Binance DEX iesācēju ceļvedis: pilnīgs pārskats

Binance DEX pārskats

Binance ir viens no galvenajiem veiksmes stāstiem visā kriptonauda telpā un turpina pieaugt nemitīgā tempā. Nesen izveidojot pastāvīgu bāzi Maltā, vadošā kriptovalūtas birža ir paplašinājusies arī Āfrikā ar Binance Uganda un uzsāka fiat to crypto platformu ar nosaukumu Binance Jersey.

Komanda tagad testnetā ir izlaidusi savu Decentralized Exchange (DEX) platformu, kas lietotājiem ļaus tirgoties ar kriptovalūtām, vienlaikus saglabājot pilnīgu pašu līdzekļu glabāšanu. Neskatoties uz sākotnējām bažām par to, cik decentralizēta ir apmaiņa, Binance turpina noteikt tempu attiecībā uz apmaiņas pakalpojumiem, un Binance ekosistēma ietver simbolisku palaišanas platformu un inkubatoru blokķēdes projektiem, vairākiem izglītības un pētniecības portāliem, ārpusbiržas tirdzniecības galdu un Trust Wallet mobilā lietojumprogramma.

Binance DEX pārskats

Apmeklējiet Binance DEX

Binance DEX pārskats

Binance DEX ir galvenās Binance.com biržas paplašinājums un nodrošina kriptovalūtu tirgotājiem papildu iespējas pēc tam, kad birža nesen uzsāka Binance Uganda un Binance Jersey.

2019. gada 20. februārī Binance paziņoja par sava testa tīkla izlaišanu Binance DEX, kas darbojas kā decentralizēts pasūtījumu saskaņošanas dzinējs, kura pamatā ir Binance Chain tehnoloģija. Lai izveidotu Binance DEX, apmaiņas komanda izveidoja jaunu blokķēdes un vienādranga izplatītu sistēmu, kas saskata, ka atbilstība notiek blokķēdes mezglos, un visi darījumi tiek ierakstīti ķēdē, kas palīdz uzturēt pilnīgu, pārbaudāmu darbības grāmata un ļauj lietotājiem apmainīties ar digitālajiem aktīviem, kas emitēti un uzskaitīti DEX.

Binance DEX funkcijas

Binance Chain izveides rezultātā Binance Coin (BNB) vairs nebūs ERC20 marķieris un migrēs uz Binance Chain un kļūs par jauno blockchain vietējo aktīvu.

Galvenās iezīmes

 • Funkcionalitāte – Binance DEX izmanto tīmekļa tirdzniecības platformu un izmanto līdzīgu lietotāja saskarni kā Binance.com. Tajā ir iekļautas arī TradingView diagrammas, kas satur pilnu tehnisko rādītāju klāstu. Turklāt platforma ļauj lietotājiem izveidot seifus un turēt savas privātās atslēgas, un DEX atbalsta arī alternatīvus programmatūras un aparatūras makus, kā arī integrējas ar Trust Wallet un Ledger Nano S.
 • Tehnoloģija – Apmaiņa balstās uz galveno Binance Chain tehnoloģiju, un tai ir vienas sekundes bloķēšanas laiks ar gandrīz tūlītēju darījumu galīgumu. Rezultātā Binance DEX var atbalstīt līdzīgus tirdzniecības apjomus kā Binance.com, lai gan tas izmanto citu atbilstošu dzinēju. Binance DEX izmanto periodisku izsoli, lai saskaņotu visus pieejamos pasūtījumus, un, tā kā spēle notiek vienlaikus visiem pasūtījumiem ar vienādu cenu katrā izsolē, tā atsakās no Izveidotāju un Aizņēmēju koncepcijas..
 • Drošība – Platforma neuzglabā līdzekļus, un tirgotāji saglabā kontroli pār savām privātajām atslēgām. Binance ķēde izmanto bizantiešu defektu toleranci (BFT) un uz pierādījumiem par likmi (PoS) balstītu vienprātības mehānismu, kas ietver virkni kvalificētu validatoru, un, lai saglabātu protektora integritāti, tiek izmantoti vairāki pretpiedziņas mehānismi..
 • Klientu atbalsts –Kā decentralizēta birža, Binance DEX ir pieejami tirgotāji dažādās valstīs, un komanda nodrošina augstu atbalsta līmeni salīdzinājumā ar citiem konkurējošiem DEX. Viņi ir nodrošinājuši a Džitūbs lapu un FAQ sadaļu, kurā aplūkoti vairāki galvenie jautājumi. Ir arī a Forums un komanda uztur a Telegramma grupa un Twitter.

Kā sākt darbu ar Binance DEX

Neskatoties uz to, ka tie atrodas testnetā, tirgotāji var izveidot maku un sākt apmainīties ar žetoniem Binance DEX testnet. Lūk, kā.

1) Izveidojiet maku

Dodies uz oficiālo vietni https://testnet.binance.org/ un noklikšķiniet uz vienas no ikonas “Izveidot seifu”.

Binance DEX konta reģistrācija

Veidojot seifu vietnē Binance, tiek piedāvātas trīs alternatīvas metodes, kā piekļūt jūsu makam, dažādie formāti ietver:

 • Atslēgu krātuves fails + parole
 • Mnemonisks frāze
 • Privātā atslēga

Binance prasa, lai visi lietotāji izmantotu Keystore failu + paroli; un kā sekundāro metodi izvēlieties starp mnemonisko frāzi vai privāto atslēgu.

Lai izveidotu un lejupielādētu Keystore failu, jums jāievada vismaz astoņu rakstzīmju gara parole, kas ietver lielo burtu, simbolu un ciparu.

No šejienes jums tiks parādīta jūsu mnemoniska frāze.

