Bitpanda iesācēju ceļvedis: pilnīgs pārskats

Pilnīga Bitpanda pārskatīšana

Bitpanda ir viena no vadošajām kriptovalūtu biržām Eiropā, kas piedāvā drošu piekļuvi kriptovalūtu pirkšanai vai pārdošanai jebkurā diennakts laikā. Šī platforma pastāv kopš 2014. gada, visu gadu laikā saglabājot spēcīgu reputāciju.

Bitpanda ir pilnībā automatizēta. Tas nozīmē, ka tiklīdz platforma apstiprina maksājumu, kriptonauda tiek automātiski nosūtīta pircējam. Bitpanda šo procesu min kā vienu no iemesliem, kāpēc tā spēj klientiem sniegt ātru un kvalitatīvu servisu.

Saskaņā ar tās aptuveni lapu, Bitpanda mērķis ir padarīt kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin, pirkšanas un pārdošanas procesu pēc iespējas ātrāku, vieglāku un drošāku.

Platformas inženieru komanda pastāvīgi optimizē un paplašina pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka uzņēmums sasniedz šo mērķi un paliek līderis Eiropas mazumtirdzniecības biržās pret kriptonauda..

Pilnīga Bitpanda pārskatīšana

Apmeklējiet BitPanda

Kas ir aiz Bitpanda?

Bitpanda GmbH atrodas ārpus Vīnes, Austrijā. Šis fintech uzņēmums specializējas tādu kriptovalūtu pirkšanā un pārdošanā kā Bitcoin. Tagad tas ir vadošais Litecoin, Bitcoin, Ethereum un citu mazumtirdzniecības starpnieks Eiropā, pateicoties vairāk nekā 850 000 lietotājiem.

Komandā, kurā ir vairāk nekā 21 tautība, ir vairāk nekā 60 biedru, tādējādi Bitpanda kļūst par pasaules mēroga centieniem.

Ideja par Bitpanda radās 2013. gadā, kad dibinātāji atklāja, ka joprojām ir ārkārtīgi grūti iegādāties kriptonauda Eiropā. Ēriks Demuth, Christian Trummer un Paul Klanscheck nolēma labot šo problēmu, izveidojot Bitpanda.

Tas sākās ar plašu koordināciju, apspriežoties ar vietējām varas iestādēm, un Bitpanda pirmo reizi bija pazīstama kā Coinimal GmbH, kad tā sāka darbību 2014. gada decembrī.

Kādi ir daži Bitpanda plusi?

Kā jau minēts, Bitpanda ir vadošā mazumtirdzniecības birža Eiropā attiecībā uz kriptovalūtas darījumiem, kas saistīti ar pirkšanu un pārdošanu. Platforma piedāvā arī plašu atbalstīto kriptovalūtu sarakstu, tāpēc jums vajadzētu būt iespējai atrast to, kuru vēlaties pirkt vai pārdot..

Turklāt klientu ērtībai Bitpanda ietver pilnīgu seifa integrāciju visiem tirgojamajiem aktīviem. Platformā ir arī mūsdienīga drošības sistēma un nozares vadošā AML / KYC.

Kopumā Bitpanda ir ērti lietojama un ļoti vienkārša, sniedzot jums pilnīgu kontroli pār savu portfeli visātrākajā un vienkāršākajā apmaiņā pret kriptonauda. Jūs varat piekļūt platformai un pirkt vai pārdot kriptovalūtu visu diennakti, izmantojot pilnībā automatizētu pasūtījumu sistēmu un augstas klases serverus..

Interesenti var izmantot arī Bitcoin Affiliate programmas priekšrocības, kas ietver ieņēmumu daļu līdz 20 procentiem un ilgu sīkfailu ilgumu, lai maksimāli palielinātu ieņēmumus, izmantojot jūsu saistītās saites.

Bitpanda informācijas panelis

Kādas platformas Bitpanda piedāvā kriptovalūtas pirkšanai un pārdošanai?

Parastā Bitpanda versija ir pazīstama kā Bitpanda Web, un tieši šeit lielākā daļa cilvēku izvēlas pirkt un pārdot savu kriptovalūtu. Bitpanda Web lietošana ir vienkārša, un to var izdarīt, izmantojot jebkuru ierīci, izveidojot savienojumu ar vietni.

Ir arī Bitpanda Plus tiem, kuri vēlas augstākus limitus un ekskluzīvus pakalpojumus, kā arī Bitpanda To Go.

Kas ir Bitpanda Go?

Bitpanda To Go ļauj visā Austrijā skaidrā naudā iegādāties kriptovalūtas. Programma darbojas ar 400 pasta filiālēm kopā ar aptuveni 1300 pasta partneriem visā Austrijā un atvieglo kriptonauda iegādi, nepārskaitot fiat valūtu uz jūsu Bitpanda kontu vai pat neprasot bankas kontu..

