BitMEX iesācēju ceļvedis: pilnīgs pārskats

BitMEX apskats

Dibināja HDR Global Trading Limited (kuru savukārt dibināja bijušie baņķieri Artūrs Hejs, Semjuels Rīds un Bens Delo) 2014. gadā, BitMEX ir tirdzniecības platforma, kas darbojas visā pasaulē un ir reģistrēta Seišelu salās.

Nozīmē Bitcoin Mercantile Exchange, BitMEX ir viena no lielākajām Bitcoin tirdzniecības platformām, kas pašlaik darbojas, un tās ikdienas tirdzniecības apjoms pārsniedz 35 000 BTC un vairāk nekā 540 000 piekļuves mēnesī un tirdzniecības vēsture ir vairāk nekā 34 miljardu USD vērtībā Bitcoin kopš tās pirmsākumiem.

BitMEX apskats

Atšķirībā no daudzām citām tirdzniecības biržām, BitMEX pieņem noguldījumus tikai caur Bitcoin, kurus pēc tam var izmantot dažādu citu kriptovalūtu iegādei. BitMEX specializējas sarežģītās finanšu operācijās, piemēram, maržinālajā tirdzniecībā, kas ir tirdzniecība ar sviras palīdzību. Tāpat kā daudzas no biržām, kas darbojas caur kriptovalūtām, arī BitMEX pašlaik nav reglamentēta nevienā jurisdikcijā.

Apmeklējiet BitMEX

Kā reģistrēties BitMEX

Lai izveidojiet kontu vietnē BitMEX, lietotājiem vispirms ir jāreģistrējas vietnē. Reģistrācijai nepieciešama tikai e-pasta adrese, e-pasta adresei jābūt patiesai adresei, jo lietotāji saņems e-pastu, lai apstiprinātu reģistrāciju, lai verificētu kontu. Kad lietotāji ir reģistrēti, tirdzniecības ierobežojumu nav. Lai reģistrētos, tirgotājiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

BitMEX reģistrācija

Tomēr jāatzīmē, ka BitMEX nepieņem nevienu ASV tirgotāju un izmantos IP pārbaudes, lai pārliecinātos, ka lietotāji neatrodas ASV. Lai gan daži ASV lietotāji to ir apsteiguši, izmantojot VPN, nav ieteicams ASV personām reģistrēties BitMEX pakalpojumā, it īpaši ņemot vērā faktu, ka ASV klientu apkalpošanai, kas darbojas ASV tiesiskajā regulējumā, ir pieejamas alternatīvas apmaiņas..

Kā lietot BitMEX

BitMEX ļauj lietotājiem tirgot kriptovalūtas pret vairākām fiat valūtām, proti, ASV dolāru, Japānas jenu un Ķīnas juaņu. BitMEX ļauj lietotājiem tirgot vairākas dažādas kriptovalūtas, proti, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Monero, Ripple, Tezos un Zcash.

Tirdzniecības platforma BitMEX ir ļoti intuitīva un viegli lietojama tiem, kas pārzina līdzīgus tirgus. Tomēr tas nav paredzēts iesācējiem. Saskarne izskatās nedaudz novecojusi, salīdzinot ar jaunākām biržām, piemēram, Binance un Kucoin’s.

Kad lietotāji ir reģistrējušies platformā, viņiem vajadzētu noklikšķināt uz Tirdzniecība, un visi tirdzniecības instrumenti tiks parādīti zem.

Noklikšķinot uz konkrētā instrumenta, tiek atvērta pasūtījumu grāmata, jaunākie darījumi un pasūtījuma kartīte pa kreisi. Pasūtījumu grāmatā ir redzamas trīs slejas – bāzes aktīva cenas vērtība, pasūtījuma daudzums un visu īso un garo pasūtījumu kopējā USD vērtība.

Tirdzniecības platformas logrīkus var mainīt atbilstoši lietotāja skatīšanās preferencēm, ļaujot lietotājiem pilnībā kontrolēt parādīto. Tam ir arī iebūvēta funkcija, kas nodrošina TradingView diagrammas. Tas piedāvā plašu kartēšanas rīku klāstu un tiek uzskatīts par uzlabojumu daudzos piedāvājumos, kas pieejami daudziem tā konkurentiem.

BitMex tirdzniecības skats

Kad darījumi ir veikti, visus rīkojumus var viegli apskatīt tirdzniecības platformas saskarnē. Ir cilnes, kurās lietotāji var izvēlēties savus aktīvos pasūtījumus, apskatīt esošos pieturas punktus, pārbaudīt aizpildītos pasūtījumus (pilnībā vai daļēji) un tirdzniecības vēsturi. Cilnēs Aktīvie pasūtījumi un pieturas tirgotāji var atcelt jebkuru pasūtījumu, noklikšķinot uz pogas “Atcelt”. Lietotāji redz arī visas pašlaik atvērtās pozīcijas, analizējot, vai tā ir melnā vai sarkanā krāsā.

BitMEX izmanto metodi, ko sauc par automātisko samazināšanu, kuru BitMEX izmanto, lai nodrošinātu, ka likvidētās pozīcijas ir iespējams aizvērt pat nestabilā tirgū. Automātiska aizņemto līdzekļu īpatsvara samazināšana nozīmē, ka, ja pozīcija bankrotē bez pieejamās likviditātes, pozīcijas pozitīvā puse samazina rentabilitātes un sviras secībā augstāko aizņemto pozīciju rindā. Tirgotājiem vienmēr tiek parādīta vieta, kur viņi sēž automātiskās samazināšanas rindā, ja tāda ir nepieciešama.

Lai gan BitMEX platforma ir optimizēta mobilajām ierīcēm, tajā ir tikai Android lietotne (kas nav oficiāla). Pašlaik nav pieejama neviena iOS lietotne. Tomēr lietotājiem ieteicams, ja iespējams, to izmantot darbvirsmā.

BitMEX lietotājiem piedāvā dažādus pasūtījumu veidus:

 • Limit Order (pasūtījums tiek izpildīts, ja tiek sasniegta norādītā cena);
 • Tirgus kārtība (uzdevums tiek izpildīts par pašreizējo tirgus cenu);
 • Stop Limit rīkojums (piemēram, apturēšanas rīkojums, bet ļauj lietotājiem noteikt pasūtījuma cenu, tiklīdz tiek aktivizēta Stop cena);
 • Pārtraukt tirgus rīkojumu (tas ir stop orderis, kas neietilpst orderu grāmatā, paliek neredzēts, līdz tirgus sasniedz trigeri);
 • Aizmugures apstāšanās rīkojums (tas ir līdzīgs Stop Market rīkojumam, bet šeit lietotāji nosaka beigu vērtību, kas tiek izmantota tirgus rīkojuma veikšanai);
 • Veikt Peļņas limita pasūtījumu (to var izmantot, līdzīgi kā Stop rīkojumu, pozīcijas mērķa cenas noteikšanai. Šajā gadījumā tas attiecas uz peļņas gūšanu, nevis uz zaudējumu samazināšanu);
 • Veikt peļņas tirgus pasūtījumu (tāds pats kā iepriekšējais veids, bet šajā gadījumā aktivizētais rīkojums būs tirgus rīkojums, nevis ierobežojums)

Birža piedāvā maržinālo tirdzniecību visās vietnē parādītajās kriptovalūtās. Tas piedāvā arī tirdzniecību ar nākotnes līgumiem un atvasinātajiem instrumentiem – mijmaiņas līgumiem.

Nākotnes līgumi un mijmaiņas līgumi

Nākotnes līgums ir vienošanās par konkrēta aktīva pirkšanu vai pārdošanu nākotnē par iepriekš noteiktu cenu. Vietnē BitMEX lietotāji var piesaistīt līdz 100 reizēm noteiktus līgumus.

Pastāvīgie mijmaiņas līgumi ir līdzīgi nākotnes līgumiem, izņemot to, ka tiem nav noteikts derīguma termiņš un nav norēķinu. Turklāt viņi tirgo tuvu pamatā esošajai atsauces indeksu cenai, atšķirībā no nākotnes līgumiem, kas var būtiski atšķirties no indeksa cenas.

BitMEX piedāvā arī bināro sēriju līgumus, kas ir uz prognozēm balstīti līgumi, kuri var norēķināties tikai ar 0 vai 100. Būtībā bināro sēriju līgumi ir sarežģītāks veids, kā izdarīt likmi par konkrētu notikumu..

Vienīgais pašlaik pieejamais Binary sērijas derību instruments ir saistīts ar nākamo 1mb bloku Bitcoin blokķēdē. Bināro sēriju līgumi tiek tirgoti bez sviras, 0% veidotāja maksas, 0,25% ņemšanas maksas un 0,25% norēķinu maksas.

Bitmex sviras

BitMEX ļauj saviem tirgotājiem izmantot savu pozīciju platformā. Kredītplecs ir spēja veikt pasūtījumus, kas ir lielāki par lietotāju pašreizējo atlikumu. Tas varētu radīt lielāku peļņu salīdzinājumā, veicot pasūtījumu tikai ar naudas līdzekļu atlikumu. Tirdzniecību šādos apstākļos sauc par “Margin Trading”.

