ka ByBit piedāvā arī tiešraides tērzēšanas funkcionalitāti un īpašus e-pastus klientu / IT atbalstam. Komanda arī nodrošina, ka tiek uzturēts plašs sociālo mediju kanālu klāsts, tostarp telegrammas grupa un Facebook lapa, kas palīdz uzturēt tos viegli pieejamus.

Bybit atbalsta centrs

Citas ērtas funkcijas ietver visaptverošas tirdzniecības diagrammas, integrējot tās ar TradingView, mobilo lietotni, kas pieejama gan IOS, gan Android ierīcēm, un API rīkus, kas ļauj savienot tirdzniecības robotus vai citas lietotnes, kurām nepieciešami dati no Bybit.

Turklāt tirdzniecības limitu trūkums, augsts likviditātes līmenis un plaša pasūtījumu veidu iekļaušana ir piemērota pieredzējušākiem praktiķiem, un platforma ir veidota tā, lai varētu apkalpot augstas frekvences tirgotāju prasības..

Aktīvākus tirgotājus var interesēt arī Bybit Referral programma, kas paredz, ka tiek piešķirts bonuss 10 USD apmērā ikvienam, kurš novirza draugu uz platformu, kurš turpina iemaksāt vismaz 0.02 BTC.

Bybit’s novirzīšanas programma

Kā pēdējais piezīme ir arī vērts pieminēt, ka Bybit piedāvā lietotājiem iespēju nopelnīt novirzīšanas prēmijas. Par katru jauno dalībnieku, kuru varat atsaukties, jūs saņemsiet Bitcoin līdzvērtīgu 10 USD.

Jūsu norādītajam lietotājam ir jāiemaksā vismaz 0,02 BTC. Rakstīšanas laikā novirzīšanas bonuss ir pieejams tikai tiem, kas finansē savu kontu BTC, tas nozīmē, ka ETH, XRP un EOS depozīti neļaus jums pieprasīt bonusu.

Cik drošs ir Bybit?

Apmaiņai ir izdevies palikt noturīgam attiecībā uz iespējamiem uzlaušanas gadījumiem, taču tas ir sagaidāms, ņemot vērā tā relatīvo jaunību. Bybit komanda izmanto virkni drošības protokolu, kas ietver pilnu SSL šifrēšanu vietnē, lai aizsargātu visu jūsu personisko informāciju.

Lietotāju konti tiek aizsargāti arī ar divu faktoru autentifikāciju (2FA), kas var notikt kā e-pasts, īsziņas vai ārēja lietotnes verifikācija..

Bybit arī apgalvo, ka 100% klientu līdzekļu tiek glabāti, izmantojot Deterministic Cold Wallet sistēmu, un tikai nelieli naudas līdzekļi tiek glabāti karstajos maciņos, lai varētu nekavējoties izņemt naudu.

Izmantojot vairāku parakstu aukstā maka sistēmu, tiek uzlabota platformas drošība, un komanda arī manuāli apstrādā naudas izņemšanu trīs reizes dienā, lai ierobežotu iespēju hakeriem piekļūt līdzekļiem.

Komanda ir arī izstrādājusi savu Grey release atjaunināšanas sistēmu, kas platformas uzturēšanu veic “ceļā”, kā rezultātā tiek dīkstāves laiks minimāls, un nodrošina tirgotājiem nepārtrauktu piekļuvi tiešraides tirdzniecībai, tādējādi ierobežojot “zaudētu” darījumu iespēju. Lai nodrošinātu vienmērīgu un efektīvu tirdzniecību, Bybit iegūst indeksu cenas, ņemot datus no trim biržām, proti, Coinbase Pro, Bitstamp un Kraken (katra 33,3%), kā arī izmanto apdrošināšanas fondu, kas lietotāju līdzekļus aizsargā pat tad, ja bija jānotiek daudzām nelabvēlīgām situācijām.

Apdrošināšanas fonds

Fonds ir paredzēts, lai samazinātu automātiskās samazināšanas iespēju, un, kad likvidētais rīkojums tiek slēgts par cenu, kas ir sliktāka par bankrotējušo cenu, Bybit izmanto apdrošināšanas fonda atlikumu, lai segtu plaisu. Šeit automātiskā samazināšana tiek aktivizēta tikai tad, ja Apdrošināšanas fonds ir nepietiekams.

Likvidācijas laikā Apdrošināšanas fonda atlikums palielinās un samazinās atkarībā no cenu starpības starp katras likvidētās pozīcijas galīgo likvidācijas cenu un bankrota cenu. Rezultātā:

 • Kad tirgū var veikt likvidāciju par cenu, kas ir labāka par bankrota cenu, atlikusī starpība tiks pievienota apdrošināšanas fondam.
 • Un otrādi, ja galīgā izpildes cena ir sliktāka par bankrota cenu, līguma zaudējumus sedz apdrošināšanas fonds.

Piemēram, tirgotājam, kuram ir gara pozīcija BTC / USD ar likvidācijas cenu 7000 USD un bankrota cenu 6 950 USD, šī pozīcija tiks likvidēta, tiklīdz Marka cena sasniegs 7 000 USD. Ja šo pozīciju var likvidēt par jebkuru cenu, kas ir augstāka par 6 950 USD, tad atlikusī starpība BTC tiks ziedota Apdrošināšanas fondam. Tāpat, ja galīgā izpildes cena ir zemāka par 6 950 USD, tad līguma zaudējumu segšanai tiks izmantots Apdrošināšanas fonds.