Lai izmantotu Bitpanda To Go, vienkārši dodieties uz kādu no atbalstītajām vietām un iegādājieties kuponu par vēlamo daudzumu eiro. Kodi ir pieejami 50, 100 vai 500 eiro. Filiāli var atrast vietnē Bitpanda, it īpaši lapā “Bitpanda To Go”.

Bitpanda To Go

Kad esat iegādājies kuponu, tajā pašā vietnē varat noklikšķināt uz pogas “Izpirkt tūlīt”, kas jums būs jāpiesakās savā kontā un jāievada kods. Jūs varat dažu sekunžu laikā izpirkt kuponu tiešsaistē, lai iegādātos Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, IOTA, Bitcoin Cash, Komodo vai Dash.

Izmantojot Bitpanda, Austrijā tiek iegūta vislabākā cena, lai jūs varētu iegūt vislielāko kriptogrāfiju savam fiat. Nav arī nepieciešama verifikācija, jo jums ir nepieciešama tikai jūsu e-pasta adrese. Monētas nonāks tieši jūsu integrētajā makā, kur varēsit tās izmantot, kā vien vēlaties.

Kas ir Bitpanda Plus?

Kā jau minēts, Bitpanda Plus ir paredzēts tiem, kuri vēlas ekskluzīvus pakalpojumus un kuriem nepieciešami augstāki tirdzniecības limiti. Tas ir ideāli piemērots tirgotājiem, kuri vēlas tirgoties lielākos apjomos un palielināt noklusējuma limitus.

Lai izmantotu Bitpanda Plus, jums jāsāk, aizpildot vienkāršu veidlapu Bitpanda Plus lapā, un platforma sazināsies ar jums par limita palielināšanu. Veidlapā ir nepieciešams jūsu vārds, valstspiederība, tālrunis, e-pasts, verifikācijas statuss un paredzamais pirmās tirdzniecības apjoms.

Saistītā piezīmē platforma piedāvā Bitpanda OTC. Tas ir tiešs bezrecepšu pakalpojums ikvienam, kurš vēlas pirkt vai pārdot vairāk nekā miljonu eiro. Iesaistīto daudzumu dēļ šis ārpusbiržas pakalpojums ir specializēts un ekskluzīvs, un to personalizē katrs individuāls klients. Lai piekļūtu šim pakalpojumam, aizpildiet to pašu veidlapu Bitpanda Plus.

Kā jūs pārbaudāt savu kontu un kādi ir darījumu limiti?

Bitpanda pieliek lielas pūles, lai nodrošinātu skaidras robežas, tāpēc nav nepieciešams uzminēt. Tiklīdz esat pilnībā pārbaudījis savu kontu, varat piekļūt visām funkcijām. Bitpanda izvēlējās nepiedāvāt verifikācijas līmeņus ar atšķirīgiem ierobežojumiem, jo ​​tas var mulsināt klientus un padarīt platformu sarežģītāku.

Tā vietā visi lietotāji Bitpanda izmanto vienādi. Vienīgais izņēmums ir tie, kas ir apstiprināti Bitpanda Plus.

Kas var izmantot Bitpanda?

Lietotāji visā pasaulē var izmantot Bitpanda, lai pārdotu kriptovalūtas, ar īpašām izmaksu iespējām atkarībā no izmantotās valūtas. Spēja iegādāties kriptonauda Bitpanda ir rezervēta Eiropas lietotājiem SEPA reģionā. Tas ietver lielāko daļu ES dalībvalstu, kā arī Lihtenšteinu, Islandi, Šveici, Norvēģiju un Monako.

Kā jūs pārbaudāt savu Bitpanda kontu?

Lai izpildītu juridiskās prasības, ir jāpārbauda jūsu Bitpanda konts. Fiat depozītus savā Bitpanda kontā nav iespējams veikt, kamēr neesat to pārbaudījis, tas nozīmē, ka vienīgais veids, kā nopirkt kriptogrāfiju Bitpanda bez verificēta konta, ir caur Bitpanda To Go kuponiem.

Lai sāktu verifikācijas procesu ar Bitpanda, lietotājiem ir jānorāda mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese un pamatinformācija. Pēc tam jums jāievēro video identifikācijas procedūra, kas tiek veikta ar partnera uzņēmuma starpniecību, izmantojot iespēju IdentityTM vai IDNow.

Lai veiktu šo verifikācijas video procesu, ir nepieciešams pieņemts personas identitāti apliecinošs dokuments ar fotoattēlu, viedtālrunis vai tīmekļa kamera un stabils interneta savienojums. Lietotāji no visām valstīm var izmantot pasi kā personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju, un atkarībā no valsts un video verifikācijas uzņēmuma, kuru izvēlaties izmantot, iespējams, varēsit izmantot arī ID karti.