Jums ieteicams pierakstīt 24 vārdu secību un glabāt to kaut kur slepenībā un drošībā. Jums tiks dota arī iespēja apskatīt savu privāto atslēgu, un jūs varat arī to pierakstīt un saglabāt bezsaistē.

Kad esat apstiprinājis, ka esat ierakstījis atslēgu krātuves un privātās atslēgas informāciju, esat gatavs atbloķēt savu maku un tirgoties vietnē Binance DEX.

2) Atbloķējiet maku

Pirms jebkādu darījumu veikšanas jums būs jāatbloķē maku, un to var izdarīt, noklikšķinot uz jebkuras attiecīgās cilnes.

Jūs varat izvēlēties vienu no trim formātiem un augšupielādēt savu Keystore failu un ievadīt paroli, ievadīt 24 vārdu mnemonisko frāzi vai privāto atslēgu. Tomēr pēdējās divas metodes vislabāk var izmantot, lai atjaunotu pazaudēto Keystore failu vai paroli.

Binance DEX arī ļauj lietotājiem piekļūt līdzekļiem, kurus aizsargā Ledger Nano S aparatūras maks, un ir nepieciešams savienot virsgrāmatu, ievadīt PIN kodu un atvērt lietotni Binance Chain (pēc lejupielādes no Ledger Live pārvaldnieka)..

3) Pievienojiet līdzekļus savam Testnet kontam

Lai savam kontam pievienotu testnet līdzekļus, jums būs jāpiekļūst testnet jaucējkrāns un piesakieties savā Binance kontā.

Šeit jūs varat ievadīt savu testnet adresi un noklikšķināt uz pogas “+ Pievienot adresi”, jums ir arī iespēja nosūtīt testnet līdzekļus uz vairākiem testnet kontiem, un, kad esat gatavs, nospiediet “Iesniegt”.

200 testnet BNB līdzekļi tiks nosūtīti drīz pēc tam, un tos atradīsit DEX sadaļā Darījumi. Jūs varat arī pārbaudīt procesu, dodoties uz Binance ķēžu pētnieks un ievadot savu testnet adresi. Kad kvīts ir apstiprināts, šos līdzekļus varat izmantot Binance DEX.

Visbeidzot, lai iegūtu 200 BNB testnet līdzekļus, jums ir jābūt Binance kontam, kurā ir vismaz 1 BNB. 1 BNB paliks jūsu kontā, un to varēs izņemt vai tirgot pēc Bnetance ķēdes pieprasīšanas testnet BNB. 1 BNB prasība tiek izmantota kā pret surogātpastu vērsts pasākums.

Kā tirgoties ar Binance DEX

No šejienes jūs varat sākt izvietot darījumus DEX un pārvietoties pa interfeisu, kas jums būs pazīstams, ja iepriekš esat izmantojis galveno apmaiņu.

Binance DEX tirdzniecības ekrāns

Jūs varat sākt, atrodot vēlamos tirdzniecības pārus no lodziņa ekrāna augšējā kreisajā stūrī.

Tirdzniecības pāri

Tajā pašā sadaļā zemāk varat arī izsekot tirdzniecības apjomu un tirdzniecības vēsturi.

Tirdzniecības vēsture

Pēc vēlamā tirdzniecības pāra izvēles jūs varat veikt Limit rīkojumu, DEX pašlaik atbalsta tikai šāda veida rīkojumus, un komanda iesaka jaunākiem tirgotājiem iziet viņu apmācību par kā izmantot limita rīkojumus.

Pirkt & amp; Pārdod kasti

Informācija par atvērtajiem pasūtījumiem, pasūtījumu un tirdzniecības vēsturi un atlikumiem ir atrodama saskarnes apakšējā kreisajā pusē.

Kad esat pabeidzis savu tirdzniecības darbību, varat noklikšķināt uz lietotāja ikonas ekrāna augšējā labajā stūrī un nospiediet “Izrakstīties”..

Atbalstītās kriptovalūtas

Binance DEX atbalsta aptuveni 25 digitālās valūtas, lai gan tās pašlaik ir tikai testnet žetoni. Turklāt starp ķēdes pārskaitījumiem netiek atbalstīts, kas nozīmē, ka jūs nevarēsiet pārsūtīt monētas starp Binance Chain un citām ķēdēm tieši pēc mainnet palaišanas. Tomēr tas var notikt tuvākajā nākotnē, Binance.com darbojoties kā tiltam, un pašlaik Binance ķēdē tiek tirgoti marķieri starp Binance Chain un citām ķēdēm, piemēram, Bitcoin vai Ethereum “Pegged Token”, lai atvieglotu tirdzniecības process.

Piemēram, Binance DEX testnet, BTC.B ir marķieris, kas ir piesaistīts reālā BTC vērtībai, kas darbojas Bitcoin tīklā. BTC.B darbojas uz Binance Chain, un to nevar tieši pārsūtīt, deponēt vai izņemt Bitcoin tīklā. Tas pats attiecas arī uz tādām valūtām kā ETH.B, XRP.B, LTC.B, NEO.B un USDT.B.

Binance komanda izklāsta, ka būs divi galvenie veidi, kā šos piesaistītos žetonus var deponēt vai izņemt pēc mainnet palaišanas. Tie ietver:

 • Izmantojot dažādu ķēžu savietojamību, izmantojot Atomic Swap, lietotājiem var nākties iemaksāt Binance Chain un iziet no tā, lai uzlabotu ātrumu.
 • Izmantojot Binance.com, šeit, kad izņemat BTC.B vai Bitcoin (BTC) no Binance.com konta, jums būs iespēja to izņemt kā īstu BTC vai Binance Chain BTC.B, un tas būs taisnība citas monētas.