Gadījumā, ja Apdrošināšanas fonds nav pietiekams, lai segtu plaisu starp galīgo izpildes cenu un bankrota cenu, visu likvidāciju pārņem automātiskās samazināšanas sistēma. Bybit lietotāji var sekot līdzi Apdrošināšanas fonda pašreizējam atlikumam, pārbaudot Dienas apdrošināšanas fonda atlikums.

Secinājums

Tiek dibināta 2018. gada martā, Bybit joprojām ir salīdzinoši jauns operators attiecībā uz kriptovalūtu atvasināto instrumentu tirdzniecību, bet ir izrādījies nopietna alternatīva vairāk izveidotām platformām, piemēram, BitMEX.

Lai gan tas ir piemērots plašam tirgotāju lokam un nodrošina vērtīgus resursus, piemēram, testnet, kas ļauj veikt plašu demonstrāciju tirdzniecību, Bybit spīd attiecībā uz ēdināšanu pieredzējušākiem liela apjoma / biežuma tirgotājiem..

KYC prasību trūkums papildus tam, ka platformā netiek ieviesti reāli tirdzniecības vai noguldījumu / izņemšanas ierobežojumi, ir piemērots ikvienam, kurš vēlas anonīmi tirgoties lielos apjomos, un nemainīgi augstais likviditātes līmenis ir piemērots arī ikvienam, kurš vēlas izmantot pēkšņas tirgus svārstības, veicot ātri noguldījumi uz platformas.

Neskatoties uz to, ka Bybit joprojām attīstās kā platforma, tajā ir iekļauts plašs tehnisko, drošības un tirdzniecības funkciju klāsts, kas ļaus tam nostiprināties aizvien pieaugošās konkurences vidū, jo aizvien lielāks kriptogrāfijas biržu skaits met cepures nākotnes tirdzniecībā. gredzens.

Kopumā Bybit ir piemērots ikvienam, kas nodarbojas ar kriptogrāfijas maržas tirdzniecību, un nodrošina dzīvotspējīgu alternatīvu tiem pakalpojumiem, kurus jau piedāvā tādas biržas kā BitMEX, PrimeXBT, Huobi un Deribit.

Vēlreiz jāpiebilst, ka, tā kā maržināla tirdzniecība nav īsti piemērota mazāk pieredzējušiem tirgotājiem vai jebkuram, kurš tuvojas tirdzniecības ceļojuma sākumam, iespējams, ir laba ideja izveidot testnet kontu un pavadīt ievērojamu laiku demo darījumu veikšanai ar testnet līdzekļiem, lai nosakiet, vai maržas tirdzniecība un / vai Bybit ir meklētais risinājums.

Apmeklējiet Bybit

Bybit

src = “~ images \ bybit-review-kriptonauda-atvasinājumi-trading-platform.jpg”

alt = “Bybit”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Lietošanas ērtums

8.0 / 10

Reputācija

8.0 / 10

Maksas

9.0 / 10

Klientu atbalsts

9.0 / 10

Maksājuma veidi

9.0 / 10

Plusi

 • Zema maksa
 • Anonīmi konti
 • Labs klientu atbalsts
 • Labi likviditātes līmeņi
 • Uzlabotas tehnoloģijas