Ir divi maržas tirdzniecības veidi: izolēts un šķērsmargs. Pirmie ļauj lietotājam savā makā izvēlēties naudas summu, kas jāizmanto, lai noturētu savu pozīciju pēc pasūtījuma veikšanas. Tomēr pēdējais paredz, ka visu lietotāju makā esošo naudu var izmantot, lai saglabātu viņu pozīciju, un tāpēc pret to jāizturas ļoti piesardzīgi..

Maržas tirdzniecība

BitMEX platforma ļauj lietotājiem iestatīt sviras līmeni, izmantojot sviras slīdni. Maksimālais kredītplecs ir 1: 100 (Bitcoin un Bitcoin Cash). Tas ir diezgan augsts kredītpleca līmenis kriptovalūtām, un citu biržu piedāvātais vidējais rādītājs reti pārsniedz 1:20.

BitMEX maksas

Tradicionālai nākotnes tirdzniecībai BitMEX ir vienkāršs maksas grafiks. Kā atzīmēts, attiecībā uz piedāvāto aizņemto līdzekļu īpatsvaru BitMEX piedāvā līdz pat 100% aizņemto līdzekļu, un aizņēmuma summa atšķiras atkarībā no produkta.

Tomēr jāatzīmē, ka tirdzniecība ar visaugstākajiem aizņemtajiem līdzekļiem ir sarežģīta un paredzēta profesionāliem investoriem, kuri pārzina spekulatīvo tirdzniecību. Maksa un sviras ir šādas:

  Bitcoin Bitcoin Cash Ethereum Domuzīme Eth. Klasisks
Birža XBT BCH ETH DASH ETC
Sākotnējā robeža 1% 1% 2% 5% 5%
Apkope 0,5% 0,5% 1% 2,5% 2,5%
Makera maksa -.025% -.025% -.025% -.025% -.025%
Taker maksa .075% .075% .075% .075% .075%
Norēķinu maksa .05% .05% .05% .05% .05%
Kredītplecs X100 X100 X50 X20 X20
  Litecoin Monero Ripple Tezos Zcash
Birža LTC XMR XRP XTZ ZEC
Sākotnējā robeža 3% 4% 5% 50% 20%
Apkope 1,5% 2% 2,5% 25% 10%
Makera maksa -.025% -.025% -.025% 0 0
Taker maksa .075% .075% .075% .25% .25%
Norēķinu maksa .05% .05% .05% .25% .25%
Kredītplecs X33.33 X25 X20 X2 X5

Tomēr par slēptiem / aisberga pasūtījumiem tiek piemērotas papildu maksas. Slēpts pasūtījums maksā atņemšanas maksu, līdz viss slēptais daudzums ir pilnībā izpildīts. Tad pasūtījums kļūs normāls, un lietotājs saņems ražotāja atlaidi par neslēpto summu.

Noguldījumi un izņemšana

BitMEX neiekasē maksu par noguldījumiem vai izņemšanu. Tomēr, atsaucot Bitcoin, minimālā tīkla maksa ir balstīta uz blokķēdes slodzi. Vienīgās izmaksas tāpēc ir bankām vai kriptovalūtu tīkliem.

Kā jau iepriekš minēts, BitMEX pieņem noguldījumus tikai Bitcoin un tāpēc Bitcoin kalpo kā nodrošinājums tirdzniecības līgumiem neatkarīgi no tā, vai tirdzniecība ir saistīta ar Bitcoin.

Minimālais depozīts ir 0,001 BTC. Izņemšanai nav ierobežojumu, taču izņemšana var notikt arī tikai Bitcoin. Lai veiktu izņemšanu, lietotājiem ir tikai jāievada izņemamā summa un seifa adrese, lai pabeigtu pārskaitījumu.

BitMex noguldījumi

Noguldījumus var veikt visu diennakti, bet naudas izņemšana tiek apstrādāta ar roku atkārtoti vienu reizi dienā. Ar roku apstrādātā izņemšana ir paredzēta, lai paaugstinātu lietotāju līdzekļu drošības līmeni, nodrošinot papildu laiku (un e-pasta paziņojumu), lai atceltu krāpnieciskus izņemšanas pieprasījumus, kā arī apiet automatizēto sistēmu izmantošanu & karsti maki, kas var būt vairāk pakļauti kompromisiem.

Atbalstītās valūtas

BitMEX darbojas kā kriptogrāfijas apmaiņas kriptogrāfija un izmanto Bitcoin-in / Bitcoin-out struktūru. Tāpēc platformas lietotāji pašlaik nespēj izmantot fiat valūtas jebkādiem maksājumiem vai pārskaitījumiem, tomēr pozitīvā puse ir tā, ka tirdzniecībai nav ierobežojumu, un biržā ir iekļauti tirdzniecības pāri, kas saistīti ar ASV dolāru (XBT), Japānas jenu ( XBJ) un Ķīnas juaņa (XBC).

BitMEX atbalsta šādas kriptovalūtas:

 • Bitcoin (XBT)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Ethereum (ETH)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Litecoin (LTC)
 • Ripple Token (XRP)
 • Monero (XMR)
 • Domuzīme (DASH)
 • Zcash (ZEC)
 • Cardano (ADA)
 • Trons (TRX)
 • EOS marķieris (EOS)

BitMEX piedāvā arī sviras iespējas šādām monētām:

 • 5x: Zcash (ZEC)
 • 20x: Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Cardano (ADA), EOS žetons (EOS), Tron (TRX)
 • 25x: Monero (XMR)
 • 33x: Litecoin (LTC)
 • 50x: Ethereum (ETH)
 • 100x: Bitcoin (XBT), Bitcoin / Yen (XBJ), Bitcoin / Yuan (XBC)

Tirdzniecības tehnoloģiju starptautiskā partnerība

HDR Global Trading, uzņēmums, kam pieder BitMEX, nesen paziņoja par partnerību ar vadošo starptautisko augstas veiktspējas tirdzniecības programmatūras piegādātāju Trading Technologies International, Inc. (TT)..

TT platforma ir īpaši paredzēta profesionāliem tirgotājiem, brokeriem un tirgus piekļuves nodrošinātājiem, un tajā ir iekļauti ļoti dažādi tirdzniecības rīki un analītiskie rādītāji, kas ļauj pat vismodernākajiem tirgotājiem pielāgot programmatūru atbilstoši viņu unikālajiem tirdzniecības stiliem. TT platforma arī nodrošina tirgotājiem piekļuvi pasaules tirgum un tirdzniecības izpildi, izmantojot privāti pārvaldītu infrastruktūru, un partnerība redzēs, ka BitMEX lietotāji iegūst piekļuvi visu BitMEX produktu tirdzniecības rīkiem, tostarp populārajam XBT / USD Perpetual Swap pārim..

BitMEX apdrošināšanas fonds

Spēja tirgoties ar svirām ir viens no galvenajiem biržas pārdošanas punktiem, un sviras piedāvāšana un iespēja tirgotājiem nodrošināt savstarpēju tirdzniecību var radīt situāciju, kad uzvarētāji nesaņem visu gaidīto peļņu. Iesaistīto aizņemto līdzekļu apjoma dēļ iespējams, ka zaudētājiem pozīcijās var nebūt pietiekami daudz rezervju, lai samaksātu uzvarētājiem.

Tradicionālās biržas, piemēram, Čikāgas preču birža (CME), kompensē šo problēmu, izmantojot vairākus aizsardzības slāņus, un kriptovalūtu tirdzniecības platformas, kas piedāvā sviru, pašlaik nevar sasniegt uzvarētājiem tirgotājiem paredzēto aizsardzības līmeni.

Turklāt kriptovalūtu biržas, kas piedāvā piesaistītus darījumus, piedāvā ļoti svārstīgu aktīvu ierobežotu negatīvu un neierobežotu augšupvērstu, pieļaujot, ka reizēm sistēmā var nebūt pietiekami daudz līdzekļu, lai izmaksātu uzvarētājus.

Lai palīdzētu atrisināt šo problēmu, BitMEX ir izstrādājis apdrošināšanas fondu sistēmu, un, ja tirgotājam ir atvērta pozīcija ar aizņemto līdzekli, viņu pozīcija tiek stingri slēgta vai likvidēta, kad viņu uzturēšanas rezerve ir pārāk zema.

Šeit tirgotāja peļņa un zaudējumi neatspoguļo faktisko cenu, kāda viņu pozīcija tirgū tika slēgta, un, izmantojot tirgotāju likvidējot, ar BitMEX viņu kapitāls, kas saistīts ar pozīciju, nokrītas līdz nullei.

Šajā piemērā tirgotājs ir ieņēmis 100x garu pozīciju. Gadījumā, ja Bitcoin markas cena nokrītas līdz 3980 USD (par 0,5%), tad pozīcija tiek likvidēta ar 100 Bitcoin pozīciju, kas jāpārdod tirgū.

Tas nozīmē, ka nav svarīgi, par kādu cenu šī tirdzniecība tiek veikta, proti, ja tas ir 3 995 USD vai 3 000 USD, jo, likvidētā tirgotāja skatījumā, neatkarīgi no cenas, viņi zaudē visu pašu kapitālu, kāds bija viņu pozīcijā, un zaudē visu viens Bitcoin.