Bitpanda konta verifikācija

Kādas norēķinu un izņemšanas iespējas piedāvā Bitpanda?

Bitpanda piedāvā garu sarakstu ar maksājumu iespējām, lai pievilinātu ikvienu. Jūs varat izmantot skaidru naudu, lai iegādātos kriptovalūtu, izmantojot programmu Bitpanda To Go. Jūs varat veikt maksājumus vai izņemt naudu EUR, USD, GBP vai CHF. Izmantojot EUR, vienīgā nepārbaudīto kontu iemaksas iespēja ir Bitpanda To Go.

Verificēto kontu iespējas ietver šo plus SEPA, EPS, Giro Pay, SOFORT, Visa, Mastercard, NETELLER un Skrill. Izmaksu iespējas eiro, neatkarīgi no verifikācijas statusa, ietver SEPA, Skrill, NETELLER un Amazon.de.

USD depozītiem ir nepieciešama pārbaude, un iespējas ietver Visa, Mastercard un Skrill. USD izņemšana ir pieejama tikai caur Skrill. Noguldījumiem CHF ir nepieciešama arī verifikācija, izmantojot Visa, Mastercard, Skrill, SOFORT, SEPA un NETELLER iespējas. Izmaksu iespējas ietver SEPA, NETELLER un Skrill neatkarīgi no verifikācijas statusa. Depozītiem un izņemumiem GBP ir tādas pašas iespējas kā CHF bez iespējas SOFORT.

Kā jūs veicat depozītu vai izņemšanu no Bitpanda?

Depozīta veikšana vai izņemšana no jūsu Bitpanda konta vai no tā ir diezgan vienkārša. Lai iegūtu depozītu, dodieties uz lapu “Depozīts”, navigācijas joslā noklikšķinot uz attiecīgās pogas, un izvēlieties pareizo fiat maku, pamatojoties uz izvēlēto valūtu. Izvēlieties savu maksājumu nodrošinātāju, ievadiet summu un izpildiet norādījumus.

Kādi ir Bitpanda ierobežojumi?

Kad jūsu konts ir pārbaudīts, precīzi depozītu un izmaksu ierobežojumi atšķiras atkarībā no valūtas. Izmantojot eiro un tiešsaistes maksājumus, depozītiem ir noteikts 10000, 2 miljonu un 10 miljonu eiro ierobežojums dienā, 100 000 eiro mēnesī un 10 miljoni euro..

Kredītkartes limiti ir 2500 EUR dienā, 300 000 EUR mēnesī vai kopā 5 miljoni. Bankas pārskaitījuma depozīta un izņemšanas limiti ir 500 000 EUR dienā, 5 miljoni mēnesī un 100 miljoni kopā.

USD, GBP un ​​CHF ir nedaudz atšķirīgi ierobežojumi, kurus visus varat apskatīt Bitpanda limita lapā. Tirdzniecības limiti nav noteikti. Paturiet prātā, ka pirmajam depozītam pēc verifikācijas dienas limits ir 2500 EUR, kas palielinās pēc verifikācijas depozīta.

Kā jūs tirgojat ar Bitpanda?

Tāpat kā ar visu pārējo Bitpanda vietnē, arī kriptovalūtas pirkšana vai pārdošana ir vienkārša. Kad esat pieteicies, ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz “Tirdzniecība”. Atlasiet “Pirkt” un pēc tam izvēlieties kriptovalūtu, kuru vēlaties iegādāties, un izvēlēto fiat maku. Atlasiet iegādājamo daudzumu un noklikšķiniet uz “Pirkt tūlīt”. Lai pārdotu, dodieties uz to pašu lapu Tirdzniecība, bet noklikšķiniet uz Pārdot. Tur atlasiet kriptonauda un fiat maku, izvēlieties summu un noklikšķiniet uz “Pārdot tūlīt”.

Pērciet Bitcoin

Lai skatītu darījumu un pasūtījumu vēsturi, noklikšķiniet uz lietotāja ikonas un pēc tam atlasiet “Vēsture”.

BitPanda kontu vēsture

Kādas maksas iekasē Bitpanda?

Bitpanda cenšas saglabāt zemas maksas kā ieguvumu saviem klientiem. Norādījumos par kriptovalūtu pārdošanu un pirkšanu jau ir iekļautas maksas. Informācija par cenu tiek atjaunināta reāllaikā, tāpēc summa parāda, ko maksājat, neprasot papildu matemātiku. Šīs cenas jau ietver maksu par 1,49 procentiem par Bitcoin iegādi un 1,29 procentus par Bitcoin pārdošanu.

Iespējams, ka Bitpanda lietotājiem būs jāmaksā nodevas, ko neiekasē pati platforma. Ja, piemēram, jūsu bankas konts vai kredītkarte ir valūtā, kas nav EUR, GBP, USD vai CHF, jūsu banka var iekasēt konversijas maksu.