Turklāt, izveidojot Binance Chain, Binance Coin (BNB) vairs nebūs ERC20 marķieris un migrēs uz Binance Chain un kļūs par jauno blockchain vietējo aktīvu, tiklīdz sāksies mainnet. Tirgotāji varēs izsniegt, nosūtīt un saņemt jaunus žetonus blokķēdē, kā arī ieteikt jaunus tirdzniecības pārus, lai tos uzskaitītu..

Binance DEX maksa

DEX maksas periodiski jāpārskata un jāpielāgo pēc tam, kad apstiprinātāju starpā ir panākta vienošanās, izmantojot priekšlikuma balsojuma procedūru. Pašlaik:

 • Tirdzniecības maksa tiek aprēķināta, pamatojoties uz tirdzniecības nosacīto vērtību, bet maksa par citiem darījumiem ir fiksēta.
 • Ir bezmaksas nosūtīt jaunu GTE pasūtījumu, atcelt daļēji aizpildītu pasūtījumu vai beigties daļēji aizpildīta pasūtījuma derīguma termiņam.
 • Darījumiem, kas nav saistīti ar tirdzniecību, maksa tiek iekasēta, kad notiek darījumi, un tos var apmaksāt tikai BNB. Darījums tiks noraidīts, ja adresē nav pietiekami daudz BNB.
 • Par darījumiem, kas saistīti ar tirdzniecību, tiek iekasēta maksa, kad pasūtījums ir aizpildīts vai atcelts / beidzies / SOK termiņš beidzies bez aizpildīšanas. BNB nodevu struktūra tiek izmantota, ja atlikums ir pietiekams, ja nē, tiek izmantota maksu struktūra, kas nav BNB.
 • Ja nodevas samaksai nepietiek ar visu pasūtījuma vērtību un saņemošā aktīva brīvo atlikumu, tiks iekasēts viss saņemošā aktīva un tā atlikuma atlikums.

Rezultātā mēs joprojām neesam pārliecināti par precīzām maksām, taču tās tiek sadalītas starp bloku ražotājiem / validētājiem, lai palīdzētu uzturēt tīklu, samaksātu par tīkla lietošanu un novērstu ļaunprātīgu izmantošanu un uzbrukumus. Tomēr jauni pasūtījumi ir atbrīvoti no maksām, lai veicinātu izmantošanu, savukārt lielākiem darījumiem būtu jāmaksā vairāk par to ieguvumiem no tīklā nodrošinātās likviditātes. Pasūtījuma derīguma termiņš un Atcelt tiek iekasēta arī maksa, ja tie nespēj nodrošināt likviditāti. Tāpat maksu var maksāt par jebkuru aktīvu, taču tīkls vispirms iekasēs BNB un piemēros atlaidi, ja adresei ir BNB atlikums.

Vai Binance DEX ir drošs?

Decentralizētās apmaiņas pēc būtības ir veidotas tā, lai tās būtu elastīgākas nekā centralizētās apmaiņas, un Binance jau ir laba reputācija, runājot par drošības protokoliem un pieredzi pretoties hackiem. DEX ar brīvības atņemšanu nesaistītais raksturs nozīmē, ka nav centrālās iestādes, kas glabā lietotāju līdzekļus, kas nozīmē, ka nav medus trauka, lai piesaistītu ļaunprātīgus dalībniekus. Tomēr ir zināms, ka hakeri ir vērsušies pret DEX ar DNS uzbrukumiem, kas novirza lietotājus uz viņu kontrolētajām pikšķerēšanas vietnēm. Pēc tam lietotāji šajās līdzīgajās vietnēs atbloķē savus maciņus un ļauj hakeriem piekļūt savām parolēm un privātajām atslēgām.

Tomēr DEX komanda nodrošina labu informācijas daudzumu par vispārpieņemto labāko praksi, kas lietotājiem būtu jāizmanto, kā arī sīkāk izstrādā tirdzniecības un spēles specifikācijas, kā arī viņu izmantotos priekšpuses darbības mehānismus..

Viņi arī ir nolēmuši izklāstīt savus Katastrofu atkopšana un ārkārtas situācijas protokoli dažādiem ārkārtas gadījumiem, un lietotājiem ieteicams vēlreiz apskatīt saiti, jo komandai drīz jāatjaunina lapa.

Binance ķēde izmanto Bizantijas defektu toleranci (BFT) un uz pierādījumiem par likmēm (PoS) balstītu vienprātības mehānismu, lai ražotu blokus starp kvalificētu Validatoru sēriju. Tas ir līdzīgs struktūrām, kuras izmanto tādas platformas kā EOS un NEO. Tomēr tas ir izraisījis zināmu kritiku blokķēdes puristiem, kuri gan EOS, gan NEO uzskata par ļoti centralizētu un apgalvo, ka ierobežota mezglu skaita dēļ Binance jaunākais piedāvājums patiesībā nav DEX. Tā rezultātā izveidojās Binance izpilddirektors Čangpens Žao čivināšana ka apmaiņa drīzāk ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta operācija.

Pašlaik tiek uzskatīts, ka ir līdz 11 mezgliem, kas nodrošina tīklu ar Binance, saglabājot pilnīgu kontroli pār darbību, Github arī nesatur avota kodu, un, lai arī tas var izrādīties problemātisks blokķēdes puristiem, tam nevajadzētu radīt problēmas lietotāju līdzekļu drošībai, un šī pieeja ņems vērā apmaiņas ātrumu un apstrādes iespējas.

Vai Binance DEX ir piemērots iesācējiem?

No vienas puses, decentralizētu apmaiņu ir sarežģītāk saprast un izmantot nekā to centralizētos partnerus, un tādēļ Binance DEX būs straujāka mācību līkne jaunajiem tirgus dalībniekiem. Tomēr Binance nodrošina vairākus resursus, kuru mērķis ir izglītot lielāku sabiedrību, un uztur akadēmija un Forums kas lietotājiem palīdz sekot līdzi notikumu attīstībai.