Pieņemot, ka pastāv pilnībā likvīds tirgus, pirkšanas / pārdošanas starpībai jābūt stingrākai par uzturēšanas starpību. Šeit likvidācijas izpaužas kā iemaksas apdrošināšanas fondā (piemēram, ja uzturēšanas starpība ir 50 bāzes punkti, bet tirgus platums ir 1 bāzes punkts), un, likvidējot pozīciju, apdrošināšanas fondam vajadzētu pieaugt par gandrīz tādu pašu summu kā uzturēšanas starpība. Šajā scenārijā, kamēr saglabājas veselīgi likvīdie tirgi, apdrošināšanas fondam jāturpina stabila izaugsme.

Turpmāk redzamajās diagrammās ir vairāk ilustrēts piemērs, un pirmajā diagrammā tirgus apstākļi ir veselīgi, un likvidācijas brīdī ir šaura pirkšanas / pārdošanas starpība (tikai 2 ASV dolāri). Šeit noslēguma darījums notiek par augstāku cenu nekā bankrota cena (cena, kur starpības atlikums ir nulle), un apdrošināšanas fonds gūst labumu.

Ilustratīvs apdrošināšanas iemaksas piemērs – garš 100x ar 1 BTC nodrošinājumu

(Piezīme. Iepriekš minētā ilustrācija ir balstīta uz 100x garas pozīcijas atvēršanu USD 4 000 apmērā par BTC un 1 Bitcoin nodrošinājumu. Ilustrācija ir pārāk vienkārša un ignorē tādus faktorus kā maksas un citas korekcijas.

Piedāvājuma un piedāvājuma cenas atspoguļo pasūtījumu grāmatas stāvokli likvidācijas laikā. Noslēguma tirdzniecības cena ir 3978 ASV dolāri, kas nozīmē 1 USD nobīdi salīdzinājumā ar 3979 USD solīšanas cenu likvidācijas brīdī.)

Otrajā diagrammā parādīts plašs pirkšanas / pārdošanas pieprasījuma starpība likvidācijas laikā, šeit noslēguma darījums notiek par zemāku cenu nekā bankrota cena, un apdrošināšanas fonds tiek izmantots, lai pārliecinātos, ka uzvarētāji tirgotāji saņem gaidīto peļņu..

Tas darbojas, lai stabilizētu peļņas potenciālu, jo nav garantijas, ka veselīgi tirgus apstākļi var turpināties, it īpaši paaugstinātas cenu svārstības periodos. Šajos periodos ir iespējams, ka apdrošināšanas fondu var izlietot, nekā tas ir izveidots.

 Ilustratīvs apdrošināšanas izsīkuma piemērs – 100x garš ar 1 BTC nodrošinājumu

(Piezīmes: Iepriekš minētā ilustrācija ir balstīta uz 100x garās pozīcijas atvēršanu ar USD 4 000 par BTC un 1 Bitcoin nodrošinājumu. Ilustrācija ir pārāk vienkārša un ignorē tādus faktorus kā maksas un citas korekcijas..

Piedāvājuma un piedāvājuma cenas atspoguļo pasūtījumu grāmatas stāvokli likvidācijas laikā. Noslēguma tirdzniecības cena ir 3800 USD, kas nozīmē 20 USD novirzīšanos salīdzinājumā ar 3820 USD solīšanas cenu likvidācijas brīdī.)

Birža 2019. gada februārī paziņoja, ka BitMEX apdrošināšanas fonds saglabāja gandrīz 21 000 Bitcoin (aptuveni 70 miljonus ASV dolāru, pamatojoties uz tobrīd Bitcoin spot cenām).

Šis skaitlis pārstāv tikai 0,007% no BitMEX nosacītā gada tirdzniecības apjoma, kas tiek kotēts kā aptuveni 1 triljons USD. Tas ir lielāks nekā apdrošināšanas fondi kā CME tirdzniecības apjoma proporcija, un tāpēc BitMEX uzvarētāji ir pakļauti daudz lielākiem riskiem nekā CME tirgotāji, jo:

 • BitMEX nav tīrvērtes dalībnieku ar lielām bilancēm, un tirgotāji ir tieši pakļauti viens otram.
 • BitMEX nepieprasa maksājumus no tirgotājiem ar negatīvu konta atlikumu.
 • BitMEX pamatā esošie instrumenti ir nepastāvīgāki nekā CME pieejamie tradicionālākie instrumenti.

Tāpēc, paliekot kapitalizētam apdrošināšanas fondam, sistēma efektīvi ar dalībniekiem, kuri tiek likvidēti, maksājot par likvidācijām, vai zaudētāji maksā par zaudētājiem.

Šī sistēma vispirms var šķist pretrunīga, lai gan daži var apgalvot, ka tajā pastāv zināma vienveidība. Ir arī vērts atzīmēt, ka biržā tiek izmantota arī automātiskā samazināšana, kas nozīmē, ka dažos gadījumos peļņas sviras pozīcijas noteiktos laika periodos joprojām var samazināt, ja tirgū nevar izpildīt likvidētu rīkojumu..

Piedzīvojušākiem tirgotājiem jāņem vērā, ka, lai gan apdrošināšanas fondā ir 21 000 Bitcoin, kuru vērtība ir aptuveni 0,1% no kopējā Bitcoin piedāvājuma, BitMEX joprojām nepiedāvā tāda paša līmeņa garantijas uzvarētājiem tirgotājiem, ko nodrošina tradicionālākas piesaistītās tirdzniecības platformas..

Ņemot vērā kriptovalūtu tirgus raksturīgo svārstīgumu, joprojām pastāv zināma iespēja, ka fonds tiek iztukšots līdz nullei, neskatoties uz tā pašreizējo lielumu. Tā rezultātā veiksmīgākiem tirgotājiem trūkst pārliecības par platformu un viņi izvēlas ierobežot savu ekspozīciju gadījumā, ja BitMEX nespēj kompensēt uzvarētājiem tirgotājiem.

Cik piemērots ir BitMEX iesācējiem?

BitMEX rada augstu Bitcoin tirdzniecības līmeni, kā arī piesaista labu apjomu visos pārējos kriptogrāfijas – kriptogrāfijas pārvedumos. Tas palīdz uzturēt sajūtu ap biržu, un BitMEX arī izmanto salīdzinoši zemas tirdzniecības maksas un ir pieejama visā pasaulē (izņemot ASV iedzīvotājus).

Tas palīdz piesaistīt to cilvēku uzmanību, kuri ir jauni ar sviras tirdzniecības procesu, un, sākot darbu platformā, ir 5 galvenās navigācijas cilnes, pie kurām jāpierod:

 • Tirdzniecība:BitMEX tirdzniecības informācijas panelis. Šī cilne ļauj jums izvēlēties vēlamo tirdzniecības instrumentu un izvēlēties sviru, kā arī izvietot un atcelt rīkojumus. Jūs varat arī redzēt informāciju par savu atrašanās vietu un galveno informāciju līguma detaļās.
 • Konts:Šeit tiek parādīta visa jūsu konta informācija, ieskaitot pieejamos Bitcoin maržas atlikumus, depozītus un izmaksas un tirdzniecības vēsturi.
 • Līgumi:Šajā cilnē ir sniegta papildu informācija par instrumentiem, tostarp finansēšanas vēsture, līgumu lielumi; piedāvātā derīguma termiņa beigu datums, atsauces cenu indeksu dati un citas galvenās iezīmes.
 • Atsauces:Šis resursu centrs ļauj uzzināt par nākotnes līgumiem, mūžīgiem līgumiem, pozīciju atzīmēšanu un likvidāciju.
 • API:No šejienes jūs varat izveidot API savienojumu ar BitMEX un izmantot REST API un WebSocket API.

BitMEX strādā arī visu diennakti strādājošo klientu atbalstu, un ar komandu var sazināties arī viņu Twitter un Reddit kontos.

Turklāt BitMEX nodrošina dažādus izglītības resursus, tostarp FAQ sadaļu, Futures ceļvežus, Perpetual Contracts ceļvežus un citus resursus cilnē “Atsauces”..

Lietotājiem, kuri meklē padziļinātu analīzi, BitMEX emuārs sagatavo augsta līmeņa aprakstus par vairākiem priekšmetiem un ir ieguvis labu reputāciju kriptonauda kopienā.

Vissvarīgākais ir tas, ka apmaiņa uztur arī testnet platformu, kas izveidota virs testnet Bitcoin, kas ļauj ikvienam izmēģināt programmas un stratēģijas, pirms pāriet uz tiešo apmaiņu..

Tas ir izšķiroši, jo, neskatoties uz pieejamo resursu bagātību, BitMEX nav īsti piemērots iesācējiem, un maržas tirdzniecību, nākotnes līgumus un mijmaiņas līgumus vislabāk atstāt pieredzējušiem, profesionāliem vai institucionāliem tirgotājiem..

Maržas tirdzniecība un izvēle iesaistīties piesaistītajā darbībā ir riskanti procesi, un pat vairāk pieredzējuši tirgotāji procesu var raksturot kā augsta riska un lielu atalgojumu “spēli”. Jaunajiem nozares dalībniekiem vajadzētu pavadīt daudz laika, lai uzzinātu par maržas tirdzniecību un izmēģinātu stratēģijas, pirms tiek apsvērts, vai atvērt reālu kontu.