Iespējams arī, ka tiem, kas izvēlas izmantot kredītkarti, var būt jāmaksā nodeva no saviem pakalpojumu sniedzējiem, ieskaitot iespējamo skaidras naudas avansa maksu.

BitPanda iekasē arī darījumu maksu, summa mainīsies atkarībā no kriptonauda.

Bitpanda nodevas

Ko vēl jūs varat darīt ar Bitpanda?

Ja vēlaties maksimāli izmantot savus kriptovalūtu pirkumus un pārdošanu Bitpanda, varat iestatīt brīdinājumus par cenu neierobežotam kriptovalūtu skaitam. Jūs iestatāt punktu, kuru vēlaties sasniegt cenai, un jūs saņemsit brīdinājumu pa e-pastu, tiklīdz tas sasniegs šo punktu, lai jūs varētu pirkt vai pārdot par labāko cenu.

Papildus kriptogrāfijas valūtas pirkšanai un pārdošanai Bitpanda ļauj bez maksas nosūtīt Bitcoin un citas kriptovalūtas citiem Bitpanda lietotājiem. Šis process ir bezmaksas, ātrs un vienkāršs.

Vai Bitpanda ir droša?

Bitpanda komanda drošībai piešķir prioritāti. Drošu darījumu veikšanai tā ir balstīta uz vismodernāko tehnoloģiju. Tas ietver SSL šifrēšanu un DDOS aizsardzību. Platforma arī glabā līdzekļus drošos bezsaistes makos, kas ir droši, lai nodrošinātu lielāku mieru.

Bitpanda piedāvā un ļoti mudina izmantot divu faktoru autentifikāciju. Jebkurā brīdī varat doties uz sava konta lapu, lai pārvaldītu ierīces, kas ietver aktīvo sesiju un ierīču skatīšanu un iespēju atteikties, slēgt notiekošās sesijas no citām ierīcēm..

Bitpanda klientu atbalsts?

Bitpanda piedāvā ļoti labu klientu atbalstu. Jebkuras tās vietnes lapas apakšdaļā varat noklikšķināt uz “Atbalsts” kategorijā “Palīdzība”. Tiks atvērta veidlapa, lai iesniegtu pieprasījumu. Veidlapā tiek prasīta jūsu e-pasta adrese, tēmas apgabals, tēma un apraksts, kā arī iespēja pievienot failus, norādīt iesaistīto kriptovalūtu un ātrāku atbalstu nodrošināt PID un TXID..

Secinājums

Bitpanda ir droša un augsti novērtēta kriptovalūtas apmaiņa, kas ļauj lietotājiem pirkt vai pārdot virkni kriptovalūtu, izmantojot fiat valūtu. Tam ir atbalsts EUR, USD, GBP un ​​CHF un lietotājiem visā pasaulē. Platforma ir ērti lietojama un ērtības labad piedāvā lielu depozīta un izņemšanas iespēju sarakstu.

Vietne un tirdzniecības sistēma ir ļoti labi izstrādāta un viegli lietojama, ja esat pieradis izmantot Coinbase, jums nebūs problēmu ar Bitpanda izmantošanu, jo interfeiss jūtas diezgan līdzīgs.

Bitpand piedāvā jauku kriptovalūtu klāstu, ko varat iegādāties uzreiz, tā vietā, lai izmantotu vienu biržu fiat pirkumiem un tirdzniecībai citā platformā, jūs varat tos iegādāties tieši Bitpanda un pēc tam izņemt no sava maka..

Apmeklējiet BitPanda

BitPanda

src = “~ images \ iesācējiem-ceļvedis-bitpanda-pilnīgs-pārskats-8.jpg”

alt = “Pabeigt Bitpanda pārskatīšanu”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Lietošanas ērtums

9.0 / 10

Reputācija

8.0 / 10

Maksas

7.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

9.0 / 10

Plusi

  • Viegli izmantot
  • Skaidras naudas pirkumi
  • Fiat uz kriptogrāfiju
  • Laba monētu izvēle