Turklāt, tā kā Binance DEX pašlaik darbojas testnet, tas var būt lieliska iespēja jaunākiem tirgotājiem iesaistīties un uzzināt, kā izveidot seifus, droši uzglabāt savus privātos datus un tirgoties, izmantojot ar brīvības atņemšanu nesaistītu apmaiņu. Izmantojot testa fonda jaucējkrāns, tirgotāji var saņemt 200 testnet BNB un spēlēties ar dažādām tirdzniecības stratēģijām.

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka Binance Chain testnet ir jāizmanto tikai testēšanai un lietotāji var eksperimentēt ar dažādām funkcijām, kas pievienotas Binance DEX. Testnet marķieri ir stingri testēšanas marķieri, un tie saglabā nulles naudas vai jebkādas citas priekšrocības, un Binance Chain testnet līdzekļi nav vienādi ar Binance Chain mainnet fondiem vai Binance.com konta fondiem.

Vissvarīgākais ir tas, ka lietotājiem tiek atgādināts nesūtīt nevienu īstu mainnet žetonu Binance testnet. Šajā posmā jebkura pārsūtītā BTC, ETH vai BNB nebūs neatgūstama un tiks zaudēta uz visiem laikiem, DEX var izmantot tikai iegūstot testnet BNB un izmantojot šos līdzekļus, lai tirgotu piesaistītos marķierus DEX, piemēram, BTC.B un ETH.B.

Lietotājiem tiek arī atgādināts, ka gadījumā, ja viņi pazaudē vai nepareizi ievieto savu privāto atslēgu savas adreses dēļ, neviena cita puse to nevar izgūt. Binance ķēde un atbalstītie maki neieraksta vai nenosūta jūsu privāto atslēgu, un katrs lietotājs pilnībā uzņemas atbildību par savu privāto atslēgu, Keystore failu un paroles aizsardzību.

Binance DEX plusi & Cons

Plusi:

 • Laba reputācija
 • Pazīstama saskarne un lietotāja saskarne
 • Lietotāji saglabā kontroli pār saviem līdzekļiem
 • Lietotāji var pārbaudīt tirdzniecības stratēģijas
 • Zema maksa

Mīnusi:

 • Nav tiešraides tirdzniecības
 • Augstākās izglītības līkne
 • Nav pilnībā decentralizēts
 • Mainnet tīklā nav tieša pārrobežu ķēdes pārsūtīšanas risinājuma

Secinājums

Binance komanda ir turējusies pie sava vārda un izstrādājusi decentralizētu apmaiņas versiju, kā solīts. Pieredzējušākiem tirgotājiem tas ļauj sazināties ar pazīstamu un uzticamu platformu, vienlaikus kontrolējot savus līdzekļus. UI un TradingView diagrammas ļauj tirgotājiem iesaistīties sarežģītākās stratēģijās, kuru pamatā ir visaptveroši dažādi tehniskie rādītāji. Tā kā DEX joprojām ir testa tīkla stadijā, žūrija joprojām neizprot, cik labi komanda ir spējusi risināt likviditātes un ātruma problēmas, kas nomoka citus DEX..

Tomēr šī palaišana jaunajiem lietotājiem piedāvā unikālu iespēju iepazīt, kā darbojas DEX. Izmantojot testnet jaucējkrānu, lai saņemtu 200 testnet BNB žetonus, ikviens var izveidot seifu un sākt testēt tirdzniecību ar DEX, kā arī uzzināt, kā veikt ierobežojumus un sekot dažādiem tehniskajiem rādītājiem. Rezultātā tas var būt lielisks laiks, lai izmantotu DEX, pirms tas galu galā sāk darboties un tiek atvērts reālu mainnet žetonu tirdzniecībai..

Kad tas notiks, sabiedrība būs vairāk norūpējusies par veiktspējas iespējām un par to, kā komanda izvēlas risināt jautājumus, kas saistīti ar tiešu starpnozaru pārsūtīšanu. Drošība būs arī galvenā prioritāte, kad lietotāji paši atbild par savu drošību. Kopiena arī sekos līdzi progresam, kas panākts mezglu tīkla decentralizācijā. Neskatoties uz šiem jautājumiem, Binance DEX ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta platforma, ko nodrošina labi izveidots nosaukums telpā, un tā nodrošina labu iespēju dažādu līmeņu tirgotājiem pierast pie platformas, kamēr tā joprojām atrodas testnet.

Apmeklējiet Binance DEX

Binance DEX

src = “~ images \ iesācējiem-guide-to-binance-dex-complete-review.gif”

alt = “Binance DEX pārskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Lietošanas ērtums

8.0 / 10

Reputācija

10.0 / 10

Maksas

9.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

8.0 / 10

Plusi

 • Laba reputācija
 • Pazīstama saskarne un lietotāja saskarne
 • Lietotāji saglabā kontroli pār saviem līdzekļiem
 • Lietotāji var pārbaudīt tirdzniecības stratēģijas
 • Zema maksa

Cons

 • Tiešsaistes tirdzniecība vēl nav iespējota
 • Neliela mācīšanās līkne
 • Nav pilnībā decentralizēts
 • Mainnet tīklā nav tieša savstarpējas ķēdes pārsūtīšanas risinājuma