Ir BitMEX drošs?

Tiek plaši uzskatīts, ka BitMEX ir spēcīgs drošības līmenis. Platforma izmanto vairāku parakstu depozītus un izņemšanas shēmas, kuras var izmantot tikai BitMEX partneri. BitMEX izmanto arī Amazon Web Services, lai aizsargātu serverus ar īsziņām un divu faktoru autentifikāciju, kā arī aparatūras marķieriem.

BitMEX ir arī riska pārbaudes sistēma, kas prasa, lai visu kontu turējumu summai vietnē būtu jābūt nullei. Ja tā nav, visa tirdzniecība tiek nekavējoties pārtraukta. Kā jau iepriekš minēts, visus izņemšanas gadījumus darbinieki pārbauda individuāli, un privātās atslēgas nekad netiek glabātas mākonī. Depozīta adreses tiek ārēji pārbaudītas, lai pārliecinātos, ka tajās ir atbilstošas ​​atslēgas. Ja tas nenotiek, sistēma nekavējoties tiek izslēgta.

BitMex drošība

Turklāt BitMEX tirdzniecības platforma ir rakstīta kdb +, datu bāzē un rīku komplektā, kas ir populārs lielāko banku vidū augstfrekvences tirdzniecības lietojumprogrammās. BitMEX dzinējs, šķiet, ir ātrāks un uzticamāks nekā daži tā konkurenti, piemēram, Poloniex un Bittrex.

Viņiem ir e-pasta paziņojumi, un PGP šifrēšana tiek izmantota visai saziņai.

Apmaiņa agrāk nav uzlauzta.

Cik droša ir platforma?

Kā jau iepriekš minēts, BitMEX tiek uzskatīts par drošu apmaiņu, un tajā ir iekļauti vairāki drošības protokoli, kas kļūst par standarta starp nozares vadošajām apmaiņām. Papildus Amazon Web Services mākoņa drošības izmantošanai visām biržas sistēmām var piekļūt tikai pēc vairāku autentifikācijas veidu iziešanas, un atsevišķas sistēmas var savstarpēji sazināties tikai apstiprinātos un uzraudzītos kanālos..

Komunikācija ir arī drošāka, jo apmaiņa nodrošina izvēles PGP šifrēšanu visiem automatizētajiem e-pastiem, un lietotāji var ievietot savu PGP publisko atslēgu veidlapā, kas atrodas viņu kontos..

Pēc iestatīšanas BitMEX šifrēs un parakstīs visus automātiskos e-pasta ziņojumus, kurus esat nosūtījis vai uz jūsu kontu, izmantojot e-pasta adresi [email protected]. Lietotāji var arī sākt drošas sarunas ar atbalsta komandu, izmantojot tehniskā kontakta e-pasta adresi un publisko atslēgu, un komanda savas drošības sadaļā ir padarījusi verifikācijai pieejamu savas automatizētās sistēmas PGP atslēgu..

Platformas tirdzniecības dzinējs ir rakstīts kdb +, datu bāzē un rīku komplektā, ko vadošās finanšu iestādes izmanto augstas frekvences tirdzniecības lietojumprogrammās, un dzinēja ātrumu un uzticamību izmanto arī, lai veiktu pilnu riska pārbaudi pēc katra pasūtījuma veikšanas, tirdzniecības, norēķinu , depozīts un izņemšana.

Visiem sistēmas kontiem jābūt konsekventi summējamiem ar nulli, un, ja tas nenotiek, tirdzniecība platformā nekavējoties tiek pārtraukta visiem lietotājiem..

Kas attiecas uz seifa drošību, BitMEX izmanto daudzparakstu depozīta un izņemšanas shēmu, un visas apmaiņas adreses pēc noklusējuma ir daudzparakstu un visa krātuve tiek turēta bezsaistē. Privātās atslēgas netiek glabātas nevienā mākoņa serverī, un lielākajai daļai līdzekļu tiek izmantota dziļā saldētava.

Turklāt visas BitMEX sistēmas nosūtītās depozīta adreses pārbauda ārējs pakalpojums, kas darbojas, lai nodrošinātu, ka tajās ir dibinātāju kontrolētās atslēgas, un gadījumā, ja publiskās atslēgas atšķiras, sistēma nekavējoties tiek izslēgta un tirdzniecība tiek pārtraukta. Biržas drošības praksē arī redzams, ka katru izstāšanos pirms nosūtīšanas vismaz divi darbinieki pārbauda ar rokām.

BitMEX klientu atbalsts

Tirdzniecības platformai ir diennakts atbalsts vairākos kanālos, tostarp e-pastā, biļešu sistēmās un sociālajos medijos. Parastais klientu atbalsta komandas atbildes laiks ir aptuveni viena stunda, un atsauksmes par klientu atbalstu parasti liek domāt, ka klientu apkalpošanas atbildes ir noderīgas un neaprobežojas tikai ar automātiskām atbildēm..

BitMex klientu atbalsts

BitMEX piedāvā arī zināšanu bāzi un bieži uzdotos jautājumus, kas, kaut arī tie ne vienmēr ir noderīgi, var palīdzēt un virzīt lietotājus uz nepieciešamajiem kanāliem, lai iegūtu palīdzību.

BitMEX piedāvā arī tirdzniecības rokasgrāmatas, kurām var piekļūt šeit.

Secinājums

Šķiet, ka tiešsaistē ir maz sūdzību par BitMEX, lielākā daļa jautājumu ir saistīti ar tehniskiem jautājumiem vai par vietnes izmantošanas sarežģītību. Šķiet, ka vecākās sūdzībās bija iekļauti arī jautājumi par zemu likviditāti, taču tas, šķiet, vairs nav jautājums.

BitMEX acīmredzami nav platforma, kas nav paredzēta amatieru ieguldītājam. Saskarne ir sarežģīta, un tāpēc lietotājiem var būt ļoti grūti pierast pie platformas un pat pārvietoties vietnē.

Tomēr platforma nodrošina plašu rīku klāstu, un, tiklīdz lietotājiem būs pieredze platformā, viņi novērtēs plašo platformas sniegtās informācijas klāstu.

Apmeklējiet BitMEX

BitMEX

<img

src = “~ images \ iesācējiem-guide-to-bitmex-complete-review.gif”

alt = “BitMEX pārskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Lietošanas ērtums

7.0 / 10

Reputācija

9.0 / 10

Maksas

9.0 / 10

Klientu atbalsts

9.0 / 10

Maksājuma veidi

7.0 / 10

Plusi

 • Labi izveidota
 • Uzticams & Drošs
 • Liela apjoma apmaiņa
 • Maržas tirdzniecības iespējas
 • Uzlabota tirdzniecība