Cons

  • Maksa var būt augsta
  • Nav paredzēts pieredzējušiem tirgotājiem

Vizīte {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"BitPanda","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 08 \ /bitpanda-review-150×150.jpg","apraksts":"Bitpanda ir viena no vadošajām kriptovalūtu biržām Eiropā, kas piedāvā drošu piekļuvi kriptovalūtu pirkšanai vai pārdošanai jebkurā diennakts laikā. Šī platforma pastāv kopš 2014. gada, visu gadu laikā saglabājot spēcīgu reputāciju. Bitpanda ir pilnībā automatizēta. Tas nozīmē, ka tiklīdz platforma apstiprina maksājumu, kriptonauda kļūst…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.20"},"nosaukums":"BitPanda","reviewBody":"Bitpanda ir viena no vadošajām kriptovalūtu biržām Eiropā, kas piedāvā drošu piekļuvi kriptovalūtu pirkšanai vai pārdošanai jebkurā diennakts laikā. Šī platforma pastāv kopš 2014. gada, visu gadu laikā saglabājot spēcīgu reputāciju. \ R \ n \ r \ nBitpanda ir pilnībā automatizēta. Tas nozīmē, ka tiklīdz platforma apstiprina maksājumu, kriptonauda tiek automātiski nosūtīta pircējam. Bitpanda šo procesu min kā vienu no iemesliem, kāpēc tā spēj klientiem sniegt ātru un kvalitatīvu pakalpojumu. \ R \ n \ r \ nSaskaņā ar tās aptuveni lapu, Bitpanda mērķis ir padarīt tādu kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu kā Bitcoin ir pēc iespējas ātrāks, vienkāršāks un drošāks. \ R \ n \ r \ nPlatvijas inženieru komanda pastāvīgi optimizē un paplašina pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka uzņēmums sasniedz šo mērķi un joprojām ir Eiropas mazumtirdzniecības biržu līderis. kriptonauda. \ r \ n \ r \ n \ r \ nApmeklējiet BitPanda \ r \ n \ r \ nKas ir aiz Bitpanda? \ r \ nBitpanda GmbH atrodas ārpus Vīnes, Austrijā. Šis fintech uzņēmums specializējas tādu kriptovalūtu pirkšanā un pārdošanā kā Bitcoin. Tagad tas ir vadošais Litecoin, Bitcoin, Ethereum un citu mazumtirdzniecības starpnieks Eiropā, pateicoties tā vairāk nekā 850 000 lietotājiem. \ R \ n \ r \ nVairāk nekā 21 nacionālās komandas komandā ir vairāk nekā 60 biedru, padarot Bitpanda par pasaules mērogu pūles. \ r \ n \ r \ n Bitpanda ideja aizsākās 2013. gadā, kad dibinātāji atklāja, ka joprojām ir ārkārtīgi grūti iegādāties kriptonauda Eiropā. Ēriks Demuts, Kristians Trumers un Pols Klansheks nolēma šo problēmu novērst, izveidojot Bitpanda. \ R \ n \ r \ nSākums sākās ar plašu koordināciju, konsultējoties ar vietējām varas iestādēm, un Bitpanda pirmo reizi tika pazīstama kā Coinimal GmbH, kad tā tika palaista 2014. gada decembrī. . \ r \ nKādi ir daži Bitpanda plusi? \ r \ nKā minēts, Bitpanda ir vadošā mazumtirdzniecības birža Eiropā attiecībā uz kriptovalūtas darījumiem, kas saistīti ar pirkšanu un pārdošanu. Platforma piedāvā arī plašu atbalstīto kriptovalūtu sarakstu, tāpēc jums vajadzētu būt iespējai atrast to, kuru vēlaties pirkt vai pārdot. \ R \ n \ r \ n Turklāt Bitpanda ietver visu seifa integrāciju visiem tirgojamajiem aktīviem. klientu ērtībai. Platformai ir arī mūsdienīga drošības sistēma un nozares vadošā AML \ / KYC. \ R \ n \ r \ nKopumā Bitpanda ir ērti lietojama un ļoti vienkārša, sniedzot jums pilnīgu kontroli pār savu portfeli vietnē ātrākā un vienkāršākā apmaiņa pret kriptovalūtu. Jūs varat piekļūt platformai un pirkt vai pārdot kriptovalūtu 24 \ / 7, izmantojot pilnībā automatizētu pasūtījumu sistēmu un augstas klases serverus. \ R \ n \ r \ nTiem, kas interesējas, var izmantot arī Bitcoin Affiliate programmas priekšrocības, kas ietver ieņēmumu daļa līdz 20 procentiem un ilgs sīkfailu ilgums, lai maksimāli palielinātu ieņēmumus, izmantojot saistītās saites. \ r \ n \ r \ n \ r \ nKādas platformas Bitpanda piedāvā kriptogrāfijas valūtas pirkšanai un pārdošanai? \ r \ nBitpanda parastā versija ir pazīstams kā Bitpanda Web, un tieši šeit lielākā daļa cilvēku izvēlas pirkt un pārdot savu kriptovalūtu. Bitpanda Web lietošana ir vienkārša, un to var izdarīt, izmantojot jebkuru ierīci, izveidojot savienojumu ar vietni. \ R \ n \ r \ nIr pieejams arī Bitpanda Plus tiem, kas vēlas augstākus limitus un ekskluzīvus pakalpojumus, kā arī Bitpanda To Go. \ R \ nKas ir Bitpanda To Go? \ R \ nBitpanda To Go ļauj visā Austrijā iegādāties kriptovalūtas skaidrā naudā. Programma darbojas ar 400 pasta filiālēm kopā ar aptuveni 1300 pasta partneriem visā Austrijā un atvieglo kriptonauda iegādi, nenododot fiat valūtu uz jūsu Bitpanda kontu vai pat neprasot bankas kontu. \ R \ n \ r \ nLai izmantotu Bitpanda Ej, tu vienkārši dodies uz kādu no atbalstītajām vietām un iegādājies kuponu par vēlamo daudzumu eiro. Kodi ir pieejami 50, 100 vai 500 eiro. Filiāli var atrast vietnē Bitpanda, it īpaši lapā \ u201cBitpanda To Go \ u201d. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPērkot kuponu, varat noklikšķināt uz \ u201cRedeem tagad \ u201d poga tajā pašā vietnē, kas jums būs jāpiesakās savā kontā un jāievada kods. Jūs varat dažu sekunžu laikā izpirkt kuponu tiešsaistē, lai iegādātos Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, IOTA, Bitcoin Cash, Komodo vai Dash. \ R \ n \ r \ nIzmantojot Bitpanda, Austrijā tiek piegādāta vislabākā cena, lai jūs varētu iegūt pēc iespējas vairāk kriptogrāfijas jūsu fiat. Nav arī nepieciešama verifikācija, jo jums ir nepieciešama tikai jūsu e-pasta adrese. Monētas nonāks tieši jūsu integrētajā makā, kur varēsit tās izmantot, kā vēlaties. \ R \ nKas ir Bitpanda Plus? \ R \ nKā minēts, Bitpanda Plus ir paredzēts tiem, kuri vēlas ekskluzīvus pakalpojumus un kuriem nepieciešami augstāki tirdzniecības ierobežojumi. Tas ir ideāli piemērots tirgotājiem, kuri vēlas tirgoties lielākos apjomos un palielināt noklusējuma ierobežojumus. \ R \ n \ r \ nLai izmantotu Bitpanda Plus, jums jāsāk, aizpildot vienkāršu veidlapu lapā Bitpanda Plus, un platforma iegūs jums par limita palielināšanu. Veidlapā ir nepieciešams jūsu vārds, valstspiederība, tālrunis, e-pasts, verifikācijas statuss un paredzamais apjoms pirmajam darījumam. \ R \ n \ r \ nPiesaistītā piezīmē platforma piedāvā Bitpanda OTC. Tas ir tiešs bezrecepšu pakalpojums ikvienam, kurš vēlas pirkt vai pārdot vairāk nekā miljonu eiro. Iesaistīto daudzumu dēļ šis ārpusbiržas pakalpojums ir specializēts un ekskluzīvs, un to personalizē katrs individuāls klients. Lai piekļūtu šim pakalpojumam, aizpildiet to pašu veidlapu Bitpanda Plus. \ R \ nKā verificējat savu kontu un kādi ir darījumu limiti? \ R \ nBitpanda pieliek lielas pūles, lai nodrošinātu skaidrus ierobežojumus, tāpēc nav nepieciešams uzminēt. Tiklīdz esat pilnībā pārbaudījis savu kontu, varat piekļūt visām funkcijām. Bitpanda izvēlējās nepiedāvāt verifikācijas līmeņus ar atšķirīgiem ierobežojumiem, jo ​​tas var mulsināt klientus un padarīt platformu sarežģītāku. \ R \ n \ r \ nTā vietā visi lietotāji Bitpanda izmanto vienādi. Vienīgais izņēmums ir tie, kas ir apstiprināti Bitpanda Plus lietošanai. \ R \ nKas var izmantot Bitpanda? \ R \ nLietotāji visā pasaulē var izmantot Bitpanda, lai pārdotu kriptogrāfijas valūtas, ar īpašām izmaksu iespējām atkarībā no izmantotās valūtas. Spēja iegādāties kriptonauda Bitpanda ir rezervēta Eiropas lietotājiem SEPA reģionā. Tas ietver lielāko daļu ES dalībvalstu, kā arī Lihtenšteinu, Islandi, Šveici, Norvēģiju un Monako. \ R \ nKā verificējat savu Bitpanda kontu? \ R \ nJā verificē savu Bitpanda kontu, lai izpildītu juridiskās prasības. Fiat depozītus savā Bitpanda kontā nav iespējams veikt, kamēr neesat to pārbaudījis, tas nozīmē, ka vienīgais veids, kā