Vizīte {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Binance DEX","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 02 \ /binance-dex-review.gif","apraksts":"Binance ir viens no galvenajiem veiksmes stāstiem visā kriptonauda telpā un turpina pieaugt nemitīgā tempā. Nesen izveidojot pastāvīgu bāzi Maltā, vadošā kriptovalūtas birža ir paplašinājusies arī Āfrikā ar Binance Uganda un uzsāka fiat to crypto platformu ar nosaukumu Binance Jersey. Komandai tagad ir…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.60"},"nosaukums":"Binance DEX","reviewBody":"Binance ir viens no galvenajiem veiksmes stāstiem visā kriptonauda telpā un turpina pieaugt nemitīgā tempā. Nesen izveidojot pastāvīgu bāzi Maltā, vadošā kriptovalūtas apmaiņa ir paplašinājusies arī Āfrikā ar Binance Uganda un ir uzsākusi fiat to crypto platformu ar nosaukumu Binance Jersey. \ R \ n \ r \ nKomanda tagad ir izlaidusi savu decentralizēto biržu (DEX ) platforma testnet, kas lietotājiem ļaus tirgoties ar kriptovalūtām, vienlaikus saglabājot pilnīgu pašu līdzekļu glabāšanu. Neskatoties uz sākotnējām bažām par to, cik decentralizēta ir apmaiņa, Binance turpina noteikt tempu attiecībā uz apmaiņas pakalpojumiem, un Binance ekosistēma ietver simbolisku palaišanas platformu un inkubatoru blokķēdes projektiem, vairākiem izglītības un pētījumu portāliem, ārpusbiržas tirdzniecības galdu un Trust Wallet mobilā lietojumprogramma. \ R \ n \ r \ n \ r \ nApmeklējiet Binance DEX \ r \ n \ r \ nBinance DEX pārskats \ r \ nBinance DEX ir galvenās Binance.com biržas paplašinājums un nodrošina kriptovalūtu tirgotājus ar turpmāku opcijas pēc biržas nesen uzsāktajiem Binance Uganda un Binance Jersey. \ r \ n \ r \ n2019. gada 20. februārī Binance paziņoja par sava testa tīkla izlaišanu Binance DEX, kas darbojas kā decentralizēts pasūtījumu saskaņošanas dzinējs, kura pamatā ir Binance Chain tehnoloģija. . Lai izveidotu Binance DEX, apmaiņas komanda izveidoja jaunu blokķēdes un vienādranga izplatītu sistēmu, kas saskata, ka atbilstība notiek blokķēdes mezglos, un visi darījumi tiek ierakstīti ķēdē, kas palīdz uzturēt pilnīgu, pārbaudāmu darbības grāmata un ļauj lietotājiem apmainīties ar digitālajiem aktīviem, kas emitēti un uzskaitīti DEX. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBinance Chain izveides rezultātā Binance Coin (BNB) vairs nebūs ERC20 marķieris un pāries uz Binance Chain un kļūs par jauno blokķēdes vietējo aktīvu. \ r \ nPamatfunkcijas \ r \ n \ r \ n \ tFunkcionalitāte \ u2013 Binance DEX izmanto tīmekļa tirdzniecības platformu, un izmanto līdzīgu lietotāja saskarni kā Binance.com. Tajā ir iekļautas arī TradingView diagrammas, kas satur pilnu tehnisko rādītāju klāstu. Turklāt platforma ļauj lietotājiem izveidot seifus un turēt savas privātās atslēgas, un DEX atbalsta arī alternatīvus programmatūras un aparatūras makus un integrējas ar Trust Wallet un Ledger Nano S. \ r \ n \ tTehnoloģija \ u2013 Apmaiņa paļaujas Binance Chain tehnoloģijā, un tam ir vienas sekundes bloķēšanas laiks ar gandrīz tūlītēju darījumu galīgumu. Rezultātā Binance DEX var atbalstīt līdzīgus tirdzniecības apjomus kā Binance.com, lai gan tas izmanto citu atbilstošu dzinēju. Binance DEX izmanto periodisku izsoli, lai saskaņotu visus pieejamos pasūtījumus, un, tā kā katrā izsolē spēle notiek vienlaikus visiem pasūtījumiem ar vienādu cenu, tā atsakās no Izveidotāju un Takers koncepcijas. \ R \ n \ tDrošība \ u2013 Platforma neuzglabā līdzekļus, un tirgotāji saglabā kontroli pār savām privātajām atslēgām. Binance ķēde izmanto bizantiešu defektu toleranci (BFT) un uz pierādījumiem par likmi (PoS) balstītu vienprātības mehānismu, kurā iesaistīta virkne kvalificētu validatoru, un, lai saglabātu protektora integritāti, tiek izmantoti vairāki pretpiedziņas mehānismi. \ R \ n \ tKlientu atbalsts \ u2013Kā decentralizēta birža, Binance DEX ir pieejami tirgotāji dažādās valstīs, un komanda nodrošina augstu atbalsta līmeni salīdzinājumā ar citiem konkurējošiem DEX. Viņi ir nodrošinājuši Github lapu un FAQ sadaļu, kas risina vairākas galvenās problēmas. Ir arī forums, un komanda uztur telegrammu grupu un čivināt. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKā sākt darbu ar Binance DEX \ r \ nNeskatoties uz to, ka esat testnetā, tirgotāji var izveidot maku un sākt apmainīties ar žetoniem. Binance DEX testnet šeit: kā tas notiek. \ r \ n1) Izveidojiet seifu \ r \ nVirzieties uz oficiālo vietni https: \ / \ / testnet.binance.org \ / un noklikšķiniet uz viena no \ u201cizveidot maku \ u201 ikona. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKad izveidojat seifu vietnē Binance, tiek piedāvātas trīs alternatīvas metodes, kā piekļūt jūsu makam, dažādie formāti ietver: \ r \ n \ r \ n \ tKeystore File + Password \ r \ n \ tMemoniska frāze \ r \ n \ tPrivate Key \ r \ n \ r \ nBinance visiem lietotājiem ir jāizmanto Keystore fails + parole; un kā sekundāro metodi izvēlieties mnemonisko frāzi vai privāto atslēgu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nLai izveidotu un lejupielādētu Keystore failu, ievadiet vismaz astoņu rakstzīmju paroli garums, kas ietver lielo burtu, simbolu un skaitli. \ r \ n \ r \ nNo šejienes jums tiks parādīta mnemoniska frāze. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJums ir ieteicams pierakstīt 24 vārdu secību un glabāt to kaut kur slepenībā un drošībā. Jums tiks dota arī iespēja apskatīt savu privāto atslēgu, un, iespējams, vēlēsities to arī pierakstīt un saglabāt bezsaistē. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKad esat apstiprinājis, ka esat ierakstījis Keystore un privāto atslēgu informāciju, jūs esat gatavs atbloķēt savu maku un tirgoties ar Binance DEX. \ r \ n2) Atbloķējiet savu maku \ r \ nPirms jebkādu darījumu veikšanas jums būs jāatbloķē seifs, un to var izdarīt, noklikšķinot uz jebkura no attiecīgajām cilnēm. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJūs varat izvēlēties vienu no trim formātiem un augšupielādēt Keystore failu un ievadīt paroli, ievadīt 24 vārdu mnemonisko frāzi vai ievadīt privāto taustiņu. Tomēr pēdējās divas metodes vislabāk var izmantot, lai atjaunotu zaudēto Keystore failu vai paroli. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBinance DEX ļauj lietotājiem piekļūt arī līdzekļiem, kurus aizsargā Ledger Nano S aparatūras maks un ir nepieciešams savienot virsgrāmatu, ievadīt PIN kodu un atvērt lietotni Binance Chain (pēc lejupielādes no Ledger Live pārvaldnieka). \ r \ n \ r \ n \ r \ n3) Pievienojiet līdzekļus savam Testnet kontam \ r \ nLai pievienotu testnet līdzekļus savam kontam, jums būs jāpiekļūst testnet jaucējkrānam un jāpiesakās savā Binance kontā. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNo šejienes varat ievadīt savu testnet adresi un noklikšķiniet uz pogas \ u201c + Pievienot adresi \ u201d, jums ir arī iespēja nosūtīt testnet līdzekļus uz vairākiem testnet kontiem, un, kad esat gatavs, nospiediet \ u201cSubmit \ u201d. \ r \ n \ r \ n200 testnet BNB līdzekļi tiks nosūtīti drīz pēc tam, un tos atradīsit DEX sadaļā Darījumi. Varat arī pārbaudīt procesu, dodoties uz Binance Chain Explorer un ievadot savu testnet adresi. Kad kvīts ir apstiprināts, jūs varat izmantot šos līdzekļus Binance DEX. \ R \ n \ r \ nVisbeidzot, lai iegūtu 200 BNB testnet līdzekļus, jums ir jābūt Binance kontam, kurā ir vismaz 1 BNB. 1 BNB paliks jūsu kontā, un to varēs izņemt vai tirgot pēc Bnetance ķēdes pieprasīšanas testnet BNB. 1 BNB prasība tiek izmantota kā pret surogātpastu vērsts pasākums. \ R \ nKā tirgoties ar Binance DEX \ r \ nNo šejienes jūs varat sākt izvietot darījumus DEX un pārvietoties pa saskarni, kas jums būs pazīstama. ja iepriekš esat izmantojis galveno biržu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Vispirms varat atrast vēlamos tirdzniecības pārus no lodziņa ekrāna augšējā kreisajā stūrī. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJūs varat arī izsekot tirdzniecības apjomu un tirdzniecības vēsturi tajā pašā sadaļā zemāk. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPēc izvēlētā vēlamā tirdzniecības pāra jūs varat ievietot Limit pasūtījums, DEX pašlaik atbalsta tikai šāda veida pasūtījumus, un komanda iesaka jaunākiem tirgotājiem iepazīties ar viņu apmācību par ierobežoto pasūtījumu izmantošanu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nInformācija jūsu Open Rīkojumi, pasūtījumu un tirdzniecības vēsture un atlikumi ir atrodami saskarnes apakšējā kreisajā pusē. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKad esat pabeidzis tirdzniecības darbību, varat noklikšķināt uz lietotāja ikona ekrāna augšējā labajā stūrī un nospiediet \ u201cParakstīt Out \ u201d. \ R \ nAtbalstītās kriptogrāfijas valūtas \ r \ nBinance DEX atbalsta aptuveni 25 digitālās valūtas, lai gan tās pašlaik ir tikai testnet žetoni. Turklāt netiek atbalstīts ķēžu starpsūtījums, kas nozīmē, ka jūs nevarēsiet pārsūtīt monētas starp Binance ķēde un citas ķēdes tieši pēc mainnet palaišanas. Tomēr tas var notikt tuvākajā nākotnē, Binance.com darbojoties kā tilts, un pašlaik, lai tirgotu žetonus starp Binance Chain un citām ķēdēm, piemēram, Bitcoin vai Ethereum, \"Piesaistīti žetoni \" tiek izsniegtas Binance ķēdē, lai atvieglotu tirdzniecības procesu. \ r \ n \ r \ nPiemēram, Binance DEX testnet, BTC.B ir marķieris, kas ir piesaistīts reālās BTC vērtībai, kas darbojas