Cons

 • Nav Fiat norēķinu iespēju
 • Nav paredzēts iesācējiem

Vizīte {“@ konteksts”:”http: \ / \ / schema.org \ /”,”@type”:”Produkts”,”nosaukums”:”BitMEX”,”attēls”:”https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 01 \ /bitmex-review.gif”,”apraksts”:”2014. gadā BitMEX ir HDR Global Trading Limited (kuru savukārt dibināja bijušie baņķieri Artūrs Hejs, Semjuels Rīds un Bens Delo) dibināja 2014. gadā, BitMEX ir tirdzniecības platforma, kas darbojas visā pasaulē un ir reģistrēta Seišelu salās. Nozmjot Bitcoin Mercantile Exchange, BitMEX ir viena no lielkajm Bitcoin tirdzniecbas platformm, kas patlaban darbojas, ar katru dienu…”,”piedāvā”: {“@type”:”Piedāvājums”,”cena”:”0,00″,”cenaValūta”:”$”,”pārdevējs”: {“@type”:”Persona”,”nosaukums”:”Endrjū Norijs”}},”pārskatīšana”: {“@type”:”Pārskatīšana”,”reviewRating”: {“@type”:”Vērtējums”,”bestRating”:”10″,”sliktākaisVērtējums”:”0″,”ratingValue”:”8.20″},”nosaukums”:”BitMEX”,”reviewBody”:”BitMEX ir HDR Global Trading Limited (kuru savukārt dibināja bijušie baņķieri Artūrs Hejs, Semjuels Rīds un Bens Delo) 2014. gadā. BitMEX ir tirdzniecības platforma, kas darbojas visā pasaulē un ir reģistrēta Seišelu salās. \ R \ n \ r \ nNozīme Bitcoin Mercantile Exchange, BitMEX ir viena no lielākajām Bitcoin tirdzniecības platformām, kas šobrīd darbojas, un tās ikdienas tirdzniecības apjoms pārsniedz 35 000 BTC un vairāk nekā 540 000 piekļuves mēnesī un tirdzniecības vēsture kopš tās pirmsākumiem ir vairāk nekā 34 miljardu USD vērtībā. \ R \ n \ r \ nAtšķirībā no daudzām citām tirdzniecības biržām, BitMEX pieņem noguldījumus tikai caur Bitcoin, kurus pēc tam var izmantot dažādu citu kriptovalūtu iegādei. BitMEX specializējas sarežģītās finanšu operācijās, piemēram, maržas tirdzniecībā, kas ir tirdzniecība ar sviras palīdzību. Tāpat kā daudzas no apmaiņām, kas darbojas ar kriptovalūtām, arī BitMEX pašlaik nav reglamentēta nevienā jurisdikcijā. \ R \ nApmeklējiet BitMEX \ r \ n \ r \ nKā reģistrēties BitMEX \ r \ nLai izveidotu kontu vietnē BitMEX, lietotāji vispirms jāreģistrējas vietnē. Reģistrācijai nepieciešama tikai e-pasta adrese, e-pasta adresei jābūt patiesai adresei, jo lietotāji saņems e-pastu, lai apstiprinātu reģistrāciju, lai verificētu kontu. Kad lietotāji ir reģistrēti, tirdzniecības ierobežojumu nav. Tirgotājiem, lai reģistrētos, jābūt vismaz 18 gadus veciem. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTomēr jāatzīmē, ka BitMEX nepieņem nevienu ASV tirgotāju un izmantos IP pārbaudes, lai pārbaudiet, vai lietotāji neatrodas ASV. Lai gan daži ASV lietotāji to ir apsteiguši, izmantojot VPN, nav ieteicams ASV personām reģistrēties BitMEX pakalpojumā, it īpaši ņemot vērā faktu, ka ASV klientu apkalpošanai, kas darbojas ASV tiesiskajā regulējumā, ir pieejamas alternatīvas apmaiņas. \ r \ nKā izmantot BitMEX \ r \ nBitMEX ļauj lietotājiem tirgot kriptovalūtas pret vairākām fiat valūtām, proti, ASV dolāru, Japānas jenu un Ķīnas juaņu. BitMEX ļauj lietotājiem tirgot vairākas dažādas kriptovalūtas, proti, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Monero, Ripple, Tezos un Zcash. \ R \ n \ r \ nBitMEX tirdzniecības platforma ir ļoti intuitīva un ērti izmantot tiem, kas pārzina līdzīgus tirgus. Tomēr tas nav paredzēts iesācējiem. Saskarne izskatās nedaudz novecojusi, salīdzinot ar jaunākām biržām, piemēram, Binance un Kucoin. \ R \ n \ r \ nKad lietotāji ir reģistrējušies platformā, viņiem jānoklikšķina uz Tirdzniecība, un visi tirdzniecības instrumenti tiks parādīti zemāk. \ r \ n \ r \ nNoklikšķinot uz konkrētā instrumenta, tiek atvērta pasūtījumu grāmata, jaunākie darījumi un pasūtījuma kartīte pa kreisi. Pasūtījumu grāmatā ir redzamas trīs slejas – pamatā esošā aktīva cenas vērtība, pasūtījuma daudzums un visu USD īso un garo pasūtījumu kopējā vērtība. \ R \ n \ r \ n Tirdzniecības platformas logrīkus var mainīts atbilstoši lietotāja skatīšanās preferencēm, ļaujot lietotājiem pilnībā kontrolēt parādīto. Tam ir arī iebūvēta funkcija, kas nodrošina TradingView diagrammas. Tas piedāvā plašu kartēšanas rīku klāstu un tiek uzskatīts par uzlabojumu daudzos piedāvājumos, kas pieejami no daudziem konkurentiem. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKad ir veikti darījumi, visus pasūtījumus var veikt tirdzniecības platformas saskarnē. Ir cilnes, kurās lietotāji var izvēlēties savus aktīvos pasūtījumus, apskatīt esošos pieturas punktus, pārbaudīt aizpildītos pasūtījumus (pilnībā vai daļēji) un tirdzniecības vēsturi. Cilnēs Aktīvie pasūtījumi un apstāšanās tirgotāji var atcelt jebkuru pasūtījumu, noklikšķinot uz pogas AtceltAtcelt. Lietotāji arī redz visas pašlaik atvērtās pozīcijas, analizējot, vai tā ir melnā vai sarkanā krāsā. \ R \ n \ r \ nBitMEX izmanto metodi, ko sauc par automātisko samazināšanu, kuru BitMEX izmanto, lai nodrošinātu, ka likvidētās pozīcijas var aizvērt pat nestabils tirgus. Automātiskā aizņemto līdzekļu īpatsvara samazināšana nozīmē, ka, ja pozīcija bankrotē bez pieejamās likviditātes, pozīcijas pozitīvā puse samazina rentabilitātes un aizņemto līdzekļu īpatsvarā augstāko aizņemto pozīciju rindā. Tirgotājiem vienmēr tiek parādīta vieta, kur viņi sēž automātiskās samazināšanas rindā, ja tāda ir nepieciešama. \ R \ n \ r \ nLai gan BitMEX platforma ir optimizēta mobilajām ierīcēm, tajā ir tikai Android lietotne (kas nav oficiāla). Pašlaik nav pieejama neviena iOS lietotne. Tomēr lietotājiem ieteicams, ja iespējams, to izmantot darbvirsmā. \ R \ n \ r \ nBitMEX lietotājiem piedāvā dažādus pasūtījumu veidus: \ r \ n \ r \ n \ tLimit Order (pasūtījums tiek izpildīts, ja tiek sasniegta noteiktā cena); \ r \ n \ tTirgus rīkojums (uzdevums tiek izpildīts par pašreizējo tirgus cenu); \ r \ n \ tPārtraukt ierobežoto uzdevumu (piemēram, apturēšanas rīkojumu, bet ļauj lietotājiem noteikt Rīkojuma cenu, tiklīdz Tiek aktivizēta Stop cena); \ r \ n \ tPārtrauciet tirgus rīkojumu (tas ir stop orderis, kas neietilpst orderu grāmatā, paliek neredzēts, līdz tirgus sasniedz trigeri); \ r \ n \ tTrailing Stop Order (tas ir līdzīgs Stop Market rīkojumam, bet šeit lietotāji nosaka beigu vērtību, kas tiek izmantota tirgus pasūtījuma veikšanai); \ r \ n \ tPieņemt peļņas ierobežojuma rīkojumu (to var izmantot, līdzīgi kā Stop orderim, lai iestatītu mērķa cenu pozīcija. Šajā gadījumā tas attiecas uz peļņas gūšanu, nevis uz zaudējumu samazināšanu); \ r \ n \ tPieņemt peļņas tirgus rīkojumu (tāds pats kā iepriekšējais, bet šajā gadījumā aktivizētais rīkojums būs tirgus uzdevums , nevis a ierobežot vienu) \ r \ n \ r \ nBirža piedāvā maržinālo tirdzniecību visās vietnē parādītajās kriptovalūtās. Tas piedāvā arī tirdzniecību ar nākotnes līgumiem un atvasinātiem instrumentiem \ u2013 mijmaiņas līgumiem. \ R \ nNākotnes līgumi un mijmaiņas līgumi \ r \ nFutucerāru līgums ir vienošanās par konkrēta aktīva pirkšanu vai pārdošanu nākotnē par iepriekš noteiktu cenu. Vietnē BitMEX lietotāji var piesaistīt līdz 100 reizēm noteiktus līgumus. \ R \ n \ r \ nPerperual swap ir līdzīgi nākotnes līgumiem, izņemot to, ka tiem nav derīguma termiņa un nav norēķinu. Turklāt, atšķirībā no nākotnes līgumiem, viņi tirgo tuvu bāzes indeksu atsauces cenai, kas var būtiski atšķirties no indeksa cenas. \ R \ n \ r \ nBitMEX piedāvā arī bināro sēriju līgumus, kas ir uz prognozēm balstīti līgumi, par kuriem var norēķināties tikai vai nu 0 vai 100. Būtībā bināro sēriju līgumi ir sarežģītāks veids, kā izdarīt likmi par konkrētu notikumu. \ R \ n \ r \ nVienīgais pašlaik pieejamais bināro sēriju derību instruments ir saistīts ar nākamo 1mb bloku Bitcoin blokķēde. \ u00a0Bināro sēriju līgumi tiek tirgoti bez sviras, 0% veidotāja maksas, 0,25% uzņemšanas maksas un 0,25% norēķinu maksas. \ r \ nBitmex sviras \ r \ nBitMEX ļauj tirgotājiem izmantot savu pozīciju platformā. Kredītplecs ir spēja veikt pasūtījumus, kas ir lielāki par lietotāju pašreizējo atlikumu. Tas varētu radīt lielāku peļņu salīdzinājumā, veicot pasūtījumu tikai ar naudas līdzekļu atlikumu. Tirdzniecību šādos apstākļos sauc par \ u201cMargin Trading. \ U201d \ r \ n \ r \ nIr divu veidu maržas tirdzniecība: izolēta un šķērsmargināta. Pirmie ļauj lietotājam savā makā izvēlēties naudas summu, kas jāizmanto, lai noturētu savu pozīciju pēc pasūtījuma veikšanas. Tomēr pēdējais paredz, ka visu lietotāju makā esošo naudu var izmantot, lai saglabātu viņu pozīciju, un tāpēc pret to jāizturas ļoti piesardzīgi. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitMEX platforma ļauj lietotājiem iestatīt sviras līmeni, izmantojot sviras slīdni. Maksimālais kredītplecs ir 1: 100 (Bitcoin un Bitcoin Cash). Tas ir diezgan augsts kriptovalūtu sviras efekts, un citu biržu piedāvātais vidējais rādītājs reti pārsniedz 1: 20. \ r \ nBitMEX maksas \ r \ nPar tradicionālo nākotnes līgumu BitMEX ir vienkāršs maksu grafiks. Kā minēts, attiecībā uz piedāvāto aizņemto līdzekļu īpatsvaru BitMEX piedāvā līdz pat 100% aizņemto līdzekļu, un aizņēmuma apjoms atšķiras atkarībā no produkta. \ R \ n \ r \ nTomēr jāatzīmē, ka tirdzniecība ar visaugstākajām svirām ir sarežģīta un ir paredzēts profesionāliem investoriem, kuri pārzina spekulatīvo tirdzniecību. Maksa un sviras ir šādas: \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u00a0 \ r \ nBitcoin \ r \ nBitcoin Cash \ r \ nEthereum \ r \ nDash \ r \ nEth. Klasiskais \ r \ n \ r \ n \ r \ nIzteicējs \ r \ nXBT \ r \ nBCH \ r \ nETH \ r \ nDASH \ r \ nETC \ r \ n \ r \ n \ r \ nIndicinālā mala \ r \ n1 % \ r \ n1% \ r \ n2% \ r \ n5% \ r \ n5% \ r \ n \ r \ n \ r \ nUzturēšana \ r \ n0,5% \ r \ n0,5% \ r \ n1% \ r \ n2.5% \ r \ n2.5% \ r \ n \ r \ n \ r \ n Maksa par maksu \ r \ n-.025% \ r \ n-.025% \ r \ n- .025% \ r \ n-.025% \ r \ n-.025% \ r \ n \ r \ n \ r \ nTakotāja maksa \ r \ n.075% \ r \ n.075% \ r \ n .075% \ r \ n.075% \ r \ n.075% \ r \ n \ r \ n \ r \ nNorēķinu maksa \ r \ n.05% \ r \ n.05% \ r \ n.05 % \ r \ n.05% \ r \ n.05% \ r \ n \ r \ n \ r \ nSviras kapitāls \ r \ nX100 \ r \ nX100 \ r \ nX50 \ r \ nX20 \ r \ nX20 \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u00a0 \ r \ nLitecoin \ r \ nMonero \ r \ nRipple \ r \ nTezos \ r \ nZcash \ r \ n \ r \ n \ r \ nTicker \ r \ nLTC \ r \ nXMR \ r \ nXRP \ r \ nXTZ \ r \ nZEC \ r \ n \ r \ n \ r \ nSākotnējā robeža \ r \ n3 % \ r \ n4% \ r \ n5% \ r \ n50% \ r \ n20% \ r \ n \ r \ n \ r \ nUzturēšana \ r \ n1,5% \ r \ n2% \ r \ n2. 5% \ r \ n25% \ r \ n10% \ r \ n \ r \ n \ r \ nVeidotāja maksa \ r \ n-.025% \ r \ n-.025% \ r \ n-.025% \ r \ n0 \ r \ n0 \ r \ n \ r \ n \ r \ nUzņemšanas maksa \ r \ n.075% \ r \ n.075% \ r \ n.075% \ r \ n.25% \ r \ n.25% \ r \ n \ r \ n \ r \ nNorēķinu maksa \ r \ n.05% \ r \ n.05% \ r \ n.05% \ r \ n.25% \ r \ n .25% \ r \ n \ r \ n \ r \ nSviras kapitāls \ r \ nX33.33 \ r \ nX25 \ r \ nX20 \ r \ nX2 \ r \ nX5 \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTomēr ir papildu maksas par h idden \ / aisberga pavēles. Slēpts pasūtījums maksā atņemšanas maksu, līdz viss slēptais daudzums ir pilnībā izpildīts. Pēc tam pasūtījums kļūs normāls, un lietotājs saņems ražotāja atlaidi par neslēpto summu. \ R \ nNoguldījumi un naudas izņemšana \ r \ nBitMEX neiekasē maksu par depozītiem vai naudas izņemšanu. Tomēr, atsaucot Bitcoin, minimālā tīkla maksa ir balstīta uz blokķēdes slodzi. Vienīgās izmaksas tāpēc ir bankām vai kriptovalūtu tīkliem. \ R \ n \ r \ nKā jau iepriekš minēts, BitMEX pieņem noguldījumus tikai Bitcoin un tāpēc Bitcoin kalpo kā nodrošinājums tirdzniecības līgumiem neatkarīgi no tā, vai tirdzniecība ir saistīta ar Bitcoin . \ r \ n \ r \ nMinimālais depozīts ir 0,001 BTC. Izņemšanai nav ierobežojumu, taču izņemšana var būt arī tikai Bitcoin. Lai veiktu izņemšanu, lietotājiem ir tikai jāievieto izņemamā summa un maka adrese, lai pabeigtu pārskaitījumu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNoguldījumus var veikt 24 \ / 7, bet izņemšana tiek apstrādāta ar roku atkārtotā laikā vienu reizi dienā. Ar roku apstrādātā izņemšana ir paredzēta, lai paaugstinātu lietotāju līdzekļu drošības līmeni, nodrošinot papildu laiku (un e-pasta paziņojumu), lai atceltu krāpnieciskus izņemšanas pieprasījumus, kā arī apiet automatizēto sistēmu izmantošanu. & karsti maki, kas, iespējams, ir vairāk pakļauti kompromisiem. \ r \ nAtbalstītās valūtas \ r \ nBitMEX darbojas kā kriptogrāfijas kriptogrāfijas apmaiņai un izmanto Bitcoin-in \ / Bitcoin-out struktūru. Tāpēc platformas lietotāji pašlaik nespēj izmantot fiat valūtas jebkādiem maksājumiem vai pārskaitījumiem, tomēr pozitīvā puse ir tā, ka tirdzniecībai nav ierobežojumu, un biržā ir iekļauti tirdzniecības pāri, kas saistīti ar ASV dolāru (XBT), Japānas jenu ( XBJ) un Ķīnas juaņa (XBC). \ R \ n \ r \ nBitMEX atbalsta šādas kriptovalūtas: \ r \ n \ r \ n \ tBitcoin (XBT) \ r \ n \ tBitcoin Cash (BCH) \ r \ n \ tEthereum (ETH) \ r \ n \ tEthereum Classic (ETC) \ r \ n \ tLitecoin (LTC) \ r \ n \ tRipple Token (XRP) \ r \ n \ tMonero (XMR) \ r \ n \ tDash ( DASH) \ r \ n \ tZcash (ZEC) \ r \ n \ tCardano (ADA) \ r \ n \ tTron (TRX) \ r \ n \ tEOS Token (EOS) \ r \ n \ r \ nBitMEX piedāvā arī sviras efektu opcijas šādām monētām: \ r \ n \ r \ n \ t5x: Zcash (ZEC) \ r \ n \ t20x: Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Cardano (ADA), EOS Token (EOS), Tron (TRX) \ r \ n \ t25x: Monero (XMR) \ r \ n \ t33x: Litecoin (LTC) \ r \ n \ t50x: Ethereum (ETH) \ r \ n \ t100x: Bitcoin (XBT), Bitcoin \ / Jena (XBJ), Bitcoin \ / juaņa (XBC) \ r \ n \ r \ nTrading Technologies International Partnership \ r \ nHDR Global T rading, uzņēmums, kam pieder BitMEX, nesen paziņoja par partnerību ar Trading Technologies International, Inc. (TT), vadošo starptautisko augstas veiktspējas tirdzniecības programmatūras piegādātāju. \ r \ n \ r \ nTr platforma ir paredzēta īpaši profesionāliem tirgotājiem. , brokeri un piekļuves tirgum sniedzēji, un tajā ir iekļauti dažādi tirdzniecības rīki un analītiskie rādītāji, kas pat visattīstītākajiem tirgotājiem ļauj programmatūru pielāgot savam unikālajam tirdzniecības stilam. TT platforma arī nodrošina tirgotājiem piekļuvi pasaules tirgum un tirdzniecības izpildi, izmantojot tās privāti pārvaldīto infrastruktūru, un partnerība redzēs, ka BitMEX lietotāji iegūst piekļuvi visu BitMEX produktu tirdzniecības rīkiem, tostarp populārajam XBT \ / USD Perpetual Swap pārim. \ R \ n \ r \ n \ r \ nBitMEX apdrošināšanas fonds \ r \ nSpēja tirgoties ar svirām ir viena no biržas galvenajām pārdošanas