Cons

 • Neliels aktīvu klāsts
 • Salīdzinoši jauna birža
 • ASV netiek atbalstīts

Apmeklējums {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Bybit","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 07 \ /bybit-review.jpg","apraksts":"Bybit ir topošā vienādranga (P2P) kriptovalūtas atvasinājumu birža, kas vēlas nostiprināties pieaugošajā kriptogrāfiskās starpības \ / sviras tirdzniecības nozarē. Neskatoties uz dibināšanu tikai 2018. gada martā, Bybit ir izrādījies populārs kriptovalūtu tirdzniecības kopienā un piesaista klientus iespaidīgā tempā. Birža ļauj tirgotājiem apkārt…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.60"},"nosaukums":"Bybit","reviewBody":"Bybit ir topošā vienādranga (P2P) kriptovalūtas atvasinājumu birža, kas vēlas nostiprināties pieaugošajā kriptogrāfiskās starpības \ / sviras tirdzniecības nozarē. Neskatoties uz dibināšanu tikai 2018. gada martā, Bybit ir izrādījies populārs kriptonauda tirdzniecības aprindās un piesaista klientus ar iespaidīgu ātrumu. \ R \ n \ r \ nBirža ļauj tirgotājiem visā pasaulē iesaistīties sviras maržas tirdzniecībā atlasiet kriptogrāfijas produktu klāstu, un digitālos aktīvus, piemēram, BTC, ETH, EOS un XRP, var tirgot, izmantojot līdz pat 100 reižu lielāku sviru. \ r \ n \ r \ nAr savu galveno mītni Singapūrā Bybit darbojas kā stingra kriptogrāfijas apmaiņas kriptogrāfija , neprasa, lai tās lietotāji veic stingru KYC verifikāciju, un šobrīd ikdienas tirdzniecība rada gandrīz USD 1B vērtībā. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBybit ir iekļauti arī vismodernākie tehnoloģiskie un stabilie drošības protokoli. , un īpašu klientu atbalsta pakalpojumu, kura mērķis ir palīdzēt biržai konkurēt ar tirgus vadošajiem atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības pakalpojumu sniedzējiem. \ r \ nApmeklējiet Bybit \ r \ n \ r \ nKas ir aiz ByBit? \ r \ nBybit tika dibināts martā 2018. gadā Bens Džou, un viņš iepriekš ir nostiprinājies Fintec pasaulē h septiņus gadus strādājot par XM Ķīnas apgabala ģenerāldirektoru. \ r \ n \ r \ nXM ir vadošais brokeru pakalpojumu sniedzējs, un Bybit galvenā komanda nāk no investīciju bankām un Forex industrijas, kā arī ir agrīnās bloku ķēdes pieņēmēji. \ r \ n \ r \ nBirža ir reģistrēta Britu Virdžīnu salās, un tās galvenā mītne atrodas Singapūrā, kā arī papildu biroji Honkongā un Taivānā. \ r \ n \ r \ nKamēr Bybit aiziet oficiālajā uzņēmumā Bybit Fintech Limited nosaukums, tā reģistrācijas numurs un informācija par iekļaušanu pašlaik nav publiski pieejama, tomēr komanda uztur centrālo adresi vietnē \ u00a0 6 Shenton Way, # 12-11 \ / 11A, Singapūra, Singapūra 068809, SG. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKomanda sniedz arī informāciju par savu publiski pieejamo LinkedIn lapu un bez Ben Džou ievērojamiem dalībniekiem ir arī Latica Qiu, kam ir arī pieredze darbā XM, savukārt tehnoloģiju komandā ir personas ar pieredzi darbā tādos vadošos uzņēmumos kā Morgan S Tanley, Tencent, Ping’an Bank un Nuoya Fortune. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nLinkedIn ir aptuveni 50 Bybit darbinieku ar publiskiem profiliem, un ikviens var iziet komandas profilus, lai iegūtu labāka izpratne par biržā iesaistītajiem cilvēkiem. \ r \ nBybit \ u2019s galvenās iezīmes \ r \ nKā P2P kriptogrāfijas – kriptogrāfijas atvasinājumu tirdzniecības platforma, Bybit ļauj dažādu valstu tirgotājiem piedalīties tirdzniecībā, izmantojot līdz pat 100x lielāku kredītplecu. \ r \ n \ r \ n Tiek nodrošināti tirgotāji no visdažādākajām valstīm (izņemot ASV), un Bybit ir iekļautas vairākas galvenās funkcijas, lai lietotājiem nodrošinātu efektīvu un atsaucīgu šifrēšanas tirdzniecības pieredzi. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTajos ietilpst klientu atbalsta pakalpojums, kas ietver tiešraides tērzēšanas funkciju, un pelēkā izlaišanas funkcija, kas nodrošina platformas apkopi, kas nodrošina minimālu dīkstāvi, un uztur visu diennakti piekļuvi tiešraides tirdzniecība. \ r \ n \ r \ nP2P pakalpojums izmanto arī cenu noteikšanas mehānismu Mērķis bija nodrošināt godīgu un pārredzamu tirdzniecības vidi, un Bybit integrējas arī ar TradingView, nodrošina visaptverošus API rīkus, un tam var piekļūt, izmantojot pilnībā funkcionējošas IOS un Android mobilās lietotnes. \ r \ n \ r \ nCitas galvenās funkcijas ietver: \ n \ r \ n \ t1 Noklikšķiniet uz Monētu mijmaiņas \ u2013 Lietotāji var viegli nomainīt atbalstītās kriptovalūtas no sava konta \ r \ n \ t100 000 TPS par līgumu \ u2013 Kas ir 10x lielāks par nozares vidējo rādītāju un nerada pārslodzes \ n \ tLīdz 100x sviras finansēšanai \ u2013 Bybit \ u2019s dāsnā sviras sistēma ļauj palielināt peļņas potenciālu \ r \ n \ tSaldā maka glabāšana \ / Manuālā izņemšana \ u2013 Bybit izmanto saldētavu un katru dienu veic trīs manuālas izņemšanas, lai stiprinātu drošību \ r \ n \ tNerobežots izņemšana no naudas \ u2013 Platformas lietotājiem ir atļauts veikt praktiski neierobežotu tirdzniecību un izņemšanu \ r \ n \ tNevienu KYC \ u2013 kontus nevar atvērt un uzturēt tikai ar e-pasta adresi un lietotājvārdu \ r \ n \ r \ nByBit pašlaik specializējas tirdzniecībā ar kredītplecu un pe pastāvīgi līgumi un ļauj tirgotājiem ieņemt gan garās, gan īsās pozīcijas izvēlētā kriptovalūtu skaitā. \ r \ n \ r \ nLīgumiem nav noteikts derīguma termiņš, kurā tie tiks automātiski norēķināti, un pats galvenais – tā ir atslēga atcerēties, ka kā atvasināto instrumentu tirdzniecības platforma starp Bitcoin un ByBit starp pircējiem un pārdevējiem netiek veikti fiziski Bitcoin pārskaitījumi. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nLīgumi tiek noslēgti katrā pamatā esošajā aktīvā ar cenām \ / daudzumi, kas norādīti vadošo fiat valūtu diapazonā. \ r \ nBybit kontu veidi un ierobežojumi \ r \ nBybit lietotāji visi pēc kontu atvēršanas iegūst piekļuvi vienādam funkciju diapazonam un var tirgoties ar mūžīgiem kriptogrāfisko atvasinājumu līgumiem Bitcoin, Ethereum, EOS un Ripple attiecībā pret USD. \ R \ n \ r \ nVisi lietotāji veic darījumus, noslēdzot līgumu ar pārdevēju par konkrētā aktīva nākotnes cenu P2P veidā. \ R \ n \ r \ nBybit atbalsta šādi piesaistītie tirdzniecības pāri: \ r \ n \ r \ n \ tBTC \ / USD: 1: 100 \ r \ n \ tETH \ / USD: 1: 50 \ r \ n \ tEO S \ / USD: 1: 50 \ r \ n \ tXRP \ / USD: 1: 50 \ r \ n \ r \ nKā tīri kriptogrāfijas apmaiņas kriptogrāfija, Bybit ir viena no vienkāršākajām platformām, ar kuru sākt darbu, un jūs varat izveidojiet kontu, izmantojot tikai e-pasta adresi. \ r \ n \ r \ nIr iespēja reģistrēties, izmantojot mobilā tālruņa numuru, un tāpēc jums ir jāaizpilda sava valsts, tālruņa numurs un parole. \ r \ nKā Atveriet kontu vietnē Bybit \ r \ nLai sāktu, lapas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz cilnes \ u201cRegistrēties \ u201d. Šeit varat izvēlēties e-pastu vai mobilo reģistrāciju un ievadīt nepieciešamo informāciju. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nIzvēloties reģistrēties ar e-pasta adresi, jums tiks nosūtīts unikāls verifikācijas koda numurs, kas ļaus jums piekļūt savam jaunajam kontam. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPašlaik ikviens, kurš reģistrējies, var nopelnīt 5 ASV dolāru prēmiju par pirmā iemaksas veikšanu \ u22650.05BTC, bet pirmo iemaksu. no 0,5 BTC vai vairāk, nopelna 50 ASV dolāru prēmiju. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNo šejienes jūs varat doties uz savu \ u201cKontu & Drošības iestatījumi, lai papildus divu faktoru autentifikācijai (2FA) iestatītu konta lietotājvārdu. \ R \ n \ r \ nKad esat pabeidzis konta iestatījumu konfigurēšanu, varat sākt deponēt kādu no atbalstītajām valūtām, noklikšķinot uz \ u201cAssets \ / My Ass \ u201d. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJums jau ir pilnīga piekļuve platformai un jūs varat sākt tirdzniecību, tiklīdz esat noguldījis līdzekļus un konvertējis tos aktīvā, kuru esat vēlētos tirgoties. \ r \ n \ r \ n \ r \ nBybit Trading Arena \ r \ nKad mēs paši izmēģinājām tirdzniecības arēnu, mūsu sākotnējais iespaids bija tāds, ka izkārtojums ir ārkārtīgi tīrs. Platforma izmanto tumšu fonu nedaudz minimālistiskā izskatā, un katrs tirdzniecības ekrāna segments ir sakārtots skaidri un kārtīgi. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTas ietver galveno diagrammas apgabalu, kas parāda zaļu un rozā krāsu sveces, ar pasūtījumu grāmatu un nesenajiem tirdzniecības segmentiem tieši labajā pusē. Labajā pusē jums ir iespēja iestatīt savus tirdzniecības parametrus, ko varat darīt, veicot ierobežotos, tirgus un nosacītos pasūtījumus. \ R \ n \ r \ nPirms jūsu darījuma veikšanas Bybit uzrāda pilnu jūsu darījumu sadalījumu. rīkojumu. Tas ir īpaši noderīgi, ņemot vērā sarežģījumus, kas saistīti ar atvasināto instrumentu līgumiem. \ R \ n \ r \ nDiagrammas analīzes ziņā Bybit ļauj pilnībā pielāgot tirdzniecības ekrānu. Diagrammas sveces kustības var noregulēt no 1, 3, 5 un 10 minūtēm, līdz pat 1 mēnesim. \ R \ n \ r \ nJūs varat arī mainīt diagrammas mērogu. Piemēram, varat iekļaut metriku, piemēram, kreiso un labo asi, procentus, indikatoru etiķetes un žurnāla skalas. Varat arī pielāgot diagrammas izkārtojumu, ieskaitot krāsas un vēlamo laika joslu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nViss-viss, savukārt tirdzniecības arēnā tiek piedāvāta lietotājam draudzīga platforma. lai tirgotu atvasinātos finanšu instrumentus, Bybit ir nodrošinājis, ka tas ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. \ r \ n \ r \ nTagad, kad mēs esam iekļāvuši galveno tirdzniecības ekrānu, nākamajā Bybit pārskata daļā mēs apskatiet depozītus un izmaksas. \ r \ nAtbalstītās valūtas \ r \ nBybit šobrīd pieņem tikai ierobežotu skaitu digitālo valūtu, tostarp BTC, ETH, EOS, XRP un USDT. Katru valūtu var gan noguldīt, gan izņemt, bet Bybit pašlaik neatbalsta nevienu valūtu. \ R \ n \ r \ nTomēr līdzekļus var parādīt šādās valūtās: \ r \ n \ r \ n \ tGBP \ r \ n \ tEUR \ r \ n \ tUSD \ r \ n \ tAUD \ r \ n \ tCAD \ r \ n \ tCNY \ r \ n \ tCHF \ r \ n \ tHKD \ r \ n \ tJPY \ r \ n \ tKRW \ r \ n \ r \ nNoguldījumi \ / Izņemšana \ r \ nNav minimālo depozīta prasību; tomēr Bybit izpilda šādas minimālās izņemšanas summas: \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMonika \ r \ nMinimālais \ r \ nDeposit \ r \ nMinimālais \ r \ nIzņemšana \ r \ nMiniera maksa \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ r \ nNav minimālā \ r \ n0.002BTC \ r \ n0.0005BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ r \ nNē minimālā \ r \ n0.02ETH \ r \ n0.01ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nEOS \ r \ nNē Minimālais \ r \ n0.2EOS \ r \ n0.1EOS \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ r \ nNē Minimālais \ r \ n20XRP \ r \ n0.25XRP \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBybit manuāli izņem izņemšanu trīs reizes dienā plkst. 0800, 1600 un 2400 (UTC), un izņemšanas pārtraukuma laiks ir 30 minūtes pirms plānotā izņemšanas apstrādes laika. Visi izņemtie līdzekļi tiek ieskaitīti jūsu makā 1–2 stundas pēc pārskatīšanas. \ R \ nByBit komisijas un maksājumi \ r \ nBybit neiekasē nekādas depozīta vai izmaksas izmaksas, lai gan visiem pārskaitījumiem tiek piemērota maksa par kalnračiem. Veicot depozītu, jūs varat pielāgot maksu, taču ar izņemšanu; neatkarīgi no izņemšanas summas tiek piemērotas šādas fiksētās kalnraču nodevas. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u00a0 \ u00a0 \ u00a0Kolonnas \ r \ nBTC \ r \ nETH \ r \ nXRP \ r \ nEOS \ r \ nUSDT \ r \ n \ r \ n \ r \ nMine \ u00a0Devas \ r \ n0.0005 \ r \ n0.01 \ r \ n0.25 \ r \ n0.1 \ r \ n5 \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKatram izpildītam rīkojumam Bybit tiek piemērota tirdzniecības maksa, kas tiek atskaitīta no konta atlikuma, lai gan tā neietekmē rīkojuma sākotnējo starpību . Turklāt tirgus veidotāji \ u00a0, kas nodrošina likviditāti un palielina pasūtījumu portāla tirgus dziļumu, saņem stimulu negatīvas tirdzniecības maksas veidā, savukārt tirgus ņēmējiem \ u00a0ko \ u00a0do pretēji tiek iekasēta pozitīva tirdzniecības maksa. \ R \ n \ r Tirdzniecības maksa = Pozīcijas vērtība x Tirdzniecības maksas likme \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPeriodu līgumi \ r \ nAugstākā kredītplecs \ r \ nMaker atlaide \ r \ nTaker maksa \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ / USD \ r \ n100x \ r \ n-0.025% \ r \ n0.075% \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ / USD \ r \ n50x \ r \ n-0.025 % \ r \ n0.075% \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ / USD \ r \ n50x \ r \ n-0.025% \ r \ n0.075% \ r \ n \ r \ n \ r \ nEOS \ / USD \ r \ n50x \ r \ n-0.025% \ r \ n0.075% \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJa, piemēram, , Tirgotājs A pērk 10 000 BTC \ / USD līgumus, izmantojot tirgus rīkojumu, un tirgotājs B pārdod 10 000 BTC \ / USD līgumus, izmantojot limita rīkojumu, ja izpildes cena ir 8 000 USD, tad ir taisnība: \ r \ n \ r \ nTaker maksa tirgotājam A = 10 000 \ / 8 000 x 0,075% = 0,0009375 BTC \ r \ nMaker atlaide tirgotājam B = 10 000 \ / 8 000 x -0,025% = -0 0003125 BTC \ r \ n \ r \ nTāpēc pēc izpildes tirgotājs A maksāt 0.0 009375 Takter maksas BTC un tirgotājs B saņems 0.0003125 Maker atlaides BTC. \ R \ nFinansēšanas maksa \ r \ nPlatformā tiek piemērota arī pozīcijas finansēšanas maksa, kas tiek apmainīta starp garajām un īsajām pozīcijām. Finansējuma maksa darbojas, lai nodrošinātu, ka biržas cenas tiek piesaistītas globālajai spot cenai, un finansējums tiek tieši apmainīts starp pircējiem un pārdevējiem ik pēc 8 stundām. \ R \ n \ r \ nPozitīvs finansējuma līmenis nozīmē, ka garās pozīcijas maksā īsās pozīcijas un kad kļūst negatīvs, īso pozīciju turētāji maksā garo pozīciju īpašniekiem. Ja aizverat pozīciju pirms finansēšanas intervāla, no jums netiek iekasēta maksa. \ R \ n \ r \ nFinansēšanas maksa tiek aprēķināta šādi: finansēšanas maksa \ u00a0 = pozīcijas vērtība * finansējuma likme. Pozīcijas vērtība = līguma daudzums \ / cenas cena. Ja, piemēram, plkst. 8:00 pēc UTC jums ir 10 000 BTC \ / USD līgumu garā pozīcija, un zīmes cena ir 4000 USD. Pieņemot, ka finansējuma likme ir 0,02%, pozīcijas vērtība būs 10 000 \ / 4 000=2,5 BTC, un finansēšanas maksa \ u00a0 ir 2,5 BTC * 0,02% = 0,0005 BTC. \ R \ nBybit rīkojumu veidi \ r \ nBybit iekļauj virkne rīkojumu veidu, ieskaitot standarta tirgus rīkojumus, kas ļauj apstrādāt darījumus, tiklīdz nospiežat pogu par notiekošo tirgus likmi. Limita pasūtījumi ļauj jums izvēlēties cenu, par kuru vēlaties izpildīt pasūtījumu, un nodrošina lielāku elastību. Izmantojot Bybit jebkuru no pasūtījumu veidiem, varat \ u201cBuy \ / Long \ u201d vai \ u201cSell \ / Short \ u201d. \ R \ n Nosacītie pasūtījumi \ r \ n Nosacītie pasūtījumi tiek izpildīti, tiklīdz notiek iepriekš noteikts notikums, kas var ietvert konkrēta sasniegšanu. cenu līmeni, un, konfigurējot nosacītu pasūtījumu, Bybit nodrošina šādas papildu pasūtījuma iespējas: \ r \ n \ r \ n \ t Tikai pēc iesūtīšanas – šeit maksāsiet tikai ražotāja maksu pat tad, ja jūsu ierobežotā cena ņem no grāmatām likviditāti. , tas joprojām tiks apstrādāts kā izgatavotāja pasūtījums. \ r \ n \ tAizvērt aktivizētāju \ u2013 Šī opcija nodrošina, ka apturēšanas zaudējumi samazina jūsu pozīciju neatkarīgi no citiem atvērtajiem pasūtījumiem. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ tGoodTillCancelled \ u2013Rezultāta rezultāti paliek atvērti, līdz tie tiek aizpildīti vai jūs tos atceļat. \ r \ n \ tImmediateOrCancel – šī opcija ļauj jūsu pasūtījumam izpildīt nekavējoties un, ja nē, automātiski atcelt. \ r \ n \ tFillOrKill \ u2013 Jūsu pasūtījums tiks atcelts, ja tas netiks aizpildīts ar vienu darījumu. \ r \ n \ r \ nVisi nosacītie pasūtījumi var tikt iestatīti augšup no cilnes Nosacītie pasūtījumi un lodziņā atlasot apakšdaļā esošās opcijas. \ r \ nBybit sviras izmantošana \ r \ nJa jums ir nedaudz lielāka vēlme riskēt, jums būs prieks uzzināt, ka Bybit platforma atbalsta sviru. tirdzniecība. Piedāvājuma sviras apjoms būs atkarīgs no atvasinātā līguma, kuru plānojat tirgot. \ R \ n \ r \ nPiemēram, ja tirgojat BTC \ / USD vai ETH \ / USD, tad jums būs atļauts tirgot līdz 100x. No otras puses, EOS \ / USD un XRP \ / USD nepārsniedz 25x, lai gan tas joprojām ir ievērojams sviras daudzums, ar kuru tirgoties. Pirms tam pārliecinieties, ka esat pārliecināts par sviras darbību, pirms to izmantojat, jo patiesībā ir tā, ka jūs varat zaudēt visu līdzsvaru. \ R \ n \ r \ n Turklāt Bybit katram no tiem ir uzstādījis arī riska ierobežojuma līmeņus no četriem atvasināto līgumu līgumiem. Tomēr tam patiešām nevajadzētu ietekmēt jūs, ja vien jūs neesat institucionāla līmeņa ieguldītājs, jo jūs varat tirgot līdz 100 BTC vai 300 ETH 100x līmenī, pirms jūsu limiti