Bitcoin tīklā. BTC.B darbojas uz Binance Chain, un to nevar tieši pārsūtīt, deponēt vai izņemt Bitcoin tīklā. Tas pats attiecas arī uz tādām valūtām kā ETH.B, XRP.B, LTC.B, NEO.B un USDT.B. \ r \ n \ r \ nBinance komanda norāda, ka būs divi galvenie veidi šie piesaistītie žetoni tiks deponēti vai izņemti pēc mainnet palaišanas. Tie ietver: \ r \ n \ r \ n \ tVia sadarbspēja starp dažādām ķēdēm, izmantojot Atomic Swap, un lietotājiem, iespējams, būs jāiemaksā Binance Chain un jāiziet no tā, lai uzlabotu ātrumu. \ R \ n \ tVia Binance.com, šeit, kad jūs atsaucat. BTC.B vai Bitcoin (BTC) no Binance.com konta, jums būtu iespēja to izņemt kā īstu BTC vai Binance Chain BTC.B, un tas attieksies uz citām monētām. \ R \ n \ r \ n Turklāt, izveidojot Binance Chain, Binance Coin (BNB) vairs nebūs ERC20 marķieris un migrēs uz Binance Chain un kļūs par jauno blockchain vietējo aktīvu, tiklīdz mainnet palaidīs. Tirgotāji varēs izsniegt, nosūtīt un saņemt jaunus žetonus blokķēdē, kā arī piedāvāt jaunus tirdzniecības pārus, lai tos uzskaitītu. \ R \ nDinansu DEX maksas \ r \ nDevas par DEX tiek periodiski pārskatītas un koriģētas pēc vienošanās noslēgšanas. apstiprinātāju starpā, izmantojot balsošanas priekšlikuma procedūru. Pašlaik: \ r \ n \ r \ n \ tTirdzniecības maksa tiek aprēķināta, pamatojoties uz tirdzniecības nosacīto vērtību, bet maksa par citiem darījumiem ir fiksēta. \ R \ n \ tIr brīvi nosūtīt jaunu GTE pasūtījumu, atcelt daļēji aizpildītu pasūtījumu, vai beidzas daļēji aizpildīta pasūtījuma termiņš. \ r \ n \ t Ar tirdzniecību nesaistītiem darījumiem tiks iekasēta maksa, kad notiek darījumi, un tos var apmaksāt tikai BNB. Darījums tiks noraidīts, ja adresē nav pietiekami daudz BNB. \ R \ n \ t Ar tirdzniecību saistītiem darījumiem tiek iekasēta maksa, kad tiek izpildīts pasūtījums, vai arī tie tiek atcelti \ / beidzies \ / IOC, kuru derīguma termiņš nav izpildīts. BNB maksas struktūra tiek izmantota, ja atlikums ir pietiekams, ja nē, tiek izmantota maksu struktūra, kas nav BNB. \ R \ n \ tJa visa maksājuma apmaksai nepietiek ar visu saņēmēja aktīva pasūtījuma vērtību un brīvo atlikumu, tad tiks iekasēts viss saņemošā aktīva un tā atlikuma atlikums. \ r \ n \ r \ nTādēļ mēs joprojām neesam pārliecināti par precīzām maksām, taču tās tiek sadalītas starp bloka ražotājiem \ / validētājiem, lai palīdzētu uzturēt jāmaksā par tīkla lietošanu un lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu un uzbrukumus. Tomēr jauni pasūtījumi ir atbrīvoti no maksām, lai veicinātu izmantošanu, savukārt lielākiem darījumiem būtu jāmaksā vairāk par to ieguvumiem no tīklā nodrošinātās likviditātes. Pasūtījuma derīguma termiņš un Atcelt tiek iekasēta arī maksa, ja tie nespēj nodrošināt likviditāti. Tāpat maksu var maksāt par jebkuru aktīvu, taču tīkls vispirms iekasēs BNB un piemēros atlaidi, ja adresei ir BNB atlikums. \ R \ n \ r \ n \ r \ nVai Binance DEX Safe ir? \ R \ n \ r \ nDecentralizētās apmaiņas pēc būtības ir veidotas tā, lai tās būtu elastīgākas nekā centralizētās apmaiņas, un Binance jau ir laba reputācija, runājot par drošības protokoliem un pretestību hackiem. DEX ar brīvības atņemšanu nesaistīts raksturs nozīmē, ka nav centrālās iestādes, kas glabā lietotāju līdzekļus, tas nozīmē, ka nav medus trauka, lai piesaistītu ļaunprātīgus dalībniekus. Tomēr ir zināms, ka hakeri ir vērsušies pret DEX ar DNS uzbrukumiem, kas novirza lietotājus uz viņu kontrolētajām pikšķerēšanas vietnēm. Pēc tam lietotāji šajās līdzīgajās vietnēs atbloķē savus maciņus un ļauj hakeriem piekļūt savām parolēm un privātajām atslēgām. \ R \ n \ r \ nTomēr DEX komanda nodrošina labu informācijas daudzumu par vispārpieņemto labāko praksi, kas lietotājiem būtu jāizmanto un jāizstrādā arī tirdzniecības un spēles specifikācijas, kā arī viņu izmantotie priekšpuses darbības mehānismi. \ r \ n \ r \ n \ tTrading Spec \ r \ n \ tMatch Logic \ r \ n \ tAnti-front- darbojas \ r \ n \ r \ nTie arī ir iestatīti, lai izklāstītu savus katastrofu atkopšanas un ārkārtas protokolus dažādiem ārkārtas gadījumiem, un lietotājiem ieteicams pārskatīt saiti, jo komandai drīzumā jāatjaunina lapa. \ r \ n \ r \ nBinance Ķēde izmanto bizantiešu defektu toleranci (BFT) un uz pierādījumiem par likmēm (PoS) balstītu vienprātības mehānismu, lai ražotu blokus starp kvalificētu validatoru sēriju. Tas ir līdzīgs struktūrām, kuras izmanto tādas platformas kā EOS un NEO. Tomēr tas ir izraisījis zināmu kritiku blokķēdes puristiem, kuri gan EOS, gan NEO uzskata par ļoti centralizētu un apgalvo, ka ierobežota mezglu skaita dēļ Binance jaunākais piedāvājums patiesībā nav DEX. Tā rezultātā Binance izpilddirektors Čangpens Žao tvītoja, ka apmaiņa