vietām, un, piedāvājot sviru un nodrošinot tirgotājiem iespēju savstarpēji tirgoties, var rasties situācija kur uzvarētāji nesaņem visu gaidīto peļņu. Iesaistīto aizņemto līdzekļu apjoma dēļ iespējams, ka zaudētājiem pozīcijās var nebūt pietiekami daudz rezervju, lai samaksātu uzvarētājiem. \ R \ n \ r \ nTradicionālās biržas, piemēram, Čikāgas preču birža (CME), kompensē šo problēmu izmantojot vairākus aizsardzības slāņus un kriptovalūtu tirdzniecības platformas, kas piedāvā kredītplecu, pašlaik nevar atbilst aizsardzības līmeņiem, kas tiek nodrošināti uzvarētājiem tirgotājiem. \ r \ n \ r \ n Turklāt kriptovalūtu biržas, kurās tiek piedāvāti ar kredītplecu piesaistīti darījumi, piedāvā ļoti ierobežotu negatīvu un neierobežotu otrādi. aktīvs, pieļaujot, ka reizēm sistēmā var nebūt pietiekami daudz līdzekļu, lai izmaksātu uzvarētājus. \ r \ n \ r \ nLai palīdzētu atrisināt šo problēmu, BitMEX ir izstrādājis apdrošināšanas fondu sistēmu un, kad tirgotājs ir ja pozīcija ir atvērta ar aizņemto līdzekļu pozīciju, viņu pozīcija tiek stingri slēgta vai likvidēta, ja to uzturēšanas rezerve ir pārāk zema. \ r \ n \ r \ nŠeit tirgotāja peļņa un zaudējumi neatspoguļo faktisko cenu, kāda viņu pozīcija tika slēgta o Tirgū un BitMEX, kad tirgotājs tiek likvidēts, viņu pašu kapitāls, kas saistīts ar pozīciju, nokrītas līdz nullei. \ r \ n \ r \ nŠajā piemērā tirgotājs ir ieņēmis 100x garu pozīciju. Ja Bitcoin markas cena nokrītas līdz 3980 USD (par 0,5%), tad pozīcija tiek likvidēta ar 100 Bitcoin pozīciju, kas jāpārdod tirgū. \ R \ n \ r \ nTas nozīmē, ka tas nav svarīgi par kādu cenu šī tirdzniecība tiek veikta, proti, ja tā ir 3 995 USD vai 3 000 USD, jo, ņemot vērā likvidētā tirgotāja viedokli, viņi neatkarīgi no cenas zaudē visu pašu kapitālu, kāds bija viņu pozīcijā, un zaudē visu vienu Bitcoin. \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPieņemot, ka ir pilnībā likvīds tirgus, bid \ / ask starpībai jābūt stingrākai par uzturēšanas starpību. Šeit likvidācijas izpaužas kā iemaksas apdrošināšanas fondā (piemēram, ja uzturēšanas starpība ir 50 bāzes punkti, bet tirgus platums ir 1 bāzes punkts), un, likvidējot pozīciju, apdrošināšanas fondam vajadzētu pieaugt par gandrīz tādu pašu summu kā uzturēšanas starpība. Šajā scenārijā, kamēr saglabājas veselīgi likvīdie tirgi, apdrošināšanas fondam jāturpina stabila izaugsme. \ R \ n \ r \ nŠādi grafiki ilustrē šo piemēru, un pirmajā diagrammā tirgus apstākļi ir veselīgi ar šauru cenu \ / ask starpība (tikai USD 2) likvidācijas brīdī. Šeit noslēguma darījums notiek par augstāku cenu nekā bankrota cena \ u00a0 (cena, kur starpības atlikums ir nulle) un apdrošināšanas fonds gūst labumu. \ R \ n \ r \ nIlustratīvs apdrošināšanas iemaksas piemērs \ u2013 Garš 100x ar 1 BTC nodrošinājums \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n (Piezīme: Iepriekš sniegtā ilustrācija ir balstīta uz 100x garas pozīcijas atvēršanu ar USD 4 000 par BTC un 1 Bitcoin nodrošinājumu. Ilustrācija ir pārāk vienkārša un ignorē faktori, piemēram, maksas un citas korekcijas. \ r \ n \ r \ nPiedāvājuma un piedāvājuma cenas atspoguļo pasūtījumu portfeļa stāvokli likvidācijas brīdī. Noslēguma tirdzniecības cena ir 3978 USD, kas ir 1 USD novirze salīdzinājumā ar 3979 USD solīto cenu likvidācijas brīdī.) \ r \ n \ r \ nOtrā diagramma parāda plašu pirkšanas \ / ask starpību likvidācijas laikā, šeit noslēguma darījums notiek par zemāku cenu nekā bankrota cena, un apdrošināšana fonds tiek izmantots, lai pārliecinātos, ka uzvarētāji tirgotāji saņem gaidīto peļņu. \ r \ n \ r \ nŠis darbojas, lai stabilizētu peļņas potenciāls, jo nav garantijas, ka veselīgi tirgus apstākļi var turpināties, īpaši paaugstinātas cenu svārstības periodos. Šajos periodos faktiski ir iespējams, ka apdrošināšanas fondu var izlietot, nekā tas ir izveidots. \ R \ n \ r \ n \ u00a0Apzīmīgs apdrošināšanas izsīkuma piemērs \ u2013 Garš 100x ar 1 BTC nodrošinājumu \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n (Piezīmes: Iepriekš minētā ilustrācija ir balstīta uz 100x garās pozīcijas atvēršanu ar USD 4 000 par BTC un 1 Bitcoin nodrošinājumu. Ilustrācija ir pārlieku vienkārša un ignorē tādus faktorus kā maksas un citas korekcijas . \ r \ n \ r \ nPiedāvājuma un piedāvājuma cenas atspoguļo pasūtījumu portfeļa stāvokli likvidācijas brīdī. Noslēguma tirdzniecības cena ir 3800 USD, kas veido 20 USD novirzi salīdzinājumā ar 3820 USD solīšanas cenu likvidācijas brīdī.) \ r \ n \ r \ nBirža 2019. gada februārī paziņoja, ka BitMEX apdrošināšanas fonds saglabāja gandrīz 21 000 Bitcoin (aptuveni 70 miljonus ASV dolāru, pamatojoties uz tobrīd Bitcoin spot cenām). \ r \ n \ r \ nŠis skaitlis ir tikai 0,007 % no BitMEX nosacītā gada tirdzniecības apjoma, kas tiek kotēts kā aptuveni 1 triljons USD. Tas ir lielāks nekā apdrošināšanas fondi kā CME tirdzniecības apjoma proporcija, un tāpēc BitMEX uzvarētāji ir pakļauti daudz lielākiem riskiem nekā CME tirgotāji, jo: \ r \ n \ r \ n \ tBitMEX nav tīrvērtes dalībnieku ar lielām bilancēm un tirgotāji ir tieši pakļauti viens otram. \ r \ n \ tBitMEX nepieprasa maksājumus no tirgotājiem ar negatīvu konta atlikumu. \ r \ n \ tBitMEX pamatā esošie instrumenti ir svārstīgāki nekā tradicionālākie instrumenti, kas pieejami vietnē CME. \ R \ n \ r \ nTāpēc, ka apdrošināšanas fonds paliek kapitalizēts, sistēma efektīvi ar dalībniekiem, kuri tiek likvidēti, maksājot par likvidācijām, vai zaudētāji maksā par zaudētājiem, mehānisms. \ R \ n \ r \ nŠī sistēma var šķist pretrunīga. kā pirmais, lai gan daži var iebilst, ka tas ir zināmā mērā vienveidīgs. Ir arī vērts atzīmēt, ka biržā tiek izmantota arī automātiskā samazināšana \ u00a0, kas nozīmē, ka dažkārt peļņas sviras pozīcijas noteiktā laika periodā joprojām var samazināt, ja tirgū nevar izpildīt likvidētu rīkojumu. \ R \ n \ r \ nPiedzīvojušākiem tirgotājiem jāatzīmē, ka, lai arī apdrošināšanas fondā ir 21 000 Bitcoin, kuru vērtība ir aptuveni 0,1% no kopējā Bitcoin piedāvājuma, BitMEX joprojām nepiedāvā uzvarētājiem tirgotājiem tādu pašu garantiju līmeni, kādu nodrošina tradicionālākas kredītplecu piesaistītas tirdzniecības platformas. \ r \ n \ r \ n Ņemot vērā kriptonauda tirgus raksturīgo nepastāvību, joprojām pastāv zināma iespēja, ka fonds tiek iztukšots līdz nullei, neskatoties uz tā pašreizējo lielumu. Tā rezultātā veiksmīgākiem tirgotājiem trūkst pārliecības par platformu un viņi izvēlas ierobežot savu ekspozīciju, ja BitMEX nespēj kompensēt uzvarētājiem tirgotājiem. \ R \ nKā piemērots BitMEX iesācējiem? \ R \ nBitMEX rada augstu Bitcoin tirdzniecības līmeni, un arī piesaista labu skaļuma līmeni visos pārējos kripto-kripto pārsūtījumos. Tas palīdz uzturēt rosību ap biržu, un BitMEX arī izmanto salīdzinoši zemas tirdzniecības maksas un ir pieejama visā pasaulē (izņemot ASV iedzīvotājus). \ R \ n \ r \ n Tas palīdz piesaistīt jaunu cilvēku uzmanību tirdzniecības process ar sviras efektu, un, sākot darbu platformā, ir 5 galvenās navigācijas cilnes, pie kurām jāpierod: \ r \ n \ r \ n \ tTrade: BitMEX tirdzniecības informācijas panelis. Šī cilne ļauj jums izvēlēties vēlamo tirdzniecības instrumentu un izvēlēties sviru, kā arī izvietot un atcelt rīkojumus. Informāciju par savu