nopirkt kriptogrāfiju Bitpanda bez verificēta konta, ir caur Bitpanda To Go taloniem. \ R \ n \ r \ nLai sāktu verifikācijas procesu ar Bitpanda lietotājiem ir jānorāda mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese un daži pamatinformācijas dati. Pēc tam jums jāievēro video identifikācijas procedūra, kas tiek veikta ar partnera uzņēmuma starpniecību, izmantojot iespēju IdentityTM vai IDNow. \ R \ n \ r \ nŠim verifikācijas video procesam ir nepieciešams pieņemts fotoattēla ID, viedtālrunis vai tīmekļa kamera un stabils. interneta pieslēgums. Lietotāji no visām valstīm var izmantot pasi kā personu apliecinošu dokumentu ar fotoattēlu, un atkarībā no valsts un video verifikācijas uzņēmuma, kuru izvēlaties izmantot, iespējams, varēsit arī izmantot ID karti. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKas Vai norēķinu un izņemšanas iespējas piedāvā Bitpanda? \ R \ nBitpanda piedāvā garu maksājumu iespēju sarakstu, kas ir pievilcīgs ikvienam. Jūs varat izmantot skaidru naudu, lai iegādātos kriptovalūtu, izmantojot programmu Bitpanda To Go. Jūs varat veikt maksājumus vai izņemt naudu EUR, USD, GBP vai CHF. Izmantojot EUR, vienīgā nepārbaudīto kontu depozīta iespēja ir Bitpanda To Go. \ R \ n \ r \ nVerificēto kontu iespējas ietver šo plus SEPA, EPS, Giro Pay, SOFORT, Visa, Mastercard, NETELLER un Skrill. Izmaksu iespējas eiro, neatkarīgi no verifikācijas statusa, ir SEPA, Skrill, NETELLER un Amazon.de. \ R \ n \ r \ nUSD depozītiem ir nepieciešama verifikācija, un opcijas ietver Visa, Mastercard un Skrill. USD izņemšana ir pieejama tikai caur Skrill. Noguldījumiem CHF ir nepieciešama arī verifikācija, izmantojot Visa, Mastercard, Skrill, SOFORT, SEPA un NETELLER iespējas. Izmaksu iespējas ietver SEPA, NETELLER un Skrill neatkarīgi no verifikācijas statusa. Depozītiem un izņemumiem GBP ir tādas pašas iespējas kā CHF bez iespējas SOFORT. \ R \ nKā jūs veicat depozītu vai izņemšanu no Bitpanda? \ R \ nNoguldījuma vai izņemšanas process uz jūsu Bitpanda kontu vai no tā ir diezgan vienkāršs. Lai saņemtu depozītu, dodieties uz lapu \ u201cDeposit \ u201d, navigācijas joslā noklikšķinot uz attiecīgās pogas, un izvēlieties pareizo fiat maku, pamatojoties uz izvēlēto valūtu. Izvēlieties savu maksājumu nodrošinātāju, ievadiet summu un izpildiet norādījumus. \ R \ nKādi ir Bitpanda ierobežojumi? \ R \ nKad jūsu konts ir pārbaudīts, precīzi depozītu un izmaksu ierobežojumi atšķiras atkarībā no valūtas. Izmantojot eiro un tiešsaistes maksājumus, depozītiem ir noteikts ierobežojums 10 000 EUR, mēneša ierobežojums 300 000 EUR un noguldījumiem ar attiecīgi 100 000, 2 miljonu un 10 miljonu EUR kopējo limitu. \ R \ n \ r \ nCredit kartes limiti ir 2500 EUR dienā, 300 000 EUR mēnesī vai kopā 5 miljoni. Bankas pārskaitījuma depozīta un izņemšanas limiti ir 500 000 EUR dienā, 5 miljoni mēnesī un 100 miljoni kopā. \ R \ n \ r \ nD USD, GBP un ​​CHF ir nedaudz atšķirīgi limiti, kurus visus varat skatīt uz Bitpanda limita lappuse. Tirdzniecības limiti nav noteikti. Paturiet prātā, ka pirmajam depozītam pēc verifikācijas dienas limits ir 2500 EUR, kas pēc verifikācijas depozīta palielinās. \ R \ nKā jūs tirgojaties ar Bitpanda? \ R \ nKā ar visu pārējo Bitpanda vietnē, pērkot vai pārdodot kriptovalūtu ir tiešs. Kad esat pieteicies, ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz \ u201cTrade \ u201d. Atlasiet \ u201cPirkt \ u201d un pēc tam izvēlieties kriptogrāfijas valūtu, kuru vēlaties iegādāties, un izvēlēto fiat maku. Atlasiet daudzumu, kuru vēlaties iegādāties, un noklikšķiniet uz \ u201cPērciet tūlīt. \ U201d Lai pārdotu, dodieties uz to pašu lapu \ u201cTrade \ u201d, bet noklikšķiniet uz \ u201cPārdot. u201cPārdodiet tūlīt. \ u201d \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nLai skatītu darījumu un pasūtījumu vēsturi, noklikšķiniet uz lietotāja ikonas un pēc tam atlasiet \ u201cVēsture. \ u201d \ r \ n \ r \ n \ r \ nKādas maksas iekasē Bitpanda? \ r \ nBitpanda cenšas saglabāt zemas maksas kā ieguvumu saviem klientiem. Norādījumos par kriptovalūtu pārdošanu un pirkšanu jau ir iekļautas maksas. Informācija par cenu tiek atjaunināta reāllaikā, tāpēc summa parāda, ko maksājat, neprasot papildu matemātiku. Šajās cenās jau ir iekļauta maksa par 1,49 procentiem, lai nopirktu Bitcoin, un 1,29 procenti, lai pārdotu Bitcoin. \ R \ n \ r \ nLīdzēs Bitpanda lietotājiem būs jāmaksā arī nodevas, ko pati platforma neiekasē. Ja, piemēram, jūsu bankas konts vai kredītkarte ir valūtā, kas nav EUR, GBP, USD vai CHF, jūsu banka var iekasēt konversijas maksu. \ R \ n \ r \ nIr iespējams arī, ka tie, kas izvēlas izmantot kredītkarti, iespējams, būs jāmaksā maksa no saviem pakalpojumu sniedzējiem, ieskaitot iespējamo skaidras naudas avansa maksu. \ r \ n \ r \ nBitPanda iekasē arī darījumu maksu, summa mainīsies atkarībā no kriptogrāfijas valūtas. \ r \ n \ r \ n \ r \ nKo vēl jūs varat darīt ar Bitpanda? \ r \ nJa vēlaties maksimāli izmantot savus kriptovalūtu pirkumus un pārdošanu Bitpanda, varat iestatīt brīdinājumus par cenu neierobežotam kriptovalūtu skaitam. Jūs iestatāt punktu, kuru vēlaties sasniegt cenai, un jūs saņemsit brīdinājumu pa e-pastu, tiklīdz tas sasniegs šo punktu, lai jūs varētu pirkt vai pārdot par vislabāko cenu. \ R \ n \ r \ n Papildus kriptonauda pirkšanai un pārdošanai Bitpanda ļauj bez maksas sūtīt citiem Bitpanda lietotājiem Bitcoin un citas kriptovalūtas. Šis process ir bezmaksas, ātrs un vienkāršs. \ R \ nVai Bitpanda ir droša? \ R \ nBitpanda komanda drošību nosaka par prioritāti. Drošu darījumu veikšanai tā ir balstīta uz vismodernāko tehnoloģiju. Tas ietver SSL šifrēšanu un DDOS aizsardzību. Platforma arī glabā līdzekļus drošos bezsaistes makos, kas ir droši, lai nodrošinātu lielāku mieru. \ R \ n \ r \ nBitpanda arī piedāvā un ļoti mudina izmantot divu faktoru autentifikāciju. Jebkurā brīdī varat doties uz sava konta lapu, lai pārvaldītu ierīces, kas ietver aktīvo sesiju un ierīču apskati un iespēju atteikties, slēgtu sesijas no citām ierīcēm. \ R \ nBitpanda klientu atbalsts? \ R \ nBitpanda piedāvā ļoti labs klientu atbalsts. Jebkuras tās vietnes lapas apakšdaļā varat noklikšķināt uz kategorijas \ u201cPalīdzība \ u201d kategorijā \ u201cPalīdzība \ u201d. Tiks atvērta veidlapa, lai iesniegtu pieprasījumu. Veidlapā tiek prasīta jūsu e-pasta adrese, tēmas apgabals, tēma un apraksts ar iespēju pievienot failus, norādīt iesaistīto kriptovalūtu un ātrāka atbalsta nodrošināšanai nodrošināt PID un TXID. \ R \ nSecinājums \ r \ nBitpanda ir droša un augsti novērtēta kriptovalūtas apmaiņa, kas ļauj lietotājiem pirkt vai pārdot virkni kriptovalūtu, izmantojot fiat valūtu. Tam ir atbalsts EUR, USD, GBP un ​​CHF un lietotājiem visā pasaulē. Platforma ir ērti lietojama un ērtības labad piedāvā lielu depozīta un izņemšanas iespēju sarakstu. \ R \ n \ r \ nMājas lapa un tirdzniecības sistēma ir ļoti labi izstrādāta un ērti lietojama, ja esat pieradis izmantot Coinbase, jums būs nav problēmu, izmantojot Bitpanda, jo interfeiss jūtas diezgan līdzīgs. \ r \ n \ r \ nBitpand piedāvā jauku kriptovalūtu klāstu, ko varat iegādāties uzreiz, nevis izmantot vienu biržu fiat pirkumiem un tirdzniecībai citā platformā, jūs esat tos var iegādāties tieši vietnē Bitpanda un pēc tam izņemt no sava maka. \ r \ nApmeklējiet BitPanda","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"},"datumsPublicēts":"2019-12-09"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me