drīzāk ir operācija, kas nav saistīta ar brīvības atņemšanu. \ R \ n \ r \ nŠobrīd tiek uzskatīts, ka ir līdz 11 mezgliem, kas nodrošina tīklu ar Binance, saglabājot pilnīgu darbības kontroli, Github arī tajā nav avota koda, un, lai gan tas var izrādīties problemātisks blokķēdes puristiem, tam nevajadzētu radīt problēmas saistībā ar lietotāju līdzekļu drošību, un šī pieeja ņems vērā apmaiņas ātrumu un apstrādes iespējas. \ r \ nVai Binance DEX ir piemērots iesācējiem? \ r \ nNo vienas puses, decentralizētās apmaiņas ir sarežģītāk saprotamas un izmantojamas nekā to centralizētās partneres, un tādēļ Binance DEX būs straujāka mācību līkne jaunajiem tirgus dalībniekiem . Tomēr Binance nodrošina vairākus resursus, kuru mērķis ir izglītot lielāku sabiedrību, kā arī uztur akadēmiju un forumu, kas lietotājiem palīdz sekot līdzi notikumu attīstībai. \ R \ n \ r \ n Turklāt, tā kā Binance DEX pašlaik darbojas testnet, tā var pārstāv lielisku iespēju jaunākiem tirgotājiem iesaistīties un uzzināt, kā izveidot seifus, droši uzglabāt savus privātos datus un tirgoties, izmantojot ar brīvības atņemšanu nesaistītu apmaiņu. Izmantojot testa fonda jaucējkrānu, tirgotāji var saņemt 200 testnet BNB un spēlēties dažādās tirdzniecības stratēģijās. \ R \ n \ r \ nTomēr ir svarīgi atcerēties, ka Binance Chain testnet ir jāizmanto tikai testēšanai un lietotājiem var eksperimentēt ar dažādām funkcijām, kas pavada Binance DEX. Testnet marķieri stingri pārbauda marķierus, un tie saglabā nulles naudas vai jebkādas citas priekšrocības, un Binance Chain testnet līdzekļi nav vienādi ar Binance Chain mainnet fondiem vai Binance.com kontu fondiem. \ R \ n \ r \ nPats svarīgākais ir tas, ka lietotāji tiek atgādināts nesūtīt uz Binance testnet nevienu īstu mainnet žetonu. Šajā posmā jebkura pārsūtītā BTC, ETH vai BNB nebūs neatgūstama un tiks zaudēta uz visiem laikiem, DEX var izmantot tikai iegādājoties testnet BNB un izmantojot šos līdzekļus, lai tirgotos piesaistītos marķierus DEX, piemēram, BTC.B un ETH.B. \ r \ n \ r \ nLietotājiem tiek arī atgādināts, ka, ja viņi pazaudē vai nepareizi ievieto savu privāto atslēgu savai adresei, to nevar izgūt neviena cita puse. Binance Chain un atbalstītie maki neieraksta vai nenosūta jūsu privāto atslēgu, un katrs lietotājs uzņemas pilnu atbildību par savu privāto atslēgu, Keystore failu un paroles aizsardzību. \ R \ nBinance DEX Pros & Mīnusi \ r \ nProcesi: \ r \ n \ r \ n \ tLaba reputācija \ r \ n \ tPazīstama saskarne un lietotāja saskarne \ r \ n \ tLietotāji saglabā kontroli pār saviem līdzekļiem \ r \ n \ tLietotāji var pārbaudīt tirdzniecības stratēģijas \ r \ n \ tZemas maksas \ r \ n \ r \ nPievienojumi: \ r \ n \ r \ n \ tNav tiešraides tirdzniecības \ r \ n \ tAugstākas mācīšanās līkne \ r \ n \ tNav pilnībā decentralizēta \ r \ n \ tNav tiešas pārrobežu ķēdes Pārsūtīšanas risinājums mainnet tīklā \ r \ n \ r \ nNoteikums \ r \ nBinance komanda ir turējusies pie sava vārda un izstrādājusi decentralizētu apmaiņas versiju, kā solīts. Pieredzējušākiem tirgotājiem tas ļauj sazināties ar pazīstamu un uzticamu platformu, vienlaikus kontrolējot savus līdzekļus. UI un TradingView diagrammas ļauj tirgotājiem iesaistīties sarežģītākās stratēģijās, kuru pamatā ir visaptveroši dažādi tehniskie rādītāji. Tā kā DEX joprojām ir testa tīkla stadijā, žūrija joprojām nezina, cik labi komanda ir spējusi risināt likviditātes un ātruma problēmas, kas nomoka citus DEX. \ R \ n \ r \ nTomēr šī palaišana piedāvā jaunu lietotājiem ar unikālu iespēju iepazīt, kā darbojas DEX. Izmantojot testnet jaucējkrānu, lai saņemtu 200 testnet BNB žetonus, ikviens var izveidot seifu un sākt testēt tirdzniecību ar DEX, kā arī uzzināt, kā veikt ierobežojumus un sekot dažādiem tehniskajiem rādītājiem. Rezultātā šis var būt lielisks laiks, lai izmantotu DEX, pirms tas galu galā sāk darboties un tiek atvērts reālu mainnet žetonu tirdzniecībai. \ R \ n \ r \ nKad tas notiks, kopiena vairāk rūpēsies par veiktspējas iespējām un kā komanda izvēlas risināt jautājumus, kas saistīti ar tiešu starpķēžu pārsūtīšanu Drošība būs arī galvenā prioritāte, kad lietotāji paši atbild par savu drošību. Kopiena arī sekos līdzi progresam, kas panākts mezglu tīkla decentralizācijā. Neskatoties uz šiem jautājumiem, Binance DEX ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta platforma, ko nodrošina labi izveidots nosaukums telpā, un tā nodrošina labu iespēju dažādu līmeņu tirgotājiem pierast pie platformas, kamēr tā joprojām atrodas testnet. \ R \ nApmeklējiet Binance DEX","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"},"datumsPublicēts":"2019-02-27"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me