pozīciju un galveno informāciju varat skatīt arī līguma informācijā. \ R \ n \ tKonts: Šeit tiek parādīta visa jūsu konta informācija, tostarp pieejamie Bitcoin maržas atlikumi, \ u00a0depozīti \ u00a0un \ u00a0izņemšana un tirdzniecības vēsture. \ R \ n \ tLīgumi: šajā cilnē ir ietverta papildu informācija par instrumentiem, tostarp finansēšanas vēsture, līgumu lielumi; sviras piedāvātais termiņš, \ u00a0pamatojoties uz atsauces cenu indeksa datiem, \ u00a0un citas galvenās iezīmes. \ r \ n \ tAtsauces: Šis resursu centrs ļauj uzzināt par \ u00a0 nākotni, \ u00a0perspektīvajiem līgumiem, pozīciju marķēšanu un likvidāciju. \ r \ n \ tAPI: no šejienes jūs varat izveidot API savienojumu ar BitMEX un izmantot REST API \ u00a0 un WebSocket API. \ r \ n \ r \ nBitMEX strādā arī 24 \ / 7 klientu atbalsts, un ar komandu var sazināties arī viņu čivināt un Reddit konti. \ r \ n \ r \ nTurklāt BitMEX nodrošina dažādus izglītības resursus, tostarp FAQ sadaļu, Futures ceļvežus, \\ Pastāvīgo līgumu ceļvežus un citus resursus cilnē \ u201cReferences \ u201d. \ r \ n \ r \ nLietotājiem, kuri meklē padziļinātu analīzi, BitMEX emuārs sagatavo augsta līmeņa aprakstus par vairākiem priekšmetiem un ir ieguvis labu reputāciju kriptonauda kopienā. \ R \ n \ r \ nPats svarīgākais ir tas, ka apmaiņa uztur arī testnet platforma, kas veidota virs testnet Bitcoin, kas ļauj ikviens var izmēģināt programmas un stratēģijas, pirms pāriet uz tiešo apmaiņu. \ r \ n \ r \ nTas ir izšķiroši, jo, neskatoties uz pieejamo resursu bagātību, BitMEX nav īsti piemērots iesācējiem, kā arī maržinālo tirdzniecību, nākotnes līgumus un mijmaiņas darījumus. vislabāk atstāt pieredzējušiem, profesionāliem vai institucionāliem tirgotājiem. \ r \ n \ r \ n Tirdzniecība ar marķieriem un izvēle iesaistīties piesaistītajās aktivitātēs ir riskanti procesi, un vēl vairāk pieredzējuši tirgotāji procesu var raksturot kā augsta riska un lielu atlīdzību \ u201cgame \ u201d . Jaunajiem nozares dalībniekiem būtu jāpavada ievērojams laiks, lai uzzinātu par maržas tirdzniecību un izmēģinātu stratēģijas, pirms tiek apsvērts, vai atvērt reālu kontu. \ R \ nVai tiek uzskatīts, ka BitMEX Safe? \ R \ nBitMEX ir augsts drošības līmenis. Platforma izmanto vairāku parakstu depozītus un izņemšanas shēmas, kuras var izmantot tikai BitMEX partneri. BitMEX izmanto arī Amazon Web Services, lai aizsargātu serverus ar īsziņām un divu faktoru autentifikāciju, kā arī aparatūras marķieriem. \ R \ n \ r \ nBitMEX ir arī riska pārbaudes sistēma, kas prasa visu kontu turējumu summu. vietnē jābūt nullei. Ja tā nav, visa tirdzniecība tiek nekavējoties pārtraukta. Kā jau iepriekš minēts, visus izņemšanas gadījumus darbinieki pārbauda individuāli, un privātās atslēgas nekad netiek glabātas mākonī. Depozīta adreses tiek ārēji pārbaudītas, lai pārliecinātos, ka tajās ir atbilstošas ​​atslēgas. Ja tas nenotiek, sistēma nekavējoties tiek izslēgta. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBez tam BitMEX tirdzniecības platforma ir rakstīta kdb +, datu bāzē un rīku komplektā, kas ir populārs lielāko banku starpā ar augstu frekvenci. tirdzniecības lietojumprogrammas. BitMEX dzinējs, šķiet, ir ātrāks un uzticamāks nekā daži no konkurentiem, piemēram, Poloniex un Bittrex. \ R \ n \ r \ nViņiem ir e-pasta paziņojumi, un PGP šifrēšana tiek izmantota visai saziņai. \ R \ n \ r \ nBirža agrāk nav uzlauzta. \ r \ nCik droša ir platforma? \ r \ nKā iepriekš minēts, BitMEX tiek uzskatīts par drošu apmaiņu un tajā ir iekļauti vairāki drošības protokoli, kas nozarē kļūst par standarta \ u2019. gadu vadošās apmaiņas. Papildus Amazon Web Services mākoņdrošības izmantošanai visām apmaiņas sistēmām var piekļūt tikai pēc vairāku autentifikācijas veidu iziešanas, un atsevišķas sistēmas var savstarpēji sazināties tikai apstiprinātos un uzraudzītos kanālos. \ r \ n \ r \ nSaziņa tiek arī nodrošināta tālāk, jo apmaiņa nodrošina izvēles PGP šifrēšanu visiem automatizētajiem e-pastiem, un lietotāji var ievietot savu PGP publisko atslēgu veidlapā, kas atrodas viņu kontu iekšpusē. \ r \ n \ r \ nPēc iestatīšanas BitMEX šifrēs un parakstīs visus automātiskos e-pasta ziņojumus, kurus esat nosūtījis vai uz jūsu kontu, izmantojot e-pasta adresi [email protected]. Lietotāji var arī sākt drošas sarunas ar atbalsta komandu, izmantojot tehniskā kontakta e-pasta adresi un publisko atslēgu, un komanda ir padarījusi savu automatizētās sistēmas PGP atslēgu pieejamu pārbaudei savā drošības sadaļā. \ R \ n \ r \ n Platformas tirdzniecības dzinējs ir rakstīts kdb +, datu bāzē un rīku komplektā, ko vadošās finanšu iestādes izmanto augstas frekvences tirdzniecības lietojumprogrammās, un motora ātrumu un uzticamību izmanto arī, lai veiktu pilnu riska pārbaudi pēc katra pasūtījuma veikšanas, tirdzniecības , norēķini, depozīts un izņemšana. \ r \ n \ r \ nVisi sistēmas konti konsekventi jāsaskaita ar nulli, un, ja tas nenotiek, tirdzniecība platformā nekavējoties tiek pārtraukta visiem lietotājiem. \ r \ n \ r \ n Attiecībā uz seifa drošību BitMEX izmanto daudzparakstu depozīta un izņemšanas shēmu, un visas apmaiņas adreses pēc noklusējuma ir daudzparakstu un visa krātuve tiek turēta bezsaistē. Privātās atslēgas netiek glabātas nevienā mākoņa serverī, un lielākajai daļai līdzekļu tiek izmantota dziļā saldētava. \ R \ n \ r \ n Turklāt visas BitMEX sistēmas nosūtītās depozīta adreses pārbauda ārējs pakalpojums, kas darbojas, lai pārliecinātos, ka tās satur atslēgas, kuras kontrolē dibinātāji, un gadījumā, ja publiskās atslēgas atšķiras, sistēma nekavējoties tiek izslēgta un tirdzniecība tiek pārtraukta. Apmaiņas drošības praksē arī redzams, ka katru izņemšanu pirms nosūtīšanas vismaz divi darbinieki pārbauda ar rokām. \ R \ nBitMEX klientu atbalsts \ r \ n Tirdzniecības platformai ir 24 \ / 7 atbalsts vairākos kanālos, tostarp e-pasts, biļešu sistēmas un sociālie mediji. Parastais klientu atbalsta komandas atbildes laiks ir aptuveni viena stunda, un atsauksmes par klientu atbalstu parasti liek domāt, ka klientu apkalpošanas atbildes ir noderīgas un neaprobežojas tikai ar automātiskām atbildēm. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBITMEX piedāvā arī zināšanu bāzi un bieži uzdotos jautājumus, kas, lai arī tie ne vienmēr ir noderīgi, tomēr var palīdzēt lietotājiem novirzīt vajadzīgos kanālus, lai iegūtu palīdzību. \ r \ n \ r \ nBitMEX piedāvā arī tirdzniecības ceļvežus, kuriem var piekļūt. šeit. \ r \ nSecinājums \ r \ nLiekas, ka tiešsaistē ir maz sūdzību par BitMEX, lielākā daļa jautājumu ir saistīti ar tehniskiem jautājumiem vai par vietnes izmantošanas sarežģītību. Šķiet, ka vecākās sūdzībās bija iekļauti arī jautājumi par zemu likviditāti, taču tas, šķiet, vairs nav jautājums. \ R \ n \ r \ nBitMEX acīmredzami nav platforma, kas nav paredzēta ieguldītājiem amatieriem. Saskarne ir sarežģīta, un tāpēc lietotājiem var būt ļoti grūti pierast pie platformas un pat pārvietoties vietnē. \ R \ n \ r \ nTomēr platforma nodrošina plašu rīku klāstu un, tiklīdz lietotājiem ir pieredze platformu viņi novērtēs platformas sniegto plašo informācijas klāstu. \ r \ nApmeklējiet BitMEX”,”autors”: {“@type”:”Persona”,”nosaukums”:”Endrjū Norijs”},”datumsPublicēts”:”2019-12-09″}}