tiek samazināti. \ R \ n \ r \ n no finansēšanas izmaksām, to sedz divās galvenajās jomās. Tas jo īpaši ietver procentu likmi un visus attiecīgos prēmiju \ / diskonta faktorus. Finansējums notiek ik pēc astoņām stundām. \ R \ nAtbalstītās valstis \ r \ nBybit šobrīd pieņem lietotājus no šādām valstīm: \ r \ n \ r \ n \ tApvienotā Karaliste \ r \ n \ tVācija \ r \ n \ tFrancija \ r \ n \ tAustrālija \ r \ n \ tKanāda \ r \ n \ tItalija \ r \ n \ tSpānija \ r \ n \ tBrazīlija \ r \ n \ tChina \ r \ n \ tJapāna \ r \ n \ tIndija \ r \ n \ tPortugāle \ r \ n \ tNorvēģija \ r \ n \ tZviedrija \ r \ n \ tNīderlande \ r \ n \ tAustrija \ r \ n \ tŠveice \ r \ n \ tPeru \ r \ n \ tArgentina \ r \ n \ tUkraina \ r \ n \ tIreland \ r \ n \ tRomānija \ r \ n \ tPolija \ r \ n \ tBeļģija \ r \ n \ r \ nŠajā laikā platforma nav pieejama šādu vietu iedzīvotājiem: \ n \ r \ n \ tAmerikas Savienotās Valstis \ r \ n \ tQu \ u00e9bec \ r \ n \ tSingapūra \ r \ n \ tKuba \ r \ n \ tCrimea \ r \ n \ tSevastopole \ r \ n \ tIrāna \ r \ n \ tSīrija \ r \ n \ tZiemeļkoreja \ r \ n \ tSudan \ r \ n \ r \ nKā Bybit ir piemērots iesācējiem? \ r \ nTūlīt no nūjas ir svarīgi atzīmēt, ka Bybit nav \ u2019t piemērots iesācējiem. Tirdzniecības ar aizņemto līdzekļu izmantošanu prakse var radīt lielākus zaudējumus, nekā sākotnēji tika gaidīts, un nestabils nākotnes tirgu raksturs padara tos par daļu no kriptogrāfijas sektora, kuru vislabāk atstāt pieredzējušākiem tirgotājiem. \ R \ n \ r \ nPateicot to, Bybit nodrošina vairākus resursus, kas ļauj pieredzējušiem tirgotājiem turpināt pilnveidot savas prasmes un uzlabot tirdzniecības zināšanas. To skaitā ir Bybit testnet un demo tirdzniecības funkcija, kā arī atbalsta centrs, kurā ir iekļauta plaša FAQ sadaļa, kurā ir ietverti bieži uzdotie jautājumi, kas lietotājiem var būt. \ / IT atbalsts. Komanda arī nodrošina, ka tiek uzturēts plašs sociālo mediju kanālu klāsts, tostarp telegrammu grupa un Facebook lapa, kas palīdz uzturēt tos viegli pieejamus. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCitas ērtas funkcijas ietver visaptverošu tirdzniecību. diagrammas, integrējot to ar TradingView, mobilo lietotni, kas pieejama gan IOS, gan Android ierīcēm, un API rīkus, kas ļauj savienot tirdzniecības robotus vai citas lietotnes, kurām nepieciešami dati no Bybit. \ r \ n \ r \ nTurklāt trūkst tirdzniecības limiti, augsts likviditātes līmenis un plaša pasūtījumu veidu iekļaušana ir piemērota pieredzējušākiem praktiķiem, un platforma ir veidota tā, lai varētu apkalpot augstas frekvences tirgotāju prasības. \ r \ n \ r \ nVairāk aktīvu tirgotāju var interesējieties arī par Bybit Referral programmu, kas paredz, ka tiek piešķirts bonusa maksājums 10 ASV dolāru apmērā ikvienam, kurš novirza draugu uz platformu, kurš turpina iemaksāt vismaz 0,02 BTC. \ r \ nBybit ieteikumu programma \ r \ nKā pēdējā piezīme, tā ir arī vērts pieminēt, ka Bybit piedāvā u sniedz iespēju nopelnīt novirzīšanas prēmijas. Par katru jauno dalībnieku, uz kuru varat atsaukties, jūs saņemsiet Bitcoin līdzvērtīgu 10 USD. \ R \ n \ r \ nLietotajam lietotājam ir jāiemaksā vismaz 0,02 BTC. Rakstīšanas laikā novirzīšanas bonuss ir pieejams tikai tiem, kas finansē savu kontu BTC, tas nozīmē, ka ETH, XRP un EOS depozīti neļaus jums pieprasīt bonusu. \ R \ nCik droša ir Bybit? \ R \ nMaiņa ir izdevies palikt izturīgs pret jebkādiem iespējamiem uzlaušanas gadījumiem, taču tas ir sagaidāms, ņemot vērā tā relatīvo jaunību. Bybit komanda izmanto virkni drošības protokolu, kas ietver pilnu SSL šifrēšanu vietnē, lai aizsargātu visu jūsu personisko informāciju. \ R \ n \ r \ nLietotāju konti tiek aizsargāti arī ar divu faktoru autentifikāciju (2FA), kas var veikt e-pastu, īsziņu vai ārēju lietotnes verifikāciju. \ r \ n \ r \ nBybit arī apgalvo, ka 100% klientu līdzekļu tiek glabāti, izmantojot deterministisku aukstā maka sistēmu, un karstajos maciņos tiek glabāti tikai nelieli līdzekļi lai atļautu tūlītēju izņemšanu. \ r \ n \ r \ nLai izmantotu vairāku parakstu auksto seifu sistēmu, tiek uzlabota platformas drošība, un komanda arī manuāli apstrādā izņemšanu trīs reizes dienā, lai ierobežotu iespēju hakeriem piekļūt līdzekļiem . \ r \ n \ r \ nKomanda ir izstrādājusi arī savu Grey release atjaunināšanas sistēmu, kurā platformas uzturēšana tiek veikta, veicot minimālu dīkstāvi, un nodrošina tirgotājiem nepārtrauktu piekļuvi tiešraides tirdzniecībai, tādējādi ierobežojot iespēju veikt \ u201clost \ u 201d darījumi. Lai nodrošinātu vienmērīgu un efektīvu tirdzniecību, Bybit iegūst indeksu cenas, ņemot datus no trim biržām, proti, Coinbase Pro, Bitstamp un Kraken (katrā – 33,3%), kā arī izmanto apdrošināšanas fondu, kas nodrošina lietotāju līdzekļu aizsardzību pat tad, ja bija jānotiek vairākām nelabvēlīgām situācijām. \ r \ nApdrošināšanas fonds \ r \ nFonds ir paredzēts, lai samazinātu automātiskās samazināšanas iespēju, un, kad likvidētais rīkojums tiek slēgts par cenu, kas ir sliktāka par bankrotējušo cenu, Bybit izmanto bilanci. apdrošināšanas fondu, lai segtu plaisu. Automātiskā samazināšana tiek aktivizēta tikai tad, ja Apdrošināšanas fonds ir nepietiekams. \ R \ n \ r \ nLikvidācijas laikā Apdrošināšanas fonda atlikums palielinās un samazinās atkarībā no cenu starpības starp galīgo likvidācijas cenu un katra no tām bankrota cenu. likvidētā pozīcija. \ u00a0Rezultātā: \ r \ n \ r \ n \ tKad tirgū var veikt likvidācijas par cenu, kas ir labāka par bankrota cenu, atlikusī starpība tiks pievienota \ u00a0apdrošināšanas fondam. \ r \ n Turpretī, ja galīgā izpildes cena ir sliktāka par bankrota cenu, līguma zaudējumus \ u00a0 segs \ u00a0 apdrošināšanas fonds. \ r \ n \ r \ nPiemēram, tirgotājam ir gara pozīcija BTC \ / USD ar likvidācijas cenu 7 000 USD un bankrota cenu 6 950 USD, šī pozīcija tiks likvidēta, tiklīdz Marka cena sasniegs 7 000 USD. Ja šo pozīciju var likvidēt par jebkuru cenu, kas augstāka par 6 950 \ u00a0USD, tad atlikusī BTC rezerve tiks ziedota Apdrošināšanas fondam. Turklāt, ja galīgā izpildes cena ir zemāka par 6 950 USD, līguma zaudējumu segšanai tiks izmantots Apdrošināšanas fonds. \ R \ n \ r \ nJa Apdrošināšanas fonds nav pietiekams, lai segtu plaisu starp galīgo izpildi cenu un bankrota cenu, visu likvidāciju pārņem automātiskās samazināšanas sistēma. Bybit lietotāji var sekot līdzi Apdrošināšanas fonda pašreizējam atlikumam, pārbaudot ikdienas apdrošināšanas fonda atlikumu. \ R \ nSecinājums \ r \ nBūdams dibināts 2018. gada martā, kriptovalūtu atvasināto instrumentu tirdzniecības ziņā Bybit joprojām ir salīdzinoši jauns operators, taču ir parādījusies kā nopietna alternatīva vairāk izveidotām platformām, piemēram, BitMEX. \ r \ n \ r \ nKamēr tas ir piemērots plašam tirgotāju lokam un nodrošina vērtīgus resursus, piemēram, testnet, kas ļauj veikt plašu demonstrāciju tirdzniecību, Bybit spīd attiecībā uz ēdināšanu pieredzējušākiem liela apjoma \ / frekvenču tirgotājiem. \ r \ n \ r \ nKYC prasību trūkums papildus tam, ka platformā netiek ieviesti reāli tirdzniecības vai depozīta \ / izņemšanas ierobežojumi, ir piemērots ikvienam, kurš vēlas tirgoties lielos tirgos. summas tiek anonīmi, un nemainīgi augstais likviditātes līmenis ir piemērots arī ikvienam, kurš vēlas izmantot pēkšņas tirgus svārstības, veicot ātrus noguldījumus platformā. \ n \ n \ Neskatoties uz to, ka joprojām attīstās kā platforma, Bybit inco rporācija piedāvā stabilu tehnisko, drošības un tirdzniecības funkciju klāstu, kas tai ļaus nostiprināties arvien pieaugošās konkurences apstākļos, kad aizvien lielāks skaits kriptogrāfijas biržu metīs cepures nākotnes darījumu gredzenā. \ r \ n \ r \ nKopumā Bybit ir piemērots ikvienam, kas nodarbojas ar kriptogrāfijas maržas tirdzniecību, un nodrošina dzīvotspējīgu alternatīvu tiem pakalpojumiem, kurus jau piedāvā tādas biržas kā BitMEX, PrimeXBT, Huobi un Deribit. \ r \ n \ r \ nVēlreiz kā marža tirdzniecība nav īsti piemērota mazāk pieredzējušiem tirgotājiem vai ikvienam, kurš tuvojas tirdzniecības ceļojuma sākumam, iespējams, ir laba ideja izveidot testnet kontu un pavadīt ievērojamu laiku demo darījumu veikšanai ar testnet līdzekļiem, lai noteiktu, vai marža tirdzniecība un \ / vai Bybit ir meklētais risinājums. \ r \ nApmeklējiet Bybit","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"},"datumsPublicēts":"